St. Theresa International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O College Św Teresa International College powstała w 2001 roku jako międzynarodowa uczelni wyższej, akredytowany przez Komisję Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Edukacji, Tajlandia. Kolegium ma długoterminowy cel i zobowiązanie do ciągłego rozwoju jakości swoich programów studiów przez międzynarodową współpracę przy produkcji cennych absolwentów do zawodów wielonarodowych.

Ważnym punktem naszych programów jest to, że uczniowie kwalifikują się do przeniesienia i uczyć się w każdym z naszych współpracujących uczelni, gdzie będą wymagane tylko do zakończenia ostatniego roku i będą automatycznie otrzymywać odpowiednią licencjat z wybranej uczelni. Ponadto, St. Teresa International College jest jedną z niewielu międzynarodowych instytutów w Tajlandii, gdzie nauki Wydziału Pielęgniarstwa Nauki dostarczane są w języku angielskim, co jest wielką zaletą dla naszych Studenci kwalifikują się do możliwości rozwoju zawodowego za granicą. Kolegium nowo wprowadzony program Bachelor of Education, który przygotowuje studentom, aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie na anglojęzycznych nauczycieli specjalności w nauce i matematyce.

W dynamicznej dobie globalizacji, Kolegium jest zaangażowana w promowanie internacjonalizacji, zachowując dumę narodową i uczestnictwa w kulturze wśród studentów, niezależnie od rasy, religii i narodowości. Społeczność wielokulturowa studentów i wykładowców tworzy środowisko prawdziwie międzynarodową.

W skrócie

2001 Otwarty 5 Wydziały 18 Degree Programy 5 Międzynarodowe Partnerzy

Lokalizacje

Nakhon Nayok

St. Theresa International College

Address
St. Theresa International College
1 Moo 6 Rangsit-Nakhon Nayok Road (Klong 14), Bungsan, Ongkarak, Nakhon Nayok 26120

Nakhon Nayok, Nakhon Nayok, Tajlandia
Telefon
+66 37 349 933

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium