Regent's International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowe Kolegium Regent (RIC) Kolejnym wyższe wykształcenie w Bangkoku, Tajlandia oferując studentom szereg różnych dróg do uzyskania stopnia licencjata w Wielkiej Brytanii. W Wielkiej Brytanii przyciąga tysiące studentów do swoich uczelni każdego roku, zapewniając licencjackich i podyplomowych stopni w różnych dziedzinach.

Międzynarodowe Kolegium Regent jest zarejestrowanym centrum w Tajlandii na Uniwersytecie londyńskim Programów Międzynarodowych, oferując cztery stopnie BSc w dziedzinie ekonomii, zarządzania, finansów i Studiów Społecznych (EMFSS) ze wszystkimi kierunku akademickiego dostarczonych przez London School of Economics (LSE)

  • BSc (z powodzeniem) Biznes i zarządzanie
  • BSc (z wyróżnieniem) Ekonomia i zarządzanie

Dla tych studentów nie spełniające wymogi akademickie potrzebne do University of London kierunków studiów (UOL) licencjackie, oferujemy również wymaganą Międzynarodowy Program Foundation. Ten program wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia wymagających UOL stopni studiów oferowanych w RIC. IFP został zaprojektowany, aby zapewnić uczeń osiąga wysoki poziom naukowy, dowiaduje się odpowiednią wiedzę i nabywa przedmiot zarówno umiejętności i zainteresowania intelektualne niezbędne do rygorystycznego badania stopień poziomu.

Międzynarodowe Kolegium Regent to również pierwszy instytut w Tajlandii, który zostanie zatwierdzony przez Edexcel, największego brytyjskiego organu zamawiającego do zaoferowania BTEC (Business i Radę Wykształcenie techniczne) kwalifikacje. Kursy BTEC są obecnie oferowane w:

  • Studia biznesowe
  • Hospitality Management

Międzynarodowe Kolegium Regent oferuje '2 + 1 Program Degree UK'. Po ukończeniu BTEC HND w RIC, studenci mogą przejść na ostatnim roku studiów licencjackich kierunku studiów na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii lub trzeci rok studiów stopni w jakiejkolwiek innej międzynarodowej uczelni przyjmującej HND.

Lokalizacje

Bangkok

Address
590 Thanon Pracha Utith
10310 Bangkok, Tajlandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: