Baltic Humanitarian Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Baltic Instytut Humanitarna (BGI) - Nowoczesna instytucja edukacyjna, wdraża najwyższej jakości programy, podyplomowych oraz dodatkową edukację zawodową.

Stan instytucja potwierdza licencji Federalnej Służby Nadzoru Edukacji i Nauki. Obecność Akredytacyjnej pozwala instytucji do wydawania dyplomów państwowych do absolwentów.

Baltic Instytut Humanitarna (BGI) - to prywatna uczelnia, odpowiadająca państwowych standardów edukacyjnychPociągi specjalistów w dziedzinie szkolnictwa pierwszym, drugim, podyplomowych, a także dokształcania zawodowego.

Wydziały Instytutu:

Wydział Ekonomii i Zarządzania; Wydział Prawa; Wydział Psychologii; Drugi wykształcenie wyższe; Wydział dodatkowej edukacji.

główny zadanie BGI jest konkurencyjnym problemem, profesjonalnie kompetentnych specjalistów, którzy posiadają doskonały poziom wiedzy praktycznej i naukowej. Aby osiągnąć ten cel, maksymalna Instytut poprawie na korzyść uczniów.

BGI Instytut kształci specjalistów w takich dziedzinach jak gospodarka, administracji i gospodarki komunalnej i publicznego.

Prace Instytutu Wysoko wykwalifikowany personel nauczania i praktycy, Co pozwala nam zagwarantować wysoką jakość szkolenia.

W chwili obecnej Instytut Bałtycki Humanistyczny w Petersburgu opracował materiał i bazę techniczną, która pozwala radzić sobie z problemami w nauce wszystkich uczniów na obecnym poziomie, specjalne zajęcia komputerowe i inne specjalnie wyposażonych sal lekcyjnych oraz bibliotekę, która zawiera najnowsze podręczniki i czasopisma naukowe.

Konkursy Instytut co roku, a także konferencje, które pozwalają uczniom rozwijać i doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Inną cechą jest dostępność BGI szkolenia wstępnego i dalszego kształcenia uniwersyteckiego, który obejmuje: kursy dla rozwoju zawodowego, szkolenia, przygotowanie do egzaminu, zwłaszcza kursów egzaminu i egzamin. Z powodu tych cech uczelni, wnioskodawca lub student będzie znacznie łatwiej zdać egzamin państwowy i sprawdzić siebie i swoje siły w wybranym kierunku.

Instytut BGI rozwija się cały czas, otwierając nową prestiżową specjalność, która pozwala rozwijać współpracę z zachodnimi partnerami na wyższym poziomie. To umożliwia absolwentom BGI praktycznego szkolenia za granicą, a otrzymasz międzynarodowy certyfikat, który będzie popyt na specjalistów na rynku pracy.

Edukacja w Bałtyckim Instytucie Humanitarnej

Na BGI następujące formy kształcenia:

dzień; w niepełnym wymiarze godzin; korespondencja; możliwość szkolenia indywidualnego nauczania.

Ze względu na tę różnorodność form kształcenia w Instytucie Humanitarnej Bałtyckiego, każdy może wybrać ten, który najlepiej pasuje do niego, jak również połączyć naukę i pracę, jeśli to konieczne.

Studenci, którzy nie znają języka rosyjskiego, aby zapisać się na kursy / programy zostaną przyznane kurs wprowadzający jednoroczną języka rosyjskiego.

Studenci, którzy nie mówią po rosyjsku będą dostarczane z kursem wprowadzającym jeden rok w języku rosyjskim przed zapisaniem się do kierunków studiów / programów.

Lokalizacje

Sankt Petersburg

Baltic Humanitarian Institute

Address
пр. Стачек, д. 72, лит.А ст.м. “Кировский завод” (рядом с метро)
198188 Sankt Petersburg, Sankt-Peterburg, Rosja
Telefon
+8 800 770 03 80

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium