Antalya Bilim University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego ABU?

Istnieje wiele powodów, aby wybrać ABU jako pierwszy krok do kształtowania swojej przyszłości i nowego życia:

 • Kursy są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców z doktoratami z najlepszych uniwersytetów na świecie
 • ABU oferuje prawdziwie międzynarodowe doświadczenie. Studenci z 75 różnych krajów są zapisani na uniwersytet, a członkowie wydziału reprezentują 19 różnych krajów.
 • Kampus ABU jest domem dla młodzieży z całego świata; ABU jest zróżnicowanym, wielokulturowym uniwersytetem.
 • Kampus ABU oferuje szeroką gamę możliwości społecznych i akademickich, dostępnych dla wszystkich studentów w trakcie ich edukacji.
 • Dzięki szerokiej gamie stypendiów ABU oferuje wszystkim równe szanse edukacyjne.
 • Studenci kończą ABU jako obywatele świata z jasną wizją międzynarodową.

Uniwersytet z wielkimi celami

ABU to uniwersytet badawczy, który oferuje interdyscyplinarne studia magisterskie i doktoranckie. programy obejmujące szeroki zakres tematów.

Nasza kadra akademicka obejmuje członków wydziału, którzy uzyskali stopień doktora na wiodących uniwersytetach za granicą i którzy przeprowadzili wybitne badania naukowe. W ten sposób ABU jest w stanie zaoferować studentom wysokiej jakości edukację, umożliwiając im łatwe znalezienie możliwości zatrudnienia na całym świecie.

ABU przyjęło program edukacji przez całe życie. ABU, wiodące centrum innowacji i edukacji w regionie Morza Śródziemnego, odpowiada na potrzeby edukacyjne osób i świata biznesu w regionie poprzez nasze Centrum Edukacji Ustawicznej.

Przyszłość jest w twoich rękach

ABU oferuje świat możliwości, otwierając drzwi do wspaniałej przyszłości.

 • Naucz się aktualnych informacji o umiejętnościach w pięknym otoczeniu przyrody
 • Ucz się równolegle ze studentami i wykładowcami z całego świata
 • Posiadaj umiejętności, aby zostać CEO wiodących międzynarodowych firm
 • Zapoznaj się z innym językiem i kulturami
 • Zdobądź percepcję i umiejętności tworzenia przełomowych innowacji
 • Posiadaj szeroką globalną sieć, która pomoże Ci wejść na rynki międzynarodowe

Wysokie standardy w ABU

Wysoko wykwalifikowani członkowie wydziału

Członkowie wydziału ABU otrzymali stopnie doktorskie od wiodących uniwersytetów na całym świecie, w tym MIT, Cornell, Duke, Purdue, University of Maryland, University of Wisconsin, University of Toronto, USC, Birmingham University, Florida Atlantic University, Florida State University, University of Arizona, Johannes Gutenberg University i Michigan University. *

* Pełna lista członków wydziału jest dostępna na stronie internetowej ABU

ABU zapewnia szeroki zakres wsparcia dla studentów

Podwójny stopień naukowy

Na Antalya Bilim University za zgodą odpowiedniej rady administracyjnej, studenci z GPA wynoszącym 2,8 lub wyższym i znajdującymi się w górnej 20% ich wydziału mogą zapisać się na dwa różne programy licencjackie jednocześnie, kończąc studia dyplomami z obu programów. Studenci podwójnie ważni muszą wziąć udział w obowiązkowych kursach w drugim głównym programie. Studenci mogą zapisać się na podwójnie duży program w trzecim, czwartym lub piątym semestrze.

Drugorzędny stopień

W Antalya Bilim University studenci z GPA 2,60 mogą zapisać się na mniejszy program, jeśli spełniają minimalne kryteria kursu i zaliczenia określone przez zarząd odpowiedniej uczelni. Studenci, którzy pomyślnie ukończyli wszystkie kursy zaliczeniowe, mogą ubiegać się o uzyskanie dyplomu ukończenia szkoły średniej na początku trzeciego, czwartego, piątego lub szóstego semestru studiów.

Międzynarodowe Biuro Studentów

Po Antalya Bilim University nie będziesz sam, ponieważ nasz uniwersytet posiada „Biuro Studentów Międzynarodowych”, które odpowiada na wszelkie możliwe obawy naszych zagranicznych studentów.

Nasze biuro zapewnia wydarzenia społeczne i kulturalne, które są nowością w Antalyi. Jako student zagraniczny będziesz miał okazję poznawać różne kultury, odkrywać nowe doświadczenia i poznawać nowych przyjaciół podczas wydarzeń organizowanych przez nasze międzynarodowe biuro studentów.

Nasz uniwersytet dąży do tego, aby przejście na Antalya Bilim University i życie w Antalyi przebiegało jak najsprawniej

Lokalizacje

Antalya

Address
Çıplaklı, Çıplaklı Mh. Akdeniz Blv. Pk:07190 Döşemealtı/antalya, 07190 Döşemealtı/Antalya,
Antalya, Antalya, Turcja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium