Przeczytaj oficjalny opis

Tradycja katolicka. Sztuka liberalna

W Wniebowzięciem zobowiązujemy się do odkrywania z wielką chęcią relacji między wiarą a rozumem. Biorąc udział w tej ponad 2000-letniej tradycji, dzisiejsi studenci dołączają do pokoleń naukowców, artystów, pisarzy i filozofów, którzy zaangażowali się w poszukiwanie prawdy w różnych dyscyplinach.
Wierzymy, że katolicka tradycja intelektualna jest szczególnie przydatna i przydatna w naszych czasach i zachęca do rozwoju umysłu, ciała i ducha w otwartym, otwartym klimacie, w którym wszystkie tradycje wiary mają głos.

Tradycja sukcesu

  • 98% studentów kończy studia w ciągu czterech lat
  • 94% pracowników klasy 2017 było zatrudnionych, kontynuowało edukację dodatkową lub zaangażowało się w obsługę społeczności w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów
  • 85% klasy z 2017 r. Ukończyło co najmniej jedną możliwość odbycia stażu, badań lub eksperymentalnego uczenia się

Droga do budowania tego, czego świat potrzebuje

Porozmawiaj z jednym z naszych niesamowitych absolwentów dekadę w swojej karierze jako biochemik lub sędzia sądu rodzinnego lub dowolną liczbę innych zawodów, a odkryjesz, dlaczego nalegamy na edukację opartą na wartościach - taką, która daje absolwentom intelektualną siłę i siłę postaci potrzebnej do zaangażowania się w większe pytania na temat życia i pracy na rzecz większego dobra.

Doceniamy dzisiejszą wydziałową kadrę i długą linię ich poprzedników, podążając za wezwaniem naszego założyciela, Emmanuela d'Alzona, który wezwał nas, abyśmy wykroczyli poza środowisko akademickie i edukowali całą osobę. Zobaczysz, że skupiasz się na uczniach, a nasz nacisk kładziemy na dobrze przeżywane życie, w każdym aspekcie tego, co robimy, od projektu nowych rezydencji do naszych dynamicznych programów honorowych po założenie kampusu w Rzymie.

Dużemu dług wdzięczności zawdzięczamy również absolwentom, rodzicom, fundacjom i partnerom korporacyjnym, którzy pomagają uczynić edukację Wniebowzięcia wyraźnie możliwą. Tylko dzięki współpracy, wspólnym celom i różnicom wieku, kultury, dyscypliny i wiary możemy naprawdę oświecić drogę.

Wartości katolickie i silni naukowcy

Assumption College , katolicka instytucja sponsorowana przez augustianów z czasów Wniebowzięcia i zakorzeniona w katolickiej tradycji intelektualnej, stara się stworzyć absolwentów znanych z krytycznej inteligencji, przemyślanego obywatelstwa i miłosiernej służby. Realizujemy te ambitne cele poprzez program nauczania oparty na sztukach wyzwolonych i rozszerzający się na dziedzinę studiów zawodowych. Ożywiani katolicką afirmacją harmonii wiary i rozumu, dążymy, poprzez dążenie do prawdy, do przemiany umysłów i serc uczniów. Założenie sprzyja różnorodności i ekumenicznie przyjmuje wszystkich, którzy mają wspólne cele.

Wiadomość od prezydenta

Wybór uczelni może być najważniejszą decyzją, którą kiedykolwiek musiałaś rozważyć. Być może już otrzymałeś materiały z wielu innych instytucji, a także pomysły i rekomendacje od rodziny i przyjaciół.

Istnieje wiele powodów, dla których jasni, zmotywowani studenci decydują się wziąć udział w Wniebowzięciu. Podczas eksploracji naszej witryny internetowej znajdziesz mnóstwo informacji związanych z naszymi doskonałymi programami i naszą zgraną społecznością. Na razie chciałbym podzielić się trzema przyczynami, o których wspominam najczęściej przy opisie Wniebowzięcia dla przyszłych uczniów i ich rodzin.

Najlepsza szkoła sztuk wyzwolonych z silnymi programami biznesowymi i profesjonalnymi.

Nasi uczniowie są narażeni na szereg dyscyplin, które poszerzają ich umysły i poprawiają umiejętności krytycznego myślenia, gdy rozważają nowe pomysły, nowe sposoby patrzenia na świat i nowe sposoby zadawania pytań. Członkowie wydziału tworzą akademicko stymulujące środowisko, które rzuca wyzwanie uczniom, aby osiągnęli swój pełny potencjał, gdy myślą przez swoje wartości i życie. Jednocześnie umiejętności, których uczniowie uczą się w Assumption, przygotowują ich także do udanej i satysfakcjonującej kariery.

Katolicka tradycja intelektualna, wyjątkowa wśród szkół wyższych.

W tradycji assumpionist zachęcamy do rozwoju intelektualnego, społecznego i osobistego. Traktujemy religię i wiarę poważnie jako integralną część ludzkiego doświadczenia. Badamy pytania, które docierają do najgłębszych pragnień ludzkiego serca i rozpoznajemy rolę wiary i rozumu w poszukiwaniu prawdy. Nasi uczniowie spotykają się z pomysłami, które przyczyniły się do ukształtowania chrześcijańskiego spojrzenia na świat, odzwierciedlającego rodzaj edukacji przewidzianej przez ks. Emmanuel d'Alzon, założyciel Assumptionists. Niezależnie od wiary ucznia, wierzymy, że doświadczenie Wniebowzięcia stwarza możliwości osobistego duchowego wzrostu i rozwoju zestawu wartości, które zachęcą uczniów do wykorzystania ich wiedzy w służbie innym. Jest to atmosfera, która jest intelektualnie trudna, osobiście satysfakcjonująca i spełniająca duchowo.

Miejsce, w którym ludzie patrzą na siebie nawzajem.

Kiedy wybierzesz Wniebowzięcie, możesz liczyć na otrzymywanie osobistej uwagi od miłych, przyjaznych ludzi w całej społeczności. Wydział, administratorzy, personel, zakonnicy i studenci pracują razem, aby zapewnić, że każdy tutaj jest ceniony i wspierany. Założenie jest na tyle małe, że ludzie znają studentów jako jednostki i wystarczająco duże, aby studenci mogli znaleźć różne możliwości. Doświadczenia w klasie i poza nią pomagają kształtować "osobisty kompas" ucznia i stymulują rozwój intelektualny, społeczny i osobisty.

Jeśli te cechy odzwierciedlają to, czego szukasz, zachęcam Cię do dalszej eksploracji naszej strony i dowiedz się więcej o nas. Mam także nadzieję, że rozważysz wizytę w pięknym kampusie Assumption i spotkasz się z osobami, które czynią naszą społeczność tak wyjątkową. Dziękuję za zainteresowanie Wniebowzięciem.

Gorące pozdrowienia,

Francesco C. Cesareo, Ph.D.
Prezydent

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Assumption College

Czy spędzasz czas uważnie oceniając ryzyko? Czy decyzja lub inwestycja warte są potencjalnych rezultatów? Jeśli brzmi to jak twoja osobowość, tytuł licencjata z nauk aktu ... [+]

Czy spędzasz czas uważnie oceniając ryzyko? Czy decyzja lub inwestycja warte są potencjalnych rezultatów? Jeśli brzmi to jak twoja osobowość, tytuł licencjata z nauk aktuarialnych z Assumption College może być idealnym rozwiązaniem.

Aktuariusze korzystają ze szkoleń z matematyki i ekonomii, aby rozwiązywać problemy biznesowe związane z ryzykiem i są bardzo poszukiwani ze względu na ich wielodyscyplinarne doświadczenie i silne umiejętności ilościowe. Wydział Matematyki, Informatyki i Nauk Aktorialnych z entuzjazmem ogłasza nowy kierunek nauk aktuarialnych. Ten rygorystyczny główny wymaga od studentów do podjęcia kursów z matematyki, ekonomii i studiów biznesowych. Program ma na celu przygotowanie studentów do pierwszych dwóch egzaminów aktuarialnych sponsorowanych przez Society of Actuaries (SOA) i Casualty Actuarial Society (CAS).... [-]

Stany Zjednoczone Worcester
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Assumption College

Niezależnie od tego, czy chcesz wykorzystać swój stopień biologii do badania wirusów lub ekosystemów, zyskujesz szerokie doświadczenie praktyczne w laboratorium, a także ... [+]

Biologia w Assumption College

Biologia to nauka o życiu. Biolodzy badają tajemnice życia na poziomie komórkowym, organizmu i populacji.

Niezależnie od tego, czy chcesz wykorzystać swój stopień biologii do badania wirusów lub ekosystemów, zyskujesz szerokie doświadczenie praktyczne w laboratorium, a także silne wsparcie i łatwy dostęp do wykładowców Assumption Science, którzy sprawiają, że koncepcje w klasie są znaczące i pomagają rozwijać badania techniczne. umiejętności. Najnowocześniejsze Centrum Nauki Testa zlokalizowane na terenie kampusu w Worcester, Massachusetts zapewnia znakomite zaplecze laboratoryjne studentom prowadzącym studia biologiczne w celu przetestowania złożonych i wyrafinowanych teorii naukowych, których uczysz się w klasie.... [-]

Stany Zjednoczone Worcester
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Assumption College

Kiedy studiujesz biznes w Assumption College wykształcenie wykracza poza podręcznik - zdobędziesz umiejętności biznesowe i doświadczenie w świecie rzeczywistym potrzebne ... [+]

Kiedy studiujesz biznes w Assumption College wykształcenie wykracza poza podręcznik - zdobędziesz umiejętności biznesowe i doświadczenie w świecie rzeczywistym potrzebne do osiągnięcia sukcesu i mocne ugruntowanie w sztukach wyzwolonych, w wyjątkowy sposób pozycjonując cię jako dobrze zaokrąglonego kandydata w konkurencyjne środowisko pracy.

Tytuł licencjata w dziedzinie biznesu z Assumption College zapewni ramy dla budowania udanej kariery w sektorze prywatnym, publicznym lub non-profit. Będziesz rozwijać biegłość w szerokim zakresie technicznych i zawodowych umiejętności poszukiwanych przez pracodawców i badać etycznie i społecznie odpowiedzialne praktyki biznesowe, które przygotują cię do złożonego i ciągle zmieniającego się globalnego środowiska biznesowego.... [-]

Stany Zjednoczone Worcester
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Assumption College

Chemia bada strukturę i podstawowe zasady materii. W Assumption studenci, którzy deklarują osiągnięcia z chemii, poznają chemię organiczną, nieorganiczną, fizyczną, anali ... [+]

Chemistry Degree w Assumption College

Chemia bada strukturę i podstawowe zasady materii. W Assumption studenci, którzy deklarują osiągnięcia z chemii, poznają chemię organiczną, nieorganiczną, fizyczną, analityczną i biochemię oraz poznają sposoby interakcji. Centrum Nauki Testa zapewnia wyjątkowe zaplecze laboratoryjne do testowania złożonych i wyrafinowanych teorii naukowych, które omawiasz w klasie.

Każdego lata i przez cały rok akademicki kierunki Chemii Wniebowzięcia mają możliwość prowadzenia badań z Wydziałem Wniebowzięcia oraz w renomowanych laboratoriach badawczych. Absolwenci nauk przyrodniczych mają 85 procentowy wskaźnik akceptacji dla szkół medycznych, a odsetek akceptacji 83 procent dla innych rodzajów programów medycznych dla absolwentów (szkoły dentystyczne i weterynaryjne itp.)... [-]

Stany Zjednoczone Worcester
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Assumption College

Dane są podstawowym surowcem XXI wieku. Przemysł, rząd i organizacje pozarządowe mogą teraz dowiedzieć się więcej o nas niż kiedykolwiek w historii ludzkości: co kupujemy ... [+]

Dane są podstawowym surowcem XXI wieku. Przemysł, rząd i organizacje pozarządowe mogą teraz dowiedzieć się więcej o nas niż kiedykolwiek w historii ludzkości: co kupujemy, co czytamy, co robimy. Ale wszystkie te dane muszą najpierw zostać przetworzone na informacje, aby odpowiedzieć na wielkie pytanie: co to wszystko oznacza ?

Postępy w technologii komputerowej spowodowały eksplozję w pozyskiwaniu i przechowywaniu ogromnych ilości danych z każdego etapu życia. Ta nagła zmiana stworzyła zapotrzebowanie na matematycznie i informatycznie wyszkolonych absolwentów, którzy mogą analizować te dane i wydawać zalecenia na podstawie tych badań.

Program Analityka danych w Assumption College (oferowany jako główny i nieletni) pomoże ci zrozumieć, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy - i jak najlepiej wykorzystać tę wiedzę - dostarczając Ci umiejętności badawczych, programistycznych i krytycznych analiz będziesz potrzebował. Kiedy analizujesz analitykę danych w Assumption, nauczysz się, jak zbierać, przetwarzać i oceniać duże ilości informacji i co to oznacza dla reszty świata.... [-]

Stany Zjednoczone Worcester
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Assumption College

Specjalizujące się w inżynierii w Assumption (w tym te prowadzące nieletnich) są dostarczane kompleksowy program nauczania, który stanowi podstawę przyszłego sukcesu. ... [+]

Specjalizujące się w inżynierii w Assumption (w tym te prowadzące nieletnich) są dostarczane kompleksowy program nauczania, który stanowi podstawę przyszłego sukcesu. Studenci, którzy zdecydują się zostać inżynierią, mogą osiągnąć podwójny stopień dzięki porozumieniom partnerskim z University of Notre Dame i School of Engineering

Kandydaci na stopień inżyniera otrzymują silne wykształcenie sztuk wyzwolonych w Wniebowzięciu. Kursy naukowe i matematyczne przygotowują ich do kontynuowania studiów w dziedzinie inżynierii i mają sensowne kariery w tej dziedzinie. Studenci, którzy zajmują się nieletnią w dziedzinie inżynierii, otrzymują solidne podstawy w dyscyplinie i kończą studia z matematyki, informatyki, chemii lub nauk o środowisku. Małe klasy zapewniają spersonalizowaną edukację, która pozwala uczniom zanurzyć się w ich tematach, a mentorzy wykładowcy oferują indywidualne doradztwo, które pomoże im w dokonywaniu właściwych wyborów zarówno na poziomie absolwentów, jak i profesjonalistów.... [-]

Stany Zjednoczone Worcester
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Assumption College

Nasz program neuronauki skupia interdyscyplinarną grupę profesorów, którzy są pasjonatami w zakresie mentoringu studentów w tym fascynującym polu badań, angażując ich w b ... [+]

Neuroscience at Assumption College

Mózg jest często określany jako ostatnia granica, ponieważ, jak stwierdził dr Neil deGrasse Tyson, "... jak działa [mózg] pozostaje jedną z największych nierozwiązanych zagadek i wydaje się, że im bardziej zgłębiamy jego sekrety, tym bardziej niespodzianki, które znaleźliśmy. "Neurobiologia stara się rozwiązać tajemnice umysłu, mózgu i funkcji układu nerwowego, stosując multidyscyplinarne podejścia.

Nasz program neuronauki skupia interdyscyplinarną grupę profesorów, którzy są pasjonatami w zakresie mentoringu studentów w tym fascynującym polu badań, angażując ich w badania odkrywające nowe mechanizmy funkcjonowania mózgu i badające neuronalne korelacje emocji, poznania i psychopatologii. Assumption College oferuje wiele możliwości prowadzenia neurobiologii, w tym:... [-]

Stany Zjednoczone Worcester
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Assumption College

Assacheption's Bachelor of Science in Cybersecurity oferuje opartą na technologii edukację, wykorzystującą metody z informatyki i informatyki, inżynierii, nauk społecznyc ... [+]

Cyberprzestrzeń to dynamiczny i ewoluujący ekosystem, ze złożonymi, wieloaspektowymi sieciami łączącymi osoby, organizacje i podmioty krajowe i międzynarodowe. Jednak ekspansja cyberprzestrzeni stwarza nowe słabości do wykorzystania, czyniąc ją podatną na włamania i wykorzystywanie. Cyberbezpieczeństwo i słabości wzrosły w postępie geometrycznym wraz z eksplozją technologii i połączeniem, dotykając zarówno jednostki, organizacje, jak i narody. Dzięki specjalizacji w cyberbezpieczeństwie, Assumption College będzie szkolić kolejne pokolenie osób, które będą starały się udaremnić i zareagować na zagrożenia i ataki cybernetyczne.

Według raportu Federalnego Biura Śledczego z 2016 r. O przestępstwach internetowych miliony w Stanach Zjednoczonych są ofiarami przestępstw internetowych każdego roku i otrzymują średnio 800 skarg dziennie. Raport podziela również te straty spowodowane oszustwami związanymi z pocztą elektroniczną, wykryciem kradzieży, ataków typu ransomware, strat związanych z oszustwami technicznymi i innymi nikczemnymi działaniami, które spowodowały straty ofiary w wysokości 1,33 miliarda USD w 2016 r., Czyli w ostatnim roku, dla którego dostępne są statystyki.... [-]

Stany Zjednoczone Worcester
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Assumption College

Stopień z informatyki może przygotować Cię do różnych ścieżek kariery. Założenie oferuje możliwości studiowania matematyki lub informatyki w stymulującym i wspierającym ś ... [+]

Stopień z informatyki może przygotować Cię do różnych ścieżek kariery. Założenie oferuje możliwości studiowania matematyki lub informatyki w stymulującym i wspierającym środowisku. Będziesz logicznie myśleć i rozwiązywać problemy, a także komunikować się jasno i skutecznie - umiejętności, które są bardzo poszukiwane w dzisiejszym, coraz bardziej technologicznym świecie.

Jeśli rozważasz ukończenie studiów informatycznych, angażujący profesorów Assumption i ambitny program nauczania zapewnia studentom wiele możliwości eksploracji tej szybko rozwijającej się dziedziny. Studia informatyczne rozwijają umiejętności programistyczne, znajomość sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz docenianie społecznych i etycznych implikacji technologii. Major stanowi podstawę dla różnych karier zawodowych w branży komputerowej i studiów podyplomowych w dziedzinie informatyki.... [-]

Stany Zjednoczone Worcester
Wrzesień 2020
English (USA)
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Salisbury Street,500
01609 Worcester, Massachusetts, Stany Zjednoczone