Przeczytaj oficjalny opis

Połączenie Historii i Tradycji Wielkiej Brytanii z Siłą USA i Przyszłości, która jest Azja

Łączenie historii i tradycji Wielkiej Brytanii z silną stroną USA i przyszłością, która jest Azją Wielka Brytania i Stany Zjednoczone od setek lat są potężnymi potęgami światowymi. Zaistniały i nadal będą miały wpływ zarówno przeszłe, jak i obecne międzynarodowe przedsiębiorstwa. Azja jest jednak przyszłością, szybko rosnącą gospodarką i ponad połową ludności świata.

Być może wzięło to partnerstwo pomiędzy amerykańskimi i azjatyckimi uczelniami, aby stworzyć prawdziwie wizjonerski program łączący siłę tych trzech regionów w jeden czteroletni program studiów.

Lamar University w Teksasie, USA i Siam Technology College w Tajlandii uczyniły to teraz dzięki Programowi Tri-Continent Degree.

Wielu marzy o studiowaniu zagranicą, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. Ameryka i Anglia oferują niektóre z najlepszych kwalifikacji wykształcenia na świecie. Jednak to nie jest łatwe. Kiedy rozważasz kwestie wizowe, biegłość językową, a zwłaszcza MONEY, marzycie o uzyskaniu dyplomu z USA lub Wielkiej Brytanii często staje się koszmarem.

Czy nie byłoby wspaniale być w jak najlepszym wykształceniu, w miejscu, w którym uzyskanie wizy jest szybkie i łatwe, a koszt życia jest niski? To nie wymaga początkowo egzaminu TOEFL lub IELTS, aby rozpocząć naukę? Gdzie czesne są przystępne dla Ciebie: uzyskanie amerykańskiego uniwersytetu i tajlandzkich studiów licencjackich, plus brytyjski przyjęty na szczeblu krajowym dyplom ukończenia wyższego szczebla, około 10% kosztów, co tylko rok w innych uczelniach amerykańskich byłoby?

Oczywiście odpowiedź ma w jakiś sposób uzyskać wysokie kwalifikacje uniwersyteckie ze wszystkich trzech: USA, Wielkiej Brytanii i Azji. A tylko cztery lata studiów. Program Tri-Continent Bachelor Degree umożliwia uzyskanie kwalifikacji uniwersyteckich ze wszystkich trzech kontynentów, przy czym dostępne są najtańsze czesne i koszty utrzymania. Zrób swoje marzenie ... rzeczywistość!

Jedynie na świecie programy Tri-Continent

Świat się kurczy i wszyscy idą na arenie międzynarodowej. Zdobądź trzy kwalifikacje biznesowe w tym samym programie, z USA, Wielkiej Brytanii i Tajlandii.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Międzynarodowy Business Management Studia: Pierwszy na świecie i tylko Tri Kontynent biznesowe stopnia. Połączenie historii i tradycji Wielkiej Brytanii z siłą USA i przy ... [+]

Łączenie historii i tradycji Wielkiej Brytanii z Siłą USA i Przyszłości, czyli Azji

Zdobądź trzy poniższe kwalifikacje w ciągu czterech lat studiów: czteroletnie studia licencjackie kierujące Interkulturowym Przywództwem i Zarządzanie w Business Management w Lamar University w Teksasie, USA. Lamar University jest od ponad 90 lat, a część Texas State University System, z ponad 15 000 studentów. Jest to uniwersytet na poziomie 2, równy Uniwersytetowi Stanów Zjednoczonych.

Czteroletnie studia licencjackie w dziedzinie zarządzania międzykulturowego biznesu z firmy Siam Technology College. Renomowana w Azji i położona w centrum Bangkoku, STC ma ponad 10.000 studentów i stale rośnie, a także jedną z pierwszych prywatnych placówek edukacyjnych w ramach Biura Wyższej Komisji Edukacyjnej.... [-]

Tajlandia Bangkok
Czerwiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku