Assumption College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tradycja katolicka. Sztuka liberalna

W Wniebowzięciem zobowiązujemy się do odkrywania z wielką chęcią relacji między wiarą a rozumem. Biorąc udział w tej ponad 2000-letniej tradycji, dzisiejsi studenci dołączają do pokoleń naukowców, artystów, pisarzy i filozofów, którzy zaangażowali się w poszukiwanie prawdy w różnych dyscyplinach.
Wierzymy, że katolicka tradycja intelektualna jest szczególnie przydatna i przydatna w naszych czasach i zachęca do rozwoju umysłu, ciała i ducha w otwartym, otwartym klimacie, w którym wszystkie tradycje wiary mają głos.

Tradycja sukcesu

  • 98% studentów kończy studia w ciągu czterech lat
  • 94% pracowników klasy 2017 było zatrudnionych, kontynuowało edukację dodatkową lub zaangażowało się w obsługę społeczności w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów
  • 85% klasy z 2017 r. Ukończyło co najmniej jedną możliwość odbycia stażu, badań lub eksperymentalnego uczenia się

Droga do budowania tego, czego świat potrzebuje

Porozmawiaj z jednym z naszych niesamowitych absolwentów dekadę w swojej karierze jako biochemik lub sędzia sądu rodzinnego lub dowolną liczbę innych zawodów, a odkryjesz, dlaczego nalegamy na edukację opartą na wartościach - taką, która daje absolwentom intelektualną siłę i siłę postaci potrzebnej do zaangażowania się w większe pytania na temat życia i pracy na rzecz większego dobra.

Doceniamy dzisiejszą wydziałową kadrę i długą linię ich poprzedników, podążając za wezwaniem naszego założyciela, Emmanuela d'Alzona, który wezwał nas, abyśmy wykroczyli poza środowisko akademickie i edukowali całą osobę. Zobaczysz, że skupiasz się na uczniach, a nasz nacisk kładziemy na dobrze przeżywane życie, w każdym aspekcie tego, co robimy, od projektu nowych rezydencji do naszych dynamicznych programów honorowych po założenie kampusu w Rzymie.

Dużemu dług wdzięczności zawdzięczamy również absolwentom, rodzicom, fundacjom i partnerom korporacyjnym, którzy pomagają uczynić edukację Wniebowzięcia wyraźnie możliwą. Tylko dzięki współpracy, wspólnym celom i różnicom wieku, kultury, dyscypliny i wiary możemy naprawdę oświecić drogę.

Wartości katolickie i silni naukowcy

Assumption College , katolicka instytucja sponsorowana przez augustianów z czasów Wniebowzięcia i zakorzeniona w katolickiej tradycji intelektualnej, stara się stworzyć absolwentów znanych z krytycznej inteligencji, przemyślanego obywatelstwa i miłosiernej służby. Realizujemy te ambitne cele poprzez program nauczania oparty na sztukach wyzwolonych i rozszerzający się na dziedzinę studiów zawodowych. Ożywiani katolicką afirmacją harmonii wiary i rozumu, dążymy, poprzez dążenie do prawdy, do przemiany umysłów i serc uczniów. Założenie sprzyja różnorodności i ekumenicznie przyjmuje wszystkich, którzy mają wspólne cele.

Wiadomość od prezydenta

Wybór uczelni może być najważniejszą decyzją, którą kiedykolwiek musiałaś rozważyć. Być może już otrzymałeś materiały z wielu innych instytucji, a także pomysły i rekomendacje od rodziny i przyjaciół.

Istnieje wiele powodów, dla których jasni, zmotywowani studenci decydują się wziąć udział w Wniebowzięciu. Podczas eksploracji naszej witryny internetowej znajdziesz mnóstwo informacji związanych z naszymi doskonałymi programami i naszą zgraną społecznością. Na razie chciałbym podzielić się trzema przyczynami, o których wspominam najczęściej przy opisie Wniebowzięcia dla przyszłych uczniów i ich rodzin.

Najlepsza szkoła sztuk wyzwolonych z silnymi programami biznesowymi i profesjonalnymi.

Nasi uczniowie są narażeni na szereg dyscyplin, które poszerzają ich umysły i poprawiają umiejętności krytycznego myślenia, gdy rozważają nowe pomysły, nowe sposoby patrzenia na świat i nowe sposoby zadawania pytań. Członkowie wydziału tworzą akademicko stymulujące środowisko, które rzuca wyzwanie uczniom, aby osiągnęli swój pełny potencjał, gdy myślą przez swoje wartości i życie. Jednocześnie umiejętności, których uczniowie uczą się w Assumption, przygotowują ich także do udanej i satysfakcjonującej kariery.

Katolicka tradycja intelektualna, wyjątkowa wśród szkół wyższych.

W tradycji assumpionist zachęcamy do rozwoju intelektualnego, społecznego i osobistego. Traktujemy religię i wiarę poważnie jako integralną część ludzkiego doświadczenia. Badamy pytania, które docierają do najgłębszych pragnień ludzkiego serca i rozpoznajemy rolę wiary i rozumu w poszukiwaniu prawdy. Nasi uczniowie spotykają się z pomysłami, które przyczyniły się do ukształtowania chrześcijańskiego spojrzenia na świat, odzwierciedlającego rodzaj edukacji przewidzianej przez ks. Emmanuel d'Alzon, założyciel Assumptionists. Niezależnie od wiary ucznia, wierzymy, że doświadczenie Wniebowzięcia stwarza możliwości osobistego duchowego wzrostu i rozwoju zestawu wartości, które zachęcą uczniów do wykorzystania ich wiedzy w służbie innym. Jest to atmosfera, która jest intelektualnie trudna, osobiście satysfakcjonująca i spełniająca duchowo.

Miejsce, w którym ludzie patrzą na siebie nawzajem.

Kiedy wybierzesz Wniebowzięcie, możesz liczyć na otrzymywanie osobistej uwagi od miłych, przyjaznych ludzi w całej społeczności. Wydział, administratorzy, personel, zakonnicy i studenci pracują razem, aby zