Przeczytaj oficjalny opis

Otwórz się na świat i dąż do sukcesu!

W Tajlandii Vatel współpracuje z Silpakorn University, jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Tajlandii. Silpakorn University International College został założony na Uniwersytecie Silpakorn w 2003 roku, aby zapewnić studentom odpowiednie umiejętności zawodowe, które są niezbędne, aby sprostać dynamicznym wymaganiom zatrudnienia współczesnego społeczeństwa, a tym samym zwiększyć szanse studentów na sukces po ukończeniu studiów.

119376_119351_3.jpg

Ten 4-letni międzynarodowy program podwójnego stopnia oferuje studentom możliwość lepszego zrozumienia zagadnień zarządzania międzykulturowego w globalnym kontekście pracy poprzez:

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim | Dedykowane profesjonalne zaplecze szkoleniowe na terenie kampusu (restauracja i kawiarnia Vatel, kuchnia pokazowa, bar, podział pokoju) Międzynarodowe staże we Francji i innych międzynarodowych lokalizacjach w celu zdobycia doświadczenia zawodowego Możliwość uczestnictwa w programie wymiany studentów Marco Polo.

Nauczane kursy mają właściwą równowagę między teorią akademicką a praktyką zawodową .

W aspekcie teoretycznym studenci uczą się technik zarządzania, administracji, finansów, marketingu i zasobów ludzkich.

Studenci muszą także być w stanie sprawdzić, czego się nauczyli poprzez praktyczne doświadczenie zawodowe. W tym miejscu znajdują się struktury szkolenia zawodowego na potrzeby szkoleń w zakresie kuchni, żywności i napojów, sprzątania i obsługi klienta.

Aby potwierdzić to doświadczenie, studenci corocznie odbywają obowiązkowy staż w jednej z partnerskich sieci hotelowych Vatel na całym świecie.

Praktyczne struktury aplikacji do praktycznego szkolenia w zakresie zarządzania hotelami.

Vatel Tajlandia ma dwa punkty szkoleniowe w szkole dla uczniów, aby zdobyć rzeczywiste doświadczenie operacyjne pod nadzorem specjalistów z branży, w tym 2 kuchnie i inną cukiernię:

Restauracja Vatel (50 miejsc)
Czynne od 11.30 do 14.30 od poniedziałku do piątku

Cafe Vatel (80 miejsc)
Czynne w godzinach 7.30 - 15.00 od poniedziałku do piątku

119377_119349_1.jpg

Dlaczego warto uczyć się z Vatelem?

Posiadając tytuł licencjata w międzynarodowym zarządzaniu hotelarstwem, masz kwalifikacje do zajmowania stanowisk kierowniczych w międzynarodowym przemyśle hotelarskim i turystycznym. Podczas tych 4 lat nauki uczniowie Vatel:

  • zdobyć profesjonalną, prawną, ekonomiczną i podstawową wiedzę językową w swojej dziedzinie;
  • nauczyć się technik zarządzania i umiejętności kierowania zespołem.

Ci przyszli menedżerowie w międzynarodowej branży hotelarskiej zajmują się konkretnymi i operacyjnymi realiami zawodowymi w całym programie nauczania:

  • Mają prawdziwych klientów w kawiarni i restauracji Vatel podczas tygodni praktycznych aplikacji, starsi uczniowie zarządzają młodszymi: wszyscy pracują razem w rzeczywistych warunkach zarządzania.
  • Co roku doskonalą swoje umiejętności na stażach w hotelach 4/5-gwiazdkowych, w tym na międzynarodowym stażu w 3 roku w lokalizacjach takich jak Francja i USA.
  • Ich kursy są prowadzone przez profesorów, a także specjalistów z branży hotelarskiej i turystycznej.

Możliwość wzięcia udziału w nagradzanym programie wymiany studentów Marco Polo w innych szkołach Vatel.

Studiuj w Tajlandii

Tajlandia słynie z gościnności (Kraina Uśmiechu) i stała się jednym z najlepszych miejsc turystycznych na świecie, co czyni ją idealnym miejscem do studiowania. Vatel współpracuje z Uniwersytetem Silpakorn, jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Tajlandii w centralnej części Bangkok.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Posiadając tytuł licencjata w międzynarodowym zarządzaniu hotelarstwem, masz kwalifikacje do zajmowania stanowisk kierowniczych w międzynarodowym przemyśle hotelarskim i ... [+]

Study International Hotel Management

Posiadając tytuł licencjata w międzynarodowym zarządzaniu hotelarstwem, masz kwalifikacje do zajmowania stanowisk kierowniczych w międzynarodowym przemyśle hotelarskim i turystycznym. Podczas tych 4 lat nauki uczniowie Vatel:

Zdobycie profesjonalnej, prawnej, ekonomicznej i podstawowej wiedzy językowej w swojej dziedzinie;Naucz się technik zarządzania i umiejętności kierowania zespołem.

Ci przyszli menedżerowie w międzynarodowej branży hotelarskiej zajmują się konkretnymi i operacyjnymi realiami zawodowymi w całym programie nauczania:

Mają prawdziwych klientów w restauracjach i hotelach z aplikacjami Vatel.Podczas tygodni praktycznych aplikacji starsi uczniowie zarządzają młodszymi: wszyscy pracują razem w rzeczywistych warunkach zarządzania.Doskonalą swoje umiejętności na stażach.Ich kursy są prowadzone przez profesorów, a także specjalistów z branży hotelarskiej i turystycznej.... [-]
Tajlandia Bangkok
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

SUIC Vatel Campus

Studying in English at Vatel Bangkok

Successful Alumni

Address
72, CAT Telecom Building, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak,
10500 Bangkok, Tajlandia