American University in Switzerland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Przygotowując cię do jutrzejszego biznesu, American University in Switzerland jest jednym z wiodących szwajcarskich międzynarodowych uniwersytetów biznesowych położonych w La Tour-de-Peilz na pięknym wybrzeżu Jeziora Genewskiego w pobliżu stolicy olimpijskiej w Lozannie oraz Genewy, centrum dyplomacji .

W swojej 45-letniej historii AUS przygotowywał międzynarodowych studentów biznesu z wiedzą, narzędziami i szkoleniami, aby pozytywnie przyczyniać się do ogólnego zarządzania każdą organizacją jutra.

Oferując edukację dostosowaną do potrzeb w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku, z praktycznymi i teoretycznymi kursami, które są odpowiednie dla dzisiejszego rynku, AUS ma nową, dynamiczną i ambitną kadrę zapewniającą indywidualne podejście - zarówno w klasie, jak i poza szkołą - dla wszystkich uczniów .

Misja i wizja

Deklaracja misji American University in Switzerland reprezentuje naszą filozofię i prowadzi nas w formułowaniu naszej strategii w kierunku ciągłego doskonalenia się jako instytucji światowej klasy.

AUS przygotowuje międzynarodowego studenta biznesu do zdobycia wiedzy, narzędzi i szkoleń, aby pozytywnie przyczynić się do ogólnego zarządzania każdą organizacją biznesową .

Trzy filary ogólnego zarządzania AUS to:

  • Wiedza: AUS stara się przekazywać wiedzę i uczyć, gdzie znaleźć odpowiedzi na wszelkie braki wiedzy.
  • Narzędzia: AUS stara się uczyć korzystania z narzędzi analitycznych do rozwiązywania problemów i podejmowania złożonych decyzji.
  • Szkolenie: AUS dąży do poprawy umiejętności osobistych poprzez zdyscyplinowane szkolenie.

Wizją firmy AUS jest zapewnienie edukacji i szkoleń dla kompetentnych i odpowiedzialnych liderów biznesu jutra. Wszystkie programy AUS mają na celu kultywowanie zrozumienia ludzkich zachowań, wrażliwości kulturowej i globalnej perspektywy w biznesie i polityce.124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Członkostwo akredytacyjne

Krajowy

AVDEP - Association Vaudoise des Ecoles Privées (członek)

Sieć stowarzyszeniowa - nienastawiona na zysk i apolityczna - szkół prywatnych, skupiająca organizmy zajmujące się nauczaniem ogólnym i kształceniem zawodowym, szkoły dzienne lub z internatem, ustanowiona w kantonie Vaud i skierowana do uczniów i studentów w każdym wieku i bez względu na wiek wyścig lub spowiedź.

Panel programów nauczania szkolnego programu nauczania i usług edukacyjnych w prestiżowym środowisku wielokulturowym. Uznawane na całym świecie dyplomy potwierdzają jakość i reputację stempla pedagogicznego „Swiss-Schools”.

Grupa szkół z internatem o międzynarodowym powołaniu i renomie, które oferują wysokiej jakości, edukacyjne warunki i występy, odpowiadając na potrzeby i wymagania całej natury i pochodzenia.

FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées (członek)

Celem Szwajcarskiej Federacji Szkół Prywatnych jest manifestowanie i zapewnianie znaczącej wartości szwajcarskich placówek edukacyjnych na całym świecie.

Szwajcarsko-Amerykańska Izba Handlowa (członek)

Szwajcarsko-Amerykańska Izba Handlowa odgrywa istotną i aktywną rolę we wspieraniu szwajcarskich firm w Stanach Zjednoczonych i amerykańskich firm w Szwajcarii w rozwoju ich działalności.

Międzynarodowy

IACBE - Międzynarodowa Rada Akredytacyjna ds. Edukacji Biznesowej (akredytacja)

IACBE jest uznawany przez Radę ds. Akredytacji szkolnictwa wyższego (CHEA). Celem CHEA jest kontrola i potwierdzanie jakości regionalnych, opartych na wierze, prywatnych karier i programowych organizacji akredytujących. IACBE akredytuje programy biznesowe prowadzące do uzyskania stopnia naukowego na poziomie stowarzyszonym, licencjackim, magisterskim i doktoranckim w instytucjach szkolnictwa wyższego na całym świecie, które nadają stopnie licencjackie i / lub magisterskie.

American Graduate School of Business otrzymała specjalną akredytację na swoje programy biznesowe przez Międzynarodową Radę Akredytacyjną ds. Edukacji Biznesowej (IACBE) z siedzibą przy 11374 Strang Line Road w Lenexa, Kansas, USA.

EBCE - Europejska Rada Edukacji Biznesowej (akredytacja)

EBCE, Europejska Rada Edukacji Biznesowej, to międzynarodowa organizacja edukacyjna non-profit, zarejestrowana w Brukseli. Jest zaangażowany we wspieranie instytucji akademickich i zawodowych w biznesie i dziedzinach pokrewnych. Świadczy usługi doradcze i konsultacyjne w celu zachęcenia i wsparcia instytucji w dążeniu do ciągłego doskonalenia poprzez angażowanie się w proces akredytacji.

IATA - Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego

Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA) to stowarzyszenie handlowe światowych linii lotniczych, reprezentujące około 290 linii lotniczych lub 82% całkowitego ruchu lotniczego. Wspieramy wiele obszarów działalności lotniczej i pomagamy formułować politykę branżową w zakresie krytycznych problemów lotniczych.124341_pexels-photo-1438072.jpeg

Lokalizacje

La Tour-de-Peilz

Address
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, Vaud, Szwajcaria