Malmö University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis


Malmö University stara się być częścią społeczeństwa na każdym poziomie. Niezależnie od tego, czy jest to regionalny, krajowy czy globalny, jego celem jest uczynienie świata lepszym i sprawiedliwszym miejscem./>

Mamy misję, aby być aktywnym centrum badań, edukacji i innowacji. Nasze badania są często wielodyscyplinarne i prowadzone we współpracy z partnerami spoza uczelni.

Dlaczego warto wybrać Malmö University ?

Malmö University jest ...

Współpraca

Oferuje wysokiej jakości edukację, w której nauczyciele i uczniowie ściśle ze sobą współpracują, a studenci są postrzegani jako ważni uczestnicy procesu uczenia się.

Przedsiębiorcze

Promuje przedsiębiorcze i innowacyjne środowisko uczenia się, które wpływa i jest pod wpływem edukacji i badań na Malmö University w Malmö University .

Multidyscyplinarny

Ma multidyscyplinarne programy, dzięki którym uczniowie uczą się na różnych kierunkach, co ma kluczowe znaczenie na coraz bardziej złożonym rynku pracy.

Różnorodny

Prawdziwie międzynarodowe klasy, w których około jedna trzecia studentów ma międzynarodowe doświadczenie - nieocenione dla studentów, którzy szukają globalnej kariery.

Duży, ale niezbyt duży!

Dziewiąta pod względem wielkości instytucja edukacyjna w Szwecji z 24 000 studentów.

Światowy

Studenci mają możliwość studiowania za granicą. Posiadamy umowy z około 250 uniwersytetami na całym świecie.

Wygodna

Międzynarodowe lotnisko w Kopenhadze Kastrup (Dania) oddalone jest o zaledwie 20 minut pociągiem, a Kopenhaga - o 30 minut. Łącza sieciowe stąd mogą zabrać Cię pociągiem w całej Europie i samolotem, w dowolnym miejscu na świecie!

Malmo University

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor in European Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Szwecja Malmö

[+]

Studia europejskie: perspektywy historyczne i instytucjonalne w Unii Europejskiej, 15 punktów (ES120L) [-]

Bachelor in Interaction Design

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Szwecja Malmö

[+]

Projekt Interaction na Uniwersytecie Malmö

W trakcie edukacji zdobędziesz doświadczenie we współpracy z przemysłem, a także z twoimi rówieśnikami, pracując nad różnymi zestawami, w których rozwijasz swoje umiejętności zarządzania projektami.

[-]

Bachelor in International Relations

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Szwecja Malmö

[+]

W ostatnim semestrze koncentrujemy się na analizie współczesnych wyzwań w polityce globalnej w odniesieniu do bardziej zaawansowanych badań metodologii i filozofii nauki. Szczególną uwagę poświęca się procesowi badawczemu oraz projektowi i realizacji projektu badawczego.

[-]

Bachelor in Peace and Conflict Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Szwecja Malmö

[+]

Następnie skoncentrujesz się na roli wpływów takich jak media i globalizacja w wybuchu oraz rozwój wojen w naszych czasach.

[-]

Licencjata w międzynarodowej migracji i stosunkach etnicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Szwecja Malmö

Migracja i jej skutki w skali globalnej stały się jedną z najbardziej fundamentalnych kwestii dotyczących społeczeństw na całym świecie. Rządy, korporacje, politycy i osoby fizyczne na całym świecie starają się zrozumieć możliwości i obawy zwiększania mobilności w skali globalnej. Międzynarodowe stosunki migracyjne i etniczne na uniwersytecie w Malmö zajmują się tymi kwestiami. [+]

Migracja i jej skutki w skali globalnej stały się jedną z najbardziej fundamentalnych kwestii dotyczących społeczeństw na całym świecie. Rządy, korporacje, politycy i osoby fizyczne na całym świecie starają się zrozumieć możliwości i obawy zwiększania mobilności w skali globalnej. Międzynarodowe stosunki migracyjne i etniczne na uniwersytecie w Malmö zajmują się tymi kwestiami.

Uchodźcy z wojennych regionów świata, ludzie szukający pracy i przyzwoitego życia poza krajem urodzenia, kierownictwo w wielonarodowych korporacjach; są one częścią ruchu wędrownego. Program ten analizuje wpływ migracji na poziomie globalnym i krajowym, na tworzenie grup etnicznych, grup religijnych, rodzin i jednostek - aby dowiedzieć się, w jaki sposób polityki mogłyby ułatwić integrację i utrudnić segregację i rasizm w społeczeństwach na całym świecie. Odnosi się również do podstawowych kwestii dotyczących pojęć, takich jak kultura i pochodzenie etniczne.... [-]


Licencjat z filologii angielskiej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Szwecja Malmö

Program English Studies łączy studia z literaturą i językoznawstwem, co prowadzi do specjalizacji w jednej z tych dyscyplin. Poprzez badania i krytyczne myślenie o tekstach wielu epok i gatunków nauczysz się rozwijać, wyrazić i bronić swoich pomysłów z całą pewnością. [+]

Program English Studies łączy studia z literaturą i językoznawstwem, co prowadzi do specjalizacji w jednej z tych dyscyplin. Poprzez badania i krytyczne myślenie o tekstach wielu epok i gatunków nauczysz się rozwijać, wyrazić i bronić swoich pomysłów z całą pewnością. Chociaż wszystkie kursy prowadzone są w języku angielskim i wymagają poziomu biegłości porównywalnego z tym, jaki jest oczekiwany na uniwersytecie w kraju anglojęzycznym, uważamy różnorodne językowe i kulturowe pochodzenie naszych studentów za czynnik wzbogacający. Od początku 2007 r. Program przyciągnął studentów z całego świata, a nawet 40 różnych języków w jednym roku. Malmö jest miastem kosmopolitycznie wibrującym, a angielski jest jednym z wielu języków.... [-]


Licencjat z zakresu praw człowieka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Szwecja Malmö

[+]

Program składa się z sześciu semestrów studiów i prowadzi do licencjata w zakresie praw człowieka.

[-]

Filmy

Malmö University Campus

Kontakt

Malmö University

Adres Nordenskiöldsgatan 1
211 19 Malmö, Skåne County, Szwecja
Strona internetowa https://www.mah.se/english/Education/