Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Otwórz się na świat i dąż do sukcesu!

W Tajlandii Vatel współpracuje z Silpakorn University, jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Tajlandii. Silpakorn University International College został założony na Uniwersytecie Silpakorn w 2003 roku, aby zapewnić studentom odpowiednie umiejętności zawodowe, które są niezbędne, aby sprostać dynamicznym wymaganiom zatrudnienia współczesnego społeczeństwa, a tym samym zwiększyć szanse studentów na sukces po ukończeniu studiów.

119376_119351_3.jpg

Ten międzynarodowy program podwójnego stopnia oferuje studentom możliwość lepszego zrozumienia zagadnień zarządzania międzykulturowego w globalnym kontekście pracy poprzez:

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim | Dedykowane profesjonalne zaplecze szkoleniowe na terenie kampusu (restauracja i kawiarnia Vatel, kuchnia pokazowa, bar, podział pokoju) Międzynarodowe staże we Francji w celu zdobycia doświadczenia zawodowego | Możliwość uczestnictwa w programie wymiany studentów Marco Polo.

Nauczane kursy mają właściwą równowagę między teorią akademicką a praktyką zawodową .

W aspekcie teoretycznym studenci uczą się technik zarządzania, administracji, finansów, marketingu i zasobów ludzkich.

Studenci muszą także być w stanie sprawdzić, czego się nauczyli poprzez praktyczne doświadczenie zawodowe. W tym miejscu znajdują się struktury szkolenia zawodowego na potrzeby szkoleń w zakresie kuchni, żywności i napojów, sprzątania i obsługi klienta.

Aby potwierdzić to doświadczenie, studenci prowadzą obowiązkowe staże w jednej z partnerskich sieci hotelowych Vatel na całym świecie.

Praktyczne struktury aplikacji do praktycznego szkolenia w zakresie zarządzania hotelami.

Vatel Tajlandia ma dwa punkty szkoleniowe w szkole dla uczniów, aby zdobyć rzeczywiste doświadczenie operacyjne pod nadzorem specjalistów z branży, w tym 2 kuchnie i inną cukiernię:

Restauracja Vatel (50 miejsc)
Czynne od 11.30 do 14.30 od poniedziałku do piątku

Cafe Vatel (80 miejsc)
Czynne w godzinach 7.30 - 15.00 od poniedziałku do piątku

119377_119349_1.jpg

Dlaczego warto uczyć się z Vatelem?

Posiadając tytuł licencjata w międzynarodowym zarządzaniu hotelarstwem, masz kwalifikacje do zajmowania stanowisk kierowniczych w międzynarodowym przemyśle hotelarskim i turystycznym. Podczas studiów studenci Vatel:

  • zdobyć profesjonalną, prawną, ekonomiczną i podstawową wiedzę językową w swojej dziedzinie;
  • nauczyć się technik zarządzania i umiejętności kierowania zespołem.

Ci przyszli menedżerowie w międzynarodowej branży hotelarskiej zajmują się konkretnymi i operacyjnymi realiami zawodowymi w całym programie nauczania:

  • Mają prawdziwych klientów w kawiarni i restauracji Vatel podczas tygodni praktycznych aplikacji, starsi uczniowie zarządzają młodszymi: wszyscy pracują razem w rzeczywistych warunkach zarządzania.
  • Co roku doskonalą swoje umiejętności na stażach w hotelach 4/5-gwiazdkowych, w tym na międzynarodowym stażu w 3 roku w lokalizacjach takich jak Francja.
  • Ich kursy są prowadzone przez profesorów, a także specjalistów z branży hotelarskiej i turystycznej.

Możliwość wzięcia udziału w nagradzanym programie wymiany studentów Marco Polo w innych szkołach Vatel.

Studiuj w Tajlandii

Tajlandia słynie z gościnności (Kraina Uśmiechu) i stała się jednym z najlepszych miejsc turystycznych na świecie, co czyni ją idealnym miejscem do studiowania. Vatel współpracuje z Uniwersytetem Silpakorn, jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Tajlandii w centralnej części Bangkok.

Lokalizacje

Bangkok

Address
72, CAT Telecom Building, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak,
10500 Bangkok, Tajlandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium