Przeczytaj oficjalny opis

Tokai University od założenia w 1955 AD, znajduje się na Taichung Xitun Powiatowej Tatu Góry, mieszanki kulturowej, badania, otwarty, i ma piękny kampus. Szkoła ma teraz dziewięć uczelni, trzydzieści cztery biura, od 35 kursach mistrzowskich (w tym niezależny instytut badawczy, czternaście Mistrz Program), 14 doktorskiej. Świadczone Arts, Science, Engineering, zarządzania, Wydział Nauk Społecznych, Wyższa Szkoła Rolnicza, kreatywnie i Sztuki College Law School oraz School of International i pozostałych dziewięciu uczelniach istnieje około siedmiu tysięcy studentów ㄧ niż nauczycieli pełnoetatowych 500 osób (nauczyciele, adiunkt 88% lub więcej), szkoła powierzchni lądowej 1,333,096 metrów kwadratowych szerokie, średnie nauczyciele i uczniowie mogą dzielić przestrzeń życiową i uczenia się w szkołach premiera kraju. Tokai University, nie tylko w zakresie oceny i badania absolwentów najlepszych ulubionych korporacyjnych, Ministerstwo Edukacji nadal stanowi wielokrotnie prywatnych szkół w projektach rozwojowych ocena ogólna szkolnych optymalna szkoły, bardziej ciągłe roku Ministerstwo Edukacji "Akademia nagrody nauczanie planie Excellence dotację ", pokazując szkoły doskonałości i prowadzenie nauczania ogólnego rozwoju szkoły kwalifikuje się do ujęcia.

Tokai University w pierwszym w kraju i jedyna z przedszkola, pierwszo-, drugo-, Instytut Uniwersytecki, aby zakończyć oba doktoranckich Akademii nauczania, także założyciela pierwszej "kształcenia ogólnego" system "edukacji pracy", stało się obecnie Uniwersytet uczyć się od obiektów; display biblioteki kopalnie rama otwarta również krajowy precedensu.

Donghai szkoły sceny znane daleko i szeroko, w tym przez architekta IM Pei Chen Kuan jego sposób projektowania oznacza to Kościół (Luce kaplica), sztuki zadrzewioną aleję, antyczne dziedziniec klas eleganckiej East Lake Jing Yi budynek, spokojny rozległe farmy ... itd., aby zapewnić dobre warunki do nauki i badań.

Prezydentów. Oprócz kontynuacji założenia East China Sea ducha chrześcijańskiego, a także wdrażania "holistyczne Edukacja" cechy szkoły, ale również aktywnie wspierać rozwój edukacji akademickiej i usług w trzech obszarach, pogłębienie filozofię edukacyjną, która jest kultywowanie wystarczająco odpowiedzi na przyszłe wyzwania kształcenia ustawicznego osób. Niech wszyscy ludzie na Morzu Wschodniochińskim nie tylko posiada wiedzę, aby mieć niezależnego myślenia, rozwiązywania problemów i zdolność komunikacji i koordynacji, pewność siebie i stać się odpowiedzialnym i bogate alfabetyzacji kulturalnej "nad produktami absolwentów i prawidłowego funkcjonowania opieki społecznej. W rezultacie, w Tokai University Graduate Survey Oceny i ulubionych przedsiębiorczości wśród najlepszych, a Ministerstwo Edukacji nadal stanowi wielokrotnie prywatnych szkół w ogólnym rozwoju projektu Szkoła przeglądarki optymalnej szkoły.

Tokai University nauczanie i zorientowanej na usługi, efektywność nauczania języka angielskiego w małych grupach kwalifikujące się sektory pochwalnych, promocja wiodących edukacji Tajwanu, interdyscyplinarne ośrodki badawcze utworzyły: Continental społeczno-cum-Manager, Life Science Center i Centrum nanotechnologii, finał tropikalnych ekosystemów różnorodności biologicznej Center, oprogramowanie i technologie Engineering Center ... i aktywnie z praktyką międzynarodową. Future szkoła będzie nadal podtrzymywać "duch pionierski" Edukacja, innowacje i postęp "prawdę wierzysz, wykonywać" motto jako standard, wkładu Tajwanu do wysiłku Szkolnictwa Wyższego.
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Tunghai University

Edukacja cele: rozwijanie umiejętności radzenia sobie z różnorodnością kulturową w globalnych przedsiębiorstw i przemysłu. Aby popierać rozwój postaci w ramach nauk human ... [+]

cele edukacyjne Aby rozwijać zdolność do radzenia sobie z różnorodnością kulturową w globalnych przedsiębiorstw i przemysłu. Aby popierać rozwój postaci w ramach nauk humanistycznych, nauki i edukacji inżynierskiej. Aby zwiększyć autoekspresji, komunikacji i zaufania w zróżnicowanym środowisku Aby zwiększyć globalną konkurencyjność dla dalszych badań naukowych i rozwoju zawodowego. studenci kolejowe w zrozumieniu kluczowych czynników wpływających na trwałość ludzkich instytucji, organizacji, kultury i technologii w różnych środowiskach społecznych, przyrodniczych i zbudowane. Kompetencje kluczowe Projekt działalności lub analizy projektu trwałość. Blingual i komunikacja międzykulturowa. Praca w zespole. Charyzma i przywództwo. Specyfika Programu Kultywuje liderów z globalną wizją środowiska. Podkreśla się skupić język angielski scentralizowany politycznych, naukowych i technicznych umiejętności komunikacyjnych. Koncentruje się na problemach, które przekraczają granice państwowe i krajowe, ale także mieć lokalne znaczenie. Rozwija umiejętności naukowych, inżynierii i politycznych, które pragną włączyć zasobów na skuteczne działanie środowiska. Zapewnia letnie przemysłowe / onsite staży zarówno lokalnie jak i za granicą i zachęca praktykujących zawód radą kariery. Projekty oparte wyłącznie angielskie zajęcia wieczorne i klubów. Ustanawia kompleksowe środowisko do nauki języka angielskiego oraz praktyczne doradztwo. Powołuje się w pełnym wymiarze godzin nauczania amerykańska Assistant, aby pomóc uczniom z ich wymaganych kursów. Oferuje wyjątkowy all-angielskie uczy kształcenia ogólnego programu nauczania. Współpracuje ze szkołami partnerskimi w Europie i Ameryce, aby zaoferować 2 + 2 i 3 + 2 programy podwójnego stopnia. przyszłe opcje ... [-]
Tajwan Nantun District
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tunghai University

Departament cech: międzynarodowe standardy nauczania naciskiem pielęgnowania liderów perspektywie międzynarodowej; nacisk na znajomość języka angielskiego w komunikacji b ... [+]

Magister zarządzania międzynarodowego doświadczenia Program Międzynarodowe Przywództwo Honors

Unikalne International College kształcenia ogólnego wymagane kursy ----- "Międzynarodowy Przywództwo Honors Program" (GL: Global Leadership Honors Program)

Międzynarodowy Przywództwo Honors Program do zwiększenia świadomości międzynarodowej i globalnej wizji studentów i międzynarodowych standardów. Akademickiej, w "poznawczy" i "Vision" przez cały badań, poszukiwań i znane na budowę. W związku z tym program kształcenia ogólnego do nauczania studentów do profesorów odgrywają ważną rolę. English Teaching GL honoruje kursy obejmują:

Kurs Global Leadership Honors Program:... [-]

Tajwan Nantun District
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku