Academy of Art University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Od prawie 90 lat artyści i projektanci nazywają Academy of Art University swoim domem. Założony w San Francisco i prowadzony przez rodzinę od 1929 roku, jest największą prywatną uczelnią artystyczną i projektową w kraju.

Jesteśmy przede wszystkim profesjonalną szkołą - specjalistycznym miejscem, które pomaga opanować rzemiosło, przygotowując się do pełnienia profesjonalnych ról jako artystów i projektantów. Nasz praktyczny program nauczania jest prowadzony przez jedne z najlepszych umysłów pracujących w dzisiejszych branżach kreatywnych i innowacyjnych. Pomogą ci rozwinąć swój talent i zdobyć umiejętności poszukiwane na kreatywnym rynku.

Wszyscy są tu mile widziani. Nasza integracyjna polityka przyjęć jest rzadka wśród szkół artystycznych. Odkryliśmy, że potencjał naszych studentów nie zależy od ich przeszłości gdzie indziej, ale od ich przyszłości z nami. Znajdź swoje miejsce i cel na Academy of Art University , przygotowując się do kariery zawodowej.

Academy of Art University / Academy of Art University

Życie studenckie w Akademii

Academy of Art University to absolutnie niesamowite miejsce na studenta. San Francisco, jedna z największych na świecie kreatywnych stolic, jest naszym domem od 1929 roku. Do naszych sąsiadów należą olbrzymy we wszystkim, od reklamy, animacji i architektury po komunikację, tworzenie gier i projektowanie stron internetowych.

Nasza wizja i misja

Nasza wizja: Być pierwszym wyborem dla studentów poszukujących światowej klasy edukacji w dziedzinie sztuki i pierwszym wyborem dla tych, którzy chcą zatrudnić artystów na całym świecie.

Nasza misja: Academy of Art University przygotowuje początkujących specjalistów w dziedzinie projektowania, komunikacji i sztuki, zapewniając doskonałe stopnie licencjackie i magisterskie oraz programy certyfikatów i portfolio.

Nasze przywództwo

Academy of Art College został założony w San Francisco w 1929 roku przez Richarda S. Stephensa, malarza dzieł sztuki i dyrektora kreatywnego Sunset Magazine. Z pomocą żony, pani Clary Stephens, otworzył nową szkołę na wynajętym poddaszu przy ulicy Kearny 215, aby uczyć sztuki reklamowej.

Richard S. Stephens

Academy of Art College został założony w San Francisco w 1929 roku przez Richarda S. Stephensa, malarza dzieł sztuki i dyrektora kreatywnego Sunset Magazine. Z pomocą żony, pani Clary Stephens, otworzył nową szkołę na wynajętym poddaszu przy ulicy Kearny 215, aby uczyć sztuki reklamowej. W ciągu kilku lat wybitny wydział praktykujących artystów i projektantów pomógł sformułować filozofię szkoły - zatrudnić uznanych specjalistów, aby uczyć przyszłych specjalistów. W 1933 r. Program nauczania został poszerzony o ilustrację mody, aw 1936 r. Dodano dział sztuki.

Dr Richard A. Stephens

Syn Richarda i Clary, dr Richard A. Stephens, przeniósł się na stanowisko prezydenta w 1951 r., A jego wskazówki doprowadziły do rozszerzenia od 50 studentów do ponad 5000, przy znacznym rozszerzeniu kierunków na wydziałach. W 1966 r. Szkoła została zarejestrowana i uzyskała uprawnienia do oferowania stopnia licencjata w dziedzinie sztuk pięknych przez Biuro ds. Prywatnej Edukacji Podyplomowej i Kształcenia Zawodowego Stanu Kalifornia. Program studiów magisterskich został zainaugurowany w 1977 r. I zatwierdzony do 1983 r.

Dr Elisa Stephens

Dr Elisa Stephens, wnuczka założyciela naszej szkoły, zastąpiła swojego ojca na stanowisku Prezydenta Academy of Art University w 1992 roku. Dr Stephens angażuje się w rozszerzanie programu nauczania Akademii, aby pozostać na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w branży, a także rozwój najnowocześniejszych obiektów i zasobów.

W 2004 r. Nazwa szkoły została zmieniona z Academy of Art College na Academy of Art University uznając jej głębię, zakres i jakość kształcenia.

Dziś uniwersytet jest największą prywatną szkołą sztuki i designu w kraju. Studenci mają teraz możliwość kontynuowania studiów licencjackich, licencjackich, licencjackich, architektonicznych, stowarzyszonych, magisterskich, magisterskich, architektonicznych, poświadczających nauczanie sztuki, programów certyfikacyjnych i kontynuowanie kursów edukacji artystycznej w 28 kierunkach.

Akredytacja

Academy of Art University przygotowuje początkujących specjalistów w dziedzinie projektowania, komunikacji i sztuki, zapewniając doskonałe stopnie licencjackie i magisterskie oraz programy rozwoju certyfikatów i portfolio.

Rada do spraw akredytacji wnętrz

Rada ds. Akredytacji Projektowania Wnętrz (CIDA) jest niezależną organizacją non-profit akredytującą programy edukacji projektowania wnętrz na uczelniach wyższych i uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Programy architektury i projektowania wnętrz BFA oraz programy architektury i projektowania wnętrz MFA są akredytowane przez CIDA. CIDA znajduje się pod adresem 206 Grandville Ave., Suite 350, Grand Rapids, MI 49503-4014. Tel. 1-616-458-0400

Kalifornijska komisja ds. Akredytacji nauczycieli

California Commission on Teacher Credentialing (CTC) to agencja w oddziale wykonawczym rządu stanu Kalifornia. Głównym celem agencji jest służenie jako stanowa rada ds. Standardów edukacyjnych dla szkół publicznych w Kalifornii, licencjonowanie i uznawanie profesjonalnych nauczycieli w stanie, egzekwowanie praktyk zawodowych nauczycieli i dyscyplina posiadaczy referencji w stan Kalifornia. CTC akredytuje akredytowany przez Academy of Art University Pięknych program nauczania przedmiotów artystycznych.

Znajdują się one przy 1900 Capitol Avenue, Sacramento, CA 95811. Tel .: 916-322-6253.

UWAGA: Internetowe poświadczenie nauczania sztuki i mistrzowie w nauczaniu sztuki wymagają zadań w terenie w zakresie obserwacji i nauczania sztuki wśród uczniów w lokalnych szkołach publicznych Bay Area.

National Architectural Accrediting Board

W Stanach Zjednoczonych większość tablic rejestracyjnych wymaga dyplomu akredytowanego programu studiów zawodowych jako warunku uzyskania licencji.

National Architectural Accrediting Board (NAAB), która jest jedyną agencją upoważnioną do akredytacji programów studiów zawodowych w architekturze oferowanych przez instytucje posiadające akredytację regionalną w USA, uznaje trzy rodzaje dyplomów:

 • licencjat z architektury
 • Master of Architecture
 • Doktor architektury

Programowi można przyznać okres ośmioletni, ośmioletni z warunkami lub dwuletni okres ciągłej akredytacji lub trzyletni okres wstępnej akredytacji, w zależności od stopnia zgodności z ustalonymi standardami edukacyjnymi .

Programy doktora architektury i magistra architektury mogą wymagać przyjęcia nieakredytowanych studiów licencjackich z architektury w celu przyjęcia. Jednak nieakredytowany stopień sam w sobie nie jest uznawany za stopień akredytowany.

Academy of Art University , School of Architecture, oferuje następujące programy akredytowane przez NAAB:

 • Licencjat Architektury (162 punktów licencjackich)
 • Master of Architecture (stopień profesjonalny + 63 punktów magisterskich)
 • Master of Architecture (stopień nieprofesjonalny + 87 punktów magisterskich)

Krajowe Stowarzyszenie Szkół Sztuki i Projektowania

National Association of Schools of Art and Design (NASAD) to krajowa agencja akredytująca dla sztuki i projektowania oraz dyscyplin związanych ze sztuką i projektowaniem. Academy of Art University jest akredytowany przez National Association of Schools of Art and Design (NASAD) w celu oferowania stopni:

 • Associate of Arts
 • Bachelor of Arts
 • Licencjat sztuk Pięknych
 • Master of Fine Arts
 • Master of Arts i certyfikaty.

Wszystko Academy of Art University AA, BA, BFA, MA, MSZ i programów nauczania sztuki poświadczeń są akredytowane przez Nasad wyjątkiem programów oferowanych przez tych szkół:

 • School of Acting
 • School of Architecture
 • School of Communications & Media Technologies
 • Szkoła Architektury Krajobrazu
 • School of Music Production & Sound Design for Visual Media
 • Szkoła pisania dla filmu, telewizji i mediów cyfrowych
 • AA w zakresie renowacji pojazdów oferowanych przez School of Industrial Design
 • BS w programowaniu gier oferowane przez School of Game Development

Narodowe Stowarzyszenie Szkół Sztuki i Projektowania (NASAD) znajduje się pod numerem 11250 Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA, 20190. Tel. 703,437.0700

WASC Senior College and University Commission

Academy of Art University jest regionalnie akredytowany przez WASC Senior College i University Commission (WSCUC), jedno z siedmiu regionalnych stowarzyszeń akredytujących publiczne i prywatne uczelnie i szkoły w Stanach Zjednoczonych.

WSCUC znajduje się przy 985 Atlantic Avenue # 100, Alameda, Kalifornia, 94501. Tel. 510.748.9001.

Akredytacja WSCUC dla programów online

Zarówno stacjonarne, jak i internetowe programy studiów na Academy of Art University są akredytowane przez WASC Senior College i University Commission (WSCUC). Następujące programy studiów nie są obecnie oferowane online:

 • AA, BFA, MA i MSZ w działaniu
 • Magister zaawansowanego projektowania architektonicznego
 • AA w restauracji samochodowej
 • BFA i MFA w projektowaniu obuwia i akcesoriów
 • BFA i MFA w projektowaniu dzianin
 • BFA i MFA w projektowaniu tekstyliów
 • Magister pisania i reżyserii filmowej

Oświadczenie o niedyskryminacji

Academy of Art University przyznaje studentom dowolnej rasy, koloru, wieku, religii oraz pochodzenia narodowego lub etnicznego wszelkie prawa, przywileje, programy i działania ogólnie przyznawane lub udostępniane studentom w szkole. Akademia nie dyskryminuje ze względu na rasę, kolor skóry, wiek, płeć, religię, upośledzenie fizyczne, orientację seksualną lub pochodzenie narodowe lub etniczne w zakresie zarządzania polityką edukacyjną, programami stypendialnymi i pożyczkowymi oraz innymi programami administrowanymi przez szkołę.

Lokalizacje

San Francisco

Address
79 New Montgomery Street
94105 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium