UBIS University of Business and International Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Business and International Studies (UBIS) zachęca do pracy zespołowej i pomaga studentom stać się liderami i zakładać własne firmy

UBIS to młoda instytucja, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości programów z zakresu stosunków międzynarodowych i biznesu . DNA UBIS składa się z trzech głównych czynników: doświadczenia w świecie rzeczywistym, indywidualnej uwagi i perspektywy międzynarodowej .

Profesorowie UBIS to wysoce doświadczeni specjaliści . Wprowadzają do klasy rzeczywiste problemy i analizują je krytycznym okiem doświadczenia. Zapewniają uczestnikom strategiczne ramy, w których można ustawić problemy, z którymi będzie się borykać w życiu zawodowym.

UBIS bacznie obserwuje zmieniające się potrzeby rynku i nieustannie dostosowuje treść kursu i metodologie, aby zapewnić, że nasi absolwenci są wyposażeni w niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą odnieść sukces w szybko zmieniającym się świecie pracy.

W UBIS nie będziesz tylko twarzą w tłumie. Zwracamy uwagę na potrzeby każdego ucznia i dążymy do zapewnienia każdemu indywidualnie dostosowanego i spersonalizowanego doświadczenia edukacyjnego . Nasze małe klasy pomagają ci skorzystać z bardziej szczegółowych dyskusji i otrzymywać zindywidualizowane informacje zwrotne od twoich profesorów. Ma to na celu pomóc naszym studentom w rozwijaniu umiejętności i pewności siebie w celu odniesienia sukcesu w karierze, którą chcą podążać.

Wreszcie jesteśmy prawdziwie międzynarodową społecznością : wykładowcy, pracownicy i studenci UBIS pochodzą z ponad 40 różnych narodowości i z każdego zakątka świata. UBIS ma również silną sieć międzynarodowych partnerów i prawdziwie międzynarodową sieć absolwentów. Obecnie rodzina UBIS obejmuje 4 kontynenty.

Dlaczego warto studiować w UBIS

 1. Indywidualne, wysokiej jakości programy akademickie i wydział, który bardzo wspiera indywidualne projekty studenckie zorientowane na biznes. Kluczem jest mały rozmiar klasy.
 2. Nacisk na perspektywę kariery studenta: programy dostosowane do przyszłości pracy; wykładowca z doświadczeniem zawodowym, połączonym podejściem do umiejętności technicznych i społecznych.
 3. Bardzo zróżnicowane ciało studenckie na kampusie i zanurzenie w międzynarodowej społeczności Genewy. Semestr za granicą (instytucje partnerskie) i / lub staż (USA).

IMG-2656UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Dokładna informacja

Historia

University of Business and International Studies (UBIS) został założony w 2006 roku, aby stworzyć instytucję o wysokich standardach akademickich i przyjaznym środowisku dla studentów zainteresowanych karierą biznesową. UBIS jest akredytowany przez IACBE, EduQua i ISO29990. UBIS ma sieć międzynarodowych partnerów akademickich i międzynarodową sieć absolwentów. Wykładowcy, pracownicy i studenci pochodzą z ponad 40 krajów.

Edukacja

W UBIS budujemy zdolności studentów do poruszania się po terytoriach, z którymi mogą nie być zaznajomieni, do dostosowywania się do zmieniających się okoliczności, do działania w trybach wielokulturowych oraz do wdrażania projektów, które będą miały pozytywny wpływ na świat. Stale przeglądamy i modyfikujemy nasze programy i metody nauczania, aby dostosować je do bieżących potrzeb biznesowych i społecznych.

Nasze programy licencjackie kładą duży nacisk na rozwój indywidualny oraz rozwój wiedzy, umiejętności i nawyków niezbędnych do odniesienia sukcesu w przyszłości.

Absolwenci są ukierunkowani na analizy i badania, które mają zastosowanie do współczesnych problemów biznesowych.

W 2018 roku UBIS rozszerzył swoją ofertę akademicką o doktora administracji biznesu.

Badania

Badania studenckie są wspierane i rozwijane poprzez projekt capstone na poziomie licencjackim oraz pracę magisterską i doktorską. Prace magisterskie i doktoranckie mają wykazać oryginalne badania i wkład w nową wiedzę. Profesjonalna wiedza wydziału ma kluczowe znaczenie dla zorientowania tych tez na rzeczywiste problemy biznesowe. Oryginalność badań jest monitorowana poprzez ścisłe mentoring tez na z góry określonych etapach pisania prac studentów. Oczekuje się, że wydział wykaże działalność badawczą poprzez wkład do czasopism recenzowanych oraz udział w opublikowanych materiałach konferencyjnych.

Perspektywy rozwoju kariery

Perspektywy kariery studenckiej są wzmacniane przez wysokiej jakości programy akademickie, które są stale dostosowane do przyszłości pracy, przez wykładowców z dużym doświadczeniem zawodowym, poprzez nacisk na umiejętności społeczne (komunikacja, współpraca, wrażliwość kulturowa) oraz przez przestrzeń, którą studenci otrzymują rozwijać własne projekty biznesowe. Ważność badań (projektów i prac dyplomowych) zorientowanych na rzeczywiste problemy biznesowe jest głównym czynnikiem przygotowującym naszych uczniów do sukcesu. Studenci mają wiele możliwości, jakie daje środowisko genewskie (np. Udział w ważnych konferencjach, staże w przedsiębiorstwach, instytucjach międzynarodowych i organizacjach pozarządowych) oraz nasze międzynarodowe partnerstwa akademickie.

DSC3084UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Usługi

Biura studenckie

Centrum Karier doradza każdemu uczniowi, gdzie udać się na staż. Wszyscy studenci w Szwajcarii mogą pracować przez 20 godzin tygodniowo - 50% stanowisk począwszy od drugiego semestru studiów.

 • Platforma edukacyjna dla studentów - pomaga kontrolować oceny i materiały do nauki
 • Program online do kształcenia na odległość
 • Usługi dla studentów pomagające w uzyskaniu wizy, formalności związanych z pobytem, opieki zdrowotnej i zakwaterowania
 • Dni orientacyjne dla nowych studentów: znajomość z profesorami, wycieczki po mieście, integracja z istniejącymi studentami
 • Stowarzyszenie studentów - organizuje zabawne imprezy dla studentów w Genewie i poza nią

Nocleg

Zespół usług studenckich UBIS pomaga uczniom zarezerwować wspólny lub pojedynczy pokój w rezydencjach studenckich w Genewie (osobno dla studentów płci żeńskiej i męskiej). Na życzenie studenta możemy zapewnić szereg agencji zajmujących się usługami przeprowadzkowymi lub szukaniem pokoju w prywatnym mieszkaniu. Ceny mieszkań w Genewie wynoszą od 700 do 1000 CHF za osobę miesięcznie. Genewa ma doskonały transport publiczny i bezpieczne jazda na rowerze. Staramy się znaleźć pomieszczenia mieszkalne w odległości spaceru od kampusu.

Biblioteka

UBIS oferuje dostęp do bazy danych EBSCO Business Source Premier, jednej z najlepszych i najbardziej kompletnych biznesowych baz danych. UBIS ma również małą bibliotekę fizyczną na terenie kampusu i wszyscy studenci mogą uzyskać roczną przepustkę do Biblioteki Narodów Zjednoczonych i korzystać z niej bezpłatnie.

Opieka zdrowotna

Obiekty opieki zdrowotnej są poza kampusem. Wszyscy studenci UBIS ubiegają się o szwajcarskie ubezpieczenie zdrowotne dedykowane studentom ze specjalnymi stawkami od 65 do 100 CHF miesięcznie, w zależności od rodzaju franczyzy.

IMAG0934UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Kampus

Kampus genewski UBIS znajduje się w jednym miejscu, w centrum miasta i bardzo blisko Organizacji Narodów Zjednoczonych w Genewie, siedziby banków, korporacji i organizacji międzynarodowych, takich jak WTO i Globalny Fundusz. Kampus znajduje się 3 minuty spacerem od jeziora Leman i 2 minuty spacerem od Ogrodów Botanicznych w Genewie.

