The IIE's Varsity College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jest IIE

Independent Institute of Education jest największym zarejestrowanym i akredytowanym prywatnym podmiotem prowadzącym szkolnictwo wyższe w RPA. The IIE's Varsity College , marka IIE, jest liderem w dostarczaniu tych ekscytujących inicjatyw edukacyjnych IIE. IIE jest zarejestrowany w Departamencie Szkolnictwa Wyższego i Szkoleń jako prywatna instytucja szkolnictwa wyższego, ma ponad 57 kwalifikacji akredytowanych przez Komisję ds. Jakości Szkolnictwa Wyższego i jest spółką zależną ADvTECH Ltd, spółki publicznej notowanej na giełdzie w Johannesburgu. Taka skala i status zapewniają nam wiodącą pozycję w szkolnictwie wyższym.

Praca ze środowiskiem akademickim i resztą zespołu w markach Centralny zespół akademicki IIE zapewnia jakość pracy wykonywanej przez wszystkie marki i zarządza programem nauczania, jego oceną i całą certyfikacją. Struktura zarządzania, która obejmuje senat, komisję ds. Nauczania i uczenia się oraz rady wydziałów, nadzoruje opracowywanie i wdrażanie polityk akademickich, które zapewniają wyjątkową jakość doświadczeń edukacyjnych w kampusie i online.

System zapewniania jakości obejmuje wzajemne oceny wykładowców i korepetytorów, przeglądy programów z udziałem naukowców i osób z branży oraz szereg projektów dotyczących sukcesu studentów i absolwentów.

Studiuje w The IIE's Varsity College w The IIE's Varsity College

Zgodnie z najlepszymi światowymi praktykami, The IIE's Varsity College odeszło od „tradycyjnej metody wykładowej”, w której uczniowie siedzą biernie, słuchając eksperta. Uważamy, że to podejście do nauczania straciło znaczenie dla uczniów wkraczających obecnie w świat pracy. Łączność internetowa, dostęp do informacji, sieci społecznościowe i mobilność zmieniły kontekst uczenia się. W tym celu nasze metody nauczania zostały dostosowane tak, aby wspierać uczniów w budowaniu wiedzy i rozwijaniu umiejętności na miarę XXI wieku.

Filozofia nauczania IIE Varsity College opiera się na autentycznym, nowoczesnym, mieszanym doświadczeniu ucznia. Naszym celem jest zapewnienie, aby Twoje życie akademickie było jak najbardziej odpowiednie i partycypacyjne. Wierzymy, że uczenie się to dynamiczna współpraca z innymi i nowe źródła informacji. Nasze unikalne, interaktywne podejście oznacza, że możesz aktywnie uczestniczyć w swoich badaniach, łącząc się z innymi w celu współpracy, tworzenia i komunikowania się w sposób płynny cyfrowo w celu budowania zrozumienia i rozwijania krytycznego myślenia.

139520_imgonline-com-ua-2to1-pFPGx5Pr41H.jpg

Nasza kadra akademicka

W The IIE's Varsity College nasi wykładowcy mają wysokie kwalifikacje iw wielu przypadkach aktywnie angażują się w swoją dziedzinę zawodową. Posiadanie wykładowców z doświadczeniem branżowym zapewnia wgląd w aktualną praktykę branżową i ożywia teorię przedmiotu, stymulując dyskusję i tworząc poczucie tego, co Cię tam czeka. Chodzi o to, aby trzymać rękę na pulsie wybranej kariery. Biorąc pod uwagę ich doświadczenie ze świata zewnętrznego, możesz się zastanawiać, w jaki sposób ci eksperci branżowi są wyposażeni w rozsądne praktyki nauczania. Dobre pytanie. Wykładowcy The IIE's Varsity College łączą się w dynamiczną społeczność praktyków internetowych, aby być na bieżąco z nowymi technologiami, ulepszać naukę i nawiązywać globalną sieć w zakresie nowoczesnych metod nauczania. Są oni ponadto prowadzeni przez zespół wsparcia znajdujący się w kampusie, w skład którego wchodzi mistrz technologii ulepszonego uczenia się (innowacyjny technolog edukacyjny) i koordynator rozwoju akademickiego (ekspert dydaktyczny), aby być na bieżąco z najlepszymi praktykami nauczania. The IIE's Varsity College dydaktyczny The IIE's Varsity College możliwość prowadzenia warsztatów rozwojowych / webinariów przez cały rok i jest dodatkowo wspierany przez system wzajemnej oceny, środek, który zapewnia, że wszystkie metody nauczania prowadzą do wysokiej jakości uczenia się. Inwestowanie w tak dużym stopniu w nasz zespół akademicki może wydawać się dużym wysiłkiem. Tak, ale edukacja, którą oferujemy, jest tak dobra, jak ci, którzy ją dostarczają. W The IIE's Varsity College dokładamy wszelkich starań, aby wykładowcy IIE Varsity College byli jak najbardziej wykwalifikowani i wyposażeni do pełnienia swojej roli.

Małe klasy, duże korzyści naukowe

Zgodnie z tym spersonalizowanym podejściem, Twoje postępy w The IIE's Varsity College są monitorowane przez koordynatora programu, wykładowcę, który obserwuje twoje ogólne wyniki w nauce i zapewnia, że otrzymasz potrzebne wsparcie, jeśli napotkasz trudności. Mówiąc najprościej, Twój Koordynator Programu jest po to, aby upewnić się, że nic nie stanie na drodze Twojego sukcesu akademickiego.

Oprócz formalnych testów i egzaminów wykładowcy będą Cię oceniać na bieżąco. Może to zabrzmieć trochę onieśmielająco, ale tak naprawdę oznacza to tylko tyle, że jesteśmy w stanie sprawdzić, czy zachodzi właściwa nauka. Oznacza to również, że jeśli masz problemy z tematem, wykładowca podejmie go, zanim zostaniesz za bardzo w tyle, i poświęci dodatkową uwagę wymaganą do przyspieszenia.

Teoria w praktyce

Nasze kampusy mają bezprzewodowe punkty dostępu do Internetu, które umożliwiają łączność w klasie i poza nią, zapewniając prawdziwie mieszane doświadczenie edukacyjne. Zachęcamy uczniów do BYOT (Bring Your Own Technology), aby wspierać ten nowy tryb połączonego uczenia się. Nowe cyfrowe umiejętności i biegłość są przedmiotem rozwoju zarówno dla studentów, jak i wykładowców, ponieważ nowe cyfrowe media edukacyjne i aplikacje Web 2.0 są włączone do projektu nauczania. Wykładowcy będą korzystać na zajęciach z odpowiednich technologii w celu wspierania określonych działań edukacyjnych i będą angażować uczniów w nowe przestrzenie online, takie jak Blackboard (VCLearn), blogi i narzędzia backchannel. Zapewnia to każdemu uczniowi głos w społeczności uczącej się i możliwość współpracy, tworzenia i krytycznej refleksji w celu zademonstrowania uczenia się. Podczas gdy nowe media edukacyjne oparte na chmurze są eksplorowane na różne sposoby, zapewniamy również każdemu uczniowi dostęp do szeregu innych wspierających platform, takich jak nasze internetowe Centrum Karier, BLUEprint (struktura wsparcia i sukcesu uczniów), Ebrary i Ebscohost online zasoby badawcze i eBooki. Będziesz mieć również dostęp do zamkniętego Portalu studenckiego IIE Varsity College w naszym zintegrowanym systemie zarządzania akademickim, gdzie można uzyskać dostęp do rozkładów jazdy, informacji o programach, sprawozdań finansowych i forów dyskusyjnych online z wykładowcami. Zapewniamy, że studenci kończą studia, nie tylko z kwalifikacjami, ale z podejściem do świata pracy i wiedzy, które skierują ich mocno na ścieżkę samodyscypliny, niezależnych myślicieli.

Lokalizacje

Kapsztad

Address
Varsity House, Belmont Park, Belmont Road Rondebosch
7700 Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki

Durban North

Address
12 Radar Drive
4051 Durban North, KwaZulu-Natal, Republika Południowej Afryki

Westville

Address
1 Link Road, CNR ST James Avenue & Link Road
3630 Westville, KwaZulu-Natal, Republika Południowej Afryki

Pietermaritzburg

Address
St Charles' College, Harwin Road, Scottsville
3201 Pietermaritzburg, KwaZulu-Natal, Republika Południowej Afryki

Port Elizabeth

Address
1st floor, Mercantile Bank Plaza, Ring Road, Greenacres
6045 Port Elizabeth, Przylądek Wschodni, Republika Południowej Afryki

Pretoria

Address
116 Clearwater Road, CNR Clearwater & Glenwood Roads, Lynnwood Glen
0081 Pretoria, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Sandton

Address
Waterstone Drive, Benmore Road
2196 Sandton, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Midrand

Address
11 Riverview Park, Janadel Avenue
1686 Midrand, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium