Przeczytaj oficjalny opis

DomAkwinu College, Integracyjne społeczności szkolnej zakorzenione w tradycji katolickiej i Dominikany, zapewnia liberalnej edukacji artystycznej z perspektywy globalnej, podkreśla przygotowania zawodowego skupia się na przywództwa i służby dla innych, a sprzyja zaangażowanie na rzecz kształcenia ustawicznego poświęcony poszukiwaniu prawdy i wspólne dobry.

Weź udział w wirtualnym zwiedzaniu kampusu, klikając tutaj

Nasza wizja

Akwinu College jest uznawany za wyjątkowo katolickiego college'u sztuk wyzwolonych, który przygotowuje osoby do kariery przywództwa i usługi w rozwoju zrównoważonej i właśnie globalnej społeczności.

Sztuki wyzwolone

Liberalna edukacja artystyczna jest wszechstronne wykształcenie, mające na celu rozwój uczniów, którzy się rozwijać we wszystkich wymiarach życia. Na Akwinu, a uczniowie otrzymują przygotowania zawodowego w poszczególnych dyscyplinach, celem jest, aby nadawać się do wszystkiego. Edukacja dla całej osoby, która jest najlepsza dla całego życia, a nie tylko w dniu 9-5 prac, ale przygotowuje do stale zmieniającego się świata.

Co można zrobić dla mnie?

 • Wolność liberalnej edukacji artystycznej obejmuje wolność duchową i promuje sposoby myślenia i życia, które umożliwiają studentom zrealizować cel Boga dla nich w życiu.
 • Poprzez skupienie się na całej osoby, studenci uzyskać zrozumienie jak wypełnić ważną rolę w swoim wolnym czasie, na przykład będąc dobry przyjaciel, członek kościoła, małżonka lub pozytywny przyczynia do Wspólnoty.
 • W wyniku nabycia szeroki, fundamentalne edukacji, uczniowie są przygotowani do szerokiej gamy możliwości kariery przez całe życie.
 • Przy mniejszym rozmiarze oraz mniejszej proporcji uczeń / profesora niż większych uniwersytetów, otrzymasz bardziej spersonalizowane uwagę, jest bardziej prawdopodobne, aby być określane staży i pracy i nauczyć się promować głębsze relacje.
wynik

Istnieje wiele rzeczy, aby być dumni z Akwinu. Uznanym w kraju i przyznany dla naszych silnych programów akademickich, lekkoatletyka, sukcesu w zakresie zrównoważonego rozwoju i usług wysiłków, a przede wszystkim z wyników naszych uczniów.

krajowe nagrody

 • Świętujemy nasze wyraźnie katolicki i dominikańskie korzenie, Akwinu została nagrodzona Top 50 Catholic College (2015 Ranking Best katolickiego Colleges and Universities).
 • Akademia znalazła się na 3. Best Value Midwestern School (2017 US News & World Report)
 • # 41 Najlepszy Midwestern University Regional (2016 CollegeChoice.net 2016 Rankings).

Sukces uczeń

Istnieje wiele możliwości dla naszych uczniów do odkrywania swoich zainteresowań. Czy to przez uczących się, wykonując badania licencjackich lub prowadzącej staż, jest coś dla każdego.

 • Akwinata ma bardzo wysoki wskaźnik kwalifikacyjny, w którym 90% naszych absolwentów 2014 były albo pracownikiem lub szkół wyższych w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły.
 • Praktyka partnerów, takich jak Amway, Disney, Steelcase, Spectrum Zdrowia, Grand Rapids Art Museum, Van Andel Research Institute i Detroit Tigers i wiele więcej!
 • Akwinu jest w rankingu 3 procent wszystkich programów księgowych w kraju w oparciu o stawki CPA 2014 egzamin przejścia.
 • Mamy prawie 70% tempo przyjęcia do szkoły medycznej, i rozwijać się ze współpracy z MSU College of Medicine Early Human Assurance Program.
 • 100% absolwentów pielęgniarstwa i Chemii zatrudnionych w ciągu 6 miesięcy od ukończenia szkoły.
 • studentów szkół zdać test Michigan dla Nauczycieli Certyfikacji w tempie 92,4%.
 • Nasi absolwenci mają 90% wskaźnik przyjęcia do Fizycznego Assistant, fizykoterapia i programów stomatologicznych.
studenci
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Aquinas College

Misją Wydziału Sztuki jest trenować artystów, historyków sztuki oraz sztuki wizualne administratorów, a także w celu zapewnienia szkolenia serwisowe dla kierunków non-art ... [+]

Dlaczego uczyć się sztuki?

Misją Wydziału Sztuki jest trenować artystów, historyków sztuki oraz sztuki wizualne administratorów, a także w celu zapewnienia szkolenia serwisowe dla kierunków non-artystycznych. Poprzez naszych kursów, dążymy do zbudowania uznanie dla bogatego wymiany zdjęć i pomysłów, które mogą się zdarzyć między sztuką i innych dyscyplin naukowych. Nasi absolwenci w sztuce zostały zachęcone do rozważenia ich przyszłej roli zawodowej w kontekście zarówno współczesnego świata i historycznego świata. Oprócz szacunku dla historii sztuki, ale nauczono odpowiednie umiejętności umysłu, dłoni i oka. Zostały one przyczyniły się do znalezienia kolejnych etapów ich podróż życia i zostały zakwestionowane być najlepszym mogą one być w wybranej specjalności.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Aquinas College

Akwinu College oferuje tylko licencjatów Nauka w Tłumaczeń w stanie Michigan. Program jest przeznaczony dla studentów, którzy poszukują profesjonalnego ostrość i interdys ... [+]

Akwinu College oferuje jedyną Licencjat Nauk w Tłumaczeń w stanie Michigan. Program jest przeznaczony dla studentów, którzy poszukują profesjonalnego ostrość i interdyscyplinarnego wszerz że stopień BS oferuje z włączeniem do drobnych lub double major rozwijania umiejętności niezbędnych do korzystania świata tłumaczenie języka i interpretację w profesjonalnym otoczeniu. Wprowadza podstawy teorii tłumaczeń pisemnych i ustnych w zastosowaniu do rzeczywistej praktyki przekładu i interpretacji. Program składa się z tłumaczeń pisemnych i ustnych kursów podstawowych i oferuje stężenia w języku francuskim, niemieckim i hiszpańskim w celu zapewnienia kompetencji w języku światowym. Absolwenci mogą wprowadzić programy podyplomowe w tłumaczeniu lub interpretacji lub udać się do pracy w różnych warunkach, takich jak rząd, biznes, medycznych, prawnych, szkołach lub branży, dla biur tłumaczeń lub tłumaczy niezależnych. ... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Przeznaczony dla studentów, którzy mają interes w chemii, ale nie chcą rozpocząć karierę w badaniach. Z podwójnym dur w chemii i Business Administration, absolwentów prog ... [+]

Dlaczego uczyć się chemii?

Misją wydziału chemii na Akwinu College jest dostarczenie studentom wiedzy z chemii przystało swoje cele: dla ogółu uczniów szkół, które stają się oni posługiwać się podstawowym chemii; i dla nauki głównych uczniów, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne dla nich do osiągnięcia sukcesu w karierze zawodowej po matur.

Wytyczne American Chemical Society do kształcenia zawodowego są podstawą do nauczania chemii. Kursy z chemii ogólnej, nieorganicznej, organicznej, analitycznej i fizycznej tworzą ramy programu. Ponadto kursy w biochemii, chemii środowiska i zaawansowanych tematów oferowane są regularnie.

Od studentów oczekuje się wykłady, udział w pracach laboratoryjnych i zaangażować się w badania. Ponieważ chemia odgrywa kluczową rolę we wszystkich dyscyplinach naukowych wybór kariery chemika BS jest niemal nieograniczone.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Aquinas College

Departament of Business Administration na Akwinu College jest zaangażowana w rozwój szeroko wykształconych i zorientowanych globalnie, profesjonalistów etycznych, których ... [+]

[-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Akwinu oferuje zarówno Computer Information Systems (CIS) i Management Information Systems (MIS) kierunków. Każdy z głównych obejmuje silnej bazy technicznej, w tym progr ... [+]

Dlaczego Studium komputerowe systemy informacyjne?

Akwinu oferuje zarówno Computer Information Systems (CIS) i Management Information Systems (MIS) kierunków. Każdy z głównych obejmuje silnej bazy technicznej, w tym programowania, systemów operacyjnych, baz danych i sieci podstawową wiedzę.

CIS głównym wzmacnia każdy z tych zestawów umiejętności z zaawansowanych kursów, natomiast stopień MIS łączy umiejętności biznesowych, takich jak rachunkowość i marketingu z umiejętności technicznych potrzebnych dla aplikacji biznesowych systemów informatycznych i technologii.

Niedawne zmiany w dziale zostały wyrównane główne wymagania w ciągle zmieniających się potrzeb przemysłu, w tym projektowanie stron internetowych i serwisów internetowych, aplikacji open source, a także praktyka w projektowaniu i programowaniu aplikacji.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Silny, szeroki program nauczania geografii przygotowuje studentów oraz kontynuować do ukończenia szkoły. Od 2006 roku 100% absolwentów zastosowanie do geografii absolwent ... [+]

Jak się różnimy Akwinata jest jednym z zaledwie dwóch humanistycznych uczelni w Michigan do zaoferowania poważnej geografii. Wydział posiada doświadczenie w triadzie: geografii fizycznej geografii, geografii i technik geograficznych. Studenci mają możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia poprzez projekty wydziału reżyserii badawczych (np Möhler-Thompson letniego programu) oraz staże w społeczności lokalnej (np Miasto Grand Rapids, Grand Valley Rady metra, Michigan Departamentu Transportu i inne). Akwinu Absolwenci geografii są wykorzystywane w wielu różnych zadań, w tym: urbanista, tama inspektora, oceniającą podatku od nieruchomości, edukacja ekologiczna, dyrektor GIS i profesora uczelni. Silny, szeroki program nauczania geografii przygotowuje studentów oraz kontynuować do ukończenia szkoły. Od 2006 roku 100% absolwentów zastosowanie do geografii absolwentów programów zostały przyznane staże lub stypendia. W ciągu ostatnich 10 lat, kierunków geografia poszły na studia w szkołach podyplomowych w USA i na świecie, w tym: Syracuse University, University of Oregon, University of Georgia, Rutgers University, Cal Poly, University of Wyoming, Swansea University (Walia) , University of Texas at Austin, a także liczne instytucje regionalne. Absolwent David Baylis '06 był Fulbright-Hays Fellow w Turcji w 2014 r. Zarówno kartografia (mapa making) i GIS (Geographic Information Systems) są pełne zajęcia semestralne, dając studentom duże doświadczenie w zakresie technik geograficznych. Używamy tego samego oprogramowania GIS w lokalnych, stanowych i federalnych agencji, tak, że studenci posiadają umiejętności w zakresie zatrudnienia na poziomie wejścia w dziedzinie GIS. Większość programów geografia znajdują się w dużych uniwersytetach, gdzie praca wydziału głównie studentów, ale Akwinu nasze geografii Studenci są naszą jedyną kierunków. Główne wymagania ... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

CS152 Arkusze kalkulacyjne (1) T ... [+]

CS152 Arkusze kalkulacyjne (1) T [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Trzydzieści trzy (33) godzin semestr z nie więcej niż 12 godzin podjętych w jednym dziale. PS332 lub 333 lub 334 lub 335, PS387, PS388, ES212, ES342, a HY162 są wymagane. ... [+]

Główne wymagania

Trzydzieści trzy (33) godzin semestr z nie więcej niż 12 godzin podjętych w jednym dziale. PS332 lub 333 lub 334 lub 335, PS387, PS388, ES212, ES342, a HY162 są wymagane. Minimum GPA 2,0 (C) wymagane w kursach podstawowych. Znajomość pracy z co najmniej jednego współczesnego języka, oprócz języka angielskiego, jest również wymagane. Pozostałe 15 punktów z zajęć fakultatywnych pracować do ukończenia głównym mogą być pobierane z wpisami resortowych poniżej. Dodatkowy kurs może być dopuszczony do obieralnych przez koordynatora programu.

Ekonomii i biznesu Kursy:

BS315 Kultura i handel międzynarodowy (3) ES185 Narodów Bogate, Ubogie Nations: gospodarek świata (3) BE ES211 mikroekonomiczne Principles (3) BE ES313 International Business (3) BE Ekonomii Rozwoju ES435 (3) ES492 Historia myśli ekonomicznej (3) ... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Misją Wydziału Muzyki na wsparcie misji Akwinu College jest zapewnienie zarówno do najważniejszych muzycznych oraz studentów szkół ogólnych: po pierwsze, głębszego zrozum ... [+]

Dlaczego uczyć się muzyki?

Misją Wydziału Muzyki na wsparcie misji Akwinu College jest zapewnienie zarówno do najważniejszych muzycznych oraz studentów szkół ogólnych: po pierwsze, głębszego zrozumienia i doświadczenia muzyki z obfitej różnorodności kultur obecnych dzisiaj i przez wieki; a po drugie, umiejętności werbalne i technicznych w celu komunikowania się, że wiedza o muzyce.

Jak się różnimy $ 70.000 w dziale muzycznym stypendia zostały przyznane za 2015-2016. Od października, wnioski przyjmowane są w przyszłym roku. Studenci intern z organizacjami i przedsiębiorstwami artystycznych miejsc w tym spółek operowych, koncertując chrześcijańskich zespołów, szkół muzycznych, symfonii, międzynarodowych wykonawców Touring, biur podróży specjalizujących się w grupach Touring, i wiele innych. Gościmy występy ekscytujących nowych prac każdego semestru przez naszych zespołów studenckich, wykładowców, absolwentów i artystów gości, we współpracy z rosnącymi kompozytorów gwiezdnych. Oferujemy dwa stopnie zawodowe - licencjat z edukacji muzycznej i Bachelor of Music in muzyki liturgicznej - jak Bachelor of Arts z naciskiem wydajności lub Jazzu oraz Bachelor of Science in Business Administration dwóch kierunkach studiów: gospodarka i muzyki. Wydział występy i prezentacje miały miejsce w konferencjach naukowych, festiwalach i konwencji, w salach koncertowych, katedr, lokali, klubów, na świeżym powietrzu i na uniwersytetach w USA i Europie, w Gwinei w Afryce Zachodniej, Japonii i Ameryce Południowej. Absolwenci są liderami w ministerstwie edukacji muzycznej, muzyka, performance, studiów jazzowych i branży muzycznej. Liturgiczne studenci muzyki przygotować się do kariery poprzez współpracę z Young-absolwentów mentorów, praktyk i staży kredytowanych. Akwinata jest domem: dwóch organów piszczałkowych, A 210 Siedzenie halowych motyw z dwoma 9-stopowych koncertowych fortepianach -... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

... [+]

PH / PS312 Myśl polityczna: Jego historie & Concepts (3) [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Mimo, że każdy rodzi się ze środkami komunikowania się, umiejętności komunikacyjnych, jak każdy talent musi być opracowany. Program komunikacyjny na Akwinu został zaproje ... [+]

Dlaczego uczyć komunikacji?

Mimo, że każdy rodzi się ze środkami komunikowania się, umiejętności komunikacyjnych, jak każdy talent musi być opracowany. Program komunikacyjny na Akwinu został zaprojektowany z myślą o tym.

Klasy żądać wnikliwe dochodzenie, krytycznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów i aktywnego uczestnictwa. Komunikacja jest jednym z najszybciej rozwijających się dyscyplin w Akwinu.

Jak się różnimy Skuteczne umiejętności komunikacyjne są co pracodawcy poszukują, zgodnie z National Association of Colleges i Pracodawców. kierunków komunikacji nauczyć się tych umiejętności w klasach i staży. Akwinu absolwenci komunikacyjne zajmują stanowiska kierownicze w służbie zdrowia, prawa, sztuki, edukacji i sektora non-profit. Cztery odrębne komunikacyjne oferowane są główne utworów i dostosowane do celów zawodowych, w tym Business Administration i Komunikacji dwóch kierunkach studiów. Wszystko kierunków projektowania i prowadzenia starszych projektów badawczych w ramach przygotowań do absolwentów programów czołowych i wysoko wykwalifikowanych kariery. studenci komunikacyjne mogą stać State-sądowych zatwierdzonych Mediatorów konfliktów, zaś ukończenie kursów dla dużych i mniejszych. członkowie wydziału komunikacji służą na licznych tablicach Grand Rapids, w tym Sporów Center West Michigan, Kółko Teatralne, Grand Rapids Restorative Justice Initiative, a rada Spectrum Zdrowia Institutional Review. Nasi członkowie wydziału doradzić wysoki profil osoby, w tym państwowych i narodowych ich posiadacza do Ameryki panną i Wheelchair Pani Ameryki Programy. Komunikacja jest jednym z trzech kierunków Akwinu, które można wykonać w nocy. Wykładowcy mają wymaganych przez partnerów społecznych wiedzę, ułatwiając poprawę umiejętności komunikacyjnych w opiece zdrowotnej, non-profit, for-profit i organizacji edukacyjnych. Inne koncerny - Pielęgniarstwo, Sustainable Business, język sztuki, Zarządzanie Sport i Dziennikarstwo - wymagają kursy komunikacyjne, wykazując wartość interdyscyplinarnego.... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Misją Wydziału Sztuki jest trenować artystów, historyków sztuki oraz sztuki wizualne administratorów, a także w celu zapewnienia szkolenia serwisowe dla kierunków non-art ... [+]

Dlaczego uczyć się sztuki?

Misją Wydziału Sztuki jest trenować artystów, historyków sztuki oraz sztuki wizualne administratorów, a także w celu zapewnienia szkolenia serwisowe dla kierunków non-artystycznych. Poprzez naszych kursów, dążymy do zbudowania uznanie dla bogatego wymiany zdjęć i pomysłów, które mogą się zdarzyć między sztuką i innych dyscyplin naukowych. Nasi absolwenci w sztuce zostały zachęcone do rozważenia ich przyszłej roli zawodowej w kontekście zarówno współczesnego świata i historycznego świata. Oprócz szacunku dla historii sztuki, ale nauczono odpowiednie umiejętności umysłu, dłoni i oka. Zostały one przyczyniły się do znalezienia kolejnych etapów ich podróż życia i zostały zakwestionowane być najlepszym mogą one być w wybranej specjalności.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Departament of Business Administration na Akwinu College jest zaangażowana w rozwój szeroko wykształconych i zorientowanych globalnie, profesjonalistów etycznych, których ... [+]

Dlaczego uczyć firmy?

Departament of Business Administration na Akwinu College jest zaangażowana w rozwój szeroko wykształconych i zorientowanych globalnie, profesjonalistów etycznych, których wysokie standardy kwalifikacji zawodowych umożliwiających im aktywnie przyczyniać się do ich zawodu, społeczności i społeczeństwa. Kompetentnych specjalistów w branży i nie-for-profit społeczności muszą być zdolne do krytycznego myślenia, komunikowania się wyraźnie, badań skutecznie, zatrudniamy rozumowanie ilościowe, użyj obecnej technologii i współpracować z innymi. Nasze programy obejmują zarówno elementy teoretyczne i aplikacyjne. Program czerpie i jest wzmocniona przez liberalną naciskiem artystycznej kolegium.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Począwszy od jesieni 2017 roku Aquinas College zaoferuje główną i drugorzędną pozycję w Analytics danych, szybko rozwijającym się polu, które przygotowuje uczniów do prze ... [+]

Począwszy od jesieni 2017, Aquinas College oferuje a Głównych i nieznacznych w usłudze analizy danych, Szybko rosnące pole, które przygotowuje uczniów do przetwarzania i prezentowania danych w świecie coraz bardziej opartym na danych.

Absolwenci z tego większego lub mniejszego będą mogli używać technik matematycznych i statystycznych, w połączeniu z programowaniem i aplikacjami do wykrywania tendencji i innych zachowań, a następnie przedstawić analizę w celu uzyskania szerszego zrozumienia. Jest to pole interdyscyplinarne, które łączy statystyki, matematykę, programowanie komputerowe, technologię informacyjną i administrację biznesową.

Postępy w technologii, takie jak smartfony, serwisy społecznościowe i e-handel, w ciągu ostatnich pięciu lat towarzyszyły eksplozji danych. Niektórzy eksperci szacują, że w tym okresie powstało ponad 90% światowych danych. ... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Uczniowie, których zainteresowanie i oczywiście prace są skoncentrowane w nauce będą zarabiać Bachelor of Science (BS) stopień, natomiast bardziej interesuje człowieka / ... [+]

Jak się różnimy Akwinata jest jednym z zaledwie dwóch humanistycznych uczelni w Michigan do zaoferowania poważnej geografii. Wydział posiada doświadczenie w triadzie: geografii fizycznej geografii, geografii i technik geograficznych. Studenci mają możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia poprzez projekty wydziału reżyserii badawczych (np Möhler-Thompson letniego programu) oraz staże w społeczności lokalnej (np Miasto Grand Rapids, Grand Valley Rady metra, Michigan Departamentu Transportu i inne). Akwinu Absolwenci geografii są wykorzystywane w wielu różnych zadań, w tym: urbanista, tama inspektora, oceniającą podatku od nieruchomości, edukacja ekologiczna, dyrektor GIS i profesora uczelni. Silny, szeroki program nauczania geografii przygotowuje studentów oraz kontynuować do ukończenia szkoły. Od 2006 roku 100% absolwentów zastosowanie do geografii absolwentów programów zostały przyznane staże lub stypendia. W ciągu ostatnich 10 lat, kierunków geografia poszły na studia w szkołach podyplomowych w USA i na świecie, w tym: Syracuse University, University of Oregon, University of Georgia, Rutgers University, Cal Poly, University of Wyoming, Swansea University (Walia) , University of Texas at Austin, a także liczne instytucje regionalne. Absolwent David Baylis '06 był Fulbright-Hays Fellow w Turcji w 2014 r. Zarówno kartografia (mapa making) i GIS (Geographic Information Systems) są pełne zajęcia semestralne, dając studentom duże doświadczenie w zakresie technik geograficznych. Używamy tego samego oprogramowania GIS w lokalnych, stanowych i federalnych agencji, tak, że studenci posiadają umiejętności w zakresie zatrudnienia na poziomie wejścia w dziedzinie GIS. Większość programów geografia znajdują się w dużych uniwersytetach, gdzie praca wydziału głównie studentów, ale Akwinu nasze geografii Studenci są naszą jedyną kierunków. Badania środowiskowe Duże ... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Misją wydziału chemii na Akwinu College jest dostarczenie studentom wiedzy z chemii przystało swoje cele: dla ogółu uczniów szkół, które stają się oni posługiwać się pods ... [+]

Dlaczego uczyć się chemii?

Misją wydziału chemii na Akwinu College jest dostarczenie studentom wiedzy z chemii przystało swoje cele: dla ogółu uczniów szkół, które stają się oni posługiwać się podstawowym chemii; i dla nauki głównych uczniów, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne dla nich do osiągnięcia sukcesu w karierze zawodowej po matur.

Wytyczne American Chemical Society do kształcenia zawodowego są podstawą do nauczania chemii. Kursy z chemii ogólnej, nieorganicznej, organicznej, analitycznej i fizycznej tworzą ramy programu. Ponadto kursy w biochemii, chemii środowiska i zaawansowanych tematów oferowane są regularnie.

Od studentów oczekuje się wykłady, udział w pracach laboratoryjnych i zaangażować się w badania. Ponieważ chemia odgrywa kluczową rolę we wszystkich dyscyplinach naukowych wybór kariery chemika BS jest niemal nieograniczone.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Western Michigan University i Aquinas College są partnerami w innowacyjnym programie inżynieryjnym, który łączy wykształcenie z zakresu edukacji liberalnej, zakorzenione ... [+]

Western Michigan University i Aquinas College są partnerami w Innowacyjny program inżynierski Która łączy wykształcenie z zakresu liberalnego wykształcenia zakorzenione w tradycji katolickiej i dominikańskiej, dysponując zasobami i wiedzą z dziedziny ważnego uniwersytetu badawczego. Stopnie są dostępne w inżynierii przemysłowej i przedsiębiorczości oraz w inżynierii lądowej i wodnej (w toku), a oba są akredytowane przez Komisję Akredytacji Technicznej ABET.

Nauki ogólne i wstępne kursy są prowadzone przez wydziału Akademii. Kursy inżynieryjne prowadzą wykładowcy WMU. Absolwenci studiują zarówno z Associate of Arts z Akademii, jak i licencjat nauk przyrodniczych z WMU. ... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Angielski głównym na Akwinu przygotowuje do kariery i życia poprzez badania literatury i języka. W naszej literatury angielskiej dur, można spotkać niektóre z największyc ... [+]

Dlaczego uczyć się angielskiego?

Angielski głównym na Akwinu przygotowuje do kariery i życia poprzez badania literatury i języka. W naszej literatury angielskiej dur, można spotkać niektóre z największych pisarzy na świecie i nadążać za aktualnymi trendami w takich dziedzinach jak badania kobiet, mniejszości, literatury światowej literatury w języku angielskim i filmoznawstwa. Nasz angielski major z naciskiem pisania rozwinie umiejętności napisane, niezbędne w każdej dziedzinie twoja przyszłość może przynieść. Nasze pismo i dziennikarstwo nieletni oferują możliwości wyrażania siebie i przynieść swoje umiejętności pisania na poziomie zawodowym, bez względu na swój majorze.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Studiowanie francuskiego w Akwinu College nie tylko pomogą Ci osiągnąć swoje cele nauki języków, będzie to również pozwalają na dostęp do różnych kultur żywe i zróżnicowa ... [+]

Bienvenue dans le Program de Français d'Akwinu College!

Studiowanie francuskiego w Akwinu College nie tylko pomogą Ci osiągnąć swoje cele nauki języków, będzie to również pozwalają na dostęp do różnych kultur żywe i zróżnicowane, a także bogactwo literatury i historii. Dodatkowo, francuski pewnością byłoby plusem w swoim życiu zawodowym. Francuski jest używany przez ponad 300 milionów ludzi w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach, która ją sporządza się wyłącznie w języku angielskim językach prawdziwie globalnym świecie. W naszym kraju 1,8 miliona Amerykanów po francusku w domu.

Oprócz zajęć językowych, francuskiej Akwinu College wzbogaci swoją wiedzę i zrozumienie kultur francuskich i frankofońskich. Będziesz zachęcać, aby dotrzeć do native speakerów dzięki naszym Semestr długiego programu studiów za granicą we Francji (Angers). Nasz program daje także możliwość, aby dostać przygotowane do profesjonalnego świata poprzez tłumaczenie i francuskiego dla klas zawodu. Ponadto Akwinu College jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym dla Chambre de Commerce et d'Industrie de Paris.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Studiowanie hiszpańskiego Akwinu College nie tylko pomogą Ci osiągnąć swoje cele nauki języków, będzie to również pozwalają na dostęp do różnych kultur żywe i zróżnicowan ... [+]

Dlaczego uczyć się hiszpańskiego?

Studiowanie hiszpańskiego Akwinu College nie tylko pomogą Ci osiągnąć swoje cele nauki języków, będzie to również pozwalają na dostęp do różnych kultur żywe i zróżnicowane, a także bogactwo literatury i historii. Dodatkowo, hiszpański pewnością byłoby plusem w swoim życiu zawodowym. Po angielsku, hiszpańsku jest najczęściej używanym językiem w Stanach Zjednoczonych i, oczywiście, najczęściej używanym językiem na naszym kontynencie.

Oprócz zajęć językowych, hiszpański na Akwinu College wzbogaci swoją wiedzę i zrozumienie hiszpańskich i latynoamerykańskich kultur za pomocą programów takich jak American Film Festival Łacińskiej. Będziesz zachęcać, aby dotrzeć do native speakerów zarówno tutaj (Grand Rapids posiada duży i zróżnicowany Hiszpanie społeczności), jak i zagranicą. Na Akwinu College mamy programami studiów za granicą w Hiszpanii i na Kostaryce.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Badania niemieckiego programu na Akwinu College promuje zrozumienie i wymianę z kultur niemieckojęzycznych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Stanów Zjednoczonych. Nasz z ... [+]

Dlaczego uczyć się niemieckiego?

Czy wiedziałeś o tym…

Niemiecki jest używany przez ponad 124 milionów ludzi na całym świecie? Niemiecki tradycyjnie u podstaw humanistycznych środowiskach, takich jak Akwinu College ze względu na interdyscyplinarnych powiązań między literatury, historii, sztuki i filozofii, a także nauk społecznych i przyrodniczych? Niemiecki jest najczęściej używanym językiem w Internecie po angielsku? Niemiecki jest językiem urzędowym w wielu międzynarodowych konferencjach? Prawie dwa z każdych dziesięciu książek opublikowanych w świecie są publikowane w języku niemieckim? Ludzie pochodzenia niemieckiego stanowią jedną z największych grup dziedzictwa w Stanach Zjednoczonych wiele nienaruszonych wspólnot niemieckojęzycznych? Ponad 1100 firm z niemieckojęzycznych krajów ma filie w USA? Ponad 700 amerykańskich firm robić interesy w Niemczech i stworzyli 800.000 związanych pracę? Pomimo swojej reputacji jako język trudny, bliskość niemieckiego i angielskiego jako języków germańskich sprawia niemieckiego pod wieloma względami łatwiejsze dla osób znających język angielski Niemiecki na Akwinu oferuje wiele możliwości studiowania różne aspekty nauczania niemieckiego w Studies przy jednoczesnym utrzymaniu działań związanych z niemieckiego na i poza kampusem: Ciesz się niemieckiej klasy na początku, na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym w stopniu komunikatywnym, środowiska ucznia, wysoce interaktywne i zabawy (!) (Niemiecki Kultury i Cywilizacji, badania niemieckiej kultury i społeczeństwa poprzez film, Współczesne Opowiadania, 19th Century Literature : Bajki …) Jak się różnimy ... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Kocham sport, fitness lub pomaganie ludziom leczyć? Kinezjologia pozwoli Ci. Kinezjologia to nauka o ruchu ciała, i jest domem dla wszystkiego związanego z ciał w ruchu. ... [+]

Dlaczego uczyć Kinesiology?

Kocham sport, fitness lub pomaganie ludziom leczyć? Kinezjologia pozwoli Ci. Kinezjologia to nauka o ruchu ciała, i jest domem dla wszystkiego związanego z ciał w ruchu. Z czterech kierunkach i sześciu nieletnich, można zdobyć umiejętności i wykształcenia niezbędnych do połączyć swoją miłość do sportu, fitness i pomagać ludziom z opieką zdrowotną, sportowe szkolenia, nauczania, coaching i szkolenia osobistych lub biznesowych wylądować pracę swoich marzeń. Jesteśmy jednym z niewielu programów w stanie, w którym Athletic kierunków szkoleniowe mogą również rywalizować w międzyuczelniane lekkiej atletyce - dając naszym studentom przewagę konkurencyjną. Nasze Business Administration / Sport kierunków zarządzania może pracować z wydziału do niestandardowy krawiec ich edukacji, aby dopasować swoje cele zawodowe poprzez dodanie nieletnich i stężeń. Nasi studenci Exercise Science uzyskać ręce na doświadczenia z wydziału i naszej dużej sieci sukcesy absolwentów, którzy pracują w branży fitness. Fizyczne kierunków nauczania Edukacja korzystać z małych grupach ze stanem sztuki i sportu, centrum fitness, dając im najlepszą szansę na sukces. Bez względu na swój specyficzny dur, nasz dział Kinesiology przygotuje Cię do udanego, satysfakcję i spełnienie karierze. ... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Program podpis na Akwinu College, Community Leadership został stworzony przez lokalnych liderów, aby przygotować się do połączenia ze swojej społeczności i pracować dla d ... [+]

Dlaczego uczyć Community Leadership?

Akwinata jest jednym z zaledwie kilku wybranych szkół do zaoferowania interdyscyplinarnego dur zaprojektowany, aby zapewnić Państwu perspektywy na przywództwa społecznego i sprawiedliwości społecznej, rozwijać swoje organizacyjne i analityczne umiejętności rozwiązywania problemów, a do pogłębienia poczucia odpowiedzialności obywatelskiej poprzez możliwości usług w lokalnych agencje i organizacje. Program podpis na Akwinu College, Community Leadership został stworzony przez lokalnych liderów, aby przygotować się do połączenia ze swojej społeczności i pracować dla dobra publicznego. Skupiając się na lokalnych problemach z lokalnymi liderami zainspirują do krytycznego myślenia i na świecie, a także przygotować się do sprawiedliwości społecznej zorientowanych kariery w organizacjach publicznych i non-profit. Jako absolwent programu Akwinu College Community Leadership, będziesz miał praktyczne doświadczenie, jak sprawiedliwość społeczna informuje efektywną pracę społeczną i przywództwo.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Stopień MIS łączy umiejętności biznesowych, takich jak rachunkowość i marketingu z umiejętności technicznych potrzebnych dla aplikacji biznesowych systemów informatycznyc ... [+]

Dlaczego Studium komputerowe systemy informacyjne?

Akwinu oferuje zarówno Computer Information Systems (CIS) i Management Information Systems (MIS) kierunków. Każdy z głównych obejmuje silnej bazy technicznej, w tym programowania, systemów operacyjnych, baz danych i sieci podstawową wiedzę.

CIS głównym wzmacnia każdy z tych zestawów umiejętności z zaawansowanych kursów, natomiast stopień MIS łączy umiejętności biznesowych, takich jak rachunkowość i marketingu z umiejętności technicznych potrzebnych dla aplikacji biznesowych systemów informatycznych i technologii.

Niedawne zmiany w dziale zostały wyrównane główne wymagania w ciągle zmieniających się potrzeb przemysłu, w tym projektowanie stron internetowych i serwisów internetowych, aplikacji open source, a także praktyka w projektowaniu i programowaniu aplikacji.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Nasi absolwenci w sztuce zostały zachęcone do rozważenia ich przyszłej roli zawodowej w kontekście zarówno współczesnego świata i historycznego świata. Oprócz szacunku dl ... [+]

Dlaczego uczyć się sztuki?

Misją Wydziału Sztuki jest trenować artystów, historyków sztuki oraz sztuki wizualne administratorów, a także w celu zapewnienia szkolenia serwisowe dla kierunków non-artystycznych. Poprzez naszych kursów, dążymy do zbudowania uznanie dla bogatego wymiany zdjęć i pomysłów, które mogą się zdarzyć między sztuką i innych dyscyplin naukowych. Nasi absolwenci w sztuce zostały zachęcone do rozważenia ich przyszłej roli zawodowej w kontekście zarówno współczesnego świata i historycznego świata. Oprócz szacunku dla historii sztuki, ale nauczono odpowiednie umiejętności umysłu, dłoni i oka. Zostały one przyczyniły się do znalezienia kolejnych etapów ich podróż życia i zostały zakwestionowane być najlepszym mogą one być w wybranej specjalności.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Główne wymagania przynajmniej 18 kredytów języka Arts dur muszą być podejmowane na Akwinu College. ... [+]

Główne wymagania

Co najmniej 18 kredytów języka Arts dur muszą być podejmowane na Akwinu College.

Wymagane: EH115, EH / EN382, EH / EN388, EN441, EN455, EN463, EH205, EH / EN400, EN / EN460, CN205, CN206, CN300 (CN101 jest warunkiem koniecznym).

UWAGA: Wymagania dla języka Sztuki główne i poboczne są obecnie poddawane przeglądowi państwa.

Kursy EH115 Zrozumienie i docenienie Literatura (3) AC PL / EH382 nauczaniu Literatura dziecięca (3) PL / EH388 Teaching Young Adult Literature (3) EN441 zaawansowane Umiejętność oceny i interwencji (3) EN455 Adolescent Literacy (3) EN463 Reading Staż (3) EH205 zaawansowane Skład (3) WI ... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Czterdzieści osiem (48) godzin kredytowych w Teatrze: rdzeń (27 punktów) i jeden koncentracja lub "track" (21 punktów) wybrany spośród następujących opcji: wydajność (akt ... [+]

Dlaczego warto studiować teatr?

Czy jesteś gotowy do podjęcia scenę lub zbudować go, znajdziesz swoje miejsce w teatrze Akwinu. Z zakładu najnowocześniejszych i dodanie nowego dyrektora wydziału teatru, nasz program wyznacza nowy standard doskonałości.

W 2003 roku $ 7 milionów Akwinu College Performing Arts Center (we współpracy z Akwinu College Wspólnoty Koła Teatru i Grand Rapids katolickiej Szkół) miał swoje uroczyste otwarcie sezonu. Jest to efekt współpracy, która przynosi niezwykły teatr do naszej społeczności i naszych studentów.

Jak się różnimy Akwinata jest tylko cztery lata szkoły prywatne w okolicy Grand Rapids, który oferuje teatrów. Program jest częścią unikalnego współpracy z okręgu Teatru i Ligi Katolickiej Licea, jedyny w swoim rodzaju w kraju, co pozwala na różne wydajności, nauczania i szkoleń technicznych. Dział produkuje cztery do pięciu kompletnie montowane koncertów rocznie, z naciskiem na współczesnych sztukach, musicale, i dostosowań. Dział oferuje trzy różne stężenia 21-kredytowych (wydajność, techniczne, jak i ogólne) oprócz rdzenia 27-kredytowej. Akwinu oferuje maksymalnie cztery stypendia dla utalentowanych przychodzących pierwszaków i transferów, w oparciu o castingu (dla wykonawców) lub portfela (dla projektantów, menedżerów etapie i dyrektorów). Studenci mieli praktyki na wszystkich najważniejszych teatrów w Grand Rapids, a także w The Purple Rose w Chelsea oraz w Chicago, Houston, Los Angeles i Phoenix. Studenci zostawiam więcej aktorskich i projektowania kredytów niż z innych kierunków uczelni, ponieważ mają dostęp do niezrównanych możliwości budowania swoje CV od przyjazdu na uczelni, zamiast czekać lata, aby zobaczyć czas scenie lub projektantów cień. W ostatnich latach, szeroki roster odwiedzania dramaturgów i projektantów z całego narodu... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Nowość w programie Fine Arts w Akwenie jest wiosną nowego Teatru Przemian Społecznych. To sprawia, że ​​Aquinas jest jednym z niewielu szkół wyższych w regionie oferujący ... [+]

Nowy program Akademii Sztuk Pięknych wiosną jest nowym ważnym, Teatr na rzecz Zmian Społecznych. To sprawia, że ​​Aquinas jest jednym z niewielu szkół wyższych w regionie oferującym ten wyjątkowy major. The Teatr na rzecz Zmian Społecznych Ma pomagać absolwentom odkryć i zmostkować empatię w społeczeństwach. Członkowie teatru stają się aktywistami różnego typu, współpracując ze społecznością, aby znaleźć żywą i dynamiczną metodę pomocy osobom pozbawionym praw autorskich opowiadać swoje historie.

Produkcje mogą obejmować mało zrozumiałe lub podzielone tematy, takie jak problemy ze zdrowiem psychicznym, różnice między płciami, uzależnienie czy napaść na tle seksualnym. Teatr staje się zatem platformą do spersonalizowanego opowiadania historii wśród konkretnych demografii, które rzadko mają swoje perspektywy zdefiniowane w głównym teatrze.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Akademia College proponuje nową koncentrację w Geografii Głównej Technologii Geospatialnych. Ta nowa koncentracja będzie służyć studentom, którzy mają duże zainteresowani ... [+]

Akademia College oferuje nowe stężenie w Bydgoszczy Geografia główna technologii geoprzestrzennych. Ta nowa koncentracja będzie służyć studentom, którzy mają duże zainteresowanie obecnymi technologiami. Z tą koncentracją w Geomatyka Akademie zapewnią studentom silną ścieżkę do kariery STEM w dziedzinie kartografii komputerowej, systemów informacji geograficznej i teledetekcji. Również dodanie nowego poziomu niższego (analiza geoprzestrzenna) umożliwi studentom zapoznanie się z wieloma tematami w analizie geoprzestrzennej w czasach w Akwenii. Żadne inne uczelnie wyższe w regionie nie oferują takiego kursu.

Koncentracja technologii geoprzestrzennych obejmuje unikalny zestaw kursów mający na celu zapewnienie studentom wykształcenia obejmującego umiejętności techniczne wymagane przez przemysł i agencje rządowe na szczeblu lokalnym, stanowym i krajowym. Możliwości pracy obejmują pozycje jako kartografów, techników GIS czy analityków geoprzestrzennych, które w nadchodzącej dekadzie mają nadal wzrastać. Dane US Bureau of Labor Statistics 2015 dla Cartographers i Photogrammetrists pokazują, że perspektywy wzrostu zatrudnienia wynoszą 29% w całym kraju i 18% na poziomie lokalnym w Michigan. ... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Co najmniej 23 kredytów zintegrowanego Science dur muszą być podejmowane na Akwinu College. Ta ważna jest dostępna tylko dla studentów poszukujących podstawowej certyfika ... [+]

Główne wymagania

Co najmniej 23 kredytów zintegrowanego Science dur muszą być podejmowane na Akwinu College. Ta ważna jest dostępna tylko dla studentów poszukujących podstawowej certyfikacji.

Wymagane: BY123, BY150, BY160, BY161, BY162; CY111 lub CY155; CY112 lub CY156; PC201 lub PC213; PC202 lub PC214; GY101, GY129; EL100 Kursy BY123 Biologii Środowiska (3) NL BY150 biologii człowieka (4) NL BY160 Principles of Biology (4) NL BY161 Botaniki (3) BY162 Zoologia (3) CY111 Chemia ogólna (4) NL CY155 Generalny, organiczna i Biochemia I (3) CY112 Chemia ogólna (4) CY156 Generalny, organiczna i Biochemia II (3) PC201 Podstawy fizyki:... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Zrównoważone Biznes przywrócenia jakości środowiska, promowanie trwałych i zdrowych społeczności oraz zwiększenia długoterminowej rentowności. Program Akwinu Sustainable ... [+]

Dlaczego warto studiować zrównoważonego biznesu?

Zrównoważone Biznes przywrócenia jakości środowiska, promowanie trwałych i zdrowych społeczności oraz zwiększenia długoterminowej rentowności. Program Akwinu Sustainable Business Stopień sprzyja inteligencji ekologicznej i społecznej we wszystkich decyzjach biznesowych i jest pierwszym licencjackich programem tego typu w Michigan i Stanach Zjednoczonych.

Jak się różnimy Oferowanie pierwszego stopnia licencjackich zrównoważonego biznesu w Stanach Zjednoczonych, program posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zrównoważonym edukacji biznesowej. Absolwenci dokonać wybitnym fachowcem składek w różnych organizacjach biznesowych, non-profit i rządowych - z których wiele prowadzą swoją branżę w zrównoważony rozwój. Wydział łączą doświadczenie biznesowe i silne poświadczenia akademickich. Międzynarodowe Perspektywy zrównoważonego biznesu, z jego składowej pola w Kostaryce, oferuje studentom możliwość pierwszej ręki do odkrywania zrównoważonej działalności gospodarczej w innych krajach. Program łączy świat zmienia myślenie o tradycyjnych umiejętnościach biznesowych i rozumienia świata przyrody. Studenci otrzymują praktyczne doświadczenie biznesowe zrównoważone poprzez wyspecjalizowane możliwości praktyk studenckich. W Steelcase i Wege Fundacje i inni darczyńcy dostarczył ponad $ +1,8 mln uruchomić program. Sustainable Innovations Biznes Lab, jeden z wymaganych kursów, kształci studentów w zakresie umiejętności projektowania-myślenia i innowacji podczas rozwiązywania problemów świata rzeczywistego. Silne biznesu i filantropii wsparcie dla programu nadal oferuje wyznaczone stypendia dla tradycyjnych i kontynuowanej studentów szkół. Uczniowie angażują się w kampusie i West Michigan zrównoważonego wysiłków - Making różnicę blisko domu. Sustainable Business major ... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

kierunków Biologia musi uczestniczyć dwanaście Science Division prezentacje i zrób test polowy major w biologii. Co najmniej dwadzieścia (20) godzin semestr biologii prac ... [+]

Jak się różnimy Akwinu absolwenci biologii cieszyć stopy akceptacji w wysokości prawie 100% do lekarza asystenta, fizykoterapii i programów stomatologicznych Akwinu absolwenci biologii uczelni medycznej szybkość odbioru około 20% powyżej średniej krajowej. Od 2000 roku prawie jedna trzecia z Akwinu absolwentów biologii przeszli zarobić stopnia doktora w dziedzinie biologii lub związanych ze zdrowiem (medycynie, weterynarii, stomatologii, fizykoterapii, etc ...). Dodatkowym 14% z Akwinu absolwentów biologii przeszli zdobyć tytuł magistra w podobnych dziedzinach (lekarz asystent, zdrowia publicznego, administracji zdrowia, etc ...) od 2000 roku. Przez pięć lat uruchomiony, Akwinu College absolwenci biologii siatki powyżej 90. percentyla na głównych polu testowym, standaryzowanego testu biologii wiedzy podawanej przez ponad 300 szkół wyższych i uniwersytetów w USA Maksymalnie dwa wykwalifikowani studenci Akwinu rocznie mogą być dopuszczone do College of Medicine Human Michigan State University poprzez Assurance Partnership Early między tymi dwoma instytucjami. Wykwalifikowani Akwinu biologii kierunków mogą otrzymywać fakultatywnych kredytów biologii do badań laboratoryjnych przeprowadzonych na theVan Andel Instytutu. Przynajmniej dwóch członków wydziału z Wydziału Biologii Akwinu College uczestniczyć w programie Mohler-letni Thompson Scholars każdego lata, oferując stypendia dla wykwalifikowanych kierunków biologii, którzy angażują się w niezależnych badaniach. Każdy kurs i lab podjęta przez biologii dur Akwinu jest prowadzone przez członka wydziału w pełnym wymiarze czasu pracy, który uzyskał doktorat w jej / jego dziedzinie wiedzy. Absolwenci programu biologii zyskały absolwent lub zawodowej stopni na prestiżowych uniwersytetach jak Brown, Cornell, Michigan, Northwestern, Notre Dame i UC Berkeley i Harvard. głównym wymogiem ... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Misją Programu jest wspieranie Economics krytyczne, refleksyjne, poinformowany i uprawnienia uczestników i obywateli, którzy rozumieją przyczyny i skutku w sferze ekonomi ... [+]

Dlaczego studiować ekonomię?

Misją Programu jest wspieranie Economics krytyczne, refleksyjne, poinformowany i uprawnienia uczestników i obywateli, którzy rozumieją przyczyny i skutku w sferze ekonomii. Poprzez szereg szkoleń i działań Programu Ekonomicznego istotną ekspozycję akademickiego studium przykładów ekonomii i rzeczywistych. Wydział oferuje studentom możliwości non-klasie do udziału w projektach gospodarczych i doświadczeń.

Ekonomika głównych i pomocniczych są jednymi z najszybciej rosnących na terenie kampusu. Od roku 2013 liczba Majors i nieletnich wzrosła z 1 do ponad 40! Program Ekonomii AQ dysponuje te przedmioty, które są ciężkie w analizie ilościowej, pomagając uczniom sprostać wymaganiom rynku pracy 21 wieku. Stopień w Ekonomii ma jeden z najwyższych wynagrodzeń wyjścia dla nowych uczestników rynku pracy wśród wszystkich stopni biznesowych. Dyplom Economics może przygotować się do pracy w sektorze publicznym i prywatnym, a także stanowią doskonałą podstawę dla tych, którzy chcą kontynuować naukę na poziomie magisterskim. Jak się różnimy Ekonomia jest gorącym towarem-program ekonomii na Akwinu widział liczba kierunków ekonomicznych rakieta przez 1,800% od 2013 do 2015 roku. Dowiedz się, jak ekonomia dostarcza odpowiedzi na problemy zrównoważonego rozwoju w kursie ekonomii środowiska. To wszystko na temat pomiaru! Weź ekonometrii nabyć umiejętności ilościowych mających zastosowanie do analizy rzeczywistości. Świadomie katolicki i Dominikany: Wydział prowadzi drogę w integracji analizy ekonomicznej z intuicji etycznych Katolickiej Nauki Społecznej. Baw rozważając genialne pomysły i błędy upiorne ekonomistów tak różnorodnych jak Johna Maynarda Keynesa i Friedrich Hayek przez historię przebiegu myśli ekonomicznej. Poznaj odpowiedzi na pytania takie jak: czy Rezerwa Federalna winę za cykle koniunkturalne i klucz do ich minimalizacji? Zanurz się... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

fizyka chemiczna to interdyscyplinarny głównym, który łączy chemii za badania składu materii z fizyki "badania właściwości materii i energii. Kursy są zaczerpnięte z wydz ... [+]

Dlaczego warto studiować fizykę?

Wydział Fizyki / Pre-Engineering obecnie oferuje na kierunku fizyki chemicznej, a mniejsza w fizyce przeznaczone dla osób zainteresowanych szkół średnich.

Akwinu College jest mały, przyjazny instytucja poświęcona nauczaniu swych uczniów w warunkach mających na celu pomóc ludziom rozwijać swój talent i potencjał. studenci fizyki / Pre-Engineering rozpocząć naukę AQ podejmując szereg kursów w zakresie matematyki, inżynierii, nauk fizycznych oraz nauk humanistycznych.

Jak się różnimy

Być może największe zapotrzebowanie na nauczycieli na poziomie średnim jest w dziedzinie fizyki.

fizyka chemiczna to interdyscyplinarny głównym, który łączy chemii za badania składu materii z fizyki "badania właściwości materii i energii. Kursy są zaczerpnięte z wydziałów chemii, fizyki i matematyki.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Nasi w pełnym wymiarze czasu historia profesorowie są wszystkie opublikowane autorzy aktywnie realizuje programy badawcze i projekty książek. To dlatego, że doskonałość w ... [+]

Dlaczego Historia Study?

Nasi w pełnym wymiarze czasu historia profesorowie są wszystkie opublikowane autorzy aktywnie realizuje programy badawcze i projekty książek. To dlatego, że doskonałość w nauce jest ich priorytetem. W słowach doc. amerykańskich college'ów i uniwersytetów, "nauczyciel-naukowcy są zobowiązani do wysokiej jakości edukacji licencjackich, prowadzić aktywną programu badań i nauki, a przypuszcza się ożywić i wzbogacić ich nauczania i doświadczenia studentów poprzez włączenie spostrzeżeniami z własnej badań nad ich zajęcia instruktażowe, student doradztwa i związane z tym prace "(Kuh, et al.," Dlaczego nauczyciel-Uczeni Matter "Liberal Education, jesień 2007).... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Misją Wydziału Sztuki jest trenować artystów, historyków sztuki oraz sztuki wizualne administratorów, a także w celu zapewnienia szkolenia serwisowe dla kierunków non-art ... [+]

Dlaczego uczyć się sztuki?

Misją Wydziału Sztuki jest trenować artystów, historyków sztuki oraz sztuki wizualne administratorów, a także w celu zapewnienia szkolenia serwisowe dla kierunków non-artystycznych. Poprzez naszych kursów, dążymy do zbudowania uznanie dla bogatego wymiany zdjęć i pomysłów, które mogą się zdarzyć między sztuką i innych dyscyplin naukowych. Nasi absolwenci w sztuce zostały zachęcone do rozważenia ich przyszłej roli zawodowej w kontekście zarówno współczesnego świata i historycznego świata. Oprócz szacunku dla historii sztuki, ale nauczono odpowiednie umiejętności umysłu, dłoni i oka. Zostały one przyczyniły się do znalezienia kolejnych etapów ich podróż życia i zostały zakwestionowane być najlepszym mogą one być w wybranej specjalności.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Angielski głównym na Akwinu przygotowuje do kariery i życia poprzez badania literatury i języka. W naszej literatury angielskiej dur, można spotkać niektóre z największyc ... [+]

Dlaczego uczyć się angielskiego?

Angielski głównym na Akwinu przygotowuje do kariery i życia poprzez badania literatury i języka. W naszej literatury angielskiej dur, można spotkać niektóre z największych pisarzy na świecie i nadążać za aktualnymi trendami w takich dziedzinach jak badania kobiet, mniejszości, literatury światowej literatury w języku angielskim i filmoznawstwa. Nasz angielski major z naciskiem pisania rozwinie umiejętności napisane, niezbędne w każdej dziedzinie twoja przyszłość może przynieść. Nasze pismo i dziennikarstwo nieletni oferują możliwości wyrażania siebie i przynieść swoje umiejętności pisania na poziomie zawodowym, bez względu na swój majorze.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Zakład Socjologii ma program nauczania oparty na społeczności, która przynosi socjologicznych pomysłów żywy studentów poprzez rozszerzenie granic klasie i narażając stude ... [+]

Dlaczego Studium Socjologii?

Zakład Socjologii ma program nauczania oparty na społeczności, która przynosi socjologicznych pomysłów żywy studentów poprzez rozszerzenie granic klasie i narażając studentów do doświadczeń i możliwości we wspólnocie jako część ich pracy oczywiście.

Jak się różnimy Prałat Bukowski, pierwszy Akwinu socjolog, uczy stosunków pracy, był aktywny w zakresie praw obywatelskich, i prowadził wyprawy na usługi nauki Appalachach. Absolwenci socjologii dokonać zmian w organizacji non-profit, wymiaru sprawiedliwości, pracy socjalnej, biznesu, prawa i kariery dydaktycznych uczelni. Profesorowie mają różne specjalizacje w tym płeć, pracy socjalnej, organizacji, społeczności, nierówności, zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich, psychologii społecznej, subkultury, etnografii i kultury. Socjologia prof dr Susan Haworth-Hoeppner otrzymała Jane Addams Outstanding Service Award 2014 Midwest Towarzystwa Socjologicznego. Socjologia studenci otrzymują naukę społeczności oparte o agencje Grand Rapids poszukiwaniu rozwiązań problemów społecznych. Kurs rdzennej ludności Wielkich Jezior jest prowadzone przez Rona YOB, szef Zespołów Grand River of Ottawa Indian. Współpracujemy z Grand Rapids Public Schools na dziewczyn Empowering Razem (GET), program po szkole przywództwa. Akwinata jest jednym z zaledwie sześciu Michigan prywatnych uczelni posiadających rozdziale Alpha Kappa Delta, społeczeństwie socjologii honoru. Studenci planowanie ścieżek kariery w dziedzinie socjologii Kursu Przygotowawczego i spotkać absolwentów socjologii, którzy korzystają w swojej pracy. Studenci uczą się umiejętności krytycznego myślenia, potrzebnych do zrozumienia, analizy i działania w złożonym świecie - w socjologii, niezgoda w klasie jest mile widziane. Główne wymagania ... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Główne wymagania: trzydziestu sześciu (36) godzin kredytowych. Wymagane kursy: ... [+]

Jak się różnimy Każdy profesor w pełnym wymiarze czasu ma mandatum od biskupa diecezji Grand Rapids lub arcybiskupa Detroit. Absolwenci łatwo znaleźć pracę w parafiach diecezji Grand Rapids, Lansing i Arch-Diecezji Detroit. Wielu absolwentów iść na studia podyplomowe z teologii w szkołach, takich jak Notre Dame, Boston College, Marquette, Catholic University of America i Villanova. Certyfikat sześciu kurs Theological Studies umożliwia studentom ubiegać diecezjalnego statusu mistrza katechetycznej. Każdy profesor w pełnym wymiarze czasu prowadzi kursy w programie Studiów Katolickich. Jeden profesor teologii Dwukrotnie był stypendystą Fulbrighta na Ukrainie, a drugi daje dziesiątki rozmów teologicznych w lokalnych zgromadzeń katolickich. We współpracy z diecezji Grand Rapids, dział rozwija ministerstwo młodzieży dur i moll. Dla każdego semestru studenci mogą zwrócić się do nauki języków biblijnych, grecki lub hebrajski. Studenci mają możliwość uczestniczenia w badaniu skierowanym Tomasz z Akwinu "Summy. Co drugi rok profesorem teologii oferuje oczywiście od Władcy Pierścieni i Opowieści z Narnii. Główne wymagania ... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Przeznaczony dla studentów, firm, którzy są zainteresowani w zarządzaniu Teatralnego. ... [+]

Dlaczego warto studiować teatr?

Czy jesteś gotowy do podjęcia scenę lub zbudować go, znajdziesz swoje miejsce w teatrze Akwinu. Z zakładu najnowocześniejszych i dodanie nowego dyrektora wydziału teatru, nasz program wyznacza nowy standard doskonałości.

W 2003 roku $ 7 milionów Akwinu College Performing Arts Center (we współpracy z Akwinu College Wspólnoty Koła Teatru i Grand Rapids katolickiej Szkół) miał swoje uroczyste otwarcie sezonu. Jest to efekt współpracy, która przynosi niezwykły teatr do naszej społeczności i naszych studentów.

Jak się różnimy Akwinata jest tylko cztery lata szkoły prywatne w okolicy Grand Rapids, który oferuje teatrów. Program jest częścią unikalnego współpracy z okręgu Teatru i Ligi Katolickiej Licea, jedyny w swoim rodzaju w kraju, co pozwala na różne wydajności, nauczania i szkoleń technicznych. Dział produkuje cztery do pięciu kompletnie montowane koncertów rocznie, z naciskiem na współczesnych sztukach, musicale, i dostosowań. Dział oferuje trzy różne stężenia 21-kredytowych (wydajność, techniczne, jak i ogólne) oprócz rdzenia 27-kredytowej. Akwinu oferuje maksymalnie cztery stypendia dla utalentowanych przychodzących pierwszaków i transferów, w oparciu o castingu (dla wykonawców) lub portfela (dla projektantów, menedżerów etapie i dyrektorów). Studenci mieli praktyki na wszystkich najważniejszych teatrów w Grand Rapids, a także w The Purple Rose w Chelsea oraz w Chicago, Houston, Los Angeles i Phoenix. Studenci zostawiam więcej aktorskich i projektowania kredytów niż z innych kierunków uczelni, ponieważ mają dostęp do niezrównanych możliwości budowania swoje CV od przyjazdu na uczelni, zamiast czekać lata, aby zobaczyć czas scenie lub projektantów cień. W ostatnich latach, szeroki roster odwiedzania dramaturgów i projektantów z całego narodu... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aquinas College

Przeznaczony dla studentów, którzy interesują się zarządzaniem przemysłu muzycznego. ... [+]

Dlaczego uczyć się muzyki?

Misją Wydziału Muzyki na wsparcie misji Akwinu College jest zapewnienie zarówno do najważniejszych muzycznych oraz studentów szkół ogólnych: po pierwsze, głębszego zrozumienia i doświadczenia muzyki z obfitej różnorodności kultur obecnych dzisiaj i przez wieki; a po drugie, umiejętności werbalne i technicznych w celu komunikowania się, że wiedza o muzyce.

Jak się różnimy $ 70.000 w dziale muzycznym stypendia zostały przyznane za 2015-2016. Od października, wnioski przyjmowane są w przyszłym roku. Studenci intern z organizacjami i przedsiębiorstwami artystycznych miejsc w tym spółek operowych, koncertując chrześcijańskich zespołów, szkół muzycznych, symfonii, międzynarodowych wykonawców Touring, biur podróży specjalizujących się w grupach Touring, i wiele innych. Gościmy występy ekscytujących nowych prac każdego semestru przez naszych zespołów studenckich, wykładowców, absolwentów i artystów gości, we współpracy z rosnącymi kompozytorów gwiezdnych. Oferujemy dwa stopnie zawodowe - licencjat z edukacji muzycznej i Bachelor of Music in muzyki liturgicznej - jak Bachelor of Arts z naciskiem wydajności lub Jazzu oraz Bachelor of Science in Business Administration dwóch kierunkach studiów: gospodarka i muzyki. Wydział występy i prezentacje miały miejsce w konferencjach naukowych, festiwalach i konwencji, w salach koncertowych, katedr, lokali, klubów, na świeżym powietrzu i na uniwersytetach w USA i Europie, w Gwinei w Afryce Zachodniej, Japonii i Ameryce Południowej. Absolwenci są liderami w ministerstwie edukacji muzycznej, muzyka, performance, studiów jazzowych i branży muzycznej. Liturgiczne studenci muzyki przygotować się do kariery poprzez współpracę z Young-absolwentów mentorów, praktyk i staży kredytowanych. Akwinata jest domem: dwóch organów piszczałkowych, A 210 Siedzenie halowych motyw z dwoma 9-stopowych koncertowych fortepianach -... [-]
Stany Zjednoczone Grand Rapids
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

I Can Live With Passion

Dominican Pillar: Prayer

Dominican Pillar: Study

Dominican Pillar: Community

Address
1700 Fulton St. E
49506-1801 Grand Rapids, Michigan, Stany Zjednoczone
Telefon
undefined