The Design School Southern Africa

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

DSSA

Edukacja w zakresie projektowania nie różni się od zaprojektowania siebie. Powinno być dobrze zaplanowane, nowoczesny i przede wszystkim oszczędny. To nasza filozofia projektowania Szkoły Południowej Afryki (DSSA).

Design Szkoła Południowej Afryki (DSSA) została założona w 1990 roku, a dziś jest głównym oddziałem The Independent Institute of Education (Pty) Ltd (IIE), która jest wiodącym dostawcą zarejestrowana prywatne szkolnictwa wyższego w Republice Południowej Afryki.

IIE absolwentów Szkoły Projektowania Południowej Afryki (DSSA) są cenione w branży projektowej. Dzieje się tak dlatego Design Szkoła Południowej Afryki (DSSA) równoważy naturalny potencjał twórczy z przygotowania zawodowego poprzez doskonałości akademickiej i doświadczenia w branży. Małe klasy pozwalają na inspirującej, adaptacji i innowacyjne środowisko uczenia się; aby dać studentom największe szanse na sukces w ekscytującym, wymagającej branży.

Jeśli jesteś pasjonatem i mają naturalny talent do projektowania, projekt Szkoła Południowej Afryki (DSSA) pomogą Ci zbudować fundament, czego potrzeba, aby zapewnić sukces swojej wybranej kariery.

Lokalizacje

Johannesburg

Address
Johannesburg Campus
Physical address: 444 Jan Smuts Avenue, Bordeaux, Randburg
Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125

Johannesburg, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Pretoria

Address
Pretoria Campus
Physical address: 34 Ingersol Road, Pretoria, South Africa
Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125

Pretoria, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Durban

Address
Durban Campus
Physical address: 70 Armstrong Avenue, La Lucia, South Africa
Postal address: PO Box 40692, Redhill, 4071

Durban, KwaZulu-Natal, Republika Południowej Afryki

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium