Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Jako uniwersytet badawczy, Özyeğin University zawsze otwiera nowe horyzonty i prezentuje nowe możliwości dla studentów, aby umożliwić im odkrycie swoich prawdziwych kompetencji. Chcąc wyróżnić swoich absolwentów i wyprzedzić innych, Özyeğin oferuje innowacyjny model edukacyjny, który dodaje wartości uczniom. Podstawową misją Uniwersytetu Özyeğin jest przygotowanie studentów do zaradności absolwentów w świecie biznesu, upewnienie się, że znają więcej niż jeden język obcy, nabywają nowe umiejętności poprzez działania społeczne, nieustannie się rozwijają, rozwijają swoją globalną wizję przed ukończeniem studiów przez międzynarodową praktykę lub wymieniać programy i zawsze służyć społeczeństwu.

Historia Fundacji

Fundacja Hüsnü M. Özyeğin rozpoczęła prace nad utworzeniem Uniwersytetu Özyeğin jesienią 2005 roku. Podstawą Uniwersytetu Özyeğin były kompleksowe badania przeprowadzone z udziałem ponad 500 osób, w tym biznesmenów, wykładowców, studentów i studentów szkół średnich, a także badanie "Rozwijanie sektorów i zawodów w Turcji i na świecie". W oparciu o wyniki tych badań ARAMA Consulting rozpoczęła proces projektowania. Podstawowe wartości i wizja Uniwersytetu zostały omówione i zidentyfikowane we współpracy ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Uniwersytet Özyeğin ukształtował swoją wizję poprzez serię warsztatów. W warsztatach wzięło udział ponad 300 uczestników, w tym przedsiębiorcy, wykładowcy, studenci i nowi absolwenci.

Zgodnie z jego zbiorową wizją uniwersytet Özyeğin został oficjalnie ustanowiony 18 maja 2007 roku, aby służyć jako unikalna uczelnia, która przyczyniłaby się do rozwoju społecznego poprzez nowoczesny system edukacji, innowacyjną strukturę zintegrowaną z życiem, podejście akademickie powiązane z sektorami, oraz odpowiednio dostosowane programy akademickie.

Uniwersytet Özyeğin przywitał swoich pierwszych studentów w kampusie Altunizade we wrześniu 2008 roku i otworzył drzwi kampusu Çekmeköy we wrześniu 2011 roku.

Kampus Çekmeköy

Kampus zyekmeköy Uniwersytetu Özyeğin to cichy, spokojny i spokojny kampus uniwersytecki. Kampus OzU Çekmeköy, stworzony przez wiodącą firmę architektoniczną, która zaprojektowała również budynki Uniwersytetu Cambridge i Uniwersytetu Princeton, jest pierwszym kampusem certyfikowanym przez LEED w Turcji. Kampus ma powierzchnię 280 000 metrów kwadratowych i oferuje wszystkie udogodnienia niezbędne do rozwoju akademickich studentów i ich ekspozycji na wydarzenia społeczne, sportowe i kulturalne, poprzez ciche i komfortowe pokoje do nauki, nowoczesne sale lekcyjne i laboratoria, Centrum Sportu o powierzchni 15 000 metrów kwadratowych, biblioteka o powierzchni 2600 metrów kwadratowych i dwie sale konferencyjne o pojemności odpowiednio 350 i 372 osób.

Wizja

Jesteśmy dostępnym finansowo i przedsiębiorczym uniwersytetem badawczym. We wszystkich naszych programach aspirujemy do uznania w skali krajowej i międzynarodowej za jedną z dziesięciu najlepszych w Turcji, Europie Wschodniej i na Bliskim Wschodzie oraz jedną z 200 najlepszych na świecie. Nasi absolwenci będą znani z dokonywania natychmiastowej zmiany dla swoich pracodawców.

Misja

Misją Uniwersytetu Özyeğin jest tworzenie, dzielenie się i stosowanie wiedzy w służbie społeczeństwu. Nasz program badań stosowanych tworzy użyteczną wiedzę. Dzielimy się naszą wiedzą dzięki naszym programom edukacyjnym, które zmieniają życie naszych uczniów. Zastosowanie tej wiedzy przynosi korzyści gospodarcze społeczeństwu poprzez firmy typu start-up i spin-out, a także poprzez zwiększoną wydajność i wydajność istniejących firm.

Podstawowe wartości

Wiodącymi wartościami Uniwersytetu Özyeğin są wolność, elastyczność, wielowymiarowość i dostępność.

  • Uczelnia będzie orędownikiem wolności akademickiej i autonomii instytucjonalnej.
  • Uczelnia zapewni dużą elastyczność studentom, pracownikom i instytucjom, z którymi współpracuje. Dzięki cechom, takim jak elastyczne struktury, dynamiczne programy i swoboda wyboru kursów, uczelnia zapewnia swoim uczniom i badaczom możliwość dostosowania się do szybko zmieniającego się życia biznesowego, a także możliwości kształcenia i badań, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. różnice.
  • Uczelnia przyjmie wielowymiarowe podejście, które będzie oferować różne możliwości i cechy oraz rozwijać środowisko, w tym różne kultury i punkty widzenia. Uniwersytet będzie ewoluował w środowisku różnorodności, oferując różne możliwości wymiany międzykulturowej oraz wspierając kreatywność, uczenie się i odkrywanie. W tym kontekście duże znaczenie będą miały międzynarodowe programy wymiany dla studentów i profesorów oraz międzynarodowa współpraca akademicka.
  • Dzięki efektywnemu funkcjonowaniu i wsparciu finansowemu uniwersytet będzie dostępny finansowo dla studentów z różnych segmentów Turcji i regionu. Dzięki skutecznemu systemowi stypendialnemu uniwersytet zapewni możliwości dla błyskotliwych i odnoszących sukcesy uczniów, których zasoby są ograniczone; oprócz tego, w ramach innowacyjnego systemu kredytowego, stworzy on możliwości dla studentów, którzy są gotowi podjąć odpowiedzialność finansową za swoje studia.

Oświadczenie o niedyskryminacji

Uniwersytet Özyeğin zatrudnia pracowników akademickich i administracyjnych oraz przyjmuje studentów bez względu na płeć, rasę, kolor skóry, narodowość lub pochodzenie etniczne, wyznanie, religię, wiek, niepełnosprawność, orientację seksualną lub tożsamość płciową i nie dyskryminuje ze względu na płeć, rasę, kolor skóry, pochodzenie narodowe lub etniczne, wyznanie, religię, wiek, niepełnosprawność, orientację seksualną lub tożsamość płciową w zarządzaniu polityką edukacyjną i polityką zatrudnienia, przyznawaniem stypendiów lub dowolnym sponsorowanym przez uniwersytet programom.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Ozyegin University

Szybko zmieniający się świat konkurencji wymaga osób, które są w stanie generować, wykorzystywać i zarządzać kreatywną wiedzą. Głównym celem studiów licencjackich Busines ... [+]

Przegląd

SKUPIENIE SIĘ NA ŻYCIE W DZISIEJSZYM I JUTRO

Szybko zmieniający się świat konkurencji wymaga osób, które są w stanie generować, wykorzystywać i zarządzać kreatywną wiedzą. Głównym celem programu Business Administration jest dostarczenie uczniom wizji zarządzania, która może połączyć dzisiejsze wymagania z rosnącymi wartościami jutra, oraz kształcić kandydatów na wysokich stanowisk kierowniczych, którzy są w stanie odgrywać wiodącą rolę w świecie biznesu, a także przedsiębiorcy, którzy będą siła napędowa gospodarki.

W pierwszym i drugim roku studenci biorą udział w zajęciach, w których przeważają kursy podstawowe i wymagane kursy programowe. Począwszy od drugiego roku, studenci biorą udział w serii kursów Sectoral Solutions, gdzie najpierw zapoznają się z różnymi sektorami biznesowymi, takimi jak usługi finansowe, opieka zdrowotna czy produkcja towarów konsumpcyjnych i przemysłowych. Podczas trzeciego i czwartego roku nauki studenci wybierają przedmioty do wyboru.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Badanie ekonomii wyjaśnia, w jaki sposób ludzie dokonują wyborów i pomaga nam zrozumieć problemy społeczne, biznesowe i globalne. Ekonomia jest szczególnie użyteczna na d ... [+]

Przegląd

Badanie ekonomii wyjaśnia, w jaki sposób ludzie dokonują wyborów i pomaga nam zrozumieć problemy społeczne, biznesowe i globalne. Ekonomia jest szczególnie użyteczna na dzisiejszym, stale zmieniającym się globalnym rynku pracy. Stopień naukowy zapewnia umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne, które mają zastosowanie w wielu zawodach i zawodach.

Celem programu jest zrozumienie decyzji przedsiębiorstw i konsumentów, a także implikacji i przyczyn problemów gospodarczych. Wydział Ekonomii na Özyeğin University angażuje się w dostarczanie najwyższej jakości programów studiów licencjackich i magisterskich oraz w opracowywanie wysokiej jakości badań ekonomicznych.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

W erze integracji rynków światowych rośnie konkurencja połączona z olbrzymimi możliwościami. Wraz z rozwojem branży usług finansowych rośnie zapotrzebowanie na wykwalifik ... [+]

Przegląd

Dobrze funkcjonujący sektor finansowy to nie tylko wynik rozwoju gospodarczego, ale także jeden z głównych czynników zrównoważonego wzrostu.

W erze integracji rynków światowych rośnie konkurencja połączona z olbrzymimi możliwościami. Wraz z rozwojem branży usług finansowych rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowane zasoby ludzkie. Aby nasi absolwenci odnieśli sukces na wysoce konkurencyjnym rynku, który docenia wiedzę i wiarygodność, jesteśmy zaangażowani w poszerzanie ich wiedzy, umiejętności i umiejętności.

Program studiów licencjackich International Finance z renomowanym wydziałem, silnym programem nauczania i powiązaniami z sektorem usług finansowych ma na celu ukończenie zawodu specjalisty, który jest świadomy dzisiejszych trudnych problemów gospodarczych i społecznych. Naszą misją jest wyposażenie naszych uczniów w narzędzia i umiejętności niezbędne do ich przyszłej kariery, a także zapewnienie im podstaw, których potrzebują, aby stać się kompetentnymi menedżerami, którzy będą odgrywać role przywódcze w życiu zawodowym i codziennym... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Özyeğin University uruchomił swój międzynarodowy program biznesowy i handlowy, którego ambitnym celem jest kształcenie przyszłych światowych ekspertów, którzy sprostają w ... [+]

Przegląd

Özyeğin University uruchomił swój międzynarodowy program biznesowy i handlowy, którego ambitnym celem jest kształcenie przyszłych światowych ekspertów, którzy sprostają wymaganiom i wyzwaniom międzynarodowego świata biznesu. Głównym celem programu jest zapewnienie uczniom niezbędnych umiejętności i narzędzi, aby stać się konkurencyjnym w wysoce zglobalizowanym świecie. Program wymaga od studentów wyboru regionu wiedzy, w którym studenci zapoznają się ze strukturą społeczną regionu, jego językiem i, co ważniejsze, z jego praktykami biznesowymi. Aby uzyskać praktyczne doświadczenie, wydział zachęca studentów do odbycia stażu lub kontynuowania nauki w prestiżowych firmach, uniwersytetach lub instytucjach w wybranych regionach.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Program licencjacki na rzecz przedsiębiorczości ma na celu przygotowanie "niezależnych", "korporacyjnych" i "społecznych" przedsiębiorców, którzy będą motorem rozwoju dzi ... [+]

Przegląd

Program licencjacki na rzecz przedsiębiorczości ma na celu przygotowanie "niezależnych", "korporacyjnych" i "społecznych" przedsiębiorców, którzy będą motorem rozwoju dzięki innowacjom, które osiągają, a także wielkości przedsiębiorstw i możliwości zatrudnienia, jakie tworzą.

Program stara się wyposażyć studentów w niezbędną edukację i możliwości, aby znaleźć i ocenić potencjalne możliwości biznesowe, i przekształcić je w rynkowe i zrównoważone produkty i usługi ekonomiczne, a tym samym stworzyć nowe możliwości biznesowe i zatrudnienia. Dążąc do zwiększenia świadomości studentów w zakresie przedsiębiorczości, program nie tylko zapewni studentom szerokie możliwości i możliwości zdobywania i / lub rozwijania umiejętności przedsiębiorczości, ale także nauczy ich zachowania, postawy i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Misją programu psychologii Özyeğin University jest przyczynianie się do rozwiązywania problemów społecznych poprzez przenoszenie wiedzy psychologicznej produkowanej przez ... [+]

Przegląd

Misją programu psychologii Özyeğin University jest przyczynianie się do rozwiązywania problemów społecznych poprzez przenoszenie wiedzy psychologicznej produkowanej przez jej dynamicznych i kompetentnych członków na każdy aspekt życia i tworzenie nowych psychologów do pracy w teoretycznych i praktycznych dziedzinach psychologii. Naszym celem jest oferowanie powszechnej edukacji poprzez uwzględnienie nowych osiągnięć w dziedzinie psychologii, a także potrzeb kraju; i dbać o środowisko uczenia się i praktyki dla naszych uczniów, aby mogli wykorzystać swoją wiedzę zawodową i umiejętności w praktyce oraz w dalszym rozwoju akademickim i osobistym.

Akredytacja... [-]
Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Witamy w dziale stosunków międzynarodowych na Özyeğin University . Stosunki międzynarodowe to poddziedzina nauk społecznych, która wykorzystuje różne interdyscyplinarne m ... [+]

Przegląd

Witamy w dziale stosunków międzynarodowych na Özyeğin University . Stosunki międzynarodowe to poddziedzina nauk społecznych, która wykorzystuje różne interdyscyplinarne metody zaczerpnięte z historii, ekonomii i socjologii w celu badania stosunków między podmiotami międzynarodowymi, takimi jak państwa, organizacje międzynarodowe, wielonarodowe korporacje i organizacje pozarządowe. Oprócz teoretycznych i empirycznych aspektów tych stosunków, stosunki międzynarodowe badają również ich role geograficzne i regionalne. Interakcja, która powstaje w wyniku tych relacji, powoduje szczególne zjawiska, takie jak bezpieczeństwo międzynarodowe i regionalne, migracja, zmiany koncepcji w prawie międzynarodowym, zbrodnie wojenne, odbudowa po konflikcie oraz budowanie państwa.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Program licencjackich systemów zarządzania informacją ma na celu rozwijanie najwyższej klasy absolwentów, którzy są w stanie zaspokoić potrzeby przedsiębiorstw w zakresie ... [+]

Przegląd

Program licencjackich systemów zarządzania informacją ma na celu rozwijanie najwyższej klasy absolwentów, którzy są w stanie zaspokoić potrzeby przedsiębiorstw w zakresie tworzenia, przechowywania, uzyskiwania dostępu i dzielenia się informacjami; posiadają wysoce zaawansowane umiejętności i kompetencje w planowaniu, projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu niezbędnymi metodami, procesami i systemami niezbędnymi do zaspokojenia takich potrzeb informacyjnych w przedsiębiorstwach korporacyjnych lub we własnych przedsięwzięciach; i którzy są zdolni do identyfikowania, zaspokajania i zarządzania takimi potrzebami poprzez przeprowadzanie analiz technicznych, ekonomicznych i strategicznych.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Ozyegin University

Program studiów inżynierskich na Özyeğin University stara się rozwijać nową generację inżynierów z dogłębną wiedzą i szeroką zdolnością do korzystania z najnowocześniejsz ... [+]

Przegląd

Program studiów inżynierskich na Özyeğin University stara się rozwijać nową generację inżynierów z dogłębną wiedzą i szeroką zdolnością do korzystania z najnowocześniejszych technologii dla zastosowań inżynierii lądowej; wyposażone w szerokie umiejętności w zakresie ich specjalizacji zarówno pod względem wzornictwa, jak i praktyki; poświęcone wartościom osobistym, kulturowym i społecznym; przejawiający intensywny entuzjazm i silne pragnienie myślenia, pytania i uczenia się. Nasi absolwenci będą mieli zaszczyt osiągnąć stanowiska w różnych dziedzinach inżynierii lądowej i wodnej, które wymagają dogłębnej specjalizacji w ciągle zmieniającym się świecie biznesu.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Program studiów licencjackich w Elektroechaniki Inżynierskiej powitał pierwszych studentów we wrześniu 2009 r. Pierwsza struktura programu nauczania została przeprowadzon ... [+]

PrzeglądProgram studiów licencjackich w Elektronic Engineering Engineering powitał pierwszych studentów we wrześniu 2009 roku. Pierwsza struktura programu nauczania została przeprowadzona pod kierunkiem kryterium ABET z badaniem wiodących szkół informatycznych na świecie i w Turcji, zgodnie z remakiem wszystkich zainteresowanych stron i konsultanci. Nasz dział obejmuje również standardy bolońskie w swoich strukturach. W związku z nową fazą oceny przeprowadzoną w 2014 r. Zdecydowaliśmy się na dokonanie przeglądu przez MÜDEK (Stowarzyszenie ds. Oceny i Akredytacji Programów Inżynieryjnych)Cele edukacyjneNasi absolwenci będą w staniepracować jako inżynierowie elektroniczni, badacze lub menedżerowie w przedsiębiorstwach krajowych lub międzynarodowych,zdobywania tytułów magisterskich lub doktorskich w inżynierii elektroniki elektrycznej lub pokrewnej dziedzinie w szkołach średnich na całym świecie, a ostatecznie zajmowanie stanowisk wydziałowych w środowisku akademickim orazopracowywać nowe produkty w oparciu o postępy w elektrycznych inżynierach elektronicznych i / lub zakładać nowe firmy z branży zaawansowanych technologii.Wyniki programuNasi studenci zdobędą poniższą wiedzę, umiejętności i zachowania do czasu ukończenia studiów.Podstawowe wyniki 1. Umiejętność skutecznego porozumiewania się oraz napisania i przedstawienia raportu w języku tureckim i angielskim. 2. Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespołach interdyscyplinarnych i interdyscyplinarnych. 3. Uznanie potrzeby uczenia się przez całe życie i umiejętności dostępu do informacji, śledzenia postępów w nauce i technologii oraz ciągłego odkrywania siebie. 4. Znajomość zarządzania projektami, zarządzania ryzykiem, innowacji i zarządzania zmianą, przedsiębiorczości i zrównoważonego rozwoju. 5. Znajomość sektorów i umiejętność przygotowania biznesplanu. 6. Zrozumienie odpowiedzialności zawodowej i etycznej oraz demonstrowanie zachowań etycznych.Wydział Inżynierii wyników szczegółowych 7. Znajomość problemów inżynierskich z epoki, globalny i społeczny wpływ rozwiązań technicznych na zdrowie, środowisko i bezpieczeństwo oraz... [-]
Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Program studiów licencjackich w zakresie inżynierii przemysłowej powitał pierwszych studentów we wrześniu 2009 r. Pierwsza struktura programu nauczania została przeprowad ... [+]

O nas

Program studiów licencjackich w zakresie inżynierii przemysłowej powitał pierwszych studentów we wrześniu 2009 r. Pierwsza struktura programu nauczania została przeprowadzona pod kierunkiem kryterium ABET wraz z badaniem wiodących szkół inżynierii przemysłowej na świecie i w Turcji, zgodnie z uwagami wszystkich zainteresowanych stron i konsultanci. Nasz Departament uwzględnia również standardy bolońskie w swoich strukturach. W związku z nową fazą oceny przeprowadzoną w 2014 r. Zdecydowaliśmy się na dokonanie przeglądu przez MÜDEK (Stowarzyszenie ds. Oceny i Akredytacji Programów Inżynieryjnych)

Cele edukacyjne

Nasi absolwenci będą w stanie

pracować jako inżynier przemysłowy, badacz lub menedżer w przedsiębiorstwach krajowych lub międzynarodowych,zdobyć tytuły magisterskie lub doktoranckie u inżynierów przemysłowych lub pokrewnych w szkołach średnich na całym świecie, a także ostatecznie zajmować stanowiska wydziałowe w środowisku akademickim, a takżeopracowywać nowe produkty w oparciu o postępy w inżynierach przemysłowych i / lub zakładać nowe firmy z branży zaawansowanych technologii.Wyniki programu... [-]
Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Program studiów podyplomowych w dziedzinie inżynierii mechanicznej z zadowoleniem powitał pierwszych studentów we wrześniu 2009 r. Pierwsza struktura programu nauczania z ... [+]

Przegląd

Wydział Inżynierii Mechanicznej Özyeğin University powstał w 2009 roku. Mamy pierwszych absolwentów w 2014 roku. Do roku 2015 badania i działania edukacyjne prowadzone są z 9 pracownikami wydziału, którzy są ekspertami w dziedzinie energii, mechatroniki i materiałów. Ogólna stawka stypendium wydziału wynosi 60%. Do 2015 roku 54 nowych studentów może zarejestrować się w programie budowy maszyn.

Nasza misja

Misją Wydziału Inżynierii Mechanicznej jest kształcenie skutecznych inżynierów i naukowców o ducha przedsiębiorczości i badaczy, którzy są wyposażeni w podstawową wiedzę naukową i techniczną oraz umiejętność korzystania z nowoczesnych technologii, które są niezbędne w projektowaniu i opracowywaniu nowych teorii i technologii do realizacji urządzeń, systemów i procesów potrzebnych społeczeństwu i branży oraz do prowadzenia badań podstawowych i stosowanych we współpracy z przemysłem i innymi instytucjami w celu uzyskania nowych informacji potrzebnych społeczeństwu i niezbędnych do projektowania i produkcji zaawansowanych produkty i procesy technologiczne.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Program studiów licencjackich w dziedzinie lotnictwa szczyci się bogatym programem nauczania, zaprojektowanym w celu stworzenia solidnych fundamentów zarówno w zarządzani ... [+]

Przegląd

Program studiów licencjackich w dziedzinie lotnictwa szczyci się bogatym programem nauczania, zaprojektowanym w celu stworzenia solidnych fundamentów zarówno w zarządzaniu, jak i lotnictwie, dzięki serii kursów głównych i podstawowych. Kompleksowy program programu wprowadza studentów w sferę zarządzania i lotnictwa, wyposażając ich w dogłębną wiedzę i zaawansowane umiejętności wymagane w obu dziedzinach. Program studiów licencjackich w dziedzinie lotnictwa jest również wzbogacony o różnorodny zestaw przedmiotów do wyboru w różnych dziedzinach, dając uczniom możliwość specjalizacji w obszarach ich zainteresowań. Przyjęcie prawdziwie międzynarodowej wizji, program ma również na celu zapewnienie międzynarodowej wymiany i staży dla studentów z wybitnymi akademickich zapisów.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program przygotowujący do nauki języka angielskiego, mają prawo do rozpoczęcia 4-letniego programu studiów licencjackich. Kursy akade ... [+]

Przegląd

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program przygotowujący do nauki języka angielskiego, mają prawo do rozpoczęcia 4-letniego programu studiów licencjackich. Kursy akademickie i teoretyczne szkolenia naziemne będą realizowane przez program studiów licencjackich Özyeğin University Özyeğin, natomiast szkolenie w zakresie lotów będzie oferowane przez organizację AYJET Anatolian Stars Flight Training zgodnie z Protokołem współpracy akademickiej podpisanym pomiędzy Özyeğin i AYJET. Nasi absolwenci będą również kwalifikowani do licencji pilotowej (ATPL) wydanej przez Dyrekcję Generalną Lotnictwa Cywilnego (SHGM).

"Przyszli studenci muszą złożyć świadectwo zdrowia pierwszej klasy (klasa 1) wydane przez uprawnione medyczne centra medyczne uznawane przez Dyrekcję Generalną Lotnictwa Cywilnego (SHGM), wraz z czystym rachunkiem zdrowia, który stwierdza, że" istnieją żadnych przeszkód ani ograniczeń, które uniemożliwiałyby posiadaczowi pełnienie funkcji pilota dowódcy w samolotach posiadających certyfikat pilota z załogą jednoosobową. "... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Jako założenie w ramach Wydziału Architektury i Projektowania po raz pierwszy w Turcji, Departament Komunikacji Projekt oferuje czteroletni program studiów licencjackich, ... [+]

Przegląd

Jako założenie w ramach Wydziału Architektury i Projektowania po raz pierwszy w Turcji, Departament Komunikacji Projekt oferuje czteroletni program studiów licencjackich, który ma na celu zrozumienie zasad, teorii i praktyki projektowania komunikacji w celu przekazywania pomysłów oraz informacje składające się z obrazu, tekstu i dźwięku w najbardziej efektywnej postaci. Obejmujące takie obszary, jak architektura informacji, interaktywny projekt interfejsu, aplikacje multimedialne, nowa generacja technologii komunikacyjnych i interaktywne systemy wystawiennicze, program ten jest wzajemnie wspierany przez inne wydziały na wydziale. Nasi studenci, oprócz zdobycia silnego zaplecza w zakresie zasad projektowania komunikacji, mogą być wyposażeni w interdyscyplinarną wiedzę, która obejmuje szeroką dziedzinę, lub poprzez zdobycie dogłębnej wiedzy dzięki naszemu modułowemu programowi, mogą zostać ukooczeni jako eksperci w dziedzinie skoncentrowanej na osobie.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Zawód w zakresie projektowania przemysłowego ma na celu rozwiązywanie problemów ludzi, poprawę ich jakości życia i uprzyjemnianie życia dzięki projektowaniu i opracowywan ... [+]

Przegląd

Zawód w zakresie projektowania przemysłowego

Zawód w zakresie projektowania przemysłowego ma na celu rozwiązywanie problemów ludzi, poprawę ich jakości życia i uprzyjemnianie życia dzięki projektowaniu i opracowywaniu innowacyjnych produktów, usług i systemów. Analizowanie istniejących doświadczeń użytkowników, poprawianie zepsutych doświadczeń i proponowanie nowych doświadczeń użytkownika leży u podstaw tego zawodu. Szeroka gama produktów, usług i systemów, z których korzystamy na co dzień, jest wynikiem takich starań. Należą do nich butelka CocaCola, która stała się ikoną marki, Sony Walkman, która zmieniła praktykę słuchania muzyki i Apple iPhone, które na nowo zdefiniowały naszą interakcję z telefonami. Te przykłady podkreślają również szerokie pole działania projektantów przemysłowych. Unikalny kontekst społeczny i kulturowy Turcji jeszcze bardziej rozszerza zastosowanie wzornictwa przemysłowego w naszym kraju. Wraz z naciskiem na rozwój i wzrost gospodarczy, firmy skierowały swoją uwagę na wzornictwo przemysłowe, aby zaproponować innowacyjne propozycje rozwiązań. W tym aspekcie wzornictwo przemysłowe jest oceniane jako nowe źródło innowacji, a tym samym konkurencja.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Program zarządzania hotelem licencjackim oferowany przez Özyeğin University School of Applied Sciences jest 4-letnim programem akademickim wprowadzonym jako pierwszy tego ... [+]

Przegląd

Program zarządzania hotelem licencjackim oferowany przez Özyeğin University School of Applied Sciences jest 4-letnim programem akademickim wprowadzonym jako pierwszy tego typu w Turcji, z publicznie ogłoszonym celem bycia w pierwszej dwudziestce (20) międzynarodowych programów akademickich w tej dziedzinie do roku 2020.

Protokół podpisany pomiędzy programem studiów licencjackich Özyeğin University i Swissôtel Hotels

Ponadto, program studiów licencjackich w zarządzie Özyeğin University School of Applied Sciences również podjął znaczne wysiłki, aby ustanowić swoją Radę Doradczą, jedyną w swoim rodzaju na świecie, zrzeszającą 12 aktywnych, doświadczonych liderów branży hotelarsko-turystycznej, odbyło się pierwsze posiedzenie i wszczęło pracę 16 lipca 2009 r. Dzisiaj nasza Rada Doradcza jest dumna ze swoich osiemnastu (18) członków, którzy udzielają wskazówek naszym studentom Zarządzania Hotelem jako Mentorzy.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Program Architektury Wnętrz i Projektowania Środowiska oferowany przez Wydział Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Ozyegin aspiruje do przygotowania absolwentów jako a ... [+]

Przegląd

Program Architektury Wnętrz i Projektowania Środowiska oferowany przez Wydział Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Ozyegin aspiruje do przygotowania absolwentów jako architektów wnętrz, którzy kładą duży nacisk na równowagę środowiskową, społeczną i ekonomiczną, stosując koncepcje zrównoważonego rozwoju nie tylko w projektowaniu przestrzennym, produktach i materiały, ale we wszystkich procesach projektowania i produkcji.

Celem programu jest poszerzenie wiedzy i umiejętności projektowych poprzez rygorystyczne badania kontekstów środowiskowych, społecznych i technologicznych, poprzez teoretyczne i stosowane badania oraz poprzez formułowanie eksperymentalnych, krytycznych i kreatywnych perspektyw dla tworzenia lepszych przestrzeni życiowych.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Program studiów licencjackich dla gastronomii i sztuki kulinarnej przeznaczony jest dla studentów aspirujących do kariery zawodowej w dziedzinie sztuki kulinarnej i usług ... [+]

Przegląd

Program studiów licencjackich dla gastronomii i sztuki kulinarnej przeznaczony jest dla studentów aspirujących do kariery zawodowej w dziedzinie sztuki kulinarnej i usług gastronomicznych. Ten cztero (4) letni program jest zintegrowany z zarządzaniem restauracją i jest jedyny w swoim rodzaju w Turcji. Program zapewnia solidną podstawę z podstawowymi kursami na temat sztuk kulinarnych, a następnie wzbogacony zestaw kursów dotyczących zaawansowanych technik gastronomicznych; a później wprowadza uczniów do zarządzania restauracją. Podczas 4-letniego okresu nauki uczniowie poznają tajniki kulinarnego świata i zdobędą praktyczne doświadczenie, stosując wiedzę teoretyczną w praktyce na kursach stosowanych.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ozyegin University

Studia licencjackie w dziedzinie informatyki z zadowoleniem przyjęli pierwsi studenci we wrześniu 2010 r. Pierwsza struktura programu nauczania została przeprowadzona pod ... [+]

Przegląd

Technologia stała się nieodłączną częścią naszego życia, a my uzależniliśmy się od technologii. Może to sprawiać wrażenie, że teraz dowodzimy technologią i nauką bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Ale jak dokładne jest to? Istnieje niebezpieczeństwo uzależnienia od technologii: może ograniczać myślenie, inwencję i kreatywność, a ostatecznie osłabiać siłę produkcji nauki i technologii. Tak więc misją wydziału inżynierii powinna być transformacja naszej młodzieży od użytkowników technologii do twórców technologii w ogromnym oceanie technologii. Inżynierowie, których wspieramy, muszą wiedzieć, że co najmniej połowa wiedzy i umiejętności potrzebnych do stworzenia telefonu komórkowego, który trzymają w rękach, w rzeczywistości spoczywa w ich własnych umysłach. Ich ugruntowana pewność siebie i kumulacja wiedzy z pewnością przyczynią się do zmiany ich przyszłych dążeń w zakresie przedsiębiorczości i ich przystąpienia do świata akademickiego poprzez produkcję naukową. Powinno być wiadome, że za każdą udaną inicjatywą technologiczną kryją się osoby, które przyjęły akumulację wiedzy, ciężkiej pracy i racjonalnego myślenia jako swoje podstawowe zasady. W przeciwieństwie do popularnego myślenia, "dobry pomysł" nigdy nie wystarcza, by samemu stworzyć technologicznego giganta. Mając to na uwadze, uczymy naszych uczniów, że uczenie się, zadawanie pytań i analizowanie są kluczowymi sposobami myślenia. Kiedy to robimy, przygotowujemy ich również jako inżynierów przedsiębiorczych, pomagamy im zintegrować się z branżą i odkrywamy naszych studentów, którzy chcą wcześniej rozpocząć karierę akademicką, aby skierować ich na właściwy kurs.... [-]

Turcja Orman Sokak
Wrzesień 2020
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Çekmeköy Campus Nişantepe District, Orman Street, 34794 Çekmeköy
34794 Orman Sokak, Stambuł, Turcja