Asian International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Asian International College Asian International College (dawniej znany jako Uczenie Kapitałowej College) stara się połączyć ze wspólnotą obywateli globalnych, które podzielają partycypacyjnego podejścia do uczenia się i są zainteresowani, aby być z przodu i centrum dzisiejszej gospodarce opartej na wiedzy, aby być gotowym na przyszłość. Uczący się przyłączyć programy AIC nie tylko być "uczył", ale myślę, uczestniczyć i tworzyć ... Wydział AIC zrobić więcej niż tylko uczyć, słuchać, prowokują i wyzwanie. AIC ekscytujące podejście do realizacji swoich akredytowanych programów łączy w sobie najlepsze z obu światów z pomieszczeń fizycznych w północno-wschodniej Singapurze oraz dostępu do platform state-of-the-art dostawy Internecie opracowanych przez głęboko doświadczonych zespołów technologii kształcenia na wiedzy o wszechświecie. O Knowledge Universe Wiedza Wszechświat jest wiodącą globalną organizacją edukacji z siecią ponad 3000 miejsc na całym świecie, zatrudnia ponad 30.000 pracowników oświaty. Firma dotyka życie ponad 300 tysięcy studentów codziennie przez pełnych pasji nauczycieli, innowacyjnej pedagogiki, rygorystycznych programów nauczania i wykorzystania zaawansowanych technologii edukacyjnych, który oferuje doskonałe usługi we wszystkich sektorach edukacji przez dobrze znanych i szanowanych instytucji wczesnego dzieciństwa, pierwotne i wtórne, a wyższa edukacja. Asian International College jest członkiem rodziny Wiedza Universe. Wizja, Misja i podstawowe wartości Nasza wizja Być uznawane na całym świecie za dostarczanie wysokiej jakości innowacyjnych programów w zakresie szkolnictwa wyższego oraz rozwoju zawodowego. Nasza misja Asian International College dostarcza najnowocześniejsze programy, ułatwione przez zespół znakomitych wykładowców, z wykorzystaniem najnowszych technologii i metodologii edukacyjnych, zawsze obserwując najwyższej jakości i standardów etycznych. Podstawowe wartości Zorientowanie na klienta Kładziemy potrzeb i zainteresowań naszych uczniów pierwszy w rozwoju i realizacji naszych programów i standardów obsługi.

Duch innowacji Promujemy kulturę innowacji i zamiłowanie do doskonałości we wszystkim, co robimy. Etyka zawodowa Dążymy do osiągnięcia najwyższych standardów profesjonalnych i etycznych we wszystkim co robimy.

Szacunek Zachęcamy indywidualność, integracji i różnorodności kulturowej.
Odpowiedzialność społeczna Honorujemy zobowiązań środowiskowych i społecznych, poprzez wpajanie silne poczucie odpowiedzialności i wspólnoty w ramach naszej organizacji.

Lokalizacje

Singapur

Address
11, Eunos Road 8, #04-01
408601 Singapur, Singapur

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: