SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Serdecznie witamy w szwajcarskim College of Hospitality Management Lenk

SHML, zarejestrowana szwajcarska firma w kantonie Berno, jest pierwszą w Szwajcarii szkołą hotelową, która została zaprojektowana i opracowana w celu przygotowania Studentów do obiecującej kariery gościnności, w oparciu o filozofię działania luksusowych międzynarodowych hoteli i kurortów. Te klejnoty gościnności można znaleźć na całym świecie, począwszy od luksusowych apartamentów z dwoma apartamentami po dwieście plus pokoje gościnne, a reprezentowane są przez takie znane firmy jak The Leading Hotels of the World, Small Luxury Hotels, Relais

W celu zapewnienia rygorystycznych akademickich programów nauczania i treści, nasz College of Hospitality Management zawarł porozumienie o postępie z University of Gloucestershire w celu uzyskania tytułu BA (Hons) w Strategic Hospitality Management na kampusie w Cheltenham (Wielka Brytania).

Nasza szkoła SHML znajduje się w wyjątkowo bezpiecznym Berneńskim Oberlandzie i działa w prawdziwym hotelu butikowym, który jest otwarty dla gości w sezonie zimowym. Pomieszczenia oferują idealne środowisko do stymulowania operacji, jakie mają miejsce w hotelach typu boutique w operacjach komercyjnych na całym świecie, w tym w sztuce produkcji i usług związanych z żywnością i napojami, podziałami pokoi, procedurami nadzoru i zarządzania. SHML ma na celu utrzymanie przy życiu sprawdzonych podstaw Swiss Hotel Operations, a także podtrzymanie szwajcarskiej kultury, która zdobyła wyróżnienia w ciągu ostatnich dwóch wieków jako unikalne na świecie. Kultura szwajcarska oznacza integralność, neutralność, jedność, bezstronność, szacunek dla siebie nawzajem i indywidualną odpowiedzialność za środowisko.

Programy nauczania naszych szkół nie różnią się od innych założeń programu, z wyjątkiem tego, że jego zawartość i faktyczny transfer do studentów są obsługiwane przez profesjonalnych hotelarzy, którzy przez lata zdobyli umiejętności prowadzenia i zarządzania jednymi z najlepszych hoteli i kurortów na świecie.

Czekamy na Ciebie w naszej specjalnej uczelni zarządzania gościnnością.

Lokalizacje

Lenk im Simmental

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Telefon
+41 33 736 33 35

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium