Przeczytaj oficjalny opis

Bratysławie International School of Liberal Arts opiera się na zasadach liberalnych sztuki i nauki. Nasz program nauczania sztuk wyzwolonych ma na celu promowanie dobrze zaokrąglone, umiejętności wyposażone, osoby niezależnie myślących poprzez trakcie studiów licencjackich poziomu.

Wszystkich naszych studentów na wydziale Nauk Politycznych, a jej stężenie w stosunkach międzynarodowych, albo Studium Europy Środkowej lub Myśli Politycznej. BISLA jest elastyczne, zapewniając skierowane studiów dla studentów z konkretnych interesów i oferuje szereg dodatkowych, innych niż zapisane kursów bezpłatnie (np języków obcych, umiejętności prezentacji i argumentacji, etc.)

Forma studiów Podkreślamy częste, sumienny kontakt pomiędzy uczniami i nauczycielami, a także cotygodniowe zadania pisania, wszystko podczas czytania literatury naukowej i klasyków filozofii politycznej, jak Platon, Hobbes, Locke, Marksa i Arendt.

Typowy Seminarium składa się z 7-10 uczniów.

Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim. Podstawowa znajomość języka angielskiego jest wystarczająca dla każdego wnioskodawcy, aby zakwalifikować się do naszego programu studiów jako BISLA ma doskonałe szkolenia w akademickim języku angielskim.

Po ukończeniu studiów Studenci BISLA nabyć wiedzę i umiejętności, które pozwalają im ubiegać się o stanowiska w sektorze prywatnym, administracji publicznej, mediów i organizacji pozarządowych. Nasi absolwenci wyboru najszerszym zakresie przedmiotów dla studiów podyplomowych, takich jak:

Bezpieczeństwo międzynarodowe Studia europejskie Integracja europejska Nauki polityczne Public Policy Stosunki międzynarodowe Nauki o życiu

Gospodarka i społeczeństwo w Azji Wschodniej

Gender Studies Głoska bezdźwięczna Badania uzależnień FILOZOFIA Studia Teatr

Nasi absolwenci studiowali na 17 uniwersytetów i wydziałów, prawie połowa z nich za granicą w insititutions takich jak London School of Economics, University of Groningen w Holandii, Central European University w Budapeszcie oraz na Uniwersytecie w Chicago.

Poza klasą Każdy BISLA stażu uczeń robi w trakcie studiów. Studenci organizują dodatkowe zajęcia dla siebie, takie jak dzienniki, teatru i klubu sportowego itp Każdy semestr, 5-6 uczniowie spędzają semestr za granicą w miejscach takich jak Londyn, Tilburg, Maastricht, Hong Kongu, Petersburgu, i Vermont, USA.

Zajęcia pozalekcyjne Oprócz szkoły, BISLA jest zaangażowany w wiele projektów i inicjatyw naukowych, kulturalnych i edukacyjnych. Publikuje Kritika Kontext (Krytyka i kontekst), czasopismo krytycznej thinking.Every tydzień w ciągu roku akademickiego, BISLA gospodarze publicznych dyskusji w języku angielskim, jak i Słowackiej na tematy takie jak kryzys migracji lub warunków w więzieniach.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bratislava International School Of Liberal Arts

Wszystkich naszych studentów na wydziale Nauk Politycznych, a jej stężenie w stosunkach międzynarodowych, albo Studium Europy Środkowej lub Myśli Politycznej. BISLA jest ... [+]

Kluczowe fakty

Program studiów: Sztuki wyzwolone

Badania terenowe: nauki polityczne

Przyznano tytuł naukowy: BA (Bahcelor)

Lokalizacja: Bratysława, Słowacja

Tryb studiów:Pełnoetatowy

Czas trwania: 3 lata w pełnym wymiarze godzin Wszystkie naszych studentów na kierunku nauk politycznych, zarówno w stężeniach w Stosunków Międzynarodowych, Central European Studies, lub Myśli Politycznej. BISLA jest elastyczne, zapewniając skierowane studiów dla studentów z konkretnych interesów i oferuje szereg dodatkowych, innych niż zapisane kursów bezpłatnie (np języków obcych, umiejętności prezentacji i argumentacji, etc.)

Forma studiów

Podkreślamy częste, sumienny kontakt pomiędzy uczniami i nauczycielami, a także cotygodniowe zadania pisania, wszystko podczas czytania literatury naukowej i klasyków filozofii politycznej, jak Platon, Hobbes, Locke, Marksa i Arendt.... [-]

Słowacja Bratislava
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

ČO JE BISLA? WHAT IS BISLA?

BISLA
Address
Bratislava International School of Liberal Arts Grösslingova 53 Bratislava
81109 Bratislava, Bratislava Region, Słowacja
Witryna
Telefon
+421 2/592 343 12