Didyasarin International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Elegancko Invest za wielką przyszłość Didyasarin International College (DRIC) to pierwszy prywatny International College w południowej Tajlandii. Szkoła znajduje się w Hat Yai City, komercyjnie zurbanizowanego i znacznego obszaru, w którym granica z Malezji jest 45 km od hotelu, a międzynarodowe lotnisko znajduje się 15 km od miasta. Koszty życia tutaj jest rozsądna i kuszące (około 225 USD miesięcznie), które znacznie mniej niż w Bangkoku i Chiang Mai, oczywiście. Życzliwi i przyjaźni mieszkańcy są gościnni ludzie zagranicznych dołączyć społeczeństwa wielokulturowego!

Didyasarin International College (DRIC) jest zdeterminowana, by odpowiedzi na potrzeby społeczeństwa poprzez produkcję wysokiej jakości absolwentów i badania. Naszym celem jest również rozszerzenie usługi akademickie społeczności, zachowanie tajskich sztuki i kultury w ramach skutecznej administracji i zarządzania partycypacyjnego, wraz z zastosowań nowoczesnych innowacji i technologii. DRIC ma na celu nie tylko instytucja, która zapewnia wyższe wykształcenie do wspólnoty, ale także podkreśla studentom starannie wykorzystywać myśli, wiedzy i umiejętności w sprawiedliwym światła. DRIC stara się tworzyć profesjonalne absolwentów do dobra społeczeństwa o najwyższej edukacji i badań naukowych, a także usługi na rzecz społeczności z zastosowania nowoczesnych innowacji i technologii. Obecnie DRIC jest przyznanie 200 stypendiów dla kwalifikujących się studentów świętować swoje 20-lecie. DRIC to szkoła z wyboru uczniów, aby zapisać się i zdobycia odpowiedniego wykształcenia do stania się kompetentny i doświadczony indywidualne. DRIC absolwenci pomoże tworzenie i rozwój społeczeństwa. Zapraszamy do przyjdź i dołącz do nas!

Ekscytujące doświadczenie edukacyjne! DRIC zapewnia wszystkim uczniom z "Student programów mobilności", w którym studenci mają możliwość studiowania w jednym innym kraju przez okres do jednego roku! Jest to czas dla studentów zbadać jedną inną kulturę i doświadczeń edukacyjnych! Również "Cooperative Education Program" dla wszystkich studentów do doświadczenia praktyczne pracy przed ukończeniu studiów. Program, powszechnie znany jako "co-op", udziela kredytu akademickiego strukturze doświadczenia zawodowego. Program pomaga zwiększyć doświadczenie zawodowe i umiejętności uczniów w odpowiednio dostosowując teorie w praktyce. Jest nabiera nowego znaczenia w pomoc młodym ludziom w empiryczne inicjatyw edukacyjnych!

"DRIC ma na celu stworzenie absolwentów międzynarodowych standardów jako obywateli świata, którzy są wyposażone w silnym charakterze moralnym i etycznym i wyjątkowych możliwości, i którzy są w stanie reagować na gwałtowne zmiany i potrzeby w regionalnych społeczno-gospodarczego. DRIC absolwenci są ludzie, którzy wiedzą, jak sądzę, utrzymania wartości moralnych, i odnieść sukces. "

Lokalizacje

Hat Yai

Didyasarin International College วิทยาลัยนานาชาติดิษยะศริน

Address
125/502 Polpichai Rd.
Hat Yai, Songkhla, Tajlandia
Telefon
+66 74 200 300

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium