Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Oświetlanie drogi dla studentów od 1836 roku

Zawsze byliśmy pionierami. Nasze niezmienne zaangażowanie w niezależną myśl, dyscyplinę akademicką, kreatywność i społeczność uczyniło nas liderem edukacyjnym od 1836 roku.

Magia Alfred University

  • 97% OTRZYMUJE POMOC FINANSOWĄ

Prawie całe nasze ciało studenckie otrzymuje jakąś formę pomocy finansowej - głównie dotacje i stypendia.

  • 98% SUKCESU

W ciągu roku od ukończenia studiów 98% naszych studentów kończy pracę lub studiuje w szkole wyższej.

  • 13: 1 STUDENT / WYNIKI WYŚLIWOŚCI

Małe rozmiary klas oznaczają indywidualną uwagę - i więcej możliwości rozwoju.

Alfred Advantage

Na Alfred University nie spędzisz całego czasu za biurkiem. Nasz program nauczania opiera się na uczeniu się przez doświadczenie, co oznacza, że ​​będziesz miał możliwie najwięcej praktycznej nauki. W zależności od kierunku studiów możesz znaleźć się w terenie, w studiu, w laboratorium, w klasie lub wziąć udział w symulowanych scenariuszach, które dają przewagę nad konkurencją, gdy wchodzisz na rynek pracy lub idziesz do szkoły. Poznasz pojęcia, a następnie aktywnie je wykorzystasz poprzez projekty, wycieczki terenowe, wizyty w terenie, staże i interakcje z profesjonalistami w terenie.

Opiekuńcza społeczność

Nasz wydział i pracownicy są szanowani nie tylko ze względu na ich wiedzę i umiejętności, ale także dlatego, że dbają o Ciebie jako o osobę. Służą jako prawdziwi mentorzy, oferując spersonalizowaną uwagę dzięki małym rozmiarom klas, współczynnikowi 13: 1 dla studentów i współpracując z nimi jako doradcy. Poświęcają czas, aby powitać Cię w społeczności UA, obserwować, jak dorastasz jako lider i uczony, i pomóc ci nawiązać kontakt z absolwentami i innymi ekspertami.

Globalne doświadczenie

Świat jest naprawdę niewielki, a na Alfred University cenimy różnorodność. Nasi studenci wnoszą bogate doświadczenia, które obejmują kontynenty, kraje i stany. Cenimy różnorodność, ponieważ nie tylko pomaga lepiej zrozumieć świat, pomaga zrozumieć samego siebie i to, jak pasuje do globalnego społeczeństwa. Zaangażuj się w wiele programów wielokulturowych i międzynarodowych na terenie kampusu, a zobaczysz, jak łatwo jest zdobywać przyjaciół z całego świata.

Nasza misja

Wizja

Alfred University będzie innowacyjnym liderem w dostarczaniu doskonałości akademickiej i trwałej wartości edukacyjnej, przygotowując wszystkich studentów na sukces w swoich studiach i przez całe życie.

Misja

Misją Alfred University jest zapewnienie doskonałej jakości i trwałej wartości poprzez akademickie i programowe programowanie, które jest zarówno intelektualnie trudne, jak i praktycznie istotne. Jesteśmy zróżnicowani kulturowo i nastawieni na studentów i chcemy służyć stale zmieniającej się populacji studentów. Poszukujemy studentów z aspiracjami i zaangażowaniem, aby dobrze sobie radzili dla siebie i dla swoich większych społeczności. W ten sposób przygotowujemy naszych uczniów z wiedzą, umiejętnościami i nawykami życiowymi, które umożliwią im odniesienie sukcesu i życie w ciągłym rozwoju osobistym i służbie innym. Rezultaty te są osiągane dzięki zaangażowaniu całej społeczności Alfred University Alfredu w nauczanie i badania, pogoni za wiedzą naukową i techniczną, twórczości artystycznej i humanistycznej nauce.

Wartości

Na Alfred University cenimy:

  • Środowisko uczenia się, które promuje otwartą wymianę pomysłów, krytycznego myślenia, świadomości globalnej, umiejętności technologicznych, uczciwości intelektualnej i zaangażowania społeczności;
  • Środowisko pracy promujące otwartą komunikację, uznawanie osiągnięć i rozwój osobistego potencjału;
  • Badania naukowe i stypendia, które poszerzają granice wiedzy, przyczyniają się do kształcenia absolwentów i studentów oraz wykazują kreatywność we wszystkich dziedzinach starań;
  • Różnorodność w ludziach i kulturach, pomysły i stypendia;
  • Kampus, który jest bezpieczny, atrakcyjny i promuje zdrowie i dobre samopoczucie;
  • Opiekuńcza społeczność, która szanuje każdą osobę, rozwija intelektualną ciekawość i wzrost, promuje i modeluje dobre obywatelstwo oraz zachęca do oświeconego przywództwa.

Co mówią eksperci

Wyjdź poza błyszczące broszury i przeczytaj, co mówią zewnętrzni eksperci. Przekonasz się, że eksperci zgadzają się: Alfred University to świetne miejsce dla ciebie!

Best College Reviews uplasowało Alfred University w "The Top 50 Best Small Colleges 2017-2018", cytując "... z absolwentami ankietowanymi na niewiarygodnych 98 procentach wyników kariery zawodowej, nietrudno zrozumieć, dlaczego Alfred jest czołową małą szkołą".

AU uzyskało wynik równy lub lepszy od NYU, SUNY ESF, NC State, Buff State, SUNY Geneseo, Auburn, Loyola i Saint John Fisher w ocenie "wartości dodanej" w Brookings Institution w około 4000 szkół w całym kraju.

Studia magisterskie na Alfred University ceramiki (nr 1) i szkła / rzeźby (nr 9) po raz kolejny staną na czele listy rankingowej podobnych programów, według amerykańskich wiadomości

Forbes i Princeton Review obejmują Alfred University w swoich wykazach najlepszych szkół w kraju.

Alfred zajmuje czołowe miejsce w rankingu Niche 2018 Best Colleges w kategoriach "Najlepsze małe uczelnie w Ameryce", "Najlepsze prywatne uniwersytety w Ameryce" i "Najlepsze uczelnie w Ameryce".

Value Colleges ocenił Alfred University nr 16 w "Najlepszym 50 najlepszym letnim programie przedszkolnym" na 2018 r., Między innymi Yale, UCLA, Georgetown i Virginia Tech, w oparciu o jakość, dostępność i potencjał naszych letnich programów młodzi ludzie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Alfred University

Program Biologii Alfred University zapewnia uczniom różnorodną i interaktywną edukację w nietradycyjnych, praktycznych warunkach. Tutaj uczynisz naukę, a nie tylko się je ... [+]

O

Alfred University rachunkowości Alfred University przygotowuje ciebie i twoich kolegów z klasy do zostania certyfikowanymi publicznymi księgowymi, audytorami i konsultantami, cieszącymi się dynamicznymi możliwościami zatrudnienia po ukończeniu studiów w stale zmieniającym się klimacie gospodarczym. Masz również możliwość zastosowania tych zasad w innych głównych dziedzinach i dziedzinach, takich jak biznes, finanse i prawo.

Nowoczesne udogodnienia

W obiektach Science Center znajduje się wiele urządzeń badawczych, w tym cyfrowe systemy obrazowania, okapy laminarne, mikroskopy fluorescencyjne i fazowo-kontrastowe, spektrofotometry UV / VIS, sprzęt do biologii molekularnej, sprzęt do próbkowania terenowego i komory wzrostu środowiskowego.... [-]

Stany Zjednoczone Alfred
Wrzesień 2019
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alfred University

Nasz program chemii ma na celu promowanie i wspieranie Twojej intelektualnej ciekawości już teraz i przez całą Twoją karierę, rozwinięcie umiejętności skutecznego rozwiąz ... [+]

O

Nasz program chemii ma na celu promowanie i wspieranie Twojej intelektualnej ciekawości już teraz i przez całą Twoją karierę, rozwinięcie umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów i skutecznego komunikowania niuansów chemicznych z wszystkimi odbiorcami. Nasi absolwenci wchodzą do pracy z jasnym zrozumieniem miejsca chemii w naukach przyrodniczych i zrozumieniem związku między nauką przyrodniczą, środowiskiem i resztą ludzkiej kultury.

4 1 Chemia MBA Track

Jako specjalista z chemii, otrzymasz możliwość wprowadzenia czteroletniego i jednego utworu, zarabiając BS w chemii, jak i MBA.

Zatwierdzono ACS

American Chemical Society wyraziło zgodę na program Alfred University . Tylko jeden na cztery studia licencjackie Chemii jest w stanie osiągnąć to wyróżnienie.... [-]

Stany Zjednoczone Alfred
Wrzesień 2019
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alfred University

Rosnąca populacja, wymagania technologiczne i dalsze dążenie do wyższego standardu życia stawiają coraz większe wymagania globalnym zasobom. Jako student studiów środowis ... [+]

O

Rosnąca populacja, wymagania technologiczne i dalsze dążenie do wyższego standardu życia stawiają coraz większe wymagania globalnym zasobom. Jako student studiów środowiskowych będziesz badać wpływ tych stresów na Ziemię i jej mieszkańców w klasie, na polu i w laboratoriach.

Niezależne projekty badawcze

Wszystkie nasze główne kierunki angażują się w niezależne studia licencjackie w ramach programu Environmental Studies. Tematy tych projektów różnią się znacznie w zależności od zainteresowań studentów. Jesteśmy przekonani, że uczniowie uczą się przez "robienie" i wykorzystują praktyczne, interaktywne nauczanie na praktycznie wszystkich naszych kursach.... [-]

Stany Zjednoczone Alfred
Wrzesień 2019
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Alfred University

Aby uzyskać bardzo pożądaną, ekskluzywną edukację w dziedzinie inżynierii szkła, nie szukaj dalej niż Alfred University . Tutaj oferujemy jedyny program studiów pierwszeg ... [+]

O

Aby uzyskać bardzo pożądaną, ekskluzywną edukację w dziedzinie inżynierii szkła, nie szukaj dalej niż Alfred University . Tutaj oferujemy jedyny program studiów pierwszego stopnia w kraju, o niewielkich rozmiarach klasowych, wiele możliwości dla studiów licencjackich i rozbudowaną sieć absolwentów pracujących w przemyśle szklarskim i ceramicznym. Co więcej, nasz program naukowy w dziedzinie szkła jest akredytowany przez ABET (Komisja Akredytacyjna ds. Inżynierii).

EKSKLUZYWNY PROGRAM

Jedyny program studiów na kierunku Inżynieria Glass w kraju.

MOŻLIWOŚCI BADAŃ

Mnóstwo możliwości dla studiów licencjackich i dostępu do najnowocześniejszych obiektów badawczych.... [-]

Stany Zjednoczone Alfred
Wrzesień 2019
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alfred University

Czy interesuje cię kariera w cyfrowej elektronice i technologii materiałów lub inżynierii? Zapoznaj się z programem ABET Accredited Materials Science and Engineering na A ... [+]

O

Czy interesuje cię kariera w cyfrowej elektronice i technologii materiałów lub inżynierii? Zapoznaj się z programem ABET Accredited Materials Science and Engineering na Alfred University . Ten ambitny program zapewni ekspozycję koncepcjom związanym z technologiami wielomateriałowymi i kompozytowymi, a także interakcję materiałów kompozytowych z żywymi systemami biologicznymi dla studentów zainteresowanych tematem badań nad materiałami biomedycznymi.

ZACZĄĆ TERAZ

Praktyczny program wprowadzający studentów do nauki o materiałach w pierwszym roku.

MOŻLIWOŚCI BADAŃ

Mnóstwo możliwości dla studiów licencjackich i dostępu do najnowocześniejszych obiektów badawczych.... [-]

Stany Zjednoczone Alfred
Wrzesień 2019
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alfred University

Jeśli twoją pasją jest uczenie się, jak działają rzeczy, rozdzielając je i skutecznie je łącząc, główny kierunek inżynierii mechanicznej na Alfred University jest dla Cie ... [+]

O

Jeśli twoją pasją jest uczenie się, jak działają rzeczy, rozdzielając je i skutecznie je łącząc, główny kierunek inżynierii mechanicznej na Alfred University jest dla Ciebie idealny. Program jest akredytowany przez ABET i jest idealną edukacją dla studentów pragnących wejść do przemysłu, rozwijać własną firmę lub skorzystać z różnych możliwości w edukacji, lotnictwie, motoryzacji, przemyśle chemicznym i agencjach rządowych.

NOWOCZESNE OBIEKTY

Nowe obiekty testowe, w tym tunel wodny, tunel aerodynamiczny i ramy testowe do pomiaru wytrzymałości materiałów.

ZACZĄĆ TERAZ

Praktyczny program inżynierski, który wprowadza studentów w nowoczesne narzędzia inżynierii mechanicznej w pierwszym semestrze.... [-]

Stany Zjednoczone Alfred
Wrzesień 2019
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alfred University

Zostań ekspertem w branży, która zmienia sposób, w jaki społeczeństwo wykorzystuje energię dzięki naszej specjalności Inżynieria Odnawialnych Źródeł Energii. Jeden z niew ... [+]

O

Zostań ekspertem w branży, która zmienia sposób, w jaki społeczeństwo wykorzystuje energię dzięki naszej specjalności Inżynieria Odnawialnych Źródeł Energii. Jeden z niewielu prawdziwych programów energii odnawialnej osadzony w silnej bazie inżynierskiej, program ten oferuje narzędzia, technologię i know-how, których potrzebujesz po ukończeniu studiów, aby wejść na rosnący rynek pracy z odnawialnymi źródłami energii z niezliczonymi możliwościami.

EKSKLUZYWNY PROGRAM

Jeden z niewielu prawdziwych stopni inżynieryjnych specjalizujących się w inżynierii energii odnawialnej.

NOWOCZESNE OBIEKTY

Nowe urządzenia laboratoryjne do projektowania i testowania technologii energii odnawialnej.... [-]

Stany Zjednoczone Alfred
Wrzesień 2019
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alfred University

Alfred University w Alfredu w Alfred University Sportowej zapewnia możliwość skoncentrowanego studiowania i praktycznych doświadczeń z pracy klinicznej. Program opiera si ... [+]

O

Alfred University w Alfredu w Alfred University Sportowej zapewnia możliwość skoncentrowanego studiowania i praktycznych doświadczeń z pracy klinicznej. Program opiera się na solidnych podstawach w sojuszniczej dziedzinie opieki zdrowotnej z silnym naciskiem na profesjonalne dziedziny, takie jak obrażenia i zapobieganie chorobom oraz ocena kliniczna i diagnoza. Nasz stosunek studentów do wydziału jest niski, a nasz wydział obejmuje lekarza, który jest specjalistą w medycynie sportowej. Wbudowana pomoc w naukach ćwiczeń jest również kluczową cechą programu.

Trening

Program szkolenia sportowego opiera się na filozofii, że edukacja jest procesem trwającym całe życie. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku zawodu, który poprzez swoją praktykę specyficznych umiejętności stara się zaspokajać potrzeby sportowców i osób aktywnych zawodowo. Potrzeby tej wybranej grupy są dynamiczne ze względu na ciągłe doskonalenie metod szkolenia i nowych odkryć poprzez badania.... [-]

Stany Zjednoczone Alfred
Wrzesień 2019
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alfred University

Alfred University rachunkowości Alfred University przygotowuje ciebie i twoich kolegów z klasy do zostania certyfikowanymi publicznymi księgowymi, audytorami i konsultant ... [+]

O

Alfred University rachunkowości Alfred University przygotowuje ciebie i twoich kolegów z klasy do zostania certyfikowanymi publicznymi księgowymi, audytorami i konsultantami, cieszącymi się dynamicznymi możliwościami zatrudnienia po ukończeniu studiów w stale zmieniającym się klimacie gospodarczym. Masz również możliwość zastosowania tych zasad w innych głównych dziedzinach i dziedzinach, takich jak biznes, finanse i prawo.

Praktyki

Zdobądź doświadczenie w świecie rzeczywistym i kredyty akademickie dzięki stażom - niezależnie od tego, czy pasjonujesz się budownictwem publicznym, czy prywatnymi odrzutowcami

100% sukcesu

Stopień rozmieszczenia naszych ocen księgowych jest wyjątkowo wysoki (prawie 100%) i jest wskaźnikiem wysokiej jakości naszego programu.... [-]

Stany Zjednoczone Alfred
Wrzesień 2019
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Alfred University

School of Art and Design oferuje czteroletni, profesjonalny program prowadzący do uzyskania tytułu Bachelor of Fine Arts (BFA). Unikalny program nauczania, który obejmuje ... [+]

O

School of Art and Design oferuje czteroletni, profesjonalny program prowadzący do uzyskania tytułu Bachelor of Fine Arts (BFA). Unikalny program nauczania, który obejmuje specjalistyczne podejście do każdego z akademickich lat studiów, jest uznawany za innowację w podkreślaniu dyscypliny i interdyscyplinarnych możliwości. Tutaj będziesz pracował w supernowoczesnych obiektach, będziesz mieć zapewnione indywidualne studia w swoim ostatnim roku, a będziesz czerpać korzyści z wprowadzenia częściowo finansowanego przez państwo programu artystycznego na uczelni prywatnej.

Otwarty program nauczania

Stopień BFA daje studentom możliwość studiowania sztuki ceramicznej, rysunku, malarstwa, fotografii, grafiki, mediów drukowanych, wideo, sztuki dźwiękowej, mediów interaktywnych lub szkła i rzeźby w ramach otwartego programu nauczania.... [-]

Stany Zjednoczone Alfred
Wrzesień 2019
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku