Przeczytaj oficjalny opis

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University jest najbardziej prestiżową uczelnią położoną na południu Rosji, w regionie Stawropol. Północny Kaukaz leży między Morzem Czarnym na Zachodzie a Morzem Kaspijskim na wschodzie, a region Stawropol jako znacząca część Północnego Kaukazu jest jednym z najbardziej malowniczych regionów Rosji. Stawropol jest kulturalnym, biznesowym i wielonarodowym centrum regionu, z powodzeniem łączącym urok atmosferycznego miasta z licznymi placami, parkami, rozległymi obszarami leśnymi, przyjemnym klimatem i szybkim rytmem życia nowoczesnej dzielnicy miejskiej.

North-Caucasus Federal University (NCFU) jest unikalnym ośrodkiem naukowym i akademickim pielęgnującym konkurencyjnych specjalistów o wysokich wartościach osobistych i kulturowych, kreatywnych postawach i determinacji do ciągłego rozwoju.

Misją NCFU jest zapewnienie wyjątkowych możliwości w sferze akademickiej, naukowej i kulturalnej, przygotowujących przyszłych liderów, którzy mogą wnieść pozytywny wkład w rozwój kraju i świata.

North-Caucasus Federal University ma dwa oddziały - w Piatigorsku i Niwnomysku - oraz 9 instytutów: Instytut Humanistyczny, Instytut Matematyki i Nauk Przyrodniczych, Instytut Nauk Przyrodniczych, Instytut Prawa, Instytut Ekonomii i Zarządzania, Instytut Edukacji i Nauk Społecznych , Instytut Nafty i Gazu, Instytut Technologii Informacyjnych i Telekomunikacji oraz Instytut Inżynierii.

Działalność badawcza w NCFU prowadzona jest w 29 ośrodkach naukowo-dydaktycznych, 33 laboratoriach naukowych i 2 biurach studenckich, 26 szkołach naukowych i 47 obszarach naukowych. Uniwersytet zatrudnia 1626 nauczycieli, w tym 229 lekarzy i 1090 kandydatów nauk ścisłych. Istnieje blisko 25 tysięcy osób reprezentujących 86 narodowości i grup etnicznych z 81 regionów Rosji, w tym 1656 międzynarodowych studentów z 56 krajów.

Biblioteka naukowa North-Caucasus Federal University jest zaliczana do najlepszych i największych bibliotek uniwersyteckich w Rosji z ponad 2,5 milionami jednostek. Biblioteka zapewnia dostęp do licznych zasobów edukacyjnych i prowadzi subskrypcje zarówno czasopism rosyjskich, jak i zagranicznych. Biblioteka jest co roku uzupełniana o aktualną literaturę edukacyjną i naukową. Katalog uniwersytecki jest regularnie aktualizowany. Każdy student NCFU ma pełny dostęp do wszystkich zasobów biblioteki.

NCFU stwarza uczniom najlepsze warunki do procesu produkcyjnego zdobywania wiedzy, zapewniając komfortowe zakwaterowanie na czele. W Stawropolu jest 8 akademików i jeden dodatkowy w Piatigorsku zapewniający zakwaterowanie dla ponad 2500 studentów. Jeden z najnowszych akademików został stworzony specjalnie dla studentów zagranicznych.

Uniwersyteckie centrum medyczne wyposażone w najnowszy sprzęt do monitorowania stanu zdrowia pracowników i studentów NCFU. Zespół specjalistów obejmujący optometrystę, neurologa, lekarza ogólnego, dentystę, otolaryngologa i lekarzy ratunkowych jest pod ręką, aby zapewnić opiekę medyczną i wsparcie.

Zapewnienie wysokiej jakości usług cateringowych jest jednym z priorytetów NCFU z nowoczesnym wyposażeniem kuchennym i zespołem wysoce profesjonalnych kucharzy. Stołówki uniwersyteckie, bary przekąskowe i kawiarnie powstrzymują głód, podczas gdy studenci są na ścieżce wiedzy. Każdy budynek wyposażony jest w jadalnię i bufet.

Twórcze studia, w które zaangażowani są studenci NCFU, obejmują 2 studia wokalne, 6 zespołów tanecznych, 2 teatry studenckie, 4 grupy wolontariuszy, 12 klubów KVN . Szeroki wybór zajęć sportowych: 14 klubów sportowych, 10 hal sportowych, siłownie, centra fitness i basen.

Programy prowadzone przez:
Rosyjski
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

North-Caucasus Federal University

Cel programu: Zapewnienie profesjonalnego profilowania szkolnictwa wyższego w ramach tego programu pozwala jego absolwentom na prowadzenie działalności badawczo-rozwojowe ... [+]

Opis:Szkolenie wysoko wykwalifikowanych kawalerów w dziedzinie inżynierii mechanicznej: projektanci, inżynierowie mechanicy;Profesjonalne kształcenie absolwentów odpowiadające rzeczywistemu poziomowi rozwoju technicznego i technologicznego w dziedzinie inżynierii mechanicznej;Kształtowanie odpowiedzialnych społecznie, wysoko wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów.Cel programu:

Zapewnienie profesjonalnego profilowania szkolnictwa wyższego w ramach tego programu umożliwia jego absolwentom prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej w zakresie tworzenia konkurencyjnych produktów inżynierskich; rozwijać efektywne technologiczne procesy wytwarzania i naprawy maszyn i urządzeń; utrzymanie wysoce skutecznego funkcjonowania procesów technologicznych do produkcji maszyn, systemów automatyzacji, zarządzania, kontroli, diagnostyki i testowania produktów; posiadać uniwersalne i wyspecjalizowane kompetencje ułatwiające mobilność społeczną i stabilny popyt na rynku pracy.... [-]

Rosja Stavropol
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
North-Caucasus Federal University

Przewagą konkurencyjną tego programu edukacyjnego w porównaniu z podobnymi programami są liczne przemysłowe i projektowe przedsiębiorstwa produkujące ropę naftową w pobli ... [+]

Opis:

Przewagą konkurencyjną tego programu edukacyjnego w porównaniu z podobnymi programami są liczne przemysłowe i projektowe przedsiębiorstwa produkujące ropę naftową w pobliżu uniwersytetu (NCFU), co pozwala przyciągnąć specjalistów z tych instytucji do prowadzenia działań edukacyjnych i skutecznego dostosowania programu nauczania do rzeczywistych potrzeby potencjalnych pracodawców.

Cel programu:Szkolenie zawodowe absolwentów odpowiadające aktualnemu poziomowi rozwoju technicznego i technologicznego w dziedzinie energetyki paliwowej, w tym rozwój polowy, transport i magazynowanie węglowodorów;Kształtowanie społecznie odpowiedzialnych, wysoko wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów, których popyt na rynku pracy jest w stanie wnieść pozytywny wkład do przemysłu w głównych rosyjsko-gazowych regionach Rosji, w pobliżu i daleko za granicą.Obowiązkowe dyscypliny:Wprowadzenie do inżynierii ropy i gazu ( Isemestr);Geologia ( Isemestr);Oleju i gazu geologiczne (3 sem III);Hydraulika i ropy Mechaniki Płynów (semestr 4 th);Metody Applied Mathematics w oleju i gazu Engineering (sem 4 Th);Powstawanie Physics (4 sem Th);Maszyny hydrauliczne i sprężarki w oleju i Gazownictwo (4 semestr);Dyscypliny profilowania:Rozwój i eksploatacja pola naftowo-gazowego (5- ty, 6- tysemestr);Odzyskiwanie ropy naftowej (5- ty, 6- tysemestr);Podstawy dobrze Rozwoju (semestr 6 th);Organizacja Pracy i Ochrona na roponośne urządzenia produkcyjne (semestr 7 th);Technologia naprawy i remonty (7 semestr);Morskie Obszary rozwoju i produkcji (semestr 7 th);Metody zwiększania produktywności Well (semestr 7 th);Na miejscu gromadzenia i przetwarzania ropy naftowej (7 th, 8 thsemestry).Dyscypliny do wyboru:Hydraulika wielofazowe przepływu produkcji ropy naftowej (5 sem Th);Geophysical Monitoring Flowing Wells (5 semestr);Zbiornik gazu hydrodynamiczne Badania (6 sem Th);Pole Sprzęt naftowy (6 semestr);Sprzęt dla naprawy i konserwacji Well (7 semestr);Organizacja i Podstawy zarządzanie produkcją ropy naftowej Przedsiębiorstwa (8 semestr);Automatyzacji procesów produkcyjnych Field (semestr 8 th);Operacja dobrze Zakład... [-]
Rosja Stavropol
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
North-Caucasus Federal University

Przewaga konkurencyjna tego programu edukacyjnego nad innymi szkoleniami VO polega na obecności w wystarczającej odległości od centrum usług edukacyjnych (SKFU) dużej lic ... [+]

Opis programu:

Wydział doktorancki zajmuje się rozwojem i eksploatacją pól naftowych i gazowych. Przewaga konkurencyjna tego programu edukacyjnego nad innymi szkoleniami VO polega na obecności w wystarczającej odległości od centrum usług edukacyjnych (SKFU) dużej liczby przedsiębiorstw produkcyjnych i projektowych profilu produkcji ropy naftowej, co umożliwia zaangażowanie pracowników tych przedsiębiorstw w realizację działań edukacyjnych działania są bardziej efektywnie ukierunkowane na rzeczywiste potrzeby potencjalnych pracodawców świerk.

Cel programu:

Profesjonalne szkolenie absolwentów zgodnie z poziomem rozwoju technologii i technologii w dziedzinie energii paliwowej, w tym rozwój złóż, transport i magazynowanie węglowodorów, tworzenie kompetentnej technicznie, społecznie odpowiedzialnej osoby.... [-]

Rosja Stavropol
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
North-Caucasus Federal University

Cel programu edukacyjnego: rozwój cech osobistych uczniów, a także kształtowanie ogólnej orientacji kulturowej, ogólnej zawodowej, zawodowej i odpowiedniej (profil) licen ... [+]

Cel programu edukacyjnego:

rozwój cech osobistych studentów, a także kształtowanie ogólnej orientacji kulturalnej, zawodowej, zawodowej i odpowiedniej (profil) programu licencjackiego o kompetencjach zawodowych i specjalistycznych.

Podczas tworzenia PE wzięto pod uwagę specyfikę uniwersytetu federalnego, cechy szkół naukowych FSFEIU VO „SKFU”, a także potrzeby rynku pracy dla specjalistów ds. Bezpieczeństwa informacji.

Wymagania wstępne (dokumenty, kwalifikacje) :posiadać dokument państwowy dotyczący wykształcenia średniego (pełnego) ogólnego lub średniego kształcenia zawodowego.pomyślnie przejść test wstępny.Listy obowiązkowych i selektywnych kursów semestralnych... [-]
Rosja Stavropol
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
North-Caucasus Federal University

Cel programu: Zapewnienie profesjonalnego profilowania szkolnictwa wyższego w ramach tego programu pozwala jego absolwentom na prowadzenie działalności badawczo-rozwojowe ... [+]

Opis:Przygotowanie wysoko wykwalifikowanych kawalerów w dziedzinie projektowania, budowy i eksploatacji budynków i budowli, organizacji produkcji budowlanej.Profesjonalne szkolenie absolwentów zgodnie z aktualnym poziomem inżynierii budowlanej i technologii, kształtowanie wykwalifikowanych specjalistów technicznych.Cel programu:

Zapewnienie profesjonalnego profilowania szkolnictwa wyższego w ramach tego programu umożliwia jego absolwentom prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej w zakresie tworzenia konkurencyjnych produktów inżynierskich; rozwijać efektywne technologiczne procesy wytwarzania i naprawy maszyn i urządzeń; utrzymanie wysoce skutecznego funkcjonowania procesów technologicznych do produkcji maszyn, systemów automatyzacji, zarządzania, kontroli, diagnostyki i testowania produktów; posiadać uniwersalne i wyspecjalizowane kompetencje ułatwiające mobilność społeczną i stabilny popyt na rynku pracy.... [-]

Rosja Stavropol
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
North-Caucasus Federal University

Cel programu: Rozwój umiejętności miękkich uczniów, wspólnych kompetencji kulturowych, specjalistycznych, zawodowych i specjalistycznych określonych programów. Projekt pr ... [+]

Cel programu:

Rozwój umiejętności miękkich uczniów, wspólnych kompetencji kulturowych, zawodowych, specjalistycznych i programowych. Projekt programu edukacyjnego obejmuje kluczowe cechy uniwersytetu federalnego i jego szkół naukowych, a także najnowsze trendy i wymagania rynku pracy dla specjalistów ds. Bezpieczeństwa informacji.

Warunki przyjęcia na studia (dokumenty, kwalifikacje):Uznany na szczeblu krajowym certyfikat lub dyplom w ogólnym (pełnym) kształceniu lub średnim kształceniu zawodowym.Pomyślne zdanie egzaminów wstępnych.Program nauczania: kursy obowiązkowe i fakultatywne

I semestr

Obowiązkowy:

HistoriaMatematykaInformatykaKultura fizyczna i sportJęzyk obcyPodstawy działalności zarządzaniaPodstawy bezpieczeństwa informacji... [-]
Rosja Stavropol
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
North-Caucasus Federal University

Opis programu: przygotowanie wysoko wykwalifikowanych kawalerów w dziedzinie inżynierii mechanicznej - projektantów, inżynierów mechaników, szkolenia zawodowe absolwentów ... [+]

Opis programu:

szkolenie wysoko wykwalifikowanych kawalerów w dziedzinie inżynierii mechanicznej - projektanci, inżynierowie mechanicy, profesjonalne szkolenie absolwentów zgodnie z poziomem rozwoju inżynierii w dziedzinie inżynierii mechanicznej, tworzenie kompetentnej technicznie, społecznie odpowiedzialnej osoby.

Cele programu:kształtowanie społecznych i osobistych cech uczniów: poświęcenie, organizacja, pracowitość, odpowiedzialność, obywatelstwo, komunikacja, tolerancja, zwiększenie ogólnej kultury;szkolenie w zakresie podstaw wiedzy humanitarnej, społecznej, ekonomicznej, matematycznej i nauk przyrodniczych;zdobycie wyższego wykształcenia specjalistycznego, które pozwala absolwentom: z powodzeniem prowadzić badania i rozwój ukierunkowane na tworzenie konkurencyjnych produktów inżynieryjnych; prowadzenie rozwoju skutecznych procesów technologicznych do produkcji i naprawy produktów produkcji maszyn i ich wyposażenia; zapewnienie wysoce wydajnego działania procesów technologicznych w przemyśle maszynowym, systemach automatyki, zarządzaniu, kontroli, diagnostyce i testowaniu produktów; posiadają uniwersalne kompetencje przedmiotowe, które przyczyniają się do jego mobilności społecznej i zrównoważonego rozwoju na rynku pracy.Wnioskodawca musi:Mieć państwowy dokument na temat wykształcenia średniego (pełnego) ogólnego lub średniego kształcenia zawodowego.Pomyślnie zdaj test wstępny.... [-]
Rosja Stavropol
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
North-Caucasus Federal University

Opis programu: przygotowanie wysoko wykwalifikowanych kawalerów w zakresie projektowania, budowy i eksploatacji budynków i budowli, organizacji produkcji budowlanej. Prof ... [+]

Opis programu:

przygotowanie wysoko wykwalifikowanych kawalerów w zakresie projektowania, budowy i eksploatacji budynków i budowli, organizacja produkcji budowlanej. Profesjonalne szkolenie absolwentów zgodnie z poziomem rozwoju inżynierii i technologii budowy, tworzenie kompetentnej technicznie, społecznie odpowiedzialnej osoby.

Cele programu:kształtowanie społecznych i osobistych cech uczniów: poświęcenie, organizacja, pracowitość, odpowiedzialność, obywatelstwo, komunikacja, tolerancja, zwiększenie ogólnej kultury;szkolenie w zakresie podstaw wiedzy humanitarnej, społecznej, ekonomicznej, matematycznej i nauk przyrodniczych;zdobycie wyższego wykształcenia specjalistycznego, które pozwala absolwentom: z powodzeniem prowadzić badania i badania mające na celu stworzenie konkurencyjnych wyrobów inżynieryjnych i budowlanych, opracowanie skutecznych rozwiązań architektonicznych i budowlanych, zapewnienie wysoko wykwalifikowanej organizacji branży budowlanej, wdrożenie kontroli jakości wyrobów budowlanych;posiadanie uniwersalnych i wyspecjalizowanych kompetencji, które przyczyniają się do jego mobilności społecznej i zrównoważonego rozwoju na rynku pracy.Wnioskodawca musi:Mieć państwowy dokument na temat wykształcenia średniego (pełnego) ogólnego lub średniego kształcenia zawodowego.Pomyślnie zdaj test wstępny.... [-]
Rosja Stavropol
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Давай к нам!