Przeczytaj oficjalny opis

Elegancko Invest za wielką przyszłość Didyasarin International College (DRIC) to pierwszy prywatny International College w południowej Tajlandii. Szkoła znajduje się w Hat Yai City, komercyjnie zurbanizowanego i znacznego obszaru, w którym granica z Malezji jest 45 km od hotelu, a międzynarodowe lotnisko znajduje się 15 km od miasta. Koszty życia tutaj jest rozsądna i kuszące (około 225 USD miesięcznie), które znacznie mniej niż w Bangkoku i Chiang Mai, oczywiście. Życzliwi i przyjaźni mieszkańcy są gościnni ludzie zagranicznych dołączyć społeczeństwa wielokulturowego!

Didyasarin International College (DRIC) jest zdeterminowana, by odpowiedzi na potrzeby społeczeństwa poprzez produkcję wysokiej jakości absolwentów i badania. Naszym celem jest również rozszerzenie usługi akademickie społeczności, zachowanie tajskich sztuki i kultury w ramach skutecznej administracji i zarządzania partycypacyjnego, wraz z zastosowań nowoczesnych innowacji i technologii. DRIC ma na celu nie tylko instytucja, która zapewnia wyższe wykształcenie do wspólnoty, ale także podkreśla studentom starannie wykorzystywać myśli, wiedzy i umiejętności w sprawiedliwym światła. DRIC stara się tworzyć profesjonalne absolwentów do dobra społeczeństwa o najwyższej edukacji i badań naukowych, a także usługi na rzecz społeczności z zastosowania nowoczesnych innowacji i technologii. Obecnie DRIC jest przyznanie 200 stypendiów dla kwalifikujących się studentów świętować swoje 20-lecie. DRIC to szkoła z wyboru uczniów, aby zapisać się i zdobycia odpowiedniego wykształcenia do stania się kompetentny i doświadczony indywidualne. DRIC absolwenci pomoże tworzenie i rozwój społeczeństwa. Zapraszamy do przyjdź i dołącz do nas!

Ekscytujące doświadczenie edukacyjne! DRIC zapewnia wszystkim uczniom z "Student programów mobilności", w którym studenci mają możliwość studiowania w jednym innym kraju przez okres do jednego roku! Jest to czas dla studentów zbadać jedną inną kulturę i doświadczeń edukacyjnych! Również "Cooperative Education Program" dla wszystkich studentów do doświadczenia praktyczne pracy przed ukończeniu studiów. Program, powszechnie znany jako "co-op", udziela kredytu akademickiego strukturze doświadczenia zawodowego. Program pomaga zwiększyć doświadczenie zawodowe i umiejętności uczniów w odpowiednio dostosowując teorie w praktyce. Jest nabiera nowego znaczenia w pomoc młodym ludziom w empiryczne inicjatyw edukacyjnych!

"DRIC ma na celu stworzenie absolwentów międzynarodowych standardów jako obywateli świata, którzy są wyposażone w silnym charakterze moralnym i etycznym i wyjątkowych możliwości, i którzy są w stanie reagować na gwałtowne zmiany i potrzeby w regionalnych społeczno-gospodarczego. DRIC absolwenci są ludzie, którzy wiedzą, jak sądzę, utrzymania wartości moralnych, i odnieść sukces. "

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Didyasarin International College

Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany międzynarodowego badania i jesteś gotowy stawić czoła wyzwaniom na rynkach światowych, program International Management Business Didy ... [+]

Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany międzynarodowego badania i jesteś gotowy stawić czoła wyzwaniom na rynkach światowych, program International Management Business Didyasarin International College (DRIC) jest właściwym wyborem dla Ciebie. Program ten zapewnia dostęp do informacji o tym, jak z powodzeniem łączą wiedzę, umiejętności i postawy w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym w celu realizacji zadań związanych z biznesem w sposób profesjonalny.

Coraz świecie przyrody wymiany i przemysłu z skłania bardziej godne uwagi globalnej rywalizacji dla dużych, średnich i małych organizacji. Aktywna organizacja powinna następnie mają zdolność do gromadzenia i rozbić prowadzenia szczególności uczenia się poza sektorem biznesu na względzie cel końcowy do podjęcia właściwych decyzji o ekspansji. Należy również pamiętać o możliwości funduszy globalnych i osiągnięć politycznych rynku krajowym i międzynarodowym. W zorientowanych na świecie organizacji, podejmowania decyzji zależy od organizacji i controllingu, dodatkowo na uwagę na różnice kulturowe i kontrastów społecznych, a także zdolność firmy do dostosowania. ... [-]

Tajlandia Hat Yai
Czerwiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Didyasarin International College

Program ten koncentruje się na produkcji wysokiej jakości nauczycieli języka angielskiego. Program przeznaczony jest do zastosowania się do Komisji Urząd Szkolnictwa Wyżs ... [+]

Program ten koncentruje się na produkcji wysokiej jakości nauczycieli języka angielskiego. Program przeznaczony jest do zastosowania się do Komisji Urząd Szkolnictwa Wyższego (OHEC) i Radę Pedagogiczną Tajlandii. Studenci uczestniczą w zajęciach przez cztery lata z wykwalifikowanymi i doświadczonymi instruktorami i praktyki nauczania w liceum przez rok zarobić praktyczne doświadczenie. Angielski jest medium nauczania programu nauczania. Studenci będą uczyć się w przewodzącej atmosfery do nauki i przygotowania się za jakość nauczyciele angielskiego i obywatelami świata.

Język angielski jest bardzo ważnym przedmiotem w Tajlandii i każdy naród na świecie. Uczniowie, którzy zapiszą się w tym programie będą mieli możliwość rozwijania swojej wiedzy angielskiego i kilku metod nauczania języka angielskiego jako drugiego języka. Program jest bardzo praktyczna, ponieważ wymaga studentów, przez całe pięć lat studiów, używać języka angielskiego dla różnych celów akademickich i zawodowych. Program ten ma na celu przygotowanie wykwalifikowanych gimnazjum, liceum, lub wtórne nauczycieli szkół języka angielskiego z dogłębną znajomością języka angielskiego. Absolwenci będą posiadać wysoki poziom znajomości języka angielskiego poprzez spełnienie wymogu wyjścia języka, jak określono przez instytut, jak również umiejętności uczenia się przez całe życie i są w stanie docenić wartości moralnych i społecznych i kulturowych. Będą one również mają dużą zdolność do wspierania uczniów w gimnazjum, liceum lub gimnazjum do nauki języka angielskiego jako drugiego języka skutecznie.... [-]

Tajlandia Hat Yai
Czerwiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Didyasarin International College