Bratislava International School Of Liberal Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Bratysławie International School of Liberal Arts opiera się na zasadach liberalnych sztuki i nauki. Nasz program nauczania sztuk wyzwolonych ma na celu promowanie dobrze zaokrąglone, umiejętności wyposażone, osoby niezależnie myślących poprzez trakcie studiów licencjackich poziomu.

Wszystkich naszych studentów na wydziale Nauk Politycznych, a jej stężenie w stosunkach międzynarodowych, albo Studium Europy Środkowej lub Myśli Politycznej. BISLA jest elastyczne, zapewniając skierowane studiów dla studentów z konkretnych interesów i oferuje szereg dodatkowych, innych niż zapisane kursów bezpłatnie (np języków obcych, umiejętności prezentacji i argumentacji, etc.)

Forma studiów Podkreślamy częste, sumienny kontakt pomiędzy uczniami i nauczycielami, a także cotygodniowe zadania pisania, wszystko podczas czytania literatury naukowej i klasyków filozofii politycznej, jak Platon, Hobbes, Locke, Marksa i Arendt.

Typowy Seminarium składa się z 7-10 uczniów.

Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim. Podstawowa znajomość języka angielskiego jest wystarczająca dla każdego wnioskodawcy, aby zakwalifikować się do naszego programu studiów jako BISLA ma doskonałe szkolenia w akademickim języku angielskim.

Po ukończeniu studiów Studenci BISLA nabyć wiedzę i umiejętności, które pozwalają im ubiegać się o stanowiska w sektorze prywatnym, administracji publicznej, mediów i organizacji pozarządowych. Nasi absolwenci wyboru najszerszym zakresie przedmiotów dla studiów podyplomowych, takich jak:

Bezpieczeństwo międzynarodowe Studia europejskie Integracja europejska Nauki polityczne Public Policy Stosunki międzynarodowe Nauki o życiu

Gospodarka i społeczeństwo w Azji Wschodniej

Gender Studies Głoska bezdźwięczna Badania uzależnień FILOZOFIA Studia Teatr

Nasi absolwenci studiowali na 17 uniwersytetów i wydziałów, prawie połowa z nich za granicą w insititutions takich jak London School of Economics, University of Groningen w Holandii, Central European University w Budapeszcie oraz na Uniwersytecie w Chicago.

Poza klasą Każdy BISLA stażu uczeń robi w trakcie studiów. Studenci organizują dodatkowe zajęcia dla siebie, takie jak dzienniki, teatru i klubu sportowego itp Każdy semestr, 5-6 uczniowie spędzają semestr za granicą w miejscach takich jak Londyn, Tilburg, Maastricht, Hong Kongu, Petersburgu, i Vermont, USA.

Zajęcia pozalekcyjne Oprócz szkoły, BISLA jest zaangażowany w wiele projektów i inicjatyw naukowych, kulturalnych i edukacyjnych. Publikuje Kritika Kontext (Krytyka i kontekst), czasopismo krytycznej thinking.Every tydzień w ciągu roku akademickiego, BISLA gospodarze publicznych dyskusji w języku angielskim, jak i Słowackiej na tematy takie jak kryzys migracji lub warunków w więzieniach.

Lokalizacje

Bratysława

BISLA

Address
Bratislava International School of Liberal Arts
Grösslingova 53
Bratislava

81109 Bratysława, Kraj bratysławski, Słowacja
Telefon
+421 2/592 343 12

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium