University of Johannesburg

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wibrujący, wielokulturowe i dynamicznych Uniwersytet w Johannesburgu (UJ) Dzieli tempo i energię kosmopolitycznego Johannesburga, miasta, którego nazwę nosi. Dumnie RPA, uniwersytet żyje w dół do swoich afrykańskich korzeni, i dobrze przygotowany do swojej roli w actualising potencjał, że wyższe wykształcenie posiada dla rozwoju kontynentu.

Fenomenalny sukces Uniwersytetu to taka, która zaskoczyła krytyków i wygrał ponad sceptyków. Jako instytucja, która szczyci się swoim dostępnym doskonałości, po zaledwie 11 latach UJ zyskał jako instytucji globalnej doskonałości i światowej klasy postury.

W ciągu pierwszych pięciu lat istnienia, UJ podwoiła akredytowanego wyjścia badań i zwiększył liczbę wybitnych południowoafrykańskich Krzesła Badawczych od zera do siedmiu. To niezwykłe osiągnięcie osiągnięto znacznie wyprzedza celu wyznaczonego na 2015 r. Wyniki badania z 2010 r był wynikiem chęci UJ, w początkowym okresie, w celu ustalenia UJ jako uczelni dokładnie badawczej koncentruje.

UJ jest pierwszym i jedynym Afryki uniwersytet przyznał się do cenionych konsorcjum 28 uniwersytetów badawczych intensywnie na świecie, Universitas 21 - ważne poparcie rosnącym znaczeniu międzynarodowym UJ.

UJ oferuje światowej klasy, międzynarodowo uznanych programów akademickich na podstawie programów nauczania dodatkowo w rozwoju najnowocześniejszych zarówno licencjackich i kształcenia podyplomowego. Programy UJ, w ciągu dziewięciu wydziałów, mają na celu przygotowanie studentów do świata pracy i globalnego obywatelstwa. Uniwersytet ma cztery kampusy, mianowicie kampus Auckland Park Trznadel Drogowego; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; i Campus Soweto.

Na podstawie wyborów Studentów UJ Pomarańczowy Dywan pierwszym roku - tych z APS strzelą równe i większe niż 40 punktów - programy przewodnie to: księgowość; Elektryczne i elektroniczne / mechaniczna / budownictwo / Górnictwo; LLB / BA Prawo / BCOM Prawo; Matematyka / Matematyki Stosowanej; IT / Nauki komputerowe; Fizjologia ludzka; Optometrii; Finanse; Psychologia; i doskonalenia zawodowego nauczycieli.

W celu dokonania cele nauczania, badań naukowych i innowacji UJ w rzeczywistości, UJ ma, w ciągu ostatnich ośmiu lat zainwestowała ponad R2 mld na modernizację i rozbudowę życia i uczenia się obiektów na wszystkich swoich kampusach i do tworzenia bezpiecznego i bezpieczne, światowej klasy nauki i środowiska badań zarówno pracowników i studentów.

UJ wprowadziła również urządzeń przenośnych (tabletki lub laptopa) w klasach I roku, w 2014 roku, w dążeniu do połączenia tych młodych umysłów w świecie e-wiedzy, że są one rosnące pod i przekształcenia ich zdolność do konkurowania i przyczynić.

Absolwent wskaźnik sukcesu UJ wynosi obecnie 83,4%, a całkowita roczna produkcja Absolwent jest ponad 11.400 studentów. Pierwszy rok Program University Doświadczenie (FYE), Inicjatywa oferuje akademicką wzmocnienie umiejętności z akcentem na studentów mentoring innych studentów, jest jednym z programów wsparcia, które pomagają ułatwić przejście ze szkół na uniwersytecie. Prawie 1300 wychowawcy studentów, wybrane z poziomu trzeciego roku wzwyż, działać jako interfejs pomiędzy studentów i kadry dydaktycznej. UJ wprowadziła również doradców akademickich w Uczelni rezydencji i zatwierdzone Zamiejscowy kwaterach. W ramach programu doskonałości akademickiej UJ, 250 doradców studenckie służą 2000 studentów pierwszego roku w 25 domach.

Godne uwagi, za to, że UJ, z ponad 49.500 studentów; 2300 studentów zagranicznych; 6700 doktorantów i kadry naukowej sławy, jest instytucja, z godnym podziwu tempie ukończenia szkoły. UJ jest domem dla 133 ocenianych naukowców, z których sześć jest oceniane, a ma siedem Krzesła Narodowy Research Foundation. Dodatkowo produkuje najwięcej czarnych księgowych wszystkich akredytowanych uczelni mieszkaniowych w kraju.

Podczas UJ prowadzi globalną doskonałość i posturę, Uniwersytet zamierza być w kraju reagują w sposób, który tylko UJ może. W związku z tym, wśród sześciu czołowych uniwersytetów w RPA, tylko UJ powodzeniem zapewnia dostęp do prawie 2000 studentów pierwszego roku, którzy pochodzą z najbiedniejszych społeczności, zapewniając im, w razie potrzeby, z doładowaniem finansowania NSFAS, stypendiów i dwóch zdrowych posiłków dziennie ,

W ciągu najbliższych dziesięciu lat, UJ wyznaczyła sześciu celów strategicznych, a mianowicie:

Globalna Doskonałość w dziedzinie badań i innowacji. Globalna Doskonałość w nauczaniu i uczeniu. Międzynarodowy Fit Profil Global Excellence i postury. To doświadczenie Najlepszy Student. Aktywny Global Management Reputacja i Instytucja i ludzie Fit for Global Excellence i postury.

Wizja

Międzynarodowy Uniwersytet wyboru, zakotwiczone w Afryce, dynamicznie kształtowaniu przyszłości.

Misja

Inspirując swoją społeczność do transformacji i służyć ludzkości poprzez innowacje i współpracy dążeniu do wiedzy.

wartości

WYOBRAŹNIA ROZMOWA REGENERACJA etyczny fundament

Kształtowanie przyszłości

myśląc niezależnie Rozwijanie kosmopolityczny tożsamość Wykazując ambicji i napęd Przyjęcie podejścia przedsiębiorczych

Uczą się razem z naszej różnorodności

Making mądre decyzje kolektywnie Angażowanie się znacząco między sobą Wyświetlanie wzajemny szacunek Wiodąca consultatively

Rozwój zrównoważony poprzez twórczy wkład

Introspekcja o odnowienie Innowacje dla dobra wspólnego Dokonywanie pozytywnych zmian Wykorzystując pomijanych możliwości

Skarbi wolności akademickiej

Poszukiwany równowagę w dążeniu do wiedzy W obliczu wyzwań, z odwagą i zarabiać zaufania Działając odpowiedzialnie będąc uczciwym, spójne i przejrzyste Uczestnictwo i pomoc społeczności (Ubuntu) *

Ubuntu jest zdolność do wyrażania współczucia, sprawiedliwości, wzajemności, godności, harmonii i człowieczeństwa w interesie budowy, utrzymania i wzmacniania społeczności. Ubuntu przemawia do naszych wzajemnych więzi, naszego wspólnego człowieczeństwa i odpowiedzialności na siebie, że płynie z naszego połączenia.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Online Zaawansowane dyplomy » Widzieć Online Licencjat » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health BAs » Widzieć Health BScs » Widzieć Health Kursy » Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Law Kurs » Widzieć Law Doktorat » Widzieć Law LLB » Widzieć Dyplomy » Widzieć Kursy » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Ba (prawo)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem BA (Prawo) stopnia jest umożliwienie studentowi zdobycie wiedzy południowoafrykańskiego systemu prawnego, prawa prywatnego, prawa konstytucyjnego i prawa zwyczajowego. [+]

Celem BA (Prawo) stopnia jest umożliwienie studentowi zdobycie wiedzy południowoafrykańskiego systemu prawnego, prawa prywatnego, prawa konstytucyjnego i prawa zwyczajowego. Poza tym, student będzie mógł brać udział w kursach w aspekcie Sztuki i Nauk Społecznych. Ponadto student będzie narażony na językach i struktury języka.

Minimalny okres studiów dla stopnia wynosi trzy (3) lata w pełnym wymiarze czasowym.

Moduły ukończone w BA (Prawo) stopniu liczą się kredytów modułu w kolejnym stopniem LLB.

Możliwości kariery (bez tytułu LLB): Stan radca prawny Corporate radca prawny personelu sądowego pracowników biurowych w kancelarii

Aby uzyskać informacje dotyczące wymagań aplikacyjnych dla wykładowców prawa, kliknij tutaj... [-]


Bachelor of Arts (z czterema specilisations)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Jest to pierwsza formacyjne kwalifikacje. Udana uczeń nabędzie kompetencje intelektualne i praktyczne umiejętności, aby dyskutować, problematyzowania i badania ludzkiego postępowania i współdziałania, w szczególności w kontekście afrykańskim Południowej [+]

Jest to pierwsza formacyjne kwalifikacje. Udana uczeń nabędzie kompetencje intelektualne i praktyczne umiejętności, aby dyskutować, problematyzowania i badania ludzkiego postępowania i interakcji, szczególnie w RPA kontekście.

Istnieją cztery różne klastry lub opcje specjalizacji w tym programie do wyboru. Opcje te są wymienione poniżej.

BA ze specjalizacją w komunikacji i języków

Programy dla BA ze specjalizacją w komunikacji i języków programu składa się z 22 modułów semestrze zebranych w następujący sposób:

Pierwszy rok Drugi rok Trzeciego roku moduły semestr Komunikacja lub * Teoria Film and Television Studies 1A i 1B Komunikacja lub * Teoria Film and Television Studies 2A i 2B Komunikacja lub * Teoria Film and Television Studies 3A i 3B 6 Język głównym 1A i 1B Język głównym 2A i 2B Język głównym 3A i 3B 6 1A i 1B obieralne Fakultet 2A i 2B Fakultet 2A i 2B 6 ** English 1C i 1D 1A i 1B obieralne 4 8 modułów semestr 8 modułów semestr 6 modułów semestr 22 Majors: Komunikacja (* lub Teoria Studiów Filmowych i Telewizyjnych, pod warunkiem, że nie ma żadnych starć terminarz) i język (afrikaans, angielski, francuski, grecki, zulu, łaciński, językoznawstwo, Nowoczesne grecki i sepedi). Zajęcia do wyboru: (Język afrikaans, angielski, francuski, grecki, zulu, łaciński, językoznawstwo, Nowoczesne grecki, Northern Sotho 1A i 1B, sepedi lub Zulu 1A i 1B) oraz kultury klasycznej i mitologii. Alternatywne obieralnych: Filozofia i religia. (Moduły te mogą być wybrane tylko wtedy, gdy nie istnieją żadne konflikty harmonogram). ** Studenci, którzy uzyskali A lub B dla języka angielskiego... [-]

BA Hons in Afrikaans

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel. Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer. [+]

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel. Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer.

Die honneurskursus bied ‘n inleidende oorsig tot die Afrikaanse taalen letterkunde en ‘n student behoort ‘n oorsig te hê oor Afrikaanse literatuurgeskiedenis, maar ook ‘n agtergrond oor die deeglike ontleding van spesifieke tekste. Die vaardighede om verder onafhanklik te kan navorsing doen, word aangeleer.... [-]


Ba w badaniach rozwojowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Ten stopień ma na celu zrozumienie problemów ubóstwa, nierówności, niesprawiedliwości i zmieniających się społeczeństwach. Studenci zdobywają wiedzę oraz umiejętności praktycznych i naukowych w odniesieniu do prób rozwiązania tych problemów za pomocą projektów rozwojowych, programów i polityk. Polega to na zarządzanie i ocena interwencji, jak i kontekstu, które są istotne. Badania rozwoju jest przedstawiony jako wielodyscyplinarny i całościowe. Jako jeden z niewielu programów studiów w badaniach rozwojowych w kraju, w tym kwalifikacje silna podstawa do kariery w dziedzinie rozwoju i dalszej nauki w Studium Rozwoju. [+]

Ten stopień ma na celu zrozumienie problemów ubóstwa, nierówności, niesprawiedliwości i zmieniających się społeczeństwach. Studenci zdobywają wiedzę oraz umiejętności praktycznych i naukowych w odniesieniu do prób rozwiązania tych problemów za pomocą projektów rozwojowych, programów i polityk. Polega to na zarządzanie i ocena interwencji, jak i kontekstu, które są istotne. Badania rozwoju jest przedstawiony jako wielodyscyplinarny i całościowe. Jako jeden z niewielu programów studiów w badaniach rozwojowych w kraju, w tym kwalifikacje silna podstawa do kariery w dziedzinie rozwoju i dalszej nauki w Studium Rozwoju.

Program nauczania dla Ba (Development Studies) składa się z 22 modułów semestrze zebranych w następujący sposób: ... [-]


Ba w dziennikarstwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji uczniów stosowane w Dziennikarstwa. kompetencje Stosowanej zakłada akwizycji, analizy, interpretacji i stosowania zasad komunikacji związane z kontekstem Dziennikarstwa we właściwych sektorach elektronicznych i drukowanych mediach i branży nadawczej. Ponadto studenci będą rozwijać zdolność do internalizacji, refleksji i komunikowania decyzji strategicznych i aplikacji skutecznie poprzez prawidłowego i odpowiedniego wykorzystania naukowego języka i terminologii technicznej związanej z dziennikarstwa. [+]

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji uczniów stosowane w Dziennikarstwa. kompetencje Stosowanej zakłada akwizycji, analizy, interpretacji i stosowania zasad komunikacji związane z kontekstem Dziennikarstwa we właściwych sektorach elektronicznych i drukowanych mediach i branży nadawczej. Ponadto studenci będą rozwijać zdolność do internalizacji, refleksji i komunikowania decyzji strategicznych i aplikacji skutecznie poprzez prawidłowego i odpowiedniego wykorzystania naukowego języka i terminologii technicznej związanej z dziennikarstwa. Kwalifikacja ułatwią efektywną naukę poprzez narażenie na i stosowaniu odpowiednich stylów uczenia się, umożliwiając im w nawigacji i całościowo zarządzać dynamiczny kontekst Dziennikarstwa. ... [-]


Ba w graficznym (komunikat) projektowanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Projektanci komunikacyjne są twórczy myśliciele i rozwiązują problem, którzy wykorzystują szereg metod projektowania, procesów i technik do tworzenia profesjonalnych projektów komunikacyjnych, takich jak plakaty, książki, czasopisma, programy identyfikacji wizualnej, opakowań i witryn internetowych, zarówno indywidualnie jak i jako członkowie zespołów. Zakład Projektowania Graficznego oferuje Bachelor of Arts w wyspecjalizowane w komunikacie Design. Wyposażenie Departamentu obejmują szereg studiach i centralnie umieszczony komputerową pracownię Apple Macintosh. [+]

Projektanci komunikacyjne są twórczy myśliciele i rozwiązują problem, którzy wykorzystują szereg metod projektowania, procesów i technik do tworzenia profesjonalnych projektów komunikacyjnych, takich jak plakaty, książki, czasopisma, programy identyfikacji wizualnej, opakowań i witryn internetowych, zarówno indywidualnie jak i jako członkowie zespołów.

Zakład Projektowania Graficznego oferuje Bachelor of Arts w wyspecjalizowane w komunikacie Design. Wyposażenie Departamentu obejmują szereg studiach i centralnie umieszczony komputerową pracownię Apple Macintosh.

Kariera

Absolwenci będą mogli wprowadzić projekt karierę komunikacji pracując w pracowniach projektowych, konsultingowych, agencji marketingowych marki i reklamy, a do gazet, czasopism i wydawnictw książkowych, jak:... [-]


Ba w komunikacji sportu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Komentator sportowy, Sport Dziennikarz sportowy Kotwica, Badacz, Specjalizacja w Biokinetics, Sport Science lub sportowe wyróżnieniem Zarządzanie, Coach, Scientist ćwiczeń [+]

Kariera

Komentator sportowy, Sport Dziennikarz sportowy Kotwica, Badacz, Specjalizacja w Biokinetics, Sport Science lub sportowe wyróżnieniem Zarządzanie, Coach, Scientist ćwiczeń.

Warunki przyjęcia Minimalne APS: 23 Matematyka OR 24 z Literacy Matematycznego Język nauczania i learning- angielskim: 5 (60% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 1: 4 (50% +) * Dodatkowe Temat 2: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 3: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 4: 3 (40% +)

* Zalecany do dodatkowego uznanej języku.

Wstęp dla wnioskodawców międzynarodowych podlega spełnieniu wymogów prawnych, jak określono przez Immigration Act nr 13 z 2002 roku, rozporządzeń wydanych na jej podstawie polityki Uniwersytetu. Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu ze względu na ograniczoną przestrzeń. Wszyscy kandydaci muszą ukończyć NBT (National testów) przed przyjęciem do szpitala. Wynik NBT poinformuje decyzje podjęte w sprawie umieszczenia wnioskodawcy. Życie Orientacja nie jest uwzględniane przy obliczaniu APS.... [-]


Ba w komunikacji strategicznej komunikacji korporacyjnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

BA Strategic Communication (Komunikacja korporacyjna) stopień jest unikalnym kwalifikacji, który został opracowany w celu wzmocnienia pozycji ucznia w wiedzę, która jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu w branży. Ten stopień zapewnia zarówno wiedzę praktyczną i teoretyczną dotyczącą roli praktykującego komunikacyjnego w osiąganiu celów organizacyjnych i ułatwianie relacji z interesariuszami, zarządzanie reputacją, zarządzania zmianą, zaangażowanie pracowników i relacji z mediami. Wymiary te są badane w ramach szerszej globalnej, rządowych, biznesu, społeczeństwa i indywidualnego kontekstu. [+]

Obecna epoka charakteryzuje się przejściem do strategicznego komunikatu, który jest polem dynamicznym i ewoluuje. Natomiast wcześniej, komunikacja korporacyjna, komunikacja Marketing, Public Relations i Komunikacja Zarządzanie były postrzegane jako odrębne pola, Strategic Communication usiłował przekroczyć te wyróżnienia. Środowisko, w którym większość organizacji i przedsiębiorstw znajdują się wymaga zdolności dostosowywania się do: tempo zmian, niestabilności gospodarczej, przesunięcie władzy od tradycyjnego autorytetu i wpływu technologii na każdym aspekcie ludzkiej egzystencji.

BA Strategic Communication (Komunikacja korporacyjna) stopień jest unikalnym kwalifikacji, który został opracowany w celu wzmocnienia pozycji ucznia w wiedzę, która jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu w branży. Ten stopień zapewnia zarówno wiedzę praktyczną i teoretyczną dotyczącą roli praktykującego komunikacyjnego w osiąganiu celów organizacyjnych i ułatwianie relacji z interesariuszami, zarządzanie reputacją, zarządzania zmianą, zaangażowanie pracowników i relacji z mediami. Wymiary te są badane w ramach szerszej globalnej, rządowych, biznesu, społeczeństwa i indywidualnego kontekstu. ... [-]


Ba w komunikacji strategicznej w komunikacji marketingowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

BA Strategic Communication (Komunikacja marketingowa) stopień jest unikalnym kwalifikacji, który został opracowany, aby wzmocnić Ci wiedzę, która jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu w branży. Ten stopień zapewnia zarówno wiedzę praktyczną i teoretyczną dotyczącą roli praktykującego komunikacyjnego w osiąganiu celów organizacyjnych i ułatwianie relacji z interesariuszami, zarządzanie reputacją, zarządzania zmianą, zaangażowanie pracowników i relacji z mediami. Wymiary te są badane w ramach szerszej globalnej, rządowych, biznesu, społeczeństwa i indywidualnego kontekstu. [+]

Obecna epoka charakteryzuje się przejściem do strategicznego komunikatu, który jest polem dynamicznym i ewoluuje. Natomiast wcześniej, komunikacja korporacyjna, komunikacja Marketing, Public Relations i Komunikacja Zarządzanie były postrzegane jako odrębne pola, Strategic Communication usiłował przekroczyć te wyróżnienia. Środowisko, w którym większość organizacji i działają przedsiębiorstwa wymaga zdolności do przystosowania się do: tempo zmian, niestabilności gospodarczej, przesunięcie władzy od tradycyjnego autorytetu i wpływu technologii na każdym aspekcie ludzkiej egzystencji.

BA Strategic Communication (Komunikacja marketingowa) stopień jest unikalnym kwalifikacji, który został opracowany, aby wzmocnić Ci wiedzę, która jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu w branży. Ten stopień zapewnia zarówno wiedzę praktyczną i teoretyczną dotyczącą roli praktykującego komunikacyjnego w osiąganiu celów organizacyjnych i ułatwianie relacji z interesariuszami, zarządzanie reputacją, zarządzania zmianą, zaangażowanie pracowników i relacji z mediami. Wymiary te są badane w ramach szerszej globalnej, rządowych, biznesu, społeczeństwa i indywidualnego kontekstu. ... [-]


Ba w polityce, filozofii i ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Podstawowym celem tej kwalifikacji jest zapewnienie studentom kwalifikacyjne umiejętności badawczych; Wiedza teoretyczna i intelektualny, krytyczne zdolności rozumowania, umiejętności Rozwiązywanie problemów, zrozumienie normatywnych wymiarów polityki i ekonomii, w tym poszanowania praw człowieka, otwartego i odpowiedzialnego rządu, ubezpieczenia uzasadnione i polityki gospodarczej; i normatywne ograniczenia dotyczące sprawowania władzy i autorytetu w politycznych zleceń ekonomicznych. [+]

Podstawowym celem tej kwalifikacji jest zapewnienie studentom kwalifikacyjne umiejętności badawczych; Wiedza teoretyczna i intelektualny, krytyczne zdolności rozumowania, umiejętności Rozwiązywanie problemów, zrozumienie normatywnych wymiarów polityki i ekonomii, w tym poszanowania praw człowieka, otwartego i odpowiedzialnego rządu, ubezpieczenia uzasadnione i polityki gospodarczej; i normatywne ograniczenia dotyczące sprawowania władzy i autorytetu w politycznych zleceń ekonomicznych.

Programy dla BA (Polityka, Filozofia i Ekonomia) Program składa się z 24 modułów semestrze zebranych w następujący sposób:

Pierwszy rok Drugi rok Trzeciego roku moduły semestr Polityka 1A i 1B Polityka 2A i 2B Polityka 3A i 3B 6 1A i 1B Economics Ekonomia 2A i 2B 3A i 3B Economics 6 Filozofia 1A i 1B Filozofia 2A i 2B Filozofia 3A i 3B 6 1A i 1B obieralne Fakultet 1A i 1B lub 2A 2B 4 ** English 1C i 1D 2 10 modułów semestr 8 modułów semestr 6 modułów semestr 24 Zajęcia do wyboru: język (francuski, grecki, lub nowoczesny grecki), kultura klasyczna i mitologie, Development Studies lub religii. ** Studenci, którzy uzyskali A lub B dla języka angielskiego w matric może zastąpić angielską 1C i 1D z innym fakultatywne. [-]

BA w polityce i stosunkach międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Podstawowym celem tej kwalifikacji jest zapewnienie studentom kwalifikacyjne umiejętności badawczych; wiedza teoretyczna i intelektualnej; krytyczne zdolności rozumowania; oraz umiejętności rozwiązywania problemów; rozumienie normatywnych wymiarów polityki, w tym: poszanowania praw człowieka, otwartego i odpowiedzialnego rządu, właściwego zarządzania, bezpieczeństwa uzasadnione i polityk gospodarczych i normatywnych ograniczeń w sprawowaniu władzy i autorytetu w porządku politycznego. [+]

Podstawowym celem tej kwalifikacji jest zapewnienie studentom kwalifikacyjne umiejętności badawczych; wiedza teoretyczna i intelektualnej; krytyczne zdolności rozumowania; oraz umiejętności rozwiązywania problemów; rozumienie normatywnych wymiarów polityki, w tym: poszanowania praw człowieka, otwartego i odpowiedzialnego rządu, właściwego zarządzania, bezpieczeństwa uzasadnione i polityk gospodarczych i normatywnych ograniczeń w sprawowaniu władzy i autorytetu w porządku politycznego.

Programy dla Ba (Polityka i Stosunków Międzynarodowych) Program składa się z 22 modułów semestrze zebranych w następujący sposób:

Pierwszy rok Drugi rok Trzeciego roku moduły semestr Polityka 1A i 1B Polityka 2A i 2B Polityka 3A i 3B 6 Polityka 2C i 2D Polityka 3C i 3D 4 Drugim ważnym 1A i 1B Drugim ważnym 2A i 2B Drugim ważnym 3A i 3B 6 1A i 1B obieralne Fakultet 2A i 2B 4 ** English 1C i 1D 2 8 modułów semestr 8 modułów semestr 4 moduły semestr 22 Kierunek: Drugim ważnym jest wybrana spośród Development Studies, studia historyczne i Zarządzania Publicznego i ładu (3a, 3b, 3c i 3d). Zajęcia do wyboru: Język (French and Modern Greek), Development Studies, Ekonomia, studia historyczne, Public Management i zarządzanie, religia i socjologia. ** Studenci, którzy uzyskali A lub B dla języka angielskiego w matric może zastąpić angielską 1C i 1D z innym fakultatywne. [-]

Ba w praktyce językowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Praktyczne umiejętności: Znajomość języków obcych w wybranych językach. Pisanie i umiejętności produktywne. Tłumaczy i umiejętności edycji tekstu. Terminologia i zarządzania dokumentami umiejętności. języka Basic, tekstu i dyskursu umiejętności badawcze. Sprzyjający językowej tekstu i dyskursu, psycholingwistyczne, socjolingwistyczne, społeczno-pragmatyczne, Pragma-językowe i międzykulturowe kompetencje competence.Foundational: Wiedza i wgląd teoretyczny niedostatecznie kołkowanie językoznawstwa, wybrana języków i komunikacji. Odblaskowe kompetencje: strategiczne i krytyczne zastosowanie teorii z zakresu językoznawstwa i komunikacji z myślą o sytuacjach praktycznych, akademickich i zawodowych. [+]

Praktyczne umiejętności: Znajomość języków obcych w wybranych językach. Pisanie i umiejętności produktywne. Tłumaczy i umiejętności edycji tekstu. Terminologia i zarządzania dokumentami umiejętności. języka Basic, tekstu i dyskursu umiejętności badawcze. Sprzyjający językowej tekstu i dyskursu, psycholingwistyczne, socjolingwistyczne, społeczno-pragmatyczne, Pragma-językowe i międzykulturowe kompetencje competence.Foundational: Wiedza i wgląd teoretyczny niedostatecznie kołkowanie językoznawstwa, wybrana języków i komunikacji. Odblaskowe kompetencje: strategiczne i krytyczne zastosowanie teorii z zakresu językoznawstwa i komunikacji z myślą o sytuacjach praktycznych, akademickich i zawodowych. ... [-]


BA w Projektowania Ubioru

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem programu BA Fashion Design jest stworzenie projektantom mody problemów dystansu i rozwiązanie problemów, które mają uprawnienia do samodzielnej pracy jako przedsiębiorczych projektantów mody. [+]

Celem programu BA Fashion Design jest stworzenie projektantom mody problemów dystansu i rozwiązanie problemów, które mają uprawnienia do samodzielnej pracy jako przedsiębiorczych projektantów mody. Celem tego stopnia jest:

Zastosuj zintegrowanej wiedzy i zaawansowanych umiejętności myślenia koncepcyjnego, aby w innowacyjny sposób rozwiązywania złożonych problemów projektowych mody; Za pomocą różnych metod projektowania, procesów i technik sprawnie tworzyć, obecny i opowiadają się za profesjonalnych projektów mody; Umożliwienie studentom do wykazania znajomości historii i teorii projektowania w szerszym kontekście historii mody i projektowania i teorii w określonym kontekście dyscypliny, a także przeprowadzenie krytyki projektowania i badań. Możliwości zawodowe Program będzie można wyposażyć w niezbędną wiedzę i umiejętności do kariery w branży projektowania mody, w tym: Rozwiązywanie problemów poprzez projekt Moda przedsiębiorca Projektant mody inżynier wzór Stylista Warunki przyjęcia na studia Starszy świadectwo lub równoważne kwalifikacje z minimalną APS lub M-score Obecność oceny wejściowej i złożenia portfela po formularz wniosku został przetworzony Zakończenie Narodowego Testu Benchmarking (NBT) dla Akademickiego i ilościowy Literacy (AQL) Obowiązkowe przedmiotem szkolnym: Angielski ... [-]

BA w Psychologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Podstawowym celem tej kwalifikacji jest zapewnienie studentom kwalifikacyjne z: Szeroko zakrojona, silnej i spójnej fundamencie wiedzy dla dalszych badań w psychologii; fundament wiedzy o stosowanych i podstawowych badań w psychologii; analityczne, umiejętności interpretacyjne i integracyjne, które mają praktyczną wartość dla społeczeństwa jako całości; i zdolność do refleksji na temat psychologii i mieć całościowy obraz psychologii i jej zastosowania w różnych kontekstach. [+]

Podstawowym celem tej kwalifikacji jest zapewnienie studentom kwalifikacyjne z: Szeroko zakrojona, silnej i spójnej fundamencie wiedzy dla dalszych badań w psychologii; fundament wiedzy o stosowanych i podstawowych badań w psychologii; analityczne, umiejętności interpretacyjne i integracyjne, które mają praktyczną wartość dla społeczeństwa jako całości; i zdolność do refleksji na temat psychologii i mieć całościowy obraz psychologii i jej zastosowania w różnych kontekstach.

Program składa się z minimum 22 modułów semestrze zebranych w następujący sposób:

Pierwszy rok Drugi rok Trzeciego roku moduły semestr Psychologia 1A & B Semestr 1: 2A Psychology (Psychologia rozwojowa) Semestr 2: * Psychologia 2D (Positive Psychology) OR * Psychologia 2F (Współczesna psychologia) OR * Psychologia 2H (Psychologia osobowości) OR Sport Psychology 2B (SPS2B21) Semestr 1: Psychologia 3A (Psychologia Research) Semestr 2: * Psychologia 3D (Psychopatologia) OR Psychologia 3F (Psychoterapia: Teorie i modele) 6 Semestr 1: 2C psychologia (psychologia społeczna) Semestr 2: * Psychologia 2D (Positive Psychology) OR * Psychologia 2F (Współczesna psychologia) OR * Psychologia 2H (Psychologia osobowości) OR * Sport Psychology 2B (SPS2B21) * Jeżeli moduł został wybrany jako część większych zastrzeżeniem, że nie może być używany jako Psychology planowym Semestr 1: Psychologia 3C (Child and Family Psychology) OR Psychologia 3E (Psychologia Wspólnoty) OR Psychologia 3G (Cognitive Psychology) Semestr 2: Psychologia 3D (Psychopatologia) * OR Psychologia 3F (Psychoterapia: Teorie i modele) * Jeżeli moduł został wybrany jako część większych zastrzeżeniem, że nie może być używany jako Psychology planowym 4 Drugim ważnym 1A & B Drugim ważnym 2A & B Drugim ważnym 3A i B 6... [-]

BA w psychologii sportu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Specjalizacja w Biokinetics, Sport Science lub sportowe wyróżnieniem Zarządzanie, Coach, Specjalizacja w psychologii, badacz, naukowiec ćwiczeń. [+]

Kariera

Specjalizacja w Biokinetics, Sport Science lub sportowe wyróżnieniem Zarządzanie, Coach, Specjalizacja w psychologii, badacz, naukowiec ćwiczeń.

Warunki przyjęcia Minimalne APS: 23 Matematyka OR 24 z Literacy Matematycznego Język nauczania i learning- angielskim: 5 (60% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 1: 4 (50% +) * Dodatkowe Temat 2: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 3: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 4: 3 (40% +)

* Zalecany do dodatkowego uznanej języku.

Wstęp dla wnioskodawców międzynarodowych podlega spełnieniu wymogów prawnych, jak określono przez Immigration Act nr 13 z 2002 roku, rozporządzeń wydanych na jej podstawie polityki Uniwersytetu. Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu ze względu na ograniczoną przestrzeń. Wszyscy kandydaci muszą ukończyć NBT (National testów) przed przyjęciem do szpitala. Wynik NBT poinformuje decyzje podjęte w sprawie umieszczenia wnioskodawcy. Życie Orientacja nie jest uwzględniane przy obliczaniu APS.... [-]


Ba w rozwoju sportu

Stacjonarne 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Sport Development Officer, Badacz, Specjalizacja w Biokinetics, Sport Science lub sportowe wyróżnieniem Zarządzanie, Coach, Scientist ćwiczeń [+]

Kariera

Sport Development Officer, Badacz, Specjalizacja w Biokinetics, Sport Science lub sportowe wyróżnieniem Zarządzanie, Coach, Scientist ćwiczeń

Warunki przyjęcia Minimalne APS: 23 Matematyka OR 24 z Literacy Matematycznego Język nauczania i learning- angielskim: 5 (60% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 1: 4 (50% +) * Dodatkowe Temat 2: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 3: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 4: 3 (40% +)

* Zalecany do dodatkowego uznanej języku.

Wstęp dla wnioskodawców międzynarodowych podlega spełnieniu wymogów prawnych, jak określono przez Immigration Act nr 13 z 2002 roku, rozporządzeń wydanych na jej podstawie polityki Uniwersytetu. Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu ze względu na ograniczoną przestrzeń. Wszyscy kandydaci muszą ukończyć NBT (National testów) przed przyjęciem do szpitala. Wynik NBT poinformuje decyzje podjęte w sprawie umieszczenia wnioskodawcy. Życie Orientacja nie jest uwzględniane przy obliczaniu APS.... [-]


Ba w rozwoju społeczności i przywództwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Podstawowym celem tej kwalifikacji jest opracowanie studentów do liderów rozwoju społeczności w ułatwianiu procesów, technik i zasad w inicjacji, planowania, wdrażania, monitorowania, oceny i utrzymywanie projektów rozwojowych i programów, w oparciu o ludzi-centered, aktywów opartych aktywne podejście teoretyczne do rozwiązania nierówności, biedy i niesprawiedliwości. Dalsze studenci będą mogli w celu ułatwienia zakładania i zarządzania organizacjami w oparciu społecznych w kontekście rozwoju gospodarczego gminy. [+]

Podstawowym celem tej kwalifikacji jest opracowanie studentów do liderów rozwoju społeczności w ułatwianiu procesów, technik i zasad w inicjacji, planowania, wdrażania, monitorowania, oceny i utrzymywanie projektów rozwojowych i programów, w oparciu o ludzi-centered, aktywów opartych aktywne podejście teoretyczne do rozwiązania nierówności, biedy i niesprawiedliwości. Dalsze studenci będą mogli w celu ułatwienia zakładania i zarządzania organizacjami w oparciu społecznych w kontekście rozwoju gospodarczego gminy.

Program nauczania dla BA (Community Development i przywództwo) składa się z 22 modułów semestrze zebranych w następujący sposób:

Pierwszy rok Drugi rok Trzeciego roku moduły semestr Społeczność Rozwój i 1A i 1B Przywództwo Wspólnota Rozwoju i przywództwo 2A i 2B Społeczność Rozwój i 3A i 3B Przywództwo 6 Public Management i zarządzanie 1A i 1B Public Management i zarządzanie 2A i 2B Public Management i zarządzanie 3A i 3B 6 Development Studies 1A i 1B Development Studies 2A i 2B staż 3000 6 English 1C i 1D Polityka 1A i 1B 4 8 modułów semestr 8 modułów semestr 6 modułów semestr 22 [-]

Ba w studiach filmowych i telewizyjnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji uczniów stosowane w filmie i telewizji Studies. kompetencje Stosowanej zakłada akwizycji, analizy, interpretacji i stosowania zasad komunikacyjnych związanych Studiów Filmowych i Telewizyjnych w odpowiednich sektorach mediów elektronicznych i branży nadawczej. Ponadto studenci będą rozwijać zdolność do internalizacji, zastanowić się i komunikowania decyzji strategicznych i aplikacji skutecznie poprzez prawidłowego i odpowiedniego wykorzystania naukowego języka i terminologii technicznej związanej z filmem i studiów telewizyjnych. [+]

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji uczniów stosowane w filmie i telewizji Studies. kompetencje Stosowanej zakłada akwizycji, analizy, interpretacji i stosowania zasad komunikacyjnych związanych Studiów Filmowych i Telewizyjnych w odpowiednich sektorach mediów elektronicznych i branży nadawczej. Ponadto studenci będą rozwijać zdolność do internalizacji, zastanowić się i komunikowania decyzji strategicznych i aplikacji skutecznie poprzez prawidłowego i odpowiedniego wykorzystania naukowego języka i terminologii technicznej związanej z filmem i studiów telewizyjnych. Kwalifikacja ułatwią efektywną naukę poprzez ekspozycji i zastosowanie odpowiednich stylów uczenia się, umożliwiając studentowi nawigacji i całościowo zarządzać dynamiczny kontekst Studiów Filmowych i Telewizyjnych. ... [-]


Ba w sztuce wizualnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem BA (sztuki wizualne) Stopień jest rozwój uczniów twórczych, pomysłowych i krytyczne wiedzę, umiejętności i możliwości badań naukowych do praktyki jako artystów w obrębie dziedzin przemysłu wizualno-kulturowych i / lub do prowadzenia studiów podyplomowych w Sztuka wizualna. [+]

Celem BA (sztuki wizualne) Stopień jest rozwój uczniów twórczych, pomysłowych i krytyczną wiedzę, umiejętności i możliwości badań naukowych do praktyki jako artystów w ramach dziedzin przemysłu wizualnych-kulturowe i / lub do prowadzenia studiów podyplomowych w sztuce wizualnej.

BA (sztuki wizualne) studia dadzą studentom gruntownej wiedzy o praktykach sztuki wizualne, dyskursów, teorii i metod badawczych. Program ułatwia tworzenie czyli poprzez sztukę; Badania w obrębie historii sztuki i krytyki; Współczesny production7 Agencja Artystyczna obywatelskie; Tożsamość wizualna i technologie wizualne. Program skupi się na kreatywności i krytycznego myślenia według standardów etycznych i zawodowych, w celu zbadania eksperymentalne, przekształcających i interdyscyplinarne podejście do paczkowania, odbioru i analizy sztuki w obrębie kontekstów panafrykańskiej i międzynarodowych. ... [-]


Konstrukcja ba w mediach cyfrowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Bachelor of Arts w Digital Media Design przygotowuje studentów do potrzeb ery cyfrowej projektantów treści, systemów i produktów, w których tekst, obraz, wideo, audio, grafika i animacja są zbieżne. Począwszy od ogólnego podejścia, uczniowie uczą się specjalizacji w zakresie projektowania interakcji lub cyfrowego wideo. W Digital Media Design, uczniowie angażują się i stosować technologie cyfrowe, innowacyjny, w celu opracowania produktów do komunikacji i zwiększenia doświadczenia życiowe. [+]

Bachelor of Arts w Digital Media Design przygotowuje studentów do potrzeb ery cyfrowej projektantów treści, systemów i produktów, w których tekst, obraz, wideo, audio, grafika i animacja są zbieżne. Począwszy od ogólnego podejścia, uczniowie uczą się specjalizacji w zakresie projektowania interakcji lub cyfrowego wideo. W Digital Media Design, uczniowie angażują się i stosować technologie cyfrowe, innowacyjny, w celu opracowania produktów do komunikacji i zwiększenia doświadczenia życiowe.

Szereg technologii i produktów, które uczniowie angażują się w to strony internetowe, aplikacje mobilne, interaktywne gry, rezultaty projektu, teledyski, cyfrowe wideo, grafiki ruchu, krótką animację formatu, systemy umożliwiające znalezienie drogi i fotografii cyfrowej. Wyposażenie Departamentu obejmują cztery kompleksowe laboratoria komputerowe z najnowszych komputerów graficznych high-end, nagrywanie audio z łazienką studio animacji i zielony ekran studio.... [-]


Rozszerzony Bachelor of Arts (z trzech kierunków)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Promocja dłuższy studentów studiów, do każdego kolejnego roku akademickiego rozszerzonego stopnia BA Humanities następuje na ogół te same zasady odnoszące się do uczniów regularnie stopnia BA. Jednak Mapy dla Humanistycznych muszą być zakończone w ciągu pierwszych 2 lat studiów, w przeciwnym razie; student nie będzie mógł przejść dalej w programie. [+]

Jest to pierwsza formacyjne kwalifikacje. Udana uczeń nabędzie kompetencje intelektualne i praktyczne umiejętności, aby dyskutować, problematyzowania i badania ludzkiego postępowania i interakcji, szczególnie w RPA kontekście.

Promocja dłuższy studentów studiów, do każdego kolejnego roku akademickiego rozszerzonego stopnia BA Humanities następuje na ogół te same zasady odnoszące się do uczniów regularnie stopnia BA. Jednak Mapy dla Humanistycznych muszą być zakończone w ciągu pierwszych 2 lat studiów, w przeciwnym razie; student nie będzie mógł przejść dalej w programie.

BA Rozszerzona z naciskiem na praktyki językowej

Programy dla BA Rozszerzony program studiów z naciskiem na praktyki języka składa się z 24 modułów semestrze zebranych w następujący sposób: ... [-]


Wyróżnieniem BA / BA w administracji publicznej i zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Na wydziale Zarządzania Publicznego i Ładu można zrobić karierę jako zarządcy Publicznych w działach państwowych, wojewódzkich Departamentów i Gmin, publicznym, prywatnym i NGO sektor, administracyjne i kierownicze stanowiska. W Zarządzania Publicznego i Ładu wyróżnieniem studiów, student specjalizuje się w pięciu oddzielnych sub-dyscyplin. Te sub-dyscyplin odzwierciedlają różne aspekty zarządzania rodzajową w tym zaawansowane Public Policy Management, Advanced Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz zaawansowanego zarządzania finansami publicznymi. [+]

BA w administracji publicznej i rządów

* Zapoznaj się z Regulaminem Wydziału o zasady dostępu dotyczących tego programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

Na wydziale Zarządzania Publicznego i Ładu można zrobić karierę jako zarządcy Publicznych w działach państwowych, wojewódzkich Departamentów i Gmin, publicznym, prywatnym i NGO sektor, administracyjne i kierownicze stanowiska.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 26 z matematyki lub 28 z Literacy Matematycznego Angielski: 5 (60% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Wyróżnieniem BA / BA w rozwoju turystyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Na wydziale Rozwoju Turystyki można mieć karierę w rozwoju turystyki, Executive Planner Turystyka Polityki Rozwoju, Tourism Development Officer. Celem wyróżnieniem kwalifikacji jest rozwijanie zdolności uczniów do zadawania pytań, analizowania i interpretowania problemów rozwoju turystyki w kontekście globalnym. [+]

BA w rozwoju turystyki

* Zapoznaj się z Regulaminem Wydziału o zasady dostępu dotyczących tego programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

Na wydziale Rozwoju Turystyki można mieć karierę w rozwoju turystyki, Executive Planner Turystyka Polityki Rozwoju, Tourism Development Officer.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 26 z matematyki lub 28 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Wyróżnieniem BA / BA w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Na wydziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi można zrobić karierę jako HRM Personnel Manager HRM Personnel Officer Training Manager, rekrutacja i selekcja urzędnika. Z wyróżnieniem BA w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi przy opracowywaniu programów i treści zapewnić połączenie teoretycznej głębi i zaawansowanej praktycznego zastosowania, jak również specyficzne honowania wydajności podnoszenie kwalifikacji. [+]

Jego program zostanie zastąpiony przez licencjatów Zarządzania Zasobami Ludzkimi jesteśmy oczekuje na zatwierdzenie

ba w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Na wydziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi można zrobić karierę jako HRM Personnel Manager HRM Personnel Officer Training Manager, rekrutacja i selekcja urzędnika.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 26 z matematyki lub 28 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 4 (50% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Wyróżnieniem BA in English

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Kurs obejmuje naukę teorii literatury i piśmiennictwa w języku angielskim z Wielkiej Brytanii, Ameryce, na subkontynencie indyjskim iw Afryce. Okresy, zakres od średniowiecza do współczesności. [+]

Kurs obejmuje naukę teorii literatury i piśmiennictwa w języku angielskim z Wielkiej Brytanii, Ameryce, na subkontynencie indyjskim iw Afryce. Okresy, zakres od średniowiecza do współczesności.

Studenci mogą realizować indywidualne zainteresowania w trakcie pisania eseju badawczego. Opcjonalne moduły w specjalistycznych tematów, takich jak życia pisania, science fiction i edycji tekstu mogą być również dostępne.

Warunki przyjęcia na studia

Wstęp do programu wyróżnieniem musi być zatwierdzony przez przewodniczącego Wydziału. (Patrz także Przepisy Ogólne Uniwersytetu).

Dane kontaktowe

Nazwa: Profesor Karen Scherzinger Tel: 011 559 2493 / E-mail: kscherzinger@uj.ac.za... [-]


Wyróżnieniem ba in Greek

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

W tym oczywiście pracujemy z greckiego języka, literatury, artefaktów, filozofii, historii i religii. Nie tylko uczniowie rozwijają swoje umiejętności analityczne, uczestnicząc w kursie; rozumieją także, w jaki sposób my, jako istoty ludzkie nadać sens naszej egzystencji poprzez wykorzystanie symboli i kompleksów symboli, które przychodzą do nas od czasów starożytnych. Wszystkie dokumenty są odczytywane w języku oryginalnym, dostarczając studentom umiejętność interpretacji napisy, teksty i artefakty w omawianej sprawie. [+]

W tym oczywiście pracujemy z greckiego języka, literatury, artefaktów, filozofii, historii i religii. Nie tylko uczniowie rozwijają swoje umiejętności analityczne, uczestnicząc w kursie; rozumieją także, w jaki sposób my, jako istoty ludzkie nadać sens naszej egzystencji poprzez wykorzystanie symboli i kompleksów symboli, które przychodzą do nas od czasów starożytnych. Wszystkie dokumenty są odczytywane w języku oryginalnym, dostarczając studentom umiejętność interpretacji napisy, teksty i artefakty w omawianej sprawie.

Studenci mogą skupić swój program albo z greki klasycznej lub nowoczesnej greckiego.

Warunki przyjęcia na studia

Grecki 3A i 3B lub Nowoczesne grecki 3A i 3B są wymagane do przyjęcia do tego programu. Zalecana jest znajomość odczyt niemieckiego i / lub francuskiego.... [-]


Wyróżnieniem ba lingwistyki stosowanej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Podyplomowego programu Lingwistyki Stosowanej i Teorii Literatury, w oparciu o dziedziny wiedzy obu swoich dyscyplinach, skierowany jest do specjalistycznych potrzeb edukacyjnych i szkoleniowych i badawczych praktyków językowych takich jak tłumaczy, tłumaczy, edytorów tekstu, planistów językowych, copywriterów i języka nauczyciele. Tłumaczenie i interpretacja są skomplikowane procesy językowe, poznawcze i tekstowe, które, między innymi, pociąga za sobą także mediacji społeczno-kulturowej. [+]

Podyplomowego programu Lingwistyki Stosowanej i Teorii Literatury, w oparciu o dziedziny wiedzy obu swoich dyscyplinach, skierowany jest do specjalistycznych potrzeb edukacyjnych i szkoleniowych i badawczych praktyków językowych takich jak tłumaczy, tłumaczy, edytorów tekstu, planistów językowych, copywriterów i języka nauczyciele. Tłumaczenie i interpretacja są skomplikowane procesy językowe, poznawcze i tekstowe, które, między innymi, pociąga za sobą także mediacji społeczno-kulturowej. Ze względu na złożoność tych działań, a tym samym interdyscyplinarny charakter praktyki językowej, programy te oferują równowagę wiedzy i umiejętności teoretycznej, praktycznej i empirycznej. ... [-]


Wyróżnieniem ba po łacinie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

W tym oczywiście pracujemy z łacińskiego języka, literatury, artefaktów, filozofii, historii i religii. Nie tylko uczniowie rozwijają swoje umiejętności analityczne, uczestnicząc w kursie; rozumieją także, w jaki sposób my, jako istoty ludzkie nadać sens naszej egzystencji poprzez wykorzystanie symboli i kompleksów symboli, które przychodzą do nas od czasów starożytnych. [+]

W tym oczywiście pracujemy z łacińskiego języka, literatury, artefaktów, filozofii, historii i religii. Nie tylko uczniowie rozwijają swoje umiejętności analityczne, uczestnicząc w kursie; rozumieją także, w jaki sposób my, jako istoty ludzkie nadać sens naszej egzystencji poprzez wykorzystanie symboli i kompleksów symboli, które przychodzą do nas od czasów starożytnych.

Wszystkie dokumenty są odczytywane w języku oryginalnym, dostarczając studentom umiejętność interpretacji napisy, teksty i artefakty w omawianej sprawie. Uznanie wpływem łaciny na współczesnym angielskim jest również rozwinięta.

Warunki przyjęcia na studia

Łacińska 3A i 3B są wymagane do przyjęcia do tego programu. Zalecana jest znajomość odczyt niemieckiego i / lub francuskiego.... [-]


Wyróżnieniem BA w African Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 18 miesięcy February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Program składa się z modułów obowiązkowych i wybieralnych w zakresie nauk humanistycznych i człowieka w badaniach afrykańskich. [+]

Program składa się z pięciu modułów.

Obowiązkowe moduły:

Semestr 1: Papier 1: Metodologia nauk humanistycznych (oferowane przez Zakład Antropologii i Rozwoju Studiów Paper 2: Statystyki dla nauk humanistycznych (oferowane przez Wydział Matematyki i Statystyki)

Semestr 2: Projekt badawczy w jednym z uczestniczących podmiotów, które zostało ukończone pomyślnie przez studenta jako głównego podmiotu w celach stopnia.

Moduły do ​​wyboru:

Wprowadzenie do prozy i krótkie sztuki afrykańskiej Języka Wprowadzenie do Teatru i Poezji Wprowadzenie afrykańskiego języka lub Theory of African Oral Problemy gospodarcze w krajach rozwijających się (oferowane przez Wydział Gospodarczy) Warunki przyjęcia na studia ... [-]

Wyróżnieniem BA w badaniach historycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Esej Badania: Esej badań obejmuje metodologii, teorii i jego zastosowaniu w konkretnym eseju badawczego. Teoria i historiografia: Papier Egzamin obejmuje teorię i filozofię historii, a także ogólną i południowoafrykańskiej historiografię [+]

Esej Badania: Esej badań obejmuje metodologii, teorii i jego zastosowaniu w konkretnym eseju badawczego.

Teoria i historiografia: Papier Egzamin obejmuje teorię i filozofię historii, a także ogólny i południowoafrykańskim historiografii

Historia afrykańskiego: Tematy dotyczące historycznego rozwoju Afryki są prezentowane.

Tematy w Historia Azji: Ten artykuł oferuje wybór tematów w historii wielkiej rozbieżności między azjatyckich cywilizacji i cywilizacji zachodniej, od XV wieku; Indiach, Azji Południowo-Wschodniej, Japonii i Chinach.

RPA Historia: Tematy w historii XIX wieku przed 1865: brytyjski reguły, debaty na temat tworzenia miejskiej klasy średniej, mfekane, Wielki Trek, Cape Lieralism przywódcy we wnętrzu, stosunki gospodarcze. ... [-]


Wyróżnieniem BA w badaniach miejskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Program BA wyróżnieniem (urbanistyka) wprowadza studentów krytycznych perspektyw urbanizacji i rozwoju miasta. Studenci zapoznają się z debat na temat polityki miast i instytucji, szarej, zużycia i sposobów, w jaki ludzie uczestniczą w życiu miasta i zmiany kształtu. Znaczny nacisk kładzie się na kierowanie uczniów do prowadzenia niezależnych badań ilościowych. Program oferuje umiejętności w teorii, pisanie raportów i rozwiązywania problemów. Studenci nabywają również umiejętności i kompetencji oraz SPSS muszą ukończyć 120-godzinny staż. [+]

Program BA wyróżnieniem (urbanistyka) wprowadza studentów krytycznych perspektyw urbanizacji i rozwoju miasta. Studenci zapoznają się z debat na temat polityki miast i instytucji, szarej, zużycia i sposobów, w jaki ludzie uczestniczą w życiu miasta i zmiany kształtu. Znaczny nacisk kładzie się na kierowanie uczniów do prowadzenia niezależnych badań ilościowych. Program oferuje umiejętności w teorii, pisanie raportów i rozwiązywania problemów. Studenci nabywają również umiejętności i kompetencji oraz SPSS muszą ukończyć 120-godzinny staż.

Warunki przyjęcia na studia

Wstęp zostaną zakwalifikowani do studenta, który ukończył jeden z następujących głównych przedmiotów: socjologia, przemysłowe socjologia, geografia, filozofia, studia historyczne, badania rozwojowe, psychologia, psychologia przemysłowa, polityka, zarządzania publicznego i opieki społecznej jako główny (do trzeciego poziom -year) w precxeeding BA Degree. Jeżeli uczeń nie spełnia wymagań, o których mowa powyżej, dopuszczenie może zostać udzielona przez Dziekana Wydziału, na zalecenie przewodniczącego Wydziału.... [-]


Wyróżnieniem BA w badaniach rozwojowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Studenci muszą wypełnić pięć kursów w programie Development Studies wyróżnieniem: trzy są obowiązkowe, a dwa są obieralnych. Jednym z tych kursów jest niezależną papieru Badania przeprowadzone pod nadzorem akademickich w Dziale. [+]

Studenci muszą wypełnić pięć kursów w programie Development Studies wyróżnieniem: trzy są obowiązkowe, a dwa są obieralnych. Jednym z tych kursów jest niezależną papieru Badania przeprowadzone pod nadzorem akademickich w Dziale.

Istnieje pięć kursów w programie wyróżnieniem:

Pierwszy kurs, oferowany w pierwszym semestrze, jest obowiązkowym Oczywiście teoria, która zagłębia się pod girding of Development Studies, przyjmując podejście oparte na tym, co nazywamy "historyczna ekonomia polityczna". Łączy on w sobie klasyczną teorię społecznego i ekonomii politycznej historii i analizy polityki, przeciwdziałanie akademickich i politycznych dyskursów, które rozwijały się w tej dziedzinie w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat w ich globalnym kontekście politycznym i gospodarczym.... [-]


Wyróżnieniem BA w filmoznawstwa i telewizyjnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

studenci w pełnym wymiarze czasu zarejestrowania pięciu modułów. studentów zaocznych zarejestrować dla wszystkich modułów z wyjątkiem modułów specjalizacji i eseju badawczego w pierwszym roku. W drugim roku studenci w niepełnym wymiarze czasu zarejestrowania modułów specjalizacji i eseju badawczego. Wszystkie moduły obieralne niekoniecznie są oferowane każdego roku. [+]

studenci w pełnym wymiarze czasu zarejestrowania pięciu modułów. studentów zaocznych zarejestrować dla wszystkich modułów z wyjątkiem modułów specjalizacji i eseju badawczego w pierwszym roku. W drugim roku studenci w niepełnym wymiarze czasu zarejestrowania modułów specjalizacji i eseju badawczego. Wszystkie moduły obieralne niekoniecznie są oferowane każdego roku.

Program wyróżnieniem składa się z pięciu modułów, z których cztery są obowiązkowe, a jeden z nich jest moduł do wyboru:

Obowiązkowe moduły:

Semestr 1 / Semestr 2 Teoria komunikacji Esej Badania Komunikacja audiowizualna Applied przekazu audiowizualnego

Moduły do ​​wyboru:... [-]


Wyróżnieniem BA w językach afrykańskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 18 miesięcy February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Kurs składa się z pięciu modułów. Moduły 1 (esej Research), 2 (Gramatyka języka głównego) i 3 (Literatura języka głównego) są obowiązkowe. Student wybiera dwa inne moduły z twopossibilities: a) Literatura: Poezja, proza, dramat, sztuka Oral b) Lingwistyka: Socjolingwistyka, fonologii i morfologii, składni i semantyki translatoryki [+]

Kurs składa się z pięciu modułów. Moduły 1 (esej Research), 2 (Gramatyka języka głównego) i 3 (Literatura języka głównego) są obowiązkowe. Student wybiera dwa inne moduły z następujących możliwości:

Literatura: Poezja, proza, dramat, sztuka Oral Linguistics: Socjolingwistyka, fonologii i morfologii, składni i semantyki, translatoryki Warunki przyjęcia na studia

Studenci, którzy uzyskali licencjat kwalifikacje z Northern Sotho (lub sepedi) lub Zulu (lub zulu) jako głównych i które spełniają ogólne wymagania wstępne Uniwersytet dla programu wyróżnieniem mogą zostać uznane za program.

Studenci, którzy nie spełniają wymogów jednego z wymienionych języków afrykańskich jako głównych maja w zasłużonych przypadkach stosuje się do komisji RPL mają być dopuszczone.... [-]


Wyróżnieniem BA w języku francuskim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Nasze Sukcesy BA w języku francuskim promuje badania dogłębne Frankofonii i literatury francuskiej. Specjalizujemy się w badaniach konkretnych gatunków jak autobiografii i powieści eksperymentalnej i konkretnych okresach, jak w XX wieku francuskiego teatru. Studenci mogą także koncentrować się na badaniach nad przekładem literatury lub połączyć interesy z tłumaczeniem (francuski / angielski, angielski / francuski) interesów. [+]

Nasze Sukcesy BA w języku francuskim promuje badania dogłębne Frankofonii i literatury francuskiej. Specjalizujemy się w badaniach konkretnych gatunków jak autobiografii i powieści eksperymentalnej i konkretnych okresach, jak w XX wieku francuskiego teatru. Studenci mogą także koncentrować się na badaniach nad przekładem literatury lub połączyć interesy z tłumaczeniem (francuski / angielski, angielski / francuski) interesów.

Warunki przyjęcia na studia

Studenci, którzy chcą zapisać się do programu wyróżnieniem w języku francuskim musi mieć ukończone co najmniej trzy lata po francusku, z których jeden musi być odpowiednikiem trzeciego roku studiów uniwersyteckich, zgodnie z kryteriami stosowanymi przez Senat. Przewodniczący Wydziału francuskim musi być przekonany, że wiedza przyszłego studenta francuskiego jest wystarczające, aby umożliwić pomyślne zakończenie programu wyróżnieniem. Znajomość łaciny jest rekomendacją.... [-]


Wyróżnieniem BA w języku niemieckim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Egzamin składa się z czterech modułów wyróżnieniem trzech godzinach oraz po jednym eseju badawczego. Te cztery moduły stanowią co 20 kredytów i esej badawczy stanowi 40 kredytów. Kurs oferuje dwie opcje, czyli skupienie się na literaturze niemieckiej z jednym badaniu składnik języka niemieckiego lub języka niemieckiego i lingwistyki wyposażonego w jeden literaturze. [+]

Egzamin składa się z czterech modułów wyróżnieniem trzech godzinach oraz po jednym eseju badawczego. Te cztery moduły stanowią co 20 kredytów i esej badawczy stanowi 40 kredytów. Kurs oferuje dwie opcje, czyli skupienie się na literaturze niemieckiej z jednym badaniu składnik języka niemieckiego lub języka niemieckiego i lingwistyki wyposażonego w jeden literaturze. Trzy moduły są obowiązkowe:

Obowiązkowe moduły:

moduły Rok Moduł 1: esej Badania konkretnego gatunku lub w temacie językowej Moduł 2: literatura niemiecka z drugiej połowy 20 wieku i współczesnej literatury niemieckiej Moduł 3: składnia i morfologia niemieckim

Moduły do ​​wyboru: ... [-]


Wyróżnieniem BA w komunikacji strategicznej (komunikacja korporacyjna)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Corporate Communication wyróżnieniem ułatwia zarówno teoretyczne i stosowane kompetencje w komunikacji korporacyjnej. Wyspecjalizowana znajomość teorii komunikacji korporacyjnej ułatwia zdolność do krytycznego przeglądu, konsolidacji i rozszerzenia teorii komunikacji korporacyjnej do tworzenia właściwych rozwiązań i rozwiązywania abstrakcyjnych problemów kontekstowych komunikacji korporacyjnej. Rozwój umiejętności praktycznych ustala się przez empirycznej nauki w formie staży i szkoleń w oparciu portfela ułatwić nabywanie stosowanych i refleksyjnym kompetencji, które promują zdolność do przeniesienia i zastosowania umiejętności komunikacji korporacyjnej ustawia się w różnych kontekstach komunikacyjnych. Kurs ten jest również kształtuje moralne i etyczne czułość wymaganą do odpowiedzialnej praktyki komunikacji korporacyjnej. [+]

Corporate Communication wyróżnieniem ułatwia zarówno teoretyczne i stosowane kompetencje w komunikacji korporacyjnej. Wyspecjalizowana znajomość teorii komunikacji korporacyjnej ułatwia zdolność do krytycznego przeglądu, konsolidacji i rozszerzenia teorii komunikacji korporacyjnej do tworzenia właściwych rozwiązań i rozwiązywania abstrakcyjnych problemów kontekstowych komunikacji korporacyjnej. Rozwój umiejętności praktycznych ustala się przez empirycznej nauki w formie staży i szkoleń w oparciu portfela ułatwić nabywanie stosowanych i refleksyjnym kompetencji, które promują zdolność do przeniesienia i zastosowania umiejętności komunikacji korporacyjnej ustawia się w różnych kontekstach komunikacyjnych. Kurs ten jest również kształtuje moralne i etyczne czułość wymaganą do odpowiedzialnej praktyki komunikacji korporacyjnej.... [-]


Wyróżnieniem BA w komunikacji strategicznej (komunikacja marketingowa)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Marketing Communication Theory Sukcesy: W zakresie dynamicznym i stale rozwijającym Komunikacji Marketingowej z nowoczesnym ruch w kierunku zintegrowanej komunikacji marki z rosnącym naciskiem na strategicznym konceptualizacji, potrzeba pojawiła się na kurs, który zajmuje się istotnych zagadnień branżowych związanych. [+]

Marketing Communication Theory wyróżnieniem: W zakresie dynamicznym i stale rozwijającym Komunikacji Marketingowej z nowoczesnym ruch w kierunku zintegrowanej komunikacji marki z rosnącym naciskiem na strategicznym konceptualizacji, potrzeba pojawiła się na kurs, który zajmuje się istotnych zagadnień branżowych związanych.

Celem studiów jest dostarczenie krytycznej orientacji refleksyjne kierunku zarówno teoretycznych i stosowanych zasad komunikacji marketingowej. W związku z tym osoba ucząca się będzie wyposażona w szerokie zastosowanie teoretycznej i praktycznej w zakresie komunikacji marketingowej, która pozwoli im realizować zintegrowany karierę w dziedzinie. Koncentruje się na empirycznej nauki z silnym naciskiem branding i zawiera bezpośredniego oddziaływania przemysłu. Ponadto w ciągu roku zostaną opracowane profesjonalnych umiejętności prezentacji. Marketing Teoria komunikacji bada bieżące i odpowiednie współczesnych problemów w dziedzinie komunikacji marketingowej, a także zajmuje się współczesnych kontekstów komunikacji marketingowej. Podstawowym celem jest generowanie wiedzy w odniesieniu do tych zagadnień, a także praktyki i zasad branży komunikacji marketingowej w ogóle.... [-]


Wyróżnieniem ba w kulturze klasycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Kurs ma na celu dostarczyć dość szczegółową analizę wkładu naszego klasycznego dziedzictwa do cywilizacji zachodniej. [+]

Kurs ma na celu dostarczyć dość szczegółową analizę wkładu naszego klasycznego dziedzictwa do cywilizacji zachodniej. Obszary takie jak sztuki klasycznej i architektura, historia, filozofia, poezja, proza, Religia, retoryki i technologia są pokryte. Badając te zagadnienia, fascynujące tematy jak archetypów (np bohater), mistrz narracji, język Gendered, strategie komunikacji, pogląd na świat, a historia zwykłych ludzi są objęte gwarancją. W ten sposób uczniowie rozwijają krytyczne rozumienie własnej kultury, a także uznanie bogactwa wiedzy odziedziczyliśmy od Greków i Rzymian. Wszystkie starożytne teksty są czytane w tłumaczeniu.

Warunki przyjęcia na studia ... [-]

Wyróżnieniem ba w polityce polityki i stosunków międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

BA wyróżnieniem Polityka, z obowiązkowego modułu w badaniach mitologii i mini raportu z badań, począwszy od wyborów polityce Południowej Afryki; Płeć; Badania obszaru; Współczesne problemy w stosunkach międzynarodowych; Organizacje międzynarodowe; Political Risk Analysis; Teorie i koncepcje w polityce i stosunkach międzynarodowych. [+]

BA wyróżnieniem Polityka, z obowiązkowego modułu w badaniach mitologii i mini raportu z badań, począwszy od wyborów polityce Południowej Afryki; Płeć; Badania obszaru; Współczesne problemy w stosunkach międzynarodowych; Organizacje międzynarodowe; Political Risk Analysis; Teorie i koncepcje w polityce i stosunkach międzynarodowych.

Warunki przyjęcia na studia

Studenci potrzebują 65% wskaźnik przejścia na poziomie trzeciego roku. Dla studentów University of Johannesburg napisanie testu wstępnego.

Dane kontaktowe

Nazwa: Prof Deon Geldenhuys Tel: 011 559 2894 / E-mail: deong@uj.ac.za

[-]

Wyróżnieniem BA w projektowaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Bachelor of Arts in Design wyróżnieniem przygotowuje studentów do badań na podstawie studiów podyplomowych i wejścia w karierze projektowej poprzez umożliwienie studentom do produkcji kreatywnych rozwiązań złożonych problemów w specjalistycznej dziedzinie projektowania oraz prowadzenia i raportowania badań pod nadzorem. [+]

Bachelor of Arts in Design wyróżnieniem przygotowuje studentów do badań na podstawie studiów podyplomowych i wejścia w karierze projektowej poprzez umożliwienie studentom do produkcji kreatywnych rozwiązań złożonych problemów w specjalistycznej dziedzinie projektowania oraz prowadzenia i raportowania badań pod nadzorem.

Warunki przyjęcia na studia

Odpowiedni stopień licencjata z zalecanym minimum 60% dla wszystkich modułów końcowych rocznie.

Kryteria wyboru

Oprócz minimalnych wymagań wstępnych, jak wskazano powyżej, potencjalni studenci mogą być zobowiązani do przedstawienia portfolio swoich prac na wywiad panelu.

Program

MODUŁ

Projektowanie komunikacji lub Fashion Design lub Multimedia Projektowanie i Projektowania Biżuterii Projekt Projekt Metodologia badania Teoria projektowania Esej Badania Struktura programu Minimalny czas trwania: jeden rok w pełnym wymiarze godzin / dwa lata w niepełnym wymiarze godzin. Maksymalna liczba modułów rocznie studiów: Studia dzienne: Pięć modułów semestru. W niepełnym wymiarze godzin: Trzy moduły semestr w jednym roku (metodologii badawczej, Esej Research); oraz dwa moduły semestru w drugim roku (Communication Design / Fashion Design / Multimedia Design / Praktyka Biżuteria i Project Design). Przyznanie stopnia ... [-]

Wyróżnieniem ba w teorii komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tego programu jest zbadanie szeroki wachlarz form komunikowania się ludzi z różnych perspektyw, które łączą lokalny i globalny i są zakorzenione w kontekstach afrykańskich i doświadczeń. Nasz program nauczania opracowuje innowacyjne podejście studia uczestnictwa, która rozwiązuje konkretne komunikacyjne, kulturowe i społeczne konteksty, w których działamy. Jako natury interdyscyplinarnym i elastycznego programu, BA wyróżnieniem w badaniach komunikacji przecina wielość dziedzin i obszarów w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych oraz stwarza okazję do odkrywania ich komplementarności i wzajemnych powiązań. [+]

Celem tego programu jest zbadanie szeroki wachlarz form komunikowania się ludzi z różnych perspektyw, które łączą lokalny i globalny i są zakorzenione w kontekstach afrykańskich i doświadczeń. Nasz program nauczania opracowuje innowacyjne podejście studia uczestnictwa, która rozwiązuje konkretne komunikacyjne, kulturowe i społeczne konteksty, w których działamy. Jako natury interdyscyplinarnym i elastycznego programu, BA wyróżnieniem w badaniach komunikacji przecina wielość dziedzin i obszarów w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych oraz stwarza okazję do odkrywania ich komplementarności i wzajemnych powiązań.

Kwalifikacja ta składa się z pięciu modułów: komunikacja, mediów i społeczeństwa; Metodologia Badań; Współczesne problemy w komunikacji; Komunikat dla zmiany społecznej; Badania i eseju. Każdy moduł ma na celu wprowadzenie studentów do szeregu istotnych problemów współczesnego społeczeństwa. Moduł Zagadnienia Współczesne badania kontekstu, w jakim nowe media ewoluowały funkcjonowanie nowych mediów i ich wpływu na społeczeństwo. Komunikacja for Social Change bada opracowany rozwijającą naturę południowoafrykańskiego społeczeństwa jak to jest stosowane w różnych kontekstach komunikacyjnych. Komunikacja, media i społeczeństwo zapewnia teoretyczne tło, przeciwko którym są one badane i Metodologia badań przygotowuje studentów do ich komponentu badawczego (esej Research).... [-]


Wyróżnieniem licencjat z antropologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Studenci muszą wypełnić pięć kursów w programie Studia Antropologia wyróżnieniem. Jednym z tych kursów jest niezależną papieru Badania przeprowadzone pod nadzorem akademickich w Dziale. [+]

Studenci muszą wypełnić pięć kursów w programie Studia Antropologia wyróżnieniem. Jednym z tych kursów jest niezależną papieru Badania przeprowadzone pod nadzorem akademickich w Dziale.

Obowiązkowy kurs metodologii, której elementem jest wprowadzenie do statystyk, jest oferowana w pierwszym semestrze. Z tego oczywiście jako baza, studenci mogą wybrać specjalizację w społecznych i / lub Antropologii Kulturowej lub Paleoantropologii.

Jeśli studenci wybierają to pierwsze, mogą wybierać spośród zajęć, takich jak "Młodzież, tożsamość i język", "Antropologii Ciała" i "Nature and Society". Fakultatywnymi mogą być wybrane z szerokiej gamy kursów nauki społecznej. ... [-]


Wyróżnieniem licencjat z dziennikarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

studenci w pełnym wymiarze czasu zarejestrowania pięciu studentów modules.Part czasu zarejestrowania wszystkich modułów z wyjątkiem modułów specjalizacji i eseju badawczego w pierwszym roku. W drugim roku studenci w niepełnym wymiarze czasu zarejestrowania modułów specjalizacji i eseju badawczego. Wszystkie moduły obieralne niekoniecznie są oferowane każdego roku. [+]

studenci w pełnym wymiarze czasu zarejestrowania pięciu studentów modules.Part czasu zarejestrowania wszystkich modułów z wyjątkiem modułów specjalizacji i eseju badawczego w pierwszym roku. W drugim roku studenci w niepełnym wymiarze czasu zarejestrowania modułów specjalizacji i eseju badawczego. Wszystkie moduły obieralne niekoniecznie są oferowane każdego roku.

Program wyróżnieniem składa się z pięciu modułów, z których cztery są obowiązkowe, a jeden z nich jest moduł do wyboru:

Obowiązkowe moduły:

Semestr 1 / Semestr 2

Teoria komunikacji Esej Badania dziennikarstwo Applied Komunikacja Dziennikarstwo

Moduły do ​​wyboru:... [-]


Wyróżnieniem licencjat z filozofii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Program składa się z pięciu wyróżnień modułów obowiązkowych. Pierwszym z nich jest moduł badawczy, długi esej około 10.000 słów, których tematem jest negocjowane z opiekunem. Pozostałe cztery moduły są kursy. Jakie kursy są oferowane w danym roku zostanie ustalona przez wydział i będzie opierać się na, między innymi względami, dostępność kadry akademickiej z wymaganą wiedzą w danej dziedzinie oraz interesy studentów. [+]

Program składa się z pięciu wyróżnień modułów obowiązkowych. Pierwszym z nich jest moduł badawczy, długi esej około 10.000 słów, których tematem jest negocjowane z opiekunem. Pozostałe cztery moduły są kursy. Jakie kursy są oferowane w danym roku zostanie ustalona przez wydział i będzie opierać się na, między innymi względami, dostępność kadry akademickiej z wymaganą wiedzą w danej dziedzinie oraz interesy studentów.

Warunki przyjęcia na studia

Aby zostać przyjętym do tego programu, studenci muszą spełniać wymogi dopuszczenia Departamentu. Są to w następujący sposób. Musisz zrobić filozofię jako główny temat dla pierwszego stopnia. Musisz także mieć średnią ocen na poziomie 65% dla wszystkich modułów zostały wykonane w filozofii 3. ... [-]


Wyróżnieniem licencjat z psychologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

W programie wyróżnieniem w psychologii jest oferowane tylko w pełnym wymiarze czasowym. Studenci są zobowiązani do ukończenia sześciu modułów w ciągu jednego roku. Komponent badawczy to jedyny moduł obowiązkowy i pracuje przez cały rok, takich jak moduł ten liczy się jako dwa moduły. Studenci zobowiązani są do wyboru cztery inne moduły Spośród poniższej listy: Neuropsychologia; Psychologia osobowości; Psychologia społeczna; Abnormal Psychology; Psychologia terapeutyczne; Analiza psychologiczna; Krytyczne Developmental Psychology i Psychologii Zdrowia. Każdy z tych modułów jest przedstawiony przez eksperta w tej dziedzinie, a zajęcia są interakcyjna i dynamiczne. Studenci otrzymują również możliwość zrealizowania projektu badawczego z celem jest przygotowanie ich do dalszych badań. Studenci są oceniani za pomocą testów, zadań i egzaminów. [+]

W programie wyróżnieniem w psychologii jest oferowane tylko w pełnym wymiarze czasowym. Studenci są zobowiązani do ukończenia sześciu modułów w ciągu jednego roku. Komponent badawczy to jedyny moduł obowiązkowy i pracuje przez cały rok, takich jak moduł ten liczy się jako dwa moduły. Studenci zobowiązani są do wyboru cztery inne moduły Spośród poniższej listy: Neuropsychologia; Psychologia osobowości; Psychologia społeczna; Abnormal Psychology; Psychologia terapeutyczne; Analiza psychologiczna; Krytyczne Developmental Psychology i Psychologii Zdrowia. Każdy z tych modułów jest przedstawiony przez eksperta w tej dziedzinie, a zajęcia są interakcyjna i dynamiczne. Studenci otrzymują również możliwość zrealizowania projektu badawczego z celem jest przygotowanie ich do dalszych badań. Studenci są oceniani za pomocą testów, zadań i egzaminów.... [-]


Wyróżnieniem licencjat z religii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Program wyróżnieniem mogą być podejmowane ze szczególnym naciskiem na następujące obszary specjalizacji lub w połączeniu [+]

Program wyróżnieniem mogą być podejmowane ze szczególnym naciskiem na następujące obszary specjalizacji lub w kombinacji: Istotne kwestie w Study of Religion: boskiej w religiach; Religie i nauki; Metoda i Teorii w studium religii; Uwolnienie teologie w religiach. Chrześcijaństwo: kontekście wczesnego chrześcijaństwa; Biblia jako literatura; Tradycji chrześcijańskiej; Chrześcijaństwo i Contemporary Issues. Islam i arabski: Studies in hadisów; Islam i płeć; Islamskich tradycji duchowych; Wybrane teksty arabski (Tafsir); Koran i jego głównych tematów; Szariat i konstytucyjne Demokracje; Critical Issues in Islam Współczesnej Rdzennych afrykańskich Religie: Afrykańska duchowość; Pozyskanie Religie i ekologii; Wpływ modernizacji na afrykańskiej Pozyskanie religii; African Pozyskanie Religia i innych rdzennych religii świata. Hebrajski - aramejski i Judaica Pokrewne tematy: Teksty biblijne; Miszna i Talmud; Targums i interpretacyjne tekstów; Judaizm i Contemporary Issues.... [-]


Wyróżnieniem licencjat z socjologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Moduły w programie BA wyróżnieniem (socjologia) oferują studentom zrozumienia współczesnych debat i obawy społeczne. Studenci odkrywania tożsamości społecznych i struktur społecznych, powiązań globalnych i lokalnych, a także zmiany społeczne i strategie interwencji socjalnej. Znaczny nacisk kładzie się na kierowanie uczniów do prowadzenia niezależnych badań ilościowych. Program oferuje umiejętności w teorii, pisanie raportów i rozwiązywania problemów. Studenci nabywają również umiejętności i kompetencji oraz SPSS muszą ukończyć 120-godzinny staż. [+]

Moduły w programie BA wyróżnieniem (socjologia) oferują studentom zrozumienia współczesnych debat i obawy społeczne. Studenci odkrywania tożsamości społecznych i struktur społecznych, powiązań globalnych i lokalnych, a także zmiany społeczne i strategie interwencji socjalnej. Znaczny nacisk kładzie się na kierowanie uczniów do prowadzenia niezależnych badań ilościowych. Program oferuje umiejętności w teorii, pisanie raportów i rozwiązywania problemów. Studenci nabywają również umiejętności i kompetencji oraz SPSS muszą ukończyć 120-godzinny staż.

Warunki przyjęcia na studia

Wstęp zostaną zakwalifikowani do studenta, który wypełniony Socjologia Socjologia przemysłowe lub jako główną (do poziomu trzeciego roku) w poprzednim BA Degree. Jeżeli uczeń nie spełnia wymagań, o których mowa powyżej, dopuszczenie może zostać udzielona przez Dziekana Wydziału, na zalecenie przewodniczącego Wydziału.... [-]


Wyróżnieniem licencjat z socjologii przemysłowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Moduły w programie BA wyróżnieniem (Socjologii przemysłowych) oferują studentom zrozumienia zmieniającego się charakteru globalnego pracy, przemysłu, walk robotniczych i dynamiki pracy. [+]

Moduły w programie BA wyróżnieniem (Socjologii przemysłowych) oferują studentom zrozumienia zmieniającego się charakteru globalnego pracy, przemysłu, walk robotniczych i dynamiki pracy. Znaczny nacisk kładzie się na kierowanie uczniów do prowadzenia niezależnych badań ilościowych. Program oferuje umiejętności w teorii, pisanie raportów i rozwiązywania problemów. Studenci nabywają również umiejętności i kompetencji oraz SPSS muszą ukończyć 120-godzinny staż.

Warunki przyjęcia na studia

Wstęp zostaną zakwalifikowani do studenta, który wypełniony socjologii czy socjologii przemysłowym jako główny (do poziomu trzeciego roku) w poprzednim BA Degree. Jeżeli uczeń nie spełnia wymagań, o których mowa powyżej, dopuszczenie może zostać udzielona przez Dziekana Wydziału, na zalecenie przewodniczącego Wydziału.... [-]


Z wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie psychologii przemysłowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Celem kwalifikacji jest opracowanie stosowaną kompetencji studenta w analizie, interpretacji i rozumienia przemysłowych zasad i metod psychologii. Ponadto rozwija intelektualnej, badań i kwalifikacji zawodowych studenta. [+]

Celem kwalifikacji jest opracowanie stosowaną kompetencji studenta w analizie, interpretacji i rozumienia przemysłowych zasad i metod psychologii. Ponadto rozwija intelektualnej, badań i kwalifikacji zawodowych studenta. Kwalifikacja przygotowuje studentów w znaczący sposób przyczyniają się do interwencji człowieka pozyskiwania zasobów, wykorzystania i rozwoju organizacji. Psychologii przemysłowej wyróżnieniem ukończył będą mogli ubiegać się o programach szkoleń i staży po wyróżnieniem w psychometrii. Ukończenie takiego stażu pozwoli im się zarejestrować jako psychometrii z Zarządem Professional dla Psychologii Zdrowia Rady zawodów RPA (HPCSA).

Warunki przyjęcia na studia ... [-]

BSc

BSC hons matematyki stosowanej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w inżynierskich wyróżnieniem Matematyki Stosowanej oraz rozwoju potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem. [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w inżynierskich wyróżnieniem Matematyki Stosowanej oraz rozwoju potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.... [-]


BSC w naukach fizycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Kwalifikacja ta jest zaprojektowana przede wszystkim w celu zapewnienia dobrze zaokrąglone, szerokie wykształcenie, które wyposaża absolwentów z bazy wiedzy, teorii i metodologii nauk fizycznych. Celem BSC Nauk Fizycznych jest stworzenie wykwalifikowanych naukowców, którzy mogą identyfikować, oceniać i rozwiązywać problemy związane z nauk fizycznych i być w stanie przyjąć i wykazywać inicjatywę i odpowiedzialność w powiązanych kontekstach akademickich i zawodowych w Republice Południowej Afryki, a także w świecie międzynarodowego , [+]

Auckland Park KINGSWAY CAMPUS

Kwalifikacja ta jest zaprojektowana przede wszystkim w celu zapewnienia dobrze zaokrąglone, szerokie wykształcenie, które wyposaża absolwentów z bazy wiedzy, teorii i metodologii nauk fizycznych. Celem BSC Nauk Fizycznych jest stworzenie wykwalifikowanych naukowców, którzy mogą identyfikować, oceniać i rozwiązywać problemy związane z nauk fizycznych i być w stanie przyjąć i wykazywać inicjatywę i odpowiedzialność w powiązanych kontekstach akademickich i zawodowych w Republice Południowej Afryki, a także w świecie międzynarodowego ,

Z celem programu jest na zasadach i teorii nauk fizycznych i ich możliwych zastosowań, studenci nabywają odpowiednie kompetencje i badawczą zdolność, która służy jako podstawa do wejścia na rynek pracy oraz zakresu kształcenia zawodowego i praktyki a także studia podyplomowe możliwości związane z nauk fizycznych.... [-]


BSC w statystyce matematycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 tygodnie February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów ze statystyki matematycznej oraz rozwijanie potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem. [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów ze statystyki matematycznej oraz rozwijanie potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.... [-]


BSC wyróżnieniem w botanice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w botanice i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem. [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w botanice i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.

... [-]

BSC wyróżnieniem w dziedzinie chemii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w dziedzinie chemii oraz rozwoju potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem. [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w dziedzinie chemii oraz rozwoju potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.... [-]


BSC wyróżnieniem w dziedzinie fizyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Licencjackie z wyróżnieniem w dziedzinie fizyki [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w dziedzinie fizyki i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.... [-]


BSC wyróżnieniem w geografii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w zakresie geografii i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem. [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w zakresie geografii i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.... [-]


BSC wyróżnieniem w geologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w Geologii i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem. [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w Geologii i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.

... [-]

BSC wyróżnieniem w informatyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 tygodnie February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i doświadczenia studentów informatyki oraz rozwoju potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem. [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i doświadczenia studentów informatyki oraz rozwoju potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.... [-]


BSC wyróżnieniem w matematyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i doświadczenia studentów z matematyki i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem. [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i doświadczenia studentów z matematyki i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.... [-]


BSC wyróżnieniem w psychologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

W programie wyróżnieniem w psychologii jest oferowane tylko w pełnym wymiarze czasowym. Studenci są zobowiązani do ukończenia sześciu modułów w ciągu jednego roku. Komponent badawczy to jedyny moduł obowiązkowy i pracuje przez cały rok, takich jak moduł ten liczy się jako dwa moduły. [+]

W programie wyróżnieniem w psychologii jest oferowane tylko w pełnym wymiarze czasowym. Studenci są zobowiązani do ukończenia sześciu modułów w ciągu jednego roku. Komponent badawczy to jedyny moduł obowiązkowy i pracuje przez cały rok, takich jak moduł ten liczy się jako dwa moduły.

Studenci zobowiązani są do wyboru cztery inne moduły Spośród poniższej listy: Neuropsychologia; Psychologia osobowości; Psychologia społeczna; Abnormal Psychology; Psychologia terapeutyczne; Analiza psychologiczna; Krytyczne Developmental Psychology i Psychologii Zdrowia. Każdy z tych modułów jest przedstawiony przez eksperta w tej dziedzinie, a zajęcia są interakcyjna i dynamiczne. Studenci otrzymują również możliwość zrealizowania projektu badawczego z celem jest przygotowanie ich do dalszych badań. Studenci są oceniani za pomocą testów, zadań i egzaminów.... [-]


BSC wyróżnieniem w zoologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Licencjackie z wyróżnieniem w Zoologii [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w Zoologii i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.

... [-]

BSC w zakresie nauk matematycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Kwalifikacja ta jest zaprojektowana przede wszystkim w celu zapewnienia dobrze zaokrąglone, szerokie wykształcenie, które wyposaża absolwentów z bazy wiedzy, teorii i metodologii nauk matematycznych. Celem BSC Nauk Matematycznych jest opracowanie wykwalifikowanych naukowców, którzy mogą identyfikować, oceniać i rozwiązywać problemy związane z nauk matematycznych i być w stanie przyjąć i wykazywać inicjatywę i odpowiedzialność w powiązanych kontekstach akademickich i zawodowych w Republice Południowej Afryki, a także w świecie międzynarodowego , [+]

Auckland Park KINGSWAY CAMPUS

Kwalifikacja ta jest zaprojektowana przede wszystkim w celu zapewnienia dobrze zaokrąglone, szerokie wykształcenie, które wyposaża absolwentów z bazy wiedzy, teorii i metodologii nauk matematycznych. Celem BSC Nauk Matematycznych jest opracowanie wykwalifikowanych naukowców, którzy mogą identyfikować, oceniać i rozwiązywać problemy związane z nauk matematycznych i być w stanie przyjąć i wykazywać inicjatywę i odpowiedzialność w powiązanych kontekstach akademickich i zawodowych w Republice Południowej Afryki, a także w świecie międzynarodowego ,

Z celem programu jest na zasadach i teorii nauk matematycznych z jego możliwych zastosowań, studenci nabywają odpowiednie kompetencje i badawczą zdolność, która służy jako podstawa do wejścia na rynek pracy oraz zakresu kształcenia zawodowego i praktyki a także studia podyplomowe możliwości związane z nauk matematycznych.... [-]


Licencjat z nauk przyrodniczych i środowiskowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Kwalifikacja ta jest zaprojektowana przede wszystkim w celu zapewnienia dobrze zaokrąglone, szerokie wykształcenie, które wyposaża absolwentów z bazy wiedzy, teorii i metodologii nauk o środowisku życia i. [+]

Auckland Park KINGSWAY CAMPUS

Kwalifikacja ta jest zaprojektowana przede wszystkim w celu zapewnienia dobrze zaokrąglone, szerokie wykształcenie, które wyposaża absolwentów z bazy wiedzy, teorii i metodologii nauk o środowisku życia i.

Celem BSC Life and Environmental Sciences jest opracowanie wykwalifikowanych naukowców, którzy mogą identyfikować, oceniać i rozwiązywać problemy związane z życiem, ziemi i nauk o środowisku i być w stanie przyjąć i wykazywać inicjatywę i odpowiedzialność w pokrewnych kontekstach akademickich i zawodowych w Republice Południowej Afryki oraz w międzynarodowym świecie. Z celem programu jest na zasadach i teorii życia i nauk środowiskowych z ich możliwych zastosowań, studenci nabywają odpowiednie kompetencje i badawczą zdolność, która służy jako podstawa do wejścia na rynek pracy oraz szereg szkoleń zawodowych i praktyki, a także studia podyplomowe możliwości.... [-]


Wyróżnieniem BSC / Licencjat z informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Kwalifikacja ta jest zaprojektowana przede wszystkim w celu zapewnienia dobrze zaokrąglone, szerokie wykształcenie, które wyposaża absolwentów z bazy wiedzy, teorii i metodologii technologii informacyjnej. Celem programu BSC Information Technology jest opracowanie wykwalifikowanych naukowców, którzy mogą identyfikować, oceniać i rozwiązywać problemy związane z technologią informacyjną i być w stanie przyjąć i wykazywać inicjatywę i odpowiedzialność w powiązanych kontekstach akademickich i zawodowych w Republice Południowej Afryki, a także w międzynarodowym świat. [+]

Licencjat z Informatyki

Auckland Park KINGSWAY CAMPUS

Kwalifikacja ta jest zaprojektowana przede wszystkim w celu zapewnienia dobrze zaokrąglone, szerokie wykształcenie, które wyposaża absolwentów z bazy wiedzy, teorii i metodologii technologii informacyjnej. Celem programu BSC Information Technology jest opracowanie wykwalifikowanych naukowców, którzy mogą identyfikować, oceniać i rozwiązywać problemy związane z technologią informacyjną i być w stanie przyjąć i wykazywać inicjatywę i odpowiedzialność w powiązanych kontekstach akademickich i zawodowych w Republice Południowej Afryki, a także w międzynarodowym świat. Z celem programu jest w sprawie zasad, teorii i praktyki technologii informacyjnej, studenci nabywają odpowiednie kompetencje i badawczą zdolność, która służy jako podstawa do wejścia na rynek pracy oraz szereg szkoleń zawodowych, praktyk, jak również podyplomowych badania możliwości związane z technologią informacyjną.... [-]


Wyróżnieniem BSC w badaniach energetycznych

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Licencjackie z wyróżnieniem w Studiów Energetycznych [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i doświadczenia studentów Studiów Energetycznych oraz rozwoju potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.... [-]


Wyróżnieniem Licencjat z informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i doświadczenia studentów informatyki oraz rozwoju potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem. [+]

Podstawowym celem BSc wyróżnieniem kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i doświadczenia studentów informatyki oraz rozwoju potencjału badawczego w metodach i technikach niego. Licencjat z wyróżnieniem jest przede wszystkim stopień zajęć, z których co najmniej 25% (30) z kredytów są poświęcone projektu badawczego i raportowania pod nadzorem.

Stopień wymaga wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i samodzielności intelektualnej, i służy jako początkowej nauki specjalizacji podyplomowych kwalifikacji dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy naukowej i umiejętności, przygotowując ich do prowadzenia badań na podstawie naukowej studiów podyplomowych.... [-]


Licencjat

BACC wyróżnieniem / BCOM z wyróżnieniem w zakresie rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tych kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji intelektualnych i praktycznych umiejętności w zakresie pozyskiwania, analizy, interpretacji i stosowania rachunkowości, audytu, zarządzania finansowego i podatkowego zasad w zakresie rachunkowości i biznesowych kontekstach na podyplomowego poziomie, a także przygotowuje do kariery w zawodzie księgowego lub dalszej nauki w tej dziedzinie. [+]

BAccHons

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji intelektualnych i praktycznych umiejętności w zakresie pozyskiwania, analizy, interpretacji i stosowania rachunkowości, audytu, zarządzania finansowego i podatkowego zasad w zakresie rachunkowości i biznesowych kontekstach na podyplomowego poziomie, a także przygotowuje do kariery w zawodzie księgowego lub dalszej nauki w tej dziedzinie. Student powinien być w stanie wpływać na ich kierowniczych procesów i aplikacji decyzyjnych na podstawie ich wartości zawodowych oraz podstawową wiedzę i zrozumienie zasad rachunkowości, audytu, zarządzania finansowego i podatkowego, w celu oceny wpływu ich w całościowym kontekście zawodu księgowego , ... [-]


Bachelor of Architecture

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Wydział Architektury oferuje Bachelor of Architecture, która ma bezwarunkowe walidacji z zawodu architekta (SACAP) oraz Stowarzyszenie Commonwealth Architektury (CAA). [+]

Specjaliści w zakresie architektury biorą udział w kształtowaniu środowiska architektonicznego. Ich wysiłki są widoczne wszędzie, od prostej budowie taniego projektu mieszkaniowego do wyrafinowanej budowy wieżowców. Specjaliści w zakresie architektury są wykorzystywane w projektowaniu, rozdzielczość technologicznego oraz zarządzania projektami budowlanymi.

Wydział Architektury oferuje Bachelor of Architecture, która ma bezwarunkowe walidacji z zawodu architekta (SACAP) oraz Stowarzyszenie Commonwealth Architektury (CAA).

Kariera

Zawód architekta oferuje szeroki zakres specjalizacji, od zarządzania technologii i wzornictwa. Absolwenci będą mogli zarejestrować się w następujących organizacji zawodowych lub instytuty:... [-]


Bachelor of Education Honours Degrees (Bed Honours)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Dane kontaktowe Wydział

Dla aplikacji i więcej informacji na temat Wydziału Edukacji Auckland Park Kingsway Campus Tel. 011 553 3251 Soweto Campus Tel. 011 559 5562 Email eduquiries@uj.ac.za Strona internetowa www.uj.ac.za/edu

[-]

Bachelor of Education in Intermediate Phase Teaching

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Bachelor of Education w nauczaniu pośredniej fazy przygotowuje studentów do nauczania uczniów klas I od 4 do 7. [+]

[-]

Bachelor of Education in Senior Phase and FET Teaching

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Zagraniczni studenci

stronie internetowej

[-]

Bachelor of Education w nauczaniu fazy fundamentowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

stronie internetowej

[-]

BA wyróżnieniem / BCOM w zarządzaniu sportowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Treść kursu dla programu wyróżnieniem obejmuje Metodologia badań, sport zarządzania praktyce Zarządzanie budynkami i zdarzeń, Sport, Sport Marketing Finanse, Zarządzanie zasobami ludzkimi w sporcie i zarządzania strategicznego w sporcie. [+]

Treść kursu dla programu wyróżnieniem obejmuje Metodologia badań, sport zarządzania praktyce Zarządzanie budynkami i zdarzeń, Sport, Sport Marketing Finanse, Zarządzanie zasobami ludzkimi w sporcie i zarządzania strategicznego w sporcie.

Warunki przyjęcia na studia

Trzyletni Degree, najlepiej w badaniach na ludziach ruchu.

Dane kontaktowe

Nazwa: Prof Willem Hollander Tel: 011 559 1090 / E-mail: whollander@uj.ac.za

Kariera

Sport Sport kierownik, Marketer, Sport, Wydarzenia sportowe Administrator Organizer, Sport, promotor jazdy lub specjalizacji w Biokinetics, Sport Science czy sportu Zarządzania wyróżnieniem, badacz, naukowiec Wykonania

[-]

Bcom (prawo)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Zadaniem BCOM (Prawo) stopnia jest umożliwienie studentowi zdobycie wiedzy południowoafrykańskiego systemu prawnego, prawo prywatne, prawo przedsiębiorstw handlowych, prawa pracy i prawa zwyczajowego. Ponadto student będzie mógł odbywać kursy z zakresu nauk ekonomicznych i zarządzania. [+]

Cel a Stopień BCom (prawo) Jest umożliwienie studentowi zdobycia wiedzy na temat systemu prawa południowoafrykańskiego, prawa prywatnego, prawa przedsiębiorstw, prawa pracy i prawa zwyczajowego. Poza tym, student będzie mógł brać udział w kursach w aspekcie Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Minimalny okres studiów dla stopnia wynosi trzy (3) lata w pełnym wymiarze czasowym.

Moduły ukończone w BCOM (Prawo) stopniu liczą się kredytów modułu w kolejnym stopniem LLB.

Możliwości kariery (bez tytułu LLB): Corporate radca prawny Stan radca prawny personelu sądowego pracowników biurowych w kancelarii

Aby uzyskać informacje dotyczące wymagań aplikacyjnych dla wykładowców prawa, kliknij tutaj... [-]


BCOM / BCOM rozszerzony w ekonomii i ekonometrii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem BCOM ekonomii i ekonometrii jest wyposażenie studentów w niezbędną teoretyczną i ilościowej wiedzy i umiejętności gospodarczych i ekonometrycznych, aby skutecznie wykonywać swoje obowiązki jak ekonomistów / ekonometrykach w prywatnych i publicznych sektorów gospodarki. BCOM rozszerzony w ekonomii i ekonometrii zapewnić alternatywny dostęp dla kandydatów, którzy nie spełniają minimalnych wymogów, aby wprowadzić regularny program BCOM na Uniwersytecie w Johannesburgu. [+]

BCOM ekonomii i ekonometrii

Celem programu jest przekazanie studentom niezbędnej teoretycznej i ilościowej wiedzy i umiejętności gospodarczych i ekonometrycznych, aby skutecznie wykonywać swoje obowiązki jak ekonomistów / ekonometrykach w prywatnych i publicznych sektorów gospodarki.

MOŻLIWE KARIERA Ekonomista ekonometryk Gospodarczy Analityk Wróżka Planista gospodarcza Warunki przyjęcia Minimalne APS: 28 Angielski: 4 Matematyka: 4

UWAGA:

Programy te zostały przedstawione jedynie w języku angielskim. Poziom realizacji (ocena) uzyskano dla Życia orientacji nie jest wliczone w obliczaniu odprawy punkty (APS). BCOM Rozszerzona ekonomii i ekonometrii ... [-]

BCOM / BCOM rozszerzony w finansach

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem BCOM Finansów jest dostarczenie studentom stosowanych kompetencji w masteringu, analizy, interpretacji i stosowania zarządzania finansami, zarządzania inwestycjami, planowania finansowego i zasadami rachunkowości, w ramach przygotowań do kariery w zarządzaniu finansami, zarządzanie inwestycjami, planowanie finansowe Pola i rachunkowości, jak również stanowić podstawę do dalszego uczenia się. BCOM przedłużony Finansów zapewnić alternatywny dostęp dla kandydatów, którzy nie spełniają minimalnych wymogów, aby wprowadzić regularny program BCOM na Uniwersytecie w Johannesburgu. [+]

BCOM w finansach

Celem tej kwalifikacji jest dostarczenie studentom stosowanych kompetencji w masteringu, analizy, interpretacji i stosowania zarządzania finansami, zarządzania inwestycjami, planowania finansowego i zasadami rachunkowości, w ramach przygotowań do kariery w zarządzaniu finansami, zarządzania inwestycyjnego, planowania finansowego i księgowości Pola, jak również stanowić podstawę do dalszego uczenia się. Uczniowie powinni być w stanie wpływać na ich decyzje dotyczące zarządzania finansowego, zarządzania inwestycjami, planowania finansowego i rachunkowości i aplikacji w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście finansów jako praktyka.

MOŻLIWE KARIERA Kierownik finansowy makler giełdowy Księgowa Doradca Finansowy Biegły rachunkowość zarządcza Doradca inwestycyjny Makler papierów wartościowych portfolio Manager Certified Financial Planista Wealth Manager, Private Banker. Warunki przyjęcia Minimalne APS: 28 Angielski: 4 Matematyka: 4 ... [-]

BCOM / BCOM wyróżnieniem w psychologii przemysłowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Z BCOM Psychologii Przemysłowej można mieć karierę jako praktykujących Specjalista HR radzenia sobie z problemami i wyzwaniami wynikającymi z relacji pracowników ze środowiskiem pracy. Celem wyróżnieniem kwalifikacji jest opracowanie stosowaną kompetencji studenta w analizie, interpretacji i rozumienia przemysłowych zasad i metod psychologii. [+]

BCOM Psychologii Przemysłowej

* Zapoznaj się z Regulaminem Wydziału o zasady dostępu dotyczących tego programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

Z BCOM Psychologii Przemysłowej można mieć karierę jako praktykujących Specjalista HR radzenia sobie z problemami i wyzwaniami wynikającymi z relacji pracowników ze środowiskiem pracy

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 26 Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 4 (50% +) Literacy matematyczna: Nie została przyjęta

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


BCOM / BCOM wyróżnieniem w zarządzaniu informacją

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Z BCOM w Zarządzania Informacją można zrobić karierę jako menedżer informacji, wiedzy Manager badacza. W BCOM wyróżnieniem, uczniowie rozwijają umiejętności zastosowane w masteringu, analizowania, interpretowania i stosowania cech Zarządzania Informacją, stosowane w karierze lub do dalszych badań w dziedzinie zarządzania informacją. [+]

BCOM w Zarządzania Informacją

* Zapoznaj się z Regulaminem Wydziału o zasady dostępu dotyczących tego programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

Z BCOM w Zarządzania Informacją można zrobić karierę jako menedżer informacji, wiedzy Manager badacza.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 26 z matematyki lub 28 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 4 (50% +) Literacy matematyczna: 6 (70% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


BCOM / BCOM wyróżnieniem w zarządzaniu logistycznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Z BCOM w logistyce Zarządzanie można mieć karierę jako Logistyki, konsultant, kierownik produkcji. Program skupia się na aspektach wyróżnieniem podstawowych zarządzania logistycznego, systemy wspomagania decyzji logistycznych, zarządzania łańcuchem dostaw oraz systemów planowania zasobów firmy. Studenci mają również możliwość wyboru modułów do nauki, jak i ilościowych logistyki i zarządzania projektami. Studenci są zobowiązani do podjęcia Metodologia badań, aby pomóc im w prowadzeniu badań dla zadań z każdego przedmiotu. [+]

BCOM Zarządzania Logistycznego

Z BCOM w logistyce Zarządzanie można mieć karierę jako Logistyki, konsultant, kierownik produkcji.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 26 Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 4 (50% +) Literacy matematyczna: Nie została przyjęta

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

BCOM wyróżnieniem w zarządzanie logistyczne

Program ten koncentruje się na podstawowych aspektach zarządzania logistycznego, systemy wspomagania decyzji logistycznych, zarządzania łańcuchem dostaw oraz systemów planowania zasobów firmy. Studenci mają również możliwość wyboru modułów do nauki, jak i ilościowych logistyki i zarządzania projektami. Studenci są zobowiązani do podjęcia Metodologia badań, aby pomóc im w prowadzeniu badań dla zadań z każdego przedmiotu. Przemysł Tablice doradcze zapewnienia adekwatności przedmiotu. Studenci, którzy ukończyli ten kurs są często stosowane w sektorze prywatnym, firmom transportowym, spedycji i rozliczeniowe środki, których produkcja, detalicznych i hurtowych sektorów gospodarki, jak również w imporcie i eksporcie.... [-]


BCOM / BCOM z wyróżnieniem w zakresie zarządzania marketingowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Z BCOM w Marketing Management można zrobić karierę w reklamie, Brand Management, Customer Relationship Management, Marketing Manager, badania marketingowe, obsługa klienta, Marketing Consulting, planowanie mediów, Sales Manager. W programie wyróżnieniem, student powinien rozwijać kompetencje nanoszonych w masteringu, analizy, interpretacji i stosowania zasad zarządzania marketingowego w ramach przygotowań do kariery w dziedzinie znakowania, jak również stanowić podstawę do dalszego uczenia się. [+]

BCOM Zarządzania Marketingowego

Z BCOM w Marketing Management można zrobić karierę w reklamie, Brand Management, Customer Relationship Management, Marketing Manager, badania marketingowe, obsługa klienta, Marketing Consulting, planowanie mediów, Sales Manager.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 26 Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 4 (50% +) Literacy matematyczna: Nie została przyjęta

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

BCOM wyróżnieniem w Marketing Management ... [-]

BCOM ogólnie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Z ogólnym Bachelor of Commerce można zrobić karierę jako kierownik szkolenia, HRD Manager zatrudnienia Relations Manager, Manager Product Development, Kierownik Oddziału, General Manager, zmień prowadzącej, konsultant zarządzania, przedsiębiorca, Business Innovator [+]

Z ogólnym Bachelor of Commerce można zrobić karierę jako kierownik szkolenia, HRD Manager zatrudnienia Relations Manager, Product Development Manager, Kierownik Oddziału, General Manager, zmień prowadzącej, konsultant zarządzania, przedsiębiorca, Business Innovator.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 26 Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 4 (50% +) Literacy matematyczna: Nie została przyjęta

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

[-]

BCOM w intrapreneurial zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Z BCOM w Intrapreneurial Zarządzania Absolwent może pracować we własnym biznesie, Marketing Management, konsultant zarządzania, Business Management, zarządzanie finansami [+]

Z BCOM w Intrapreneurial Zarządzania Absolwent może pracować we własnym biznesie, Marketing Management, konsultant zarządzania, Business Management, zarządzanie finansami

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 26 Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 4 (50% +) Literacy matematyczna: Nie została przyjęta

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

Z BCOM w Intrapreneurial Zarządzania można mieć karierę Własny biznes, Marketing Management, konsultant zarządzania, Business Management, Zarządzanie finansami... [-]


BCOM w systemach informatycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Z BCOM w systemach informatycznych można mieć karierę jako Web Designer, Internet Programmer, IT Project Manager, Specjalista Sieci [+]

Z BCOM w systemach informatycznych można mieć karierę jako Web Designer, Internet Programmer, IT Project Manager, Network Specialist.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 26 Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 4 (50% +) Literacy matematyczna: Nie została przyjęta

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

[-]

BCOM wyróżnieniem w audytu wewnętrznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie umiejętności intelektualnych i praktycznych w analizie, interpretacji i stosowania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz wewnętrznych zasad kontroli. [+]

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie umiejętności intelektualnych i praktycznych w analizie, interpretacji i stosowania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz wewnętrznych zasad kontroli. Program ten przygotowuje studentów do identyfikowania i rozwiązywania zaawansowanego zarządzania i kontroli księgowości i kontroli wewnętrznej w praktyce. Wreszcie ten program przygotuje studentów do dalszych studiów w zakresie rachunkowości i audytu wewnętrznego jako nauki.

Warunki przyjęć: Potencjalny student musi być w posiadaniu BCOM lub Advanced Diploma i powinien posiadać odpowiednią wiedzę na temat księgowości, podatków i Audytu Wewnętrznego (New KRK poziomie 7 / Old KRK poziom 6). Oddział może wymagać ukończenie programu pomostowego powinny studenci nie są zgodne z przepisami dotyczącymi dostępu do specjalistycznej wiedzy w module rachunkowości, podatków i Audytu Wewnętrznego. Warunki przyjęć końcowe będzie od czasu do czasu być ustawiony przez dział.... [-]


BCOM wyróżnieniem w ekonometrii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Celem tej kwalifikacji jest opracowanie stosowaną kompetencji studentów na poziomie zaawansowanym w, analizy, interpretacji i stosowania zasad i metod ekonomicznych. Program ten przygotowuje studentów do zastanowienia się nad własnymi aplikacjami ekonomicznych w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście ekonomii i ekonometrii. Wreszcie będzie przygotowanie ich do dalszych badań w dziedzinie ekonomii i ekonometrii jako nauki. [+]

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji stosowane ucznia na poziomie zaawansowanym w, analizy, interpretacji i stosowania zasad i metod ekonomicznych.

Program ten przygotowuje studentów do zastanowienia się nad własnymi aplikacjami ekonomicznych w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście ekonomii i ekonometrii. Wreszcie będzie przygotowanie ich do dalszych badań w dziedzinie ekonomii i ekonometrii jako nauki.

Warunki przyjęć: Potencjalny student musi posiadać stopień licencjata, ze średnią 65% Economics 3 (nowy poziom KRK 7 / Old KRK poziom 6) oraz średnio 65% dla obu Ekonometria 3 (nowy poziom KRK 7 / OldNQF poziomie 6) lub Matematyka 3 (New NQF 7 / Old KRK poziom 6) lub Statystyki 3 (New NQF 7 / Old KRK poziom 6), należy uznać za wstęp do programu wyróżnieniem. ... [-]


BCOM wyróżnieniem w ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Celem tej kwalifikacji jest opracowanie stosowaną kompetencji studentów na poziomie zaawansowanym w analizie, interpretacji i stosowania zasad i metod ekonomicznych. Program ten przygotowuje studentów do refleksji nad własnymi aplikacjami ekonomicznych w celu oceny wpływu ich w całościowym kontekście Ekonomicznej jako nauki społecznej. Wreszcie będzie przygotowanie ich do dalszej nauki ekonomii jako nauki [+]

Celem tej kwalifikacji jest opracowanie stosowaną kompetencji studentów na poziomie zaawansowanym w analizie, interpretacji i stosowania zasad i metod ekonomicznych. Program ten przygotowuje studentów do refleksji nad własnymi aplikacjami ekonomicznych w celu oceny wpływu ich w całościowym kontekście Ekonomicznej jako nauki społecznej. Wreszcie będzie przygotowanie ich do dalszej nauki ekonomii jako nauki.

Warunki przyjęć: Potencjalny student musi posiadać stopień licencjata lub Advanced Diploma in Economics, ze średnią 65% Economics 3 (nowy poziom KRK 7 / Old KRK poziom 6) oraz średnio 65% dla obu Ekonometrii 3 (nowy NQF 7 / Old KRK poziom 6) lub Statystyki 3 (New NQF 7 / Old KRK poziom 6), należy uznać za wstęp do programu wyróżnieniem.... [-]


BCOM wyróżnieniem w ekonomii transportu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Program posiada dwa główne zagadnienia: planowanie transportu oraz polityki transportowej. Przedmioty te, wraz z szerokim wyborem modułów, jak również zarządzania logistycznego mają na celu wyposażenie studentów w niezbędną wiedzę i umiejętności, aby wnieść znaczący wkład w dziedzinie zarządzania transportem. [+]

Program posiada dwa główne zagadnienia: planowanie transportu oraz polityki transportowej. Przedmioty te, wraz z szerokim wyborem modułów, jak również zarządzania logistycznego mają na celu wyposażenie studentów w niezbędną wiedzę i umiejętności, aby wnieść znaczący wkład w dziedzinie zarządzania transportem. Studenci są zobowiązani do podjęcia Metodologia badań, aby pomóc im w prowadzeniu badań dla zadań z każdego przedmiotu. Przemysł Tablice doradcze zapewnienia adekwatności przedmiotu. Studenci, którzy ukończyli ten kurs są często stosowane w rządzie, parastatals operatorzy sektora prywatnego i publicznego usług transportowych, jak również rozpoczynających własną działalność gospodarczą.... [-]


BCOM wyróżnieniem w finansach ilościowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem programu jest zapewnienie studentom wymaganego szkolenia teoretyczne i praktyczne potrzebne do zrozumienia i wdrożenia matematycznych modeli finansowych. [+]

Celem programu jest zapewnienie studentom wymaganego szkolenia teoretyczne i praktyczne potrzebne do zrozumienia i wdrożenia matematycznych modeli finansowych. Program jest istotnym potrzebne do wejścia do praktyki zawodowej lub zarządzających stanowiskach w branży ilościowego usług Finanse kwalifikacje. Program nauczania obejmuje w programie stanowi podstawy pogłębionej dla dalszej nauki i specjalizacji w obrębie dziedziny inżynierii finansowej i zaawansowanych finansów ilościowych. Przepis własny refleksyjne, naukowo wyszkolonych specjalistów forthe południowoafrykańskiego sektora usług finansowych, buduje naszą narodową infrastrukturę intelektualną i ekonomiczną.... [-]


BCOM wyróżnieniem w ocenie własności i zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Celem tego programu jest wzmocnienie wiedzy i zrozumienia uczniów w dyscyplinach wyceny nieruchomości i zarządzania. Program obejmuje szeroki program nauczania opartego na celu przygotowanie doktorant w szerokim zakresie specjalności związanych z własnością. Program obejmuje obszary tematyczne, począwszy od wyceny nieruchomości i prawa własności, do finansowania nieruchomości i zarządzania nieruchomościami. [+]

Celem tego programu jest wzmocnienie wiedzy i zrozumienia uczniów w dyscyplinach wyceny nieruchomości i zarządzania. Program obejmuje szeroki program nauczania opartego na celu przygotowanie doktorant w szerokim zakresie specjalności związanych z własnością. Program obejmuje obszary tematyczne, począwszy od wyceny nieruchomości i prawa własności, do finansowania nieruchomości i zarządzania nieruchomościami.

Program kładzie nacisk aplikacji, analizy i oceny w każdym obszarze tematu, jak również stosowania uczciwości i etyki w środowisku zawodowym. Opanowanie programu nauczania zapewni studentom umiejętności łączenia kompleksową wycenę, zarządzanie finansami i zasad prawnych w celu dodania wartości do podmiotów, które ich zatrudniają. Udana uczeń zdobędzie ogólną wyceny nieruchomości i zarządzania nieruchomościami perspektywę, która zapewni im przewagę konkurencyjną w zakresie zatrudnienia i przygotować je do dalszych badań w tej dziedzinie.... [-]


BCOM wyróżnieniem w opodatkowaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie umiejętności intelektualnych i praktycznych w analizie, interpretacji i stosowania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz zasad opodatkowania. Program ten przygotowuje studentów do identyfikowania i rozwiązywania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz zasad opodatkowania w praktyce. Wreszcie ten program przygotuje studentów do dalszych studiów w zakresie rachunkowości, audytu i podatków jako nauki. [+]

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie umiejętności intelektualnych i praktycznych w analizie, interpretacji i stosowania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz zasad opodatkowania. Program ten przygotowuje studentów do identyfikowania i rozwiązywania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz zasad opodatkowania w praktyce. Wreszcie ten program przygotuje studentów do dalszych studiów w zakresie rachunkowości, audytu i podatków jako nauki.

Warunki przyjęć: Potencjalny student musi być w posiadaniu BCOM lub Advanced Diploma i powinien posiadać odpowiednią wiedzę na temat księgowości, podatków oraz zarządzania i sterowania na poziomie 7 Nowy KRK / Old KRK Poziom 6. Oddział może wymagać ukończenie programu pomostowego powinny studenci nie są zgodne z przepisami dotyczącymi dostępu do specjalistycznej wiedzy modułu w księgowości, podatków oraz Zarządzania i Kontroli. Warunki przyjęć końcowe będzie od czasu do czasu być ustawiony przez dział.... [-]


BCOM wyróżnieniem w zarządzaniu inwestycjami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Celem tego programu jest wzmocnienie wiedzy studenta dyscypliny wyceny inwestycji i zarządzania portfelem. Program składa się z szerokiej podstawie programowej na celu przygotowanie studenta do szerokiego zakresu specjalności związanych z inwestycjami. [+]

Celem tego programu jest wzmocnienie wiedzy studenta dyscypliny wyceny inwestycji i zarządzania portfelem. Program składa się z szerokiej podstawie programowej na celu przygotowanie studenta do szerokiego zakresu specjalności związanych z inwestycjami. Program obejmuje osiem obszarów tematycznych, począwszy od inwestycji kapitałowych, oprocentowanego inwestycji do zarządzania portfelem i finansów emerytalnego. Opanowanie programu nauczania zapewni studentom możliwość syntezy złożonych zasad inwestycyjnych i stosowania instrumentów finansowych w sposób profesjonalny. Podstawowa wiedza globalnych zasad inwestycyjnych zostanie osiągnięty umożliwiając studentowi uprawniającego do pracy w dzisiejszym świecie profesjonalnego inwestowania. Program podkreśla kompetencje, rzetelność oraz stosowanie etyki w środowisku zawodowym. ... [-]


BCOM wyróżnieniem w zarządzaniu strategicznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2  February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Studenci powinni rozwijać przyłożonych kompetencji i umiejętności praktycznych w zakresie organizacji, analizy, interpretacji i stosowania podstawowych i zaawansowanych zasad zarządzania strategicznego. Student powinien być w stanie zastanowić się nad strategicznych decyzji zarządczych i móc ocenić jej wpływ na całościowym kontekście zarządzania jako praktyka. [+]

Studenci powinni rozwijać przyłożonych kompetencji i umiejętności praktycznych w zakresie organizacji, analizy, interpretacji i stosowania podstawowych i zaawansowanych zasad zarządzania strategicznego. Student powinien być w stanie zastanowić się nad strategicznych decyzji zarządczych i móc ocenić jej wpływ na całościowym kontekście zarządzania jako praktyka.

Warunki przyjęcia na studia

Potencjalny student powinien być w posiadaniu BCOM lub równoważne kwalifikacje w KRK Poziom 7 z Business Management jako jeden z podstawowych modułów w KRK Poziom 7, z 65% średniej dla modułów majoy. Kwalifikacja potencjalny student powinien również obejmować co najmniej 16 kredytów zarządzania strategicznego na poziomie 7 KRK.... [-]


BCOM z wyróżnieniem w zakresie planowania finansowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Celem jest rozwijanie kwalifikacji stosowanych kompetencje i pogłębiać wiedzę studenta w analizie, interpretacji i stosowania zasad planowania finansowego i potencjału badawczego w środowisku gospodarczym na poziomie zaawansowanym. [+]

Celem jest rozwijanie kwalifikacji stosowanych kompetencje i pogłębiać wiedzę studenta w analizie, interpretacji i stosowania zasad planowania finansowego i potencjału badawczego w środowisku gospodarczym na poziomie zaawansowanym. Uczący się są również przygotowane do kariery w praktyce planowania finansowego i dalszego kształcenia w badanej opartej studiów podyplomowych w tej dziedzinie rozwoju badań i umiejętności raportowania. Uczniowie powinni być w stanie wpływać na ich decyzje i aplikacji w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście planowania finansowego jako praktyce na poziomie zaawansowanym.

Warunki przyjęć: Potencjalny student musi być w posiadaniu BCOM i powinien posiadać odpowiednią wiedzę na temat planowania finansowego (oceniane na poziomie 7 New KRK / Old KRK poziom 6) lub odpowiednim zaawansowanym dyplomem. Oddział może wymagać ukończenie programu pomostowego powinny studenci nie są zgodne z prawami dostępu w odniesieniu do określonej wiedzy przedmiotowej w planowanie finansowe. Warunki przyjęć końcowe będzie od czasu do czasu być ustawiony przez dział.... [-]


BCOM z wyróżnieniem w zakresie zarządzania finansami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tego programu jest przekazanie studentom wiedzy niezbędnej do podjęcia wysoko wykwalifikowanej pracy zawodowej w dyscyplinach rachunkowości zarządczej i finansów. Program składa się z szeroko zakrojonego programu na przygotowanie doktorant w szerokim zakresie specjalności z zakresu finansów. [+]

Celem tego programu jest przekazanie studentom wiedzy niezbędnej do podjęcia wysoko wykwalifikowanej pracy zawodowej w dyscyplinach rachunkowości zarządczej i finansów. Program składa się z szeroko zakrojonego programu na przygotowanie doktorant w szerokim zakresie specjalności z zakresu finansów. Program kładzie nacisk aplikacji, analizy i oceny w każdym obszarze tematu, jak również stosowania uczciwości i etyki w środowisku zawodowym. Opanowanie programu nauczania zapewni studentom umiejętności syntezy kompleksowe zarządzanie, finansowe, wydajność i zasady ryzyka w celu prowadzenia pojazdów mechanicznych i dodać wartość do podmiotów, które ich zatrudniają. Udana uczeń zdobędzie ogólną perspektywę finansową i gospodarczą, która zapewni im przewagę konkurencyjną w zakresie zatrudnienia. Ponadto student będzie przygotowany do dalszych badań w tej dziedzinie poprzez rozwijanie umiejętności badania i raportowania poprzez realizację nadzorowanego projektu badawczego w dziedzinie zarządzania finansami.... [-]


BCOM z wyróżnieniem w zakresie zarządzania finansami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Podstawowym celem BCOM wyróżnieniem (Zarządzanie środkami) jest rozwijanie wiedzy studenta dyscypliny wyceny skarbowych korporacyjnej i zarządzania. [+]

Podstawowym celem BCOM wyróżnieniem (Zarządzanie środkami) jest rozwijanie wiedzy studenta dyscypliny wyceny skarbowych korporacyjnej i zarządzania. Program składa się z programu nauczania koncentruje się przygotować studentów do kariery w zarządzaniu finansami korporacji. Program obejmuje osiem obszarów tematycznych, począwszy od ilościowej analizy inwestycyjnej, zarządzania płynnością z zarządzaniem ryzykiem oraz inżynierii finansowej. Opanowanie programu nauczania zapewni studentom możliwość syntezy złożonych zasad zarządzania finansami oraz zastosowanie instrumentów finansowych w sposób profesjonalny. Podstawowa wiedza globalnych zasad inwestycyjnych i skarbowych zostanie osiągnięty umożliwiając studentowi uprawniającego do pracy w dzisiejszym świecie profesjonalnego zarządzania finansami korporacji. Program podkreśla kompetencje, rzetelność oraz stosowanie etyki w środowisku zawodowym. ... [-]


BCOM z wyróżnieniem w zakresie zarządzania nim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Student powinien rozwijać umiejętności intelektualnych i praktycznych umiejętności w zakresie pozyskiwania, interpretacji, zrozumienia i stosowania zasad zarządzania w zakresie technologii informatycznych. [+]

Student powinien rozwijać umiejętności intelektualnych i praktycznych umiejętności w zakresie pozyskiwania, interpretacji, zrozumienia i stosowania zasad zarządzania w zakresie technologii informatycznych. Student powinien być w stanie podejmować decyzje strategiczne w kontekście zarządzania informatycznego lub funkcji zarządzania technologii informatycznych w organizacji. Student powinien być w stanie ocenić wszystkie zewnętrzne i wewnętrzne decyzje wpływające zarządzania informatycznego. Student powinien również być w stanie zastanowić się nad jego / jej decyzji menedżerskich i aplikacji w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście zarządzania informatycznego. ... [-]


Bing w elektrotechnice i elektronicznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem kwalifikacji jest opracowanie Intelektualista inżynierskiej, którzy mogą identyfikacji, oceny i formułowania potrzeb inżynierii ogółu społeczeństwa, a badania i rozwiązywania zidentyfikowanych problemów inżynierskich twórczo i innowacyjnie, stosując naukowe, matematyczne, techniczne, ekonomiczne i inne odpowiednie zasady i metody. [+]

Celem kwalifikacji jest opracowanie Intelektualista inżynierskiej, którzy mogą identyfikacji, oceny i formułowania potrzeb inżynierii ogółu społeczeństwa, a badania i rozwiązywania zidentyfikowanych problemów inżynierskich twórczo i innowacyjnie, stosując naukowe, matematyczne, techniczne, ekonomiczne i inne odpowiednie zasady i metody. Kwalifikacja przygotowuje uczniów do nauki w inżynierii, projektowania i kariery opartego na projektach poprzez podstawowego zrozumienia, wykorzystania i właściwego stosowania metod inżynierii, umiejętności, narzędzi i technologii informatycznych. Kwalifikacja zapewnia również platformę dla kształcenia ustawicznego.

Wyniki

Student powinien być w stanie:... [-]


Bing w elektrotechnice i elektronicznego z technologii informacyjnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem kwalifikacji jest opracowanie Intelektualista inżynierskiej, którzy mogą identyfikacji, oceny i formułowania potrzeb inżynierii ogółu społeczeństwa, a badania i rozwiązywania zidentyfikowanych problemów inżynierskich twórczo i innowacyjnie, stosując naukowe, matematyczne, techniczne, ekonomiczne i inne odpowiednie zasady i metody. [+]

Celem kwalifikacji jest opracowanie Intelektualista inżynierskiej, którzy mogą identyfikacji, oceny i formułowania potrzeb inżynierii ogółu społeczeństwa, a badania i rozwiązywania zidentyfikowanych problemów inżynierskich twórczo i innowacyjnie, stosując naukowe, matematyczne, techniczne, ekonomiczne i inne odpowiednie zasady i metody. Kwalifikacja przygotowuje uczniów do nauki w inżynierii, projektowania i kariery opartego na projektach poprzez podstawowego zrozumienia, wykorzystania i właściwego stosowania metod inżynierii, umiejętności, narzędzi i technologii informatycznych. Kwalifikacja zapewnia również platformę dla kształcenia ustawicznego.

Wyniki

Student będzie potrafił:... [-]


Btech / BCOM / BCOM wyróżnieniem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

BTech / BCOM Stopień został zaprojektowany narazić uczniów do kwestii strategicznych w organizacji poprzez skupienie się na Advanced Strategic Management, zaawansowane stosunków przemysłowych, zaawansowane zarządzanie szkolenia, zaawansowane zarządzanie kadrami, zachowania organizacyjne i Metodologii Badań. Konstrukcja programu wyróżnieniem i treść zapewnić połączenie teoretycznej głębi i zaawansowanej praktycznego zastosowania, jak również specyficzne honowania wydajności podnoszenie kwalifikacji. [+]

BTech Zarządzania Zasobami Ludzkimi

BTech Stopień został zaprojektowany narazić uczniów do kwestii strategicznych w organizacji poprzez skupienie się na Advanced Strategic Management, zaawansowane stosunków przemysłowych, zaawansowane zarządzanie szkolenia, zaawansowane zarządzanie kadrami, zachowania organizacyjne i Metodologii Badań.

Warunki przyjęcia na studia

Krajowa Diploma in Human Resource Management lub równoważne kwalifikacje na poziomie 6 KRK z zarządzania zasobami ludzkimi jako główny temat, określonym przez Komitet Stanu ze średnią 65%.

BCOM Zarządzania Zasobami Ludzkimi Kariera

Human Resource Praktycy zajmujących się problematyką pracowniczych w organizacjach... [-]


BTech / BIng in Civil Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Poziom wyjścia Efekty: Student kwalifikacje będą mogli:

Budowanie i utrzymywanie systemów Inżynieryjne, zgodnie z odpowiednimi kodeksami postępowania w zakresie swojej specjalizacji. Warunki przyjmowania i kryteria wyboru [-]

BTech / BIng in Mechanical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Po pomyślnym zakończeniu National Diploma, kandydaci mogą, zgodnie z obowiązującymi przepisami programu, zarejestrować tytuł licencjata w dziedzinie technologii (Baccalaureus Technologiae -BTech).

Wykorzystywanie i skutecznie i krytycznie ocenić odpowiednich metod badawczych, umiejętności, narzędzi i informacji technologii w praktyce inżynierskiej i wykazują zrozumienie i gotowość do przyjęcia odpowiedzialności za skutki działań inżynierskich na społeczeństwo i środowisko. Wykonaj proceduralny i nie proceduralną projektowania i syntezy składników, systemów budowlanych, produktów lub procesów jako zbiór systemów powiązanych i ocenić, w stosownych przypadkach, ich społecznej, prawa, zdrowia, bezpieczeństwa i oddziaływania i korzyści dla środowiska. Stosować różne strategie uczenia się i umiejętności do opanowania efektów modułów wymaganych w podstawowych matematyki, nauki inżynieryjne, projektowe inżynierii r ADANIA NAUKOWE i aspekty zarządzania, przygotowując go tym samym / sama zaangażować się w kształcenie ustawiczne, aby być na bieżąco z wiedzy i umiejętności niezbędnych w dziedzinie inżynierii. ... [-]

Btech administracji biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem jest rozwijanie kwalifikacji stosowanych i praktycznych umiejętności studenta w zakresie nabywania, analizy, interpretacji, zrozumienia i stosowania administracyjnych, zarządzających i strategicznych zasad zarządzania. [+]

Celem jest rozwijanie kwalifikacji stosowanych i praktycznych umiejętności studenta w zakresie nabywania, analizy, interpretacji, zrozumienia i stosowania administracyjnych, zarządzających i strategicznych zasad zarządzania. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzje strategiczne w ramach działalności gospodarczej, a także oceny i interpretacji wpływu zewnętrznego decyzji, biorąc pod uwagę całościowe kontekście zarządzania w praktyce.

Uczniowie muszą wykazać, że mogą one contextualize ich uczenia się do otoczenia biznesowego oraz opisać odpowiednie ulepszenia i interwencje mogą mieć wpływ w swoich środowiskach roboczych.

Warunki przyjęcia na studia ... [-]

BTech Construction Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Ta kwalifikacja jest przeznaczona dla studentów specjalizujących się w dziedzinie zarządzania budową. Studenci, którzy uzyskali te kwalifikacje będą kompetentni do samodzielnego wykonywania usług związanych z zarządzaniem planowaniem kontraktów i rozwojem nieruchomości. [+]

Po pomyślnym ukończeniu krajowego dyplomu kandydaci mogą, z zastrzeżeniem odpowiednich przepisów programowych, zarejestrować się na studia licencjackie w zakresie technologii (Baccalaureus Technologiae -BTech). BTech wymaga co najmniej rocznego dalszego badania.

Tytuł BTech w odpowiedniej dziedzinie studiów zostanie nadany kandydatom po pomyślnym ukończeniu wszystkich teoretycznych wymagań.

Ta kwalifikacja jest przeznaczona dla studentów specjalizujących się w dziedzinie zarządzania budową. Studenci, którzy uzyskali te kwalifikacje będą kompetentni do samodzielnego wykonywania usług związanych z zarządzaniem planowaniem kontraktów i rozwojem nieruchomości.... [-]


BTech Extraction Metallurgy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Wykwalifikowany uczeń będzie mógł zarejestrować się jako profesjonalny ECSA Technolog.

Warunki przyjmowania i kryteria wyboru [-]

BTech in Chemical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Wyniki

Poziom wyjścia rezultaty: kwalifikacjach uczący się mają możliwość:

[-]

BTech Industrial Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Absolwenci, którzy uzyskali te kwalifikacje, będą kompetentni w prowadzeniu programów dotyczących poprawy wydajności, zintegrowanych systemów produkcyjnych, systemów informacji operacyjnych oraz zarządzania projektami i logistyką. Absolwenci będą mogli zarejestrować się w ECSA. [+]

Po pomyślnym ukończeniu krajowego dyplomu kandydaci mogą, z zastrzeżeniem odpowiednich przepisów programowych, zarejestrować się na studia licencjackie w zakresie technologii (Baccalaureus Technologiae -BTech). BTech wymaga co najmniej rocznego dalszego badania.

Tytuł BTech w odpowiedniej dziedzinie studiów zostanie nadany kandydatom po pomyślnym ukończeniu wszystkich teoretycznych wymagań.

Absolwenci, którzy uzyskali te kwalifikacje, będą kompetentni w prowadzeniu programów dotyczących poprawy wydajności, zintegrowanych systemów produkcyjnych, systemów informacji operacyjnych oraz zarządzania projektami i logistyką. Absolwenci będą mogli zarejestrować się w ECSA.... [-]


BTech in Electrical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Wybór jest uzależniony od osiągnięć naukowych i osobistą rozmowę. Patrz także Wydział rozporządzenia EB3. Nadanie stopnia [-]

BTech in Management Services

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Wnioskodawca musi posiadać National Diploma: Usługi zarządzania lub równoważne kwalifikacje na poziomie 6 KRK określona przez Komitet Stanu. Patrz także Wydział rozporządzenia EB3. [-]

BTech in Mineral Resource Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Nadanie stopnia

Technologiae Baccalaureus: Mineral Resource Management zostaną przyznane studentom, którzy ukończyli wszystkich wymaganych modułów pomyślnie.

[-]

BTech in Operations Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Wyniki

Poziom wyjścia Efekty: Student kwalifikacje będą mogli:

Wykazać szczegółową wiedzę i nabyte niezbędne knowledgeto stosować różne strategie zarządzania operacje systemów produkcji / usług i kontroli stosowane w dzisiejszym świecie, a jednocześnie uznają "szczególnych potrzeb" niezbędnego do procesów operacyjnych / system funkcjonować optymalnie. Warunki przyjmowania i kryteria wyboru [-]

BTech in Quantity Surveying

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla studentów specjalizujących się w dziedzinie Kosztorysowanie, w przemyśle budowlanym i nieruchomości oraz Kosztorysowanie zawodu.

Wyniki

[-]

BTech in Town and Regional Planning

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Patrz także Wydział rozporządzenia EB3. Nadanie stopnia

Baccalaureus Technologiae: Miasta i Planowania Regionalnego zostaną przyznane studentom, którzy ukończyli wszystkich wymaganych modułów pomyślnie.

[-]

Btech inżyniera hutniczego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 tydzień February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Na tym poziomie student kwalifikacyjna będzie kompetentny w procesie hutniczym i projektowania produktu, procesu i rozwoju produktu, i być w stanie wykazać kompetencje zarządzania technicznego, przyczyniając się tym samym do potrzeb przemysłu metalurgicznego i górnictwa społeczności. [+]

Po pomyślnym zakończeniu National Diploma, kandydaci mogą, zgodnie z obowiązującymi przepisami programu, zarejestrować tytuł licencjata w dziedzinie technologii (Baccalaureus Technologiae -BTech). BTech wymaga minimum jeden rok dalszych badań.

BTech stopnia w odpowiedniej dziedzinie badań zostaną przyznane kandydatom po pomyślnym zakończeniu wszystkich wymogów teoretycznych.

Na tym poziomie student kwalifikacyjna będzie kompetentny w procesie hutniczym i projektowania produktu, procesu i rozwoju produktu, i być w stanie wykazać kompetencje zarządzania technicznego, przyczyniając się tym samym do potrzeb przemysłu metalurgicznego i górnictwa społeczności. ... [-]


Btech jakości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad zarządzania jakością. [+]

Po pomyślnym zakończeniu National Diploma, kandydaci mogą, zgodnie z obowiązującymi przepisami programu, zarejestrować tytuł licencjata w dziedzinie technologii (Baccalaureus Technologiae -BTech). BTech wymaga minimum jeden rok dalszych badań.

BTech stopnia w odpowiedniej dziedzinie badań zostaną przyznane kandydatom po pomyślnym zakończeniu wszystkich wymogów teoretycznych.

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad zarządzania jakością.

Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzje zapewniania jakości w kontekście zespołu QA, firmy, a także otoczenia regulacyjnego, a także oceny i interpretacji wpływu zewnętrznego decyzji. Student powinien również być w stanie zastanowić się nad jego / jej decyzji QA i aplikacji w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście zapewniania jakości i doskonalenia. Uczniowie muszą mieć doświadczenie w funkcji QA, aby contextualize ich uczenia się do otoczenia biznesu, a także docenić udoskonalenia andinterventions mogą mieć wpływ na ich środowisk pracy.... [-]


BTech Mining Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Nadanie stopnia

Baccalaureus Technologiae: Górnictwo zostaną przyznane studentom, którzy ukończyli wszystkich wymaganych modułów pomyślnie.

[-]

Btech w biotechnologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Absolwenci tego programu są w stanie opracować i zastosować specjalistycznych strategii i odpowiednich zasad zarządzania w kontroli jakości (QC) oraz badań i rozwoju (R & D). [+]

Doornfontein CAMPUS

Absolwenci tego programu są w stanie opracować i zastosować specjalistycznych strategii i odpowiednich zasad zarządzania w kontroli jakości (QC) oraz badań i rozwoju (R & D).

Mogą one działać jako nadzorowania techników i technologĂłw na rozwój produktów i procesów, i kontroli jakości. Zatrudnienie może być w laboratorium lub środowiskach produkcyjnych lub handlowych.

Wyniki exit-level

Uczniowie powinni być w stanie:

Zidentyfikować problem, sformułować odpowiednią hipotezę, generować dane doświadczalne, aby poprawne interpretacje i odpowiednich potrąceń. Pracować harmonijnie ze współpracownikami w tej samej pracy środowiska pracy w grupach z innymi w rozwiązywaniu problemów i realizacji projektów. Samodzielnej pracy w opanowaniu treści module realizacji praktycznych projektów oraz sporządzania raportów. Znajdź, oceny i integracji literatury technicznej, należy użyć odpowiedniego i właściwego języka i terminologii technicznej w raportach. Wykonaj praktykę nauki i technologii efektywnie i odpowiedzialnie bez narażania środowiska ani dobrobytu współpracowników. Za pomocą różnych technik do przyswojenia i analizować dane, czytając, dyskusji, raportowania i prezentacji projektów i seminariów. Odpowiedzialnie uczestniczyć w działaniach, które mają wpływ na jakość życia społecznego. Zbadania dalszych możliwości szkolenia i zatrudnienia. Zademonstrować zdolność do odniesienia kierunek studiów dla społeczeństwa, a tym samym wiedzieć, gdzie te umiejętności mogą być wymagane. Kryteria oceny ... [-]

Btech w dziedzinie zdrowia środowiskowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Moduły programu BTech Environmental Health Research Methodology zawierają IV, BHP IV Środowiska Gospodarki Odpadami IV i praktyki zarządzania IV. [+]

Moduły programu BTech Environmental Health Research Methodology zawierają IV, BHP IV Środowiska Gospodarki Odpadami IV i praktyki zarządzania IV.

Warunki przyjęcia na studia Krajowa Diploma in Environmental Health i osiągnięć naukowych. Wymagane jest co najmniej 60% w programie NDip. Dane kontaktowe

Nazwa: Pani Marta Chadyiwa Tel: 011 559 6239 / E-mail: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]

Btech w Hospitality Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem BTECH Hospitality Management kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad zarządzania gościnnością. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzje dotyczące zarządzania w kontekście zespołu hotelarstwa lub firmy. [+]

Celem BTECH Hospitality Management kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad zarządzania gościnnością. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzje dotyczące zarządzania w kontekście zespołu hotelarstwa lub firmy.

Osoby osiągające te kwalifikacje będą właściwe w zakresie stosowania umiejętności menedżerskich, identyfikacji, wybierając i stosując szereg metod i technik badawczych do badania problemów w obszarze własnych i Nauk Społecznych w specjalizacji.

Warunki przyjęcia na studia

Krajowa Diploma in Hospitality Management albo National Diploma (Food and Beverage Management) lub równoważne kwalifikacje na poziomie 6 KRK określona przez Komitet Stanu ze średnią 60%. Agregatem 60% dla ustalonych głównych modułów ich National Diploma lub równorzędny.... [-]


Btech w logistyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad logistyki. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzje strategiczne w kontekście jednostki operacji logistycznych lub firmy, a także oceny i interpretacji wpływu zewnętrznego decyzji. [+]

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad logistyki. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzje strategiczne w kontekście jednostki operacji logistycznych lub firmy, a także oceny i interpretacji wpływu zewnętrznego decyzji. Student powinien również być w stanie zastanowić się nad jego / jej decyzji menedżerskich i aplikacji w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście operacji logistycznych i zarządzania. Uczniowie muszą mieć doświadczenie w branży logistycznej w celu contextualize ich uczenia się do otoczenia biznesowego oraz docenić usprawnień i interwencje mogą się one skuteczne w ich środowisku pracy.... [-]


Btech w marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad marketingowych. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzji marketingowych i promocyjnych w kontekście jednostki działań marketingowych lub firmy, a także oceny i interpretacji wpływu zewnętrznego decyzji. Student powinien również być w stanie zastanowić się nad jego / jej decyzji menedżerskich i aplikacji w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście marketingu i promocji. [+]

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad marketingowych. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzji marketingowych i promocyjnych w kontekście jednostki działań marketingowych lub firmy, a także oceny i interpretacji wpływu zewnętrznego decyzji. Student powinien również być w stanie zastanowić się nad jego / jej decyzji menedżerskich i aplikacji w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście marketingu i promocji.

Uczniowie muszą mieć doświadczenie w branży marketingu, w celu contextualize ich uczenia się do otoczenia biznesu, a także docenić usprawnień i interwencje mogą mieć wpływ w swoich środowiskach roboczych.... [-]


Btech w technologii żywności

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Absolwenci tego programu są w stanie opracować i zastosować specjalistycznych strategii i odpowiednich zasad zarządzania w kontroli jakości (QC) oraz badań i rozwoju (R & D). [+]

Doornfontein CAMPUS

Absolwenci tego programu są w stanie opracować i zastosować specjalistycznych strategii i odpowiednich zasad zarządzania w kontroli jakości (QC) oraz badań i rozwoju (R & D).

Mogą one działać jako nadzorowania techników i technologĂłw na rozwój produktów i procesów, i kontroli jakości. Zatrudnienie może być w laboratorium lub środowiskach produkcyjnych lub handlowych.

Wyniki exit-level

Uczniowie powinni być w stanie:

Zidentyfikować problem, sformułować odpowiednią hipotezę, generować dane doświadczalne, aby poprawne interpretacje i odpowiednich potrąceń. Pracować harmonijnie ze współpracownikami w tej samej pracy środowiska pracy w grupach z innymi w rozwiązywaniu problemów i realizacji projektów. Samodzielnej pracy w opanowaniu treści module realizacji praktycznych projektów oraz sporządzania raportów. Znajdź, oceny i integracji literatury technicznej, należy użyć odpowiedniego i właściwego języka i terminologii technicznej w raportach. Wykonaj praktykę nauki i technologii efektywnie i odpowiedzialnie bez narażania środowiska ani dobrobytu współpracowników. Za pomocą różnych technik do przyswojenia i analizować dane, czytając, dyskusji, raportowania i prezentacji projektów i seminariów. Odpowiedzialnie uczestniczyć w działaniach, które mają wpływ na jakość życia społecznego. Zbadania dalszych możliwości szkolenia i zatrudnienia. Zademonstrować zdolność do odniesienia kierunek studiów dla społeczeństwa, a tym samym wiedzieć, gdzie te umiejętności mogą być wymagane. [-]

BTECH wyróżnieniem w dziedzinie technologii architektonicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Program ten ma na celu stworzenie kandydatów do rejestracji jako starszy Technologów architektury, górnym kategorii rejestracyjnym średniego szczebla zdefiniowanej przez Radę Republiki Południowej Afryki do zawodu architekta (SACAP). Program nosi SACAP, RIBA i CAA Part 1 akredytacji. [+]

BTech wyróżnieniem Technologia architektoniczne (Design Stosowanej)

Program ten ma na celu stworzenie kandydatów do rejestracji jako starszy Technologów architektury, górnym kategorii rejestracyjnym średniego szczebla zdefiniowanej przez Radę Republiki Południowej Afryki do zawodu architekta (SACAP). Program nosi SACAP, RIBA i CAA Part 1 akredytacji.

Program koncentruje się na projektowaniu architektonicznym, teoria projektowania i rozwoju konstrukcji i przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów, którzy w trakcie studiów dyplomowych, które wyświetlane talent do projektowania i którzy chcą rozwijać tę zdolność, w celu zarejestrowania się jako profesjonalne Senior Technologów architektury lub kontynuować studia, aby zakwalifikować jako profesjonalne Architektów lub zamierzających praktykować niezależnie.... [-]


BTECH wyróżnieniem w modzie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mieć udział badawczej do zastosowania i oceny istniejącej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie projektowania mody lub technologii odzieży w celu dalszego wspierania rozwoju zawodowego i rozwoju osobistego. [+]

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mieć udział badawczej do zastosowania i oceny istniejącej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie projektowania mody lub technologii odzieży w celu dalszego wspierania rozwoju zawodowego i rozwoju osobistego.

Warunki przyjęcia na studia

Krajowa Diploma in Fashion lub równoważne kwalifikacje Moda na równoważnym poziomie, jak zalecane przez komisję stanu i zatwierdzony przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru

Średnio 60% uzyskane w ostatnim roku National Diploma: Moda jest zalecane.

Program

MODUŁ

Wyspecjalizowane Odzież Technologia 4 Business Studies 4 Teoria Odzieży 4 Struktura programu Charakter programu: Jeden program roku. Program jest w pełnym wymiarze godzin. Minimalny czas trwania: jeden rok w pełnym wymiarze czasu. Wszystkie moduły są obowiązkowe. Ilość modułów rocznie: 3 rok modułów. [-]

BTECH wyróżnieniem w multimediach

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli ubiegać się kompetencje i umiejętności krytycznego w specjalistycznej dziedzinie multimediów, wymagane do pracy zawodowej w dziedzinie. [+]

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli ubiegać się kompetencje i umiejętności krytycznego w specjalistycznej dziedzinie multimediów, wymagane do pracy zawodowej w dziedzinie.

Warunki przyjęcia na studia

Krajowa Dyplom: Multimedia lub równoważne kwalifikacje za równoważne normy, określone przez Komitet Stanu.

Kryteria wyboru

Wybór opiera się na wywiadzie i złożenia portfela. Zaleca się średnia ocen na poziomie 60% dla wszystkich modułów trzeciego roku.

Program

MODUŁ

Multimedia Design 4 Multimedia Technologia 4 Metody i techniki badawcze 4 Struktura programu Charakter programu: Jeden program roku. Minimalny czas trwania: Jeden rok instrukcja formalne. Program oferowany jest tylko w pełnym wymiarze godzin. Wszystkie moduły są obowiązkowe. Ilość modułów rocznie: 3 lata na moduły [-]

BTECH wyróżnieniem w sztuki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli ubiegać się kompetencje i umiejętności krytycznych w produkcji dzieł sztuki, badania wzroku i zakończenia doświadczenia zawodowe, wymagane do pracy zawodowej w przemyśle wizualno-kulturowych. [+]

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli ubiegać się kompetencje i umiejętności krytycznych w produkcji dzieł sztuki, badania wzroku i zakończenia doświadczenia zawodowe, wymagane do pracy zawodowej w przemyśle wizualno-kulturowych.

Warunki przyjęcia na studia

Krajowa Dyplom: dzieła sztuki lub równoważne kwalifikacje za równoważne normy, określone przez Komitet Stanu.

Kryteria wyboru

Zaleca się średnia ocen na poziomie 60% dla wszystkich modułów trzeciego roku. Wnioskodawcy muszą również złożyć pisemne i praktycznej pracy, określone przez Komisję Konkursową.

Program

MODUŁ

Art Theory 4 Praktyka Studio 4

Praktyczna praca zostanie zakończona pod nadzorem. Teoria sztuki pracy 4 Kurs zakończony jest poprzez uczestnictwo w seminariach i prezentacji referatów, z zintegrowaną ocenę. Ocena sumująca jest prowadzone przez komitet oceniający resortowych i zewnętrznego moderatora.... [-]


BTECH wyróżnieniem w zarządzaniu odzieżowym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli ocenić procesy produkcji odzieży i wydajność urządzenia w zmiennych warunkach eksploatacyjnych, zastanowić się nad wpływem światowych trendów, dotyczą one strategicznie do produktywności i rentowności przemysłu i poszerzyć zainteresowań poprzez prowadzenie badań w wyspecjalizowany obszar w przemyśle odzieżowym [+]

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli ocenić procesy produkcji odzieży i wydajność urządzenia w zmiennych warunkach eksploatacyjnych, zastanowić się nad wpływem światowych trendów, dotyczą one strategicznie do produktywności i rentowności przemysłu i poszerzyć zainteresowań poprzez prowadzenie badań w wyspecjalizowany obszar w przemyśle odzieżowym.

Warunki przyjęcia na studia

Krajowa Dyplom Zarządzania odzieżą lub równoważne kwalifikacje Zarządzanie Odzież na równoważnym poziomie, jak zalecane przez komisję stanu i zatwierdzony przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru

Zaleca się odzieżowy Zarządzania: a średnio 60% uzyskane w ostatnim roku National Diploma.... [-]


Btech w zarządzaniu transportem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad logistyki i zarządzania transportem. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzje marketingowe i promocyjne w ramach firmy transportowej i otoczenia regulacyjnego, a także oceny i interpretacji wpływu zewnętrznego decyzji. Student powinien również być w stanie zastanowić się nad jego / jej decyzji menedżerskich i aplikacji w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście branży transportowej. [+]

Celem kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad logistyki i zarządzania transportem. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzje marketingowe i promocyjne w ramach firmy transportowej i otoczenia regulacyjnego, a także oceny i interpretacji wpływu zewnętrznego decyzji. Student powinien również być w stanie zastanowić się nad jego / jej decyzji menedżerskich i aplikacji w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście branży transportowej.

Uczniowie muszą mieć doświadczenie w branży transportowej, w celu contextualize ich uczenia się do otoczenia biznesu, a także docenić usprawnień i interwencje mogą mieć wpływ w swoich środowiskach roboczych.... [-]


Btech w zarządzaniu turystyką

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem kwalifikacji BTech Tourism Management jest rozwój umiejętności poznawczych i stosowanych studenta w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad zarządzania turystyką. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzje dotyczące zarządzania w kontekście jednostki turystycznej firmy. Kwalifikacja ta przygotowuje absolwenta do każdej pozycji w branży turystycznej, która wymaga stosowania istniejących praktyk turystycznych w nowych kontekstach. [+]

Celem BTECH w Tourism Management kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji poznawczych stosowanych i ucznia w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i zastosowania zasad zarządzania turystyką. Student powinien umieć analizować i wyjaśniać decyzje dotyczące zarządzania w kontekście jednostki turystycznej firmy. Kwalifikacja ta przygotowuje absolwenta do każdej pozycji w branży turystycznej, która wymaga stosowania istniejących praktyk turystycznych w nowych kontekstach.

Warunki przyjęcia na studia

Krajowa Dyplom (Tourism Management) lub równoważne kwalifikacje na poziomie 6 KRK określona przez Komitet Stanu ze średnią 60% u osób trzecich rocznie.

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


BTECH z wyróżnieniem w zakresie projektowania i wytwarzania biżuterii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Po uzyskaniu dyplomu, studenci będą właściwe w produkcji twórczej biżuterii. Będą one w stanie przedstawić spójny zbiór prac, który jest syntezą technologii, rozwiązywania problemów oraz stosowanie metodologii badawczej. [+]

Po uzyskaniu dyplomu, studenci będą właściwe w produkcji twórczej biżuterii. Będą one w stanie przedstawić spójny zbiór prac, który jest syntezą technologii, rozwiązywania problemów oraz stosowanie metodologii badawczej.

Warunki przyjęcia na studia

Krajowa Dyplom: Biżuteria Projektowanie i Produkcja lub równoważne kwalifikacje za równoważne normy, określone przez Komitet Stanu i zatwierdzony przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór opiera się na wywiadzie, złożenia oferty oraz wniosek, który wskazuje planowany obszar specjalizacji. Zaleca się średnia ocen na poziomie 60% we wszystkich modułach trzeciego roku.

Program

MODUŁ

Praktyka Biżuteria 4 Teoria Biżuteria 4 Struktura programu Charakter programu: Jeden program roku. Program oferowany jest zarówno w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Minimalny czas trwania: jeden rok w pełnym wymiarze czasu, a dwa lata w niepełnym wymiarze godzin. Wszystkie moduły są obowiązkowe. Ilość modułów rocznie: 2 rok modułów. [-]

Licencjat / BCOM / BCOM rozszerzony w księgowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest zapewnienie dobrze zaokrąglone, technicznie ukierunkowanego kształcenia przygotowującym absolwentów z bazy wiedzy technicznej, umiejętności i wszechobecnych umiejętności, które pozwolą im wykazać inicjatywę i odpowiedzialność, a to pozwoli na rozwój cech przywódczych. [+]

Bachelor in Accounting

Celem tej kwalifikacji jest zapewnienie dobrze zaokrąglone, technicznie ukierunkowanego kształcenia przygotowującym absolwentów z bazy wiedzy technicznej, umiejętności i wszechobecnych umiejętności, które pozwolą im wykazać inicjatywę i odpowiedzialność, a to pozwoli na rozwój cech przywódczych.

Program został zaprojektowany w porozumieniu z Instytutem RPA Biegłych Księgowych (SAICA) i uznawany przez nich jako wymóg wykonywania zawodu biegłego rewidenta. Kwalifikacja ta wymaga gruntownych wiedzy, teorii, zasad i umiejętności w zawodzie lub kariery i umiejętności zastosowania ich do kariery zawodowej i kontekstach. Program służy także jako podstawa do wejścia w kilku podyplomowych możliwości studiowania.... [-]


Licencjat w zakresie projektowania przemysłowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Projektanci przemysłowi wykorzystywać rysunki, modele i programy komputerowe w celu poprawy estetyki, ergonomii i funkcjonalności szerokiej gamy produktów, od jednorazowych elementów meblowych do towarów produkowanych masowo, takich jak konsole do gier, urządzeń kuchennych i telefonów komórkowych. Wydział Wzornictwa Przemysłowego oferuje Bachelor of Arts we wzornictwie przemysłowym. Zakład oferuje również licencjat z wyróżnieniem w Wzornictwa Przemysłowego, studiów dla tych, którzy już z powodzeniem ukończył Bachelor of Arts we wzornictwie przemysłowym. [+]

Bachelor of Arts w Wzornictwa Przemysłowego

Projektanci przemysłowi wykorzystywać rysunki, modele i programy komputerowe w celu poprawy estetyki, ergonomii i funkcjonalności szerokiej gamy produktów, od jednorazowych elementów meblowych do towarów produkowanych masowo, takich jak konsole do gier, urządzeń kuchennych i telefonów komórkowych.

Wydział Wzornictwa Przemysłowego oferuje Bachelor of Arts we wzornictwie przemysłowym.

Zakład oferuje również licencjat z wyróżnieniem w Wzornictwa Przemysłowego, studiów dla tych, którzy już z powodzeniem ukończył Bachelor of Arts we wzornictwie przemysłowym.

Wyposażenie Departamentu obejmują kompleksowe warsztat, który pozwala studentom producenci niemal każdego prototypu.... [-]


Licencjat w zakresie projektowania wnętrz

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Projektanci wnętrz angażować się w szereg pomieszczeń wewnętrznych do tworzenia innowacyjnych rozwiązań przestrzennych z dogłębnej znajomości technologii, materiałów budowlanych i potrzeb środowiska ludzkiego. [+]

Bachelor wnętrz

Projektanci wnętrz angażować się w szereg pomieszczeń wewnętrznych do tworzenia innowacyjnych rozwiązań przestrzennych z dogłębnej znajomości technologii, materiałów budowlanych i potrzeb środowiska ludzkiego.

Wydział Architektury Wnętrz oferuje licencjackie studia licencjackie i czwartego roku studiów Bachelor of Technology w aranżacji wnętrz.

Kariera

Absolwenci są przygotowani do wnętrza kariery projektowych w:

wnętrza detaliczne Restauracje Hotele i przemysł rozrywkowy kompleksy biurowe stoiska wystawowe wnętrza mieszkalne Warunki przyjęcia dla BA (Interior Design) (B8BA6Q) Starszy Certyfikat lub równoważne kwalifikacje z minimum APS lub M-score Obecność oceny wejściowej raz formularza wniosku został przetworzony Złożenie oferty z dziesięciu kawałków pracy, która ma być przedstawiona do oceny wejściowej Zakończenie Narodowego Testu Benchmarking (NBT) dla Akademickiego i ilościowy Literacy (AQL) ... [-]

Licencjat zdrowia środowiskowego w dziedzinie zdrowia środowiskowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Uwaga: Program ten będzie oferowany w 2017 roku z zastrzeżeniem zatwierdzenia przez radę regulacyjną w 2016 roku [+]

Uwaga: Program ten będzie oferowany w 2017 roku z zastrzeżeniem zatwierdzenia przez radę regulacyjną w 2016 roku

Kariera

Environmental Health Lekarz będzie funkcjonować jako członek multidyscyplinarny zespół specjalistów zgodnie z zakresem zawodu. W związku z tym ta osoba będzie w stanie skutecznie komunikować się, wspierania przedsiębiorczości, utrzymanie profesjonalnych i zdrowia środowiskowego etyki i zarządzania zasobami ludzkimi, finansowe i fizyczne w zakresie zawodu.

Warunki przyjęcia Minimalne APS: 24 Język nauczania i learning- angielskim: 4 (50% +) Matematyka: 4 (50% +) Literacy matematyczna: Nie została przyjęta Nauki fizyczne: 4 (50% +) Nauki biologiczne: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 1: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 2: 4 (50% +) ... [-]

Licencjat z pracy socjalnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest wyposażenie studentów w wiedzę i umiejętności oraz (nabycie) wartości do praktyki pracy socjalnej w Republice Południowej Afryki, w zmieniającym się kontekście regionalnym i globalnym. Pomyślne zakończenie kwalifikacji pozwoli Ci być zarejestrowani w Radzie SA dla zawodów służby społecznej i praktyce jako pracownik socjalny. [+]

Celem tej kwalifikacji jest wyposażenie studentów w wiedzę i umiejętności oraz (nabycie) wartości do praktyki pracy socjalnej w Republice Południowej Afryki, w zmieniającym się kontekście regionalnym i globalnym. Pomyślne zakończenie kwalifikacji pozwoli Ci być zarejestrowani w Radzie SA dla zawodów służby społecznej i praktyce jako pracownik socjalny.

Studenci, którzy chcą zarejestrować się jako pracownik socjalny musi ukończyć licencjat czteroletni w pracy socjalnej.

Program nauczania dla B (praca socjalna) składa się z 35 modułów semestrze zebranych w następujący sposób:

Pierwszy rok Drugi rok Trzeci rok Czwarty rok moduły semestr Social Work 1A i 1B Social Work 2A i 2D Social Work 3A-3E & 3H & 3J Social Work 4A i 4C i 4D & 4H i 4I-4J *** 15 Praca socjalna Internship 1 * Praca socjalna Staż 2 * Praca socjalna Staż 3 * Praca socjalna Staż 4 * 8 Psychologia 1A i 1B Psychologia 2: dowolne dwa moduły Psychologia 3: dowolne dwa moduły lub 3A i 3B Socjologia lub Development Studies 3A i 3B 6 Socjologia 1A i 1B Badania Development 1A lub 1B & Socjologia 2A & B lub Development Studies 2A & B 4 ** English 1C i 1D 2 10 modułów semestr 8 modułów semestr 8 modułów semestr 9 Moduły semestr 35 Zalecana Drugim ważnym rozwiązaniem: Development Studies, psychologia i socjologia. [-]

Wyróżnieniem btech / BSc w biochemii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem tych kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w dziedzinie biochemii i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT. [+]

BTECH wyróżnieniem w Biochemii

Doornfontein CAMPUS

Absolwenci tego programu są w stanie opracować i zastosować specjalistycznych strategii i odpowiednich zasad zarządzania w kontroli jakości (QC) oraz badań i rozwoju (R & D).

Mogą one działać jako nadzorowania techników i technologĂłw na rozwój produktów i procesów, i kontroli jakości. Zatrudnienie może być w laboratorium lub środowiskach produkcyjnych lub handlowych.

Wyniki exit-level

Uczniowie powinni być w stanie:

Zidentyfikować problem, sformułować odpowiednią hipotezę, generować dane doświadczalne, aby poprawne interpretacje i odpowiednich potrąceń. Pracować harmonijnie ze współpracownikami w tej samej pracy środowiska pracy w grupach z innymi w rozwiązywaniu problemów i realizacji projektów. Samodzielnej pracy w opanowaniu treści module realizacji praktycznych projektów oraz sporządzania raportów. Znajdź, oceny i integracji literatury technicznej, należy użyć odpowiedniego i właściwego języka i terminologii technicznej w raportach. Wykonaj praktykę nauki i technologii efektywnie i odpowiedzialnie bez narażania środowiska ani dobrobytu współpracowników. Za pomocą różnych technik do przyswojenia i analizować dane, czytając, dyskusji, raportowania i prezentacji projektów i seminariów. Odpowiedzialnie uczestniczyć w działaniach, które mają wpływ na jakość życia społecznego. Zbadania dalszych możliwości szkolenia i zatrudnienia. Zademonstrować zdolność do odniesienia kierunek studiów dla społeczeństwa, a tym samym wiedzieć, gdzie te umiejętności mogą być wymagane. Kryteria oceny ... [-]

Filmy

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Kontakt
Adres lokalizacji
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Media społecznościowe