Przeczytaj oficjalny opis

Asian International College Asian International College (dawniej znany jako Uczenie Kapitałowej College) stara się połączyć ze wspólnotą obywateli globalnych, które podzielają partycypacyjnego podejścia do uczenia się i są zainteresowani, aby być z przodu i centrum dzisiejszej gospodarce opartej na wiedzy, aby być gotowym na przyszłość. Uczący się przyłączyć programy AIC nie tylko być "uczył", ale myślę, uczestniczyć i tworzyć ... Wydział AIC zrobić więcej niż tylko uczyć, słuchać, prowokują i wyzwanie. AIC ekscytujące podejście do realizacji swoich akredytowanych programów łączy w sobie najlepsze z obu światów z pomieszczeń fizycznych w północno-wschodniej Singapurze oraz dostępu do platform state-of-the-art dostawy Internecie opracowanych przez głęboko doświadczonych zespołów technologii kształcenia na wiedzy o wszechświecie. O Knowledge Universe Wiedza Wszechświat jest wiodącą globalną organizacją edukacji z siecią ponad 3000 miejsc na całym świecie, zatrudnia ponad 30.000 pracowników oświaty. Firma dotyka życie ponad 300 tysięcy studentów codziennie przez pełnych pasji nauczycieli, innowacyjnej pedagogiki, rygorystycznych programów nauczania i wykorzystania zaawansowanych technologii edukacyjnych, który oferuje doskonałe usługi we wszystkich sektorach edukacji przez dobrze znanych i szanowanych instytucji wczesnego dzieciństwa, pierwotne i wtórne, a wyższa edukacja. Asian International College jest członkiem rodziny Wiedza Universe. Wizja, Misja i podstawowe wartości Nasza wizja Być uznawane na całym świecie za dostarczanie wysokiej jakości innowacyjnych programów w zakresie szkolnictwa wyższego oraz rozwoju zawodowego. Nasza misja Asian International College dostarcza najnowocześniejsze programy, ułatwione przez zespół znakomitych wykładowców, z wykorzystaniem najnowszych technologii i metodologii edukacyjnych, zawsze obserwując najwyższej jakości i standardów etycznych. Podstawowe wartości Zorientowanie na klienta Kładziemy potrzeb i zainteresowań naszych uczniów pierwszy w rozwoju i realizacji naszych programów i standardów obsługi.

Duch innowacji Promujemy kulturę innowacji i zamiłowanie do doskonałości we wszystkim, co robimy. Etyka zawodowa Dążymy do osiągnięcia najwyższych standardów profesjonalnych i etycznych we wszystkim co robimy.

Szacunek Zachęcamy indywidualność, integracji i różnorodności kulturowej.
Odpowiedzialność społeczna Honorujemy zobowiązań środowiskowych i społecznych, poprzez wpajanie silne poczucie odpowiedzialności i wspólnoty w ramach naszej organizacji.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski