Przeczytaj oficjalny opis

Bardzo przyjemny i przyjazny środowisku panuje na kampusie Singapurze.

Rozległy kampus pośród bujnej zieleni i liści składa się z kilku budynków odnowiony dziedzictwa rozłożone na siedem akrów i znajduje się blisko centrum Singapuru. Łatwo dojechać samochodem, z przystanku tuż przy kampusie, jest w bliskim sąsiedztwie innych lokalnych szkół, placówek medycznych i szpitali, 24-godzinnych punktów gastronomicznych, takich jak 7-11 i hipermarketów oraz rekreacyjnych, sklepów i centrów korporacyjnych. Oraz programy prowadzone w Singapurze kampusu są Globalny MBA, BBA, MGB i Executive MBA.

Poszczególne budynki na klasach kampusu domów, ośrodków kształcenia, biblioteki i kilka innych obiektów. Sale lekcyjne są wielopoziomowe i wyposażone w state-of-the-art audio i wideo equipment.There jest 7 sal wykładowych (cztery są 157 sq.mt., dwie są 80 sq.mt. i jeden 58 sq.mt.). Dwie sale konferencyjne (jedna z 114,5 sq.mt. a drugi 75,5 sqmt) są również wykorzystywane do zajęć czasu do czasu.

Kafeteria oferuje różnorodne dania kuchni międzynarodowej zaspokaja potrzeb żywnościowych studenta community.There jest również bar kanapki na terenie kampusu na szybką przekąskę. Po zajęciach, studenci mają możliwość, aby odświeżyć i odmłodzić poprzez ćwiczenia na siłowni w domu, oddając w różnych grach, takich jak koszykówki i tenisa stołowego lub po prostu długie spacery po kampusie lub na Mt. Faber Sky Walk znajduje się na obrzeżach kampusu.

Ranking i uznanie

The Economist zajmuje obecnie Full Time MBA SP Jain jako # 95.

Forbes rankingu SP Jain Global MBA nr 5 w Azji: Najlepszy Międzynarodowy Szkoły Biznesu 2013 SP Jain Szkoła (SP Jain) globalny program MBA Global Management został zaliczana jest do 20 najlepszych programów MBA na świecie w Forbes najlepszych szkół biznesu (International) Rankingi 2013.

SP Jain został Nr 11 na świecie w kategorii "Best International 1 rok programów MBA 'i # 19 na świecie w kategorii" Najlepszy programów International MBA ", który plasuje obu programów MBA jednego roku i dwóch lat.

Nasz ranking w regionach działamy:

  • Asia: # 5
  • Indie: nr 1 (Jesteśmy jedyną szkołą pochodzenia indyjskiego, aby być na liście)
  • ZEA: nr 1 (jesteśmy jedyną szkołą, aby być na liście)
  • Singapur: nr 3 (INSEAD i National University of Singapore są przed nami)
  • Australia: 1 (University of New South Wales, tylko inne szkoły australijski jest na # 24 na liście)

Wszystkich studentów studiów stacjonarnych SP Jain mieszka i uczyć się w nie jeden, ale w co najmniej trzech różnych miastach.

Jak robisz interesy w Dubaju różni się od sposobu prowadzenia biznesu w Singapurze, Australii czy nawet Stanach Zjednoczonych. Możesz być wielki sukces w swoim kraju, ale porażką w innym, jeśli nie rozumie się, że praktyki biznesowe, systemy polityczne i preferencje konsumentów mogą się różnić.

Pomagając uczniom zrozumieć to jest coś, co możemy, przy SP Jain, należy jednoznacznie za pośrednictwem naszego modelu uczenia się multi-campus. Wszystkich studentów studiów stacjonarnych SP Jain mieszka i uczyć się w nie jeden, ale w co najmniej trzech różnych miastach. Mamy kampusy w Dubaju, Bombaju, Singapurze i Sydney. Tak więc, oprócz uczenia się różnych narzędzi biznesu (jak większość studentów), uczniowie SP Jain zrozumieć globalny charakter działalności w najbardziej atrakcyjny sposób - poprzez rzeczywistego narażenia na różnych kultur, przekonań politycznych, tradycji i innowacji technologicznych.

Akredytacja

Szkolnictwo wyższe normy jakości i Agencja, Australia

SP Jain jest akredytowany przez wyższym wykształceniem jakość i standardy Agencji (TEQSA), Australia. Pod koniec programu, uczniowie są przyznane z australijskiego stopnia. To znacznie zwiększa międzynarodowej akceptacji stopnia, dając tym samym impuls do szkolnictwa wyższego i kariery, na całym świecie.

Wiedza i Human Development Authority (KHDA), rząd Dubaju, ZEA SP Jain jest licencjonowana przez Knowledge and Human Development Authority (KHDA), rząd Dubaju, ZEA kwalifikacji akademickich przyznawane przez SP Jain i certyfikowane przez KHDA są ujmowane w Emirate Dubaj wszystkich podmiotów publicznych i prywatnych do wszystkich celów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

S P Jain School of Global Management Singapore

W bardzo złożonym i konkurencyjnym świecie, absolwenci muszą mieć umiejętności szanse na rynku pracy, aby uzyskać najlepsze oferty pracy. Choć może się wydawać odległe dy ... [+]

W bardzo złożonym i konkurencyjnym świecie, absolwenci muszą mieć umiejętności szanse na rynku pracy, aby uzyskać najlepsze oferty pracy. Choć może się wydawać odległe dyplomowy na początku programu, dobrze jest zaplanować wcześniej. Mając to na uwadze, przywództwo w SP Jain akademicki ma przeprojektowany jego licencjackich Bachelor of Business Administration (BBA) Program koncentruje się na umiejętności, aby jak krytycznego myślenia i globalnej agility, bez kompromisów w zakresie wiedzy technicznej.

Najciekawsze BBA 4-letnie studia licencjackie 3 najnowocześniejsze specjalizacje do wyboru: marketingu, finansów i przedsiębiorczości Kwalifikuje się do pracy w Australii, po zakończeniu Najlepiej przygotowuje do elitarnych międzynarodowych programów MBA Sprawia, że ​​bardzo konkurencyjne na arenie globalnego biznesu Opcja do ukończenia 1 rok w Bombaju czy Singapurze Opcja przesyłania do BEC lub BBC w 2. roku Co nowego o naszym BBA? Nowy kierunek Przedsiębiorczości "Zatrudnienie i Practitioner Skills Series", które pomogą Ci rozwinąć kluczowe atrybuty w świecie rzeczywistym, jak globalnej inteligencji i skutecznej komunikacji Dwa nowe przedmioty podstawowe: samodzielnej nauki i odczytu sygnałów i trendy Projekt Przedsiębiorczość jako alternatywa dla obecnego projektu działania Learning Transfer do BEC / BBC po pierwszym roku BBA WSTĘP PROCES ... [-]
Singapur Singapore
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

S P Jain School of Global Management Singapore

90 procent danych na świecie zostało stworzonych w ciągu ostatnich 2 lat. ... [+]

Omówienie programu

90 procent danych na świecie zostało stworzonych w ciągu ostatnich 2 lat. Niektórzy szacują, że produkcja danych będzie 44 razy większa w 2020 r. Niż kilka lat temu. Inni szacują, że codziennie generowane są około 2,5 kwintiliona bajtów danych. Globalne zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu danych i wiedzy komputerowej przewyższa podaż, z prognozami poważnego niedoboru analityków przez co najmniej następne 10 lat. Dla absolwentów w Data Science daje to dużą szansę na zatrudnienie.

SP Jain's Bachelor of Data Science (BDS) to 3-letni kurs opracowany w celu przygotowania absolwentów, którzy mogą prowadzić badania oparte na danych, oraz prowadzić wizualną i zaawansowaną analitykę, zdobywając i zarządzając danymi wszystkich typów. Dzięki temu kursowi absolwenci rozwiną dogłębne zrozumienie wiedzy o danych i technik analizy danych ilościowych i jakościowych w celu znalezienia rozwiązań. Będą mogli identyfikować wzorce, przewidywać trendy i analizować dane z sektorów takich jak przemysł wytwórczy, bankowość i finanse, handel detaliczny i służba zdrowia.... [-]

Australia Sydney
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku