B.H.M.S. Business & Hotel Management School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w szkole BHMS, Business and Hotel Management!

BHMS to jedna z wiodących na świecie szkół hotelarskich, położona w sercu Lucerny, tętniącego życiem i pięknego miasta w Szwajcarii.

BHMS Swiss Education Concept

Cztery "filary" w BHMS to edukacja, staż, rozwój osobisty i międzynarodowa kariera zawodowa. Każdy filar odgrywa kluczową rolę w naszej misji dostarczania rosnącej globalnej branży usług hotelarskich i usługowych wysokiej jakości pracownikom, którzy chętnie demonstrują swój potencjał zarządzania.

Jakość kształcenia akademickiego, jako pierwszy filar, daje studentom wiedzę akademicką i teoretyczną. Praktyka, jako drugi filar, pozwala uczniom zastosować wiedzę w praktyce w pracy. Rozwój osobisty i zawodowy, trzeci i najważniejszy filar, zapewnia uczniom miękkie i społeczne umiejętności oraz dyscyplinę, która motywuje uczniów, prowadzi ich, wzmacnia ich i ostatecznie motywuje ich do odniesienia sukcesu.

Pomyślny wynik wszystkich trzech filarów prowadzi do czwartego filaru, udanej kariery zawodowej. BHMS ma własną firmę "Masterwork", która pomaga wszystkim absolwentom zdobyć pierwszą międzynarodową pozycję zawodową.

Co nas wyróżnia

Fast Track British BA Degree:

Biznes BHMS

Praktyczne brytyjskie MBA Dual Degree:

Biznes BHMS

Zbywalne umiejętności:

Umiejętności transferowalne to umiejętności i zdolności, które są istotne i przydatne w różnych dziedzinach życia: społecznie, zawodowo i w szkole. Praca zespołowa, przywództwo, motywacja osobista, organizacja, zarządzanie czasem, słuchanie, komunikacja pisana i werbalna, a także technologia informacyjna znajdują się w DNA systemu edukacji BHMS.

Unikalny system 5-tygodniowy:

W firmie BHMS

W sercu miasta Lucerna:

Biznes BHMS

Gwarantowana praktyka

Lokalizacje

Lucerna

Business and Hotel Management School - BHMS

Address
Gütschstrasse 2-6
CH-6003 Luzern
Switzerland

CH-6003 Lucerna, Lucerna, Szwajcaria
Telefon
+41 41 248 70 70

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium