The Faculty of Electrical Engineering and Computer Science - University of Maribor

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wydział Elektrotechniki i Informatyki (UM FERI)

Wydział Elektrotechniki i Informatyki (UM FERI) to międzynarodowy, ambitny Wydział Techniczny, który z powodzeniem przenosi najwyższą wiedzę techniczną do branży. Jest to największy Wydział Uniwersytetu w Mariborze z około 2000 studentów na studiach dziennych, ponad 9 000 studentów ukończyło studia, a prawie 300 doktorantów. tezy zostały obronione.

Ciągły rozwój i uzupełnianie programów studiów stanowią dynamiczny proces odpowiadający na nowe wyzwania społeczne, potrzeby społeczne i postęp naukowy. Programy realizowane we wszystkich trzech cyklach ułatwiają zdobycie podstawowej wiedzy i odpowiednich kompetencji zawodowych, zapewniając doskonałe perspektywy kariery w kraju i za granicą.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Lis / Pexels

Programy licencjackie (pierwszego stopnia) obejmują obowiązkowe staże przemysłowe, umożliwiając studentom zdobycie wiedzy wymaganej do samodzielnego rozwiązywania problemów. Studenci studiów magisterskich i doktoranckich mogą uczestniczyć w badaniach podstawowych i stosowanych prowadzonych przez uznanych na całym świecie naukowców pracujących w FERI. Studenci mogą zapisać się na Programy Zawodowe koncentrujące się na szkoleniu praktycznym i wczesnym zatrudnieniu, lub na porównywalnych w skali międzynarodowej programach akademickich ułatwiających przejście do programów magisterskich (drugiego stopnia) i doktoranckich (trzeciego stopnia).

Niezależnie od rodzaju studiów, zawartość programów prowadzonych przez FERI obejmuje najpopularniejsze dyscypliny współczesnego rozwoju technologicznego w dziedzinie elektrotechniki, informatyki, komunikacji medialnej, telekomunikacji i mechatroniki. Ponieważ FERI doskonale zdaje sobie sprawę ze znaczenia bliskich związków z gospodarką i przemysłem, organizowane są coroczne spotkania Rad Programowych w celu uzyskania informacji na temat działań rozwojowych pracodawców i ich oczekiwań dotyczących kompetencji zawodowych absolwentów. FERI aktywnie współpracuje również z szerszą międzynarodową społecznością akademicką poprzez różne programy wymiany dla studentów i nauczycieli.

Ucz się z nami!

128479_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Studia w FERI to

  • F - elastyczny,
  • E - Doskonały,
  • R - Zorientowany na badania,
  • Ja - innowacyjny!

FERI oferuje stopień, w którym będziesz mieć więcej niż tylko stopień w swoich rękach. Jest to doskonała okazja do życia, która zapewnia zatrudnienie w Słowenii, Europie i na całym świecie.

Lokalizacje

Maribor

Address
University of Maribor,
Faculty of Electrical Engineering and Computer Science,
Koroška cesta 46

SI-2000 Maribor, Jednostka administracyjna Maribor, Słowenia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium