The International University in Geneva

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The International University in Geneva zapewnia unikalne środowisko uczenia się, łącząc zarówno teoretyczne, jak i praktyczne doświadczenie edukacyjne w prawdziwie międzynarodowym kontekście. Edukacja IUG w Szwajcarii zapewnia podstawowe umiejętności niezbędne do udanej kariery biznesowej. Obejmują krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, badania, komunikację i zarządzanie. Umiejętności te są rozwijane poprzez praktyczne ćwiczenia grupowe i dyskusje, projekty i zadania, w tym prezentacje i interakcje z pierwszej ręki z organizacjami międzynarodowymi w sektorze prywatnym i publicznym.


Przy około 7 do 1 stosunku ucznia do wydziału, IUG jest w stanie zapewnić ścisłą interakcję z wydziałem. Uniwersytet oferuje studia licencjackie w zakresie administracji biznesowej, stosunków międzynarodowych oraz mediów i komunikacji.

Program jest otwarty dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią. Kursy odbywają się rano i po południu, przez okres dziewięciu trymestrów (3 lata). Daty rozpoczęcia to wrzesień, styczeń i kwiecień.

Międzynarodowy Uniwersytet Genewski - Misja

Wizja:

Opracowanie międzynarodowych specjalistów zaangażowanych w służbie zrównoważonego społeczeństwa

Misja:

International University in Geneva to niedochodowa instytucja szkolnictwa wyższego , która zapewnia wysokiej jakości kształcenie dla sukcesu studentów w biznesie i międzynarodowych karierach .

Uniwersytet dąży do:

  • zapewniać wykształcenie w biznesie, komunikacji, stosunkach międzynarodowych i handlu z perspektywą globalną.
  • wspierać równowagę programów akademickich i praktycznych poprzez efektywne procesy uczenia się, spersonalizowane usługi dla studentów oraz wydział zaangażowany w nauczanie i badania.
  • oferują dynamiczne środowisko uczenia się, promując różnorodność i reagując na zmieniające się potrzeby społeczności międzynarodowej.

Lokalizacje

Genewa

International University in Geneva

Address
International University in Geneva - ICC 20, Rte de Pré-Bois
1215 Genewa, Genewa, Szwajcaria
Telefon
+41 22 710 71 10

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium