Vega School of Brand Leadership

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Vega powstała w 1999 w uznaniu zmieniającym się globalnym naciskiem wobec Leadership Brand i Zarządzania oraz rosnące zapotrzebowanie na kreatywnych i innowacyjnych myślicieli marki. Akredytowany Niezależny Instytut Edukacji stopni, wyróżnieniem i programów magisterskich są dobrze znane i szanowane przez marki, marketingu i przemysłu telekomunikacyjnego.

Vega Szkoła, marka edukacyjna Niezależnego Instytutu Edukacji, uważa, że ​​marki są największymi aktywami na świecie miarodajne zmian. Vega ma zatem na celu absolwent nowy gatunek myśliciela dostarczając pełni akredytowanych certyfikatów, programy maturalne, Wyróżnienia i mistrzami w budowaniu marki i twórczej komunikacji. mantra Vega - mądrośćzmagic - komunikuje swoje przekonanie twórczego myślenia strategicznego. Absolwent IIE Vega jest badaczem, który jest mądry, kolorowe i namiętny, ale generalnie niezadowoleni ze status quo, ponieważ on / ona wie, że marki, firmy, gospodarki i społeczeństwa może być zdrowsze i lepiej dla ludzi.

Absolwenci IIE powodzeniem przyczynić się do społeczeństwa w różnych arenach korporacyjnych i społecznych.

o Vega

Vega to nazwa najjaśniejszej gwiazdy w konstelacji Lutni niebieskich. Ze względu na jego intensywny luminescencji oraz kluczowej roli, jaką odgrywa w żegludze morskiej, Vega został opisany przez astrofizyka F. Austin Gulliver jako "kolejnego najważniejszego gwiazdy na niebie po Słońcu".

Założona w 1998 roku przez grupę separatystycznego pionierów Mavericks i innowatorów, Szkoła Vega urodziła się w odpowiedzi na pilną potrzebę zmiany paradygmatu, z dala od tradycyjnych komunikatów marketingowych. Tradycyjne podejście do budowania marki, marketingu i reklamy zostały wyczerpane i zostały szybko osiągając ich data sprzedaży. Nowa szkoła myślenia został powołany dla Vega odpowiedział na to wezwanie.

Przekonanie, że marka rodzi prowadzić stanowi fundament filozofii Vega. W słowach Vega założyciel Gordon Cook "marka dostarcza szczególny i niepowtarzalny sens, aby dodać wartość i łączyć się z ludźmi." Innymi słowy, marka nie jest tylko nazwa produktu, ale manifestacją tożsamości, a co ważniejsze, cel: myśleć o takich marek jak Apple, Greenpeace i Google i szybko sobie sprawę, że marki są o wiele bardziej niż litery i loga, ale potężne siły kulturowe kształtujące świat, jakim go znamy.

Nasza nauka P hilosophy

Podstawowa zasada pedagogiczna ogarnięci Vega znajduje odzwierciedlenie w naszym samej nazwie. Od Vega jest gwiazdą nawigacyjny koncepcja nawigacji jest kluczem do unikalnej metodyki nauczania Vegi. Vega Wykładowcami są nawigator: kierujemy się etosu proaktywnego, wskazówek ekspertów, że zamiast informacji jedynie nadając który jest pasywnie wchłaniane.

Zasadnicze znaczenie dla procesu nawigacyjnej jest dialog ustanowione między nawigatorem i studenta. Rygorystyczne badanie, przegląd i krytyczna analiza idei pozwala na ciągłą ewolucję koncepcji do ostatecznego dopracowa do produkcji najbardziej wyrafinowane i znaczące wyniki możliwe. Być może najważniejszym fundamentem filozofii Vega nauczania jest to, że zapisane w naszej mantry mądrościzmagia. Wyrażone w tym dictum jest fundamentalnie synergiczny charakter relacji między kreatywnością i strategii; inspiracji i innowacji; pomysł i uczynkiem.

Nasz Val u es

Wierzymy w kreatywność z zamiarem strategicznym
Wierzymy w twórczym zastosowaniu wiedzy bez granic
Nasze studio jest ludzka wyobraźnia i jesteśmy tutaj, aby kredka jasny zabawy
Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze być społecznie i kulturowo istotne
Wierzymy w zawsze jest ciepło i natychmiast ludzka, ponieważ daje to przestrzeń dla mądrości z magią na powierzchnię
Staramy się być na krawędzi natarcia w innowacje
Łączymy firmy do zysku poprzez dodanie wartości do życia ludzi

Lokalizacje

Johannesburg

Address
Johannesburg Campus
Physical address: 444 Jan Smuts Avenue, Bordeaux, Randburg
Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125

Johannesburg, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Durban

Address
Durban Campus
Physical address: The Glades Office Park, 70 Armstrong Ave, La Lucia
Postal address: PO Box 1669, Westville, 3630

Durban, KwaZulu-Natal, Republika Południowej Afryki

Kapsztad

Address
Cape Town Campus
Physical address: 130 Strand Street, De Waterkant, Cape Town
Postal address: PO Box 430, Roggebaai, Cape Town, 8001

Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki

Pretoria

Address
Pretoria Campus
Physical address: 34 Ingersol Rd, Menlyn, Pretoria
Postal address: PO Box 12361, Hatfield, 0028

Pretoria, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium