Przeczytaj oficjalny opis

Obsługa studentów / działania: Wydział organizuje konferencje, wystawy i międzynarodowe wydarzenia kulturalne, w których mogą uczestniczyć studenci, uczestniczą i wykazują swoją pracę.

Każdego roku Wydział zaprasza renomowanych architektów zagranicznych, nowych rumuńskich architektów i projektantów do publicznych wykładów i konferencji, a także promuje pracę uczniów i badania za pomocą wystaw, wydarzeń kulturalnych, prezentacje i dyskusje z władzami lokalnymi, incestors i ogólnym samego społeczeństwa.

Studenci programu wymiany: zamieszczenia w programie wymiany studenckiej Erasmus, Wydział zapewnia mobilności studentów na jeden lub dwa semestry. Z prestiżowych uczelni partnerskich to: Izmir Ekonomi Universitesi Uniwersytetu Sassari, Kavala Instytut Atenach, Uniwersytet Arystotelesa w Salonikach, Universidad Catolica de San Antonio de Murcia.

Badania Student: sesje naukowe, zarówno w-ziemi i za granicą, a także duży zakres tygodniowych warsztatów odbywają się co roku, w ramach programu Czesne: Scenariusze Miejskich, Experimental Design, technik uzupełnienie na miejscu, badania historyczne. Dołączył działania badawcze i warsztaty obejmują zarówno lokalnych i międzynarodowych partnerów (I2a Międzynarodowy Instytut Architektury w Morcote, Szwajcaria, partnerzy Erasmus).

Wyposażenie studentów: Kampus w domach studenckich, restauracja, klub, na terenach sportowych, sal studyjnych, laboratoriów, specjalistycznej biblioteki. Uczniowie i nauczyciele mają bezpłatny dostęp do Biblioteki Narodowej rumuńskiej oraz bezpłatny dostęp on-line do międzynarodowej bazy danych, z możliwością wprowadzania środowisk naukowych i publikowania ich pracę.

Ustawienie: Wydział Architektury, zabytkiem architektury, znajduje się w samym sercu zabytkowego miasta Bukaresztu, zaledwie 5 minut spacerem od przystanków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, tramwajowe i stacja metra). Teatr Narodowy, Teatr Komedia, Teatr Odeon, Narodowe Centrum Militarne, National History Museum, Sutu Palace, Filmoteka są w jego bezpośrednim sąsiedztwie, providin dla studentów bogate środowisko kulturowe.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Spiru Haret University

Projekt architektoniczny I Projekt architektoniczny II, studium formy i kompozycji I, studium postaci ... [+]

Program 1 rok

A. przedmiotów obowiązkowych

Projekt architektoniczny I - Projekt architektoniczny II - Studium postaci i składu I - Studium postaci i składu II - Matematyka I - Mechanika i Inżynieria Wytrzymałość materiałów I - Budowa i wykończenie I - Budownictwo i wykończenia II - Architektura budynku Programy Teoria i I - Teoria i architektura budynku Programy II - Uniwersalny Historia Sztuki i Architektury I - Geometria wykreślna I - Perspektywy I - Komputerowe wspomaganie projektowania i architektonicznych - projekt architektoniczny wspomagane komputerowo II - Współczesne języki (kurs praktyczny) - Nowoczesne języki (kurs praktyczny) - Wychowanie fizyczne i Sport - Szkolenie praktyczne ... [-]
Rumunia Bucharest
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Promovare Facultatea de Arhitectura, Universitatea Spiru Haret

Reţeta succesului la Facultatea de Arhitectură USH