Sale lekcyjne są w pełni wyposażone, mają naturalne i sztuczne światło oraz są duże i wygodne. Istnieje silne połączenie z Internetem, salon studencki, mała biblioteka i dostęp do kuchni. Małe kawiarnie, kioski, supermarkety i restauracje znajdują się bardzo blisko kampusu.

Obiekty sportowe

Obiekty sportowe w Genewie są dostępne dla studentów po specjalnych zniżkach:

 • Miesięczne abonament w basenie - 10 CHF
 • Stadion piłkarski - bezpłatny
 • Miesięczne absencje na siłowni - od 49 do 65 CHF
 • Rowery, łódki po jeziorze, rowery wodne - do wynajęcia

Stowarzyszenia studenckie

Nie ma potrzeby tworzenia klubów kulturalnych na terenie kampusu, ponieważ Genewa oferuje tak wiele - np. Szeroki wybór działań kulturalnych w języku francuskim i angielskim (transmisje, prasa i media internetowe oraz występy na żywo).

Informacje o wydarzeniach są dostępne w Genewie lub w lokalnych biurach turystycznych i lokalnych gazetach. Tribune de Genève ”,„ Le Temps ”i„ Le Matin ”publikują cotygodniowe suplementy ze szczegółowymi informacjami o lokalnych wydarzeniach i rozrywce. W Genewie znajduje się ponad 40 muzeów, centrów sztuki i fundacji oraz najwyższa liczba kin na mieszkańca w Europie (np. The Orange Cinema (Cinélac), kina miejskie). Genewa ma aktywną scenę muzyczną i teatralną (35 scen). Genève Agenda, RegArt i Tribune de Genève wymieniają nadchodzące wydarzenia teatralne.

DSC_0367UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Akredytacja

University of Business and International Studies (UBIS) posiada certyfikat EduQua: szwajcarski certyfikat jakości dla szkolnictwa wyższego.

UBIS otrzymał specjalną akredytację na swoje programy biznesowe przez Międzynarodową Radę Akredytacyjną ds. Edukacji Biznesowej (IACBE) z siedzibą przy 11374 Strang Line Road w Lenexa, Kansas, USA. Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę programów akredytowanych przez IACBE.

UBIS posiada również certyfikat ISO 29990 . Ten certyfikat stanowi podstawę odpowiedniego systemu zarządzania ukierunkowanego specjalnie na edukację i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania, procesów i usług. UBIS jest dumny z tego, że jest pierwszą szwajcarską instytucją edukacyjną z certyfikatem ISO 29990 (akredytowaną 14 czerwca 2013 r.), Która otrzymała pełny certyfikat.

Ponadto UBIS to:

 • Członek Federation des Enterprises Romande (FER)
 • Członek stowarzyszony Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania (EFMD), która jest jedną z kluczowych sieci szkół biznesu na świecie. Bycie częścią sieci daje wiele możliwości wymiany wykładowców i studentów, dzielenia się wiedzą i współpracy.

Referencje studenckie

„W UBIS podoba mi się małe, bardzo praktyczne i interaktywne zajęcia prowadzone przez najwyższej jakości profesorów. Wspaniały kampus znajduje się w sercu Genewy, miasta, które ma najspokojniejsze i najbogatsze udogodnienia socjalne. Ponadto, ja już podczas studiów mogłem pracować nad pięcioma projektami biznesowymi, które mogłem kontynuować po ukończeniu studiów magisterskich. ”
Timothy Masebe
Absolwent UBIS
„UBIS oznacza dla mnie wysoką jakość edukacji: profesorowie UBIS są szanowani nie tylko w klasie, ale także przez środowiska biznesowe i organizacje międzynarodowe na całym świecie. To robi dużą różnicę podczas studiów i po ukończeniu studiów, kiedy trzeba zastosować wiedzę zdobytą w UBIS do środowiska rzeczywistego ”.
Liridon Byqmeti, z Kosowa
Absolwent MBA

Lokalizacje

Genewa

Address
Avenue Blanc,46
1202 Genewa, Genewa, Szwajcaria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

EFMD Equis Accredited