Inscape Education Group

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Inscape wierzy w oferowaniu produktów o wartości napędzane zapewnienie zróżnicowanego rozwoju sektora kreatywnego i przemysłu w ogóle. Mamy ugruntowaną kulturę instytucjonalną, która jest unikalna Inscape i jego uczniowie. Nasza kultura opiera się na systemie wartości, który zachęca jakość, autentyczność i relacje. Dążymy do tego, aby być odblaskowe we wszystkich obszarach naszej instytucji.

Jako organizacja, promujemy inclusivity i dostępu do szkolnictwa wyższego. Dla każdych dwudziestu studentów, którzy zapiszą się z nami, jesteśmy w stanie zaoferować pełne lub częściowe stypendia, aby pomóc zasługujących kandydatów, którzy w przeciwnym razie nie będzie miał okazję wybrać się na wybranych przez nich kariery.

Stosujemy unikalną studenta nauczania i podejście skoncentrowane na celu uczenie się przez całe życie. Nasz stosunek studentów wykładowcą jest niska, aby zapewnić indywidualną opiekę poza doraźne potrzeby akademickich naszych uczniów. Rozumiemy dynamikę małej klasy kultury i maksymalizacji wyjście ucznia w tym środowisku. Studenci są jednak oczekuje się wzięcia odpowiedzialności za własną naukę i starają się ostatecznie stać się niezależnymi uczący.

Mamy zaszczepić metody nauczania, która opiera się na zasadach Work-Integrated Learning (WIL). Absolwenci, którzy nas opuszczają są przekonani, aby wejść w świat biznesu. Mamy przyjąć podejście biznesowe w naszym programie i klasach na przygotowanie absolwentów do obu oczekiwanych możliwości i wyzwań w świecie pracy.

Kontynuacja nauki

Dostęp do dalszego uczenia się jest wysoko na naszej liście priorytetów i jesteśmy dumni, że ponad dwie trzecie naszych studentów, którzy wchodzą do naszych programów Higher Certificate dalej być przyjęty do kwalifikacji na obu Inscape lub innych akredytowanych i zarejestrowanych uczelni.

AKREDYTACJE

Inscape jest zarejestrowana w Departamencie Szkolnictwa Wyższego i Szkoleń (DHET) jako prywatnej uczelni. Nasz Bachelor Degree Design, dyplomów i certyfikatów Wyższych są akredytowane przez Radę o szkolnictwie wyższym (CHE) i zarejestrowana przez południowoafrykańskich Qualifications Authority (SAQA) na Krajowych Ram Kwalifikacji (KRK).

Lokalizacje

Kapsztad

Inscape Education Group

Address
Cape Town Campus
408 The Armoury,
Buchanan Square,
160 Sir Lowry Road,
Woodstock

Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki
Telefon
+27 11 327 2002

Durban

Address
Durban Campus
106 Montpelier Road
(access via 8th avenue off Florida Road)
Morningside

Durban, KwaZulu-Natal, Republika Południowej Afryki

Midrand

Address
Midrand Campus
353 Alexandra Road
Halfway Gardens

Midrand, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Pretoria

Address
Pretoria Campus
193 Corobay Avenue
Waterkloof Glen

Pretoria, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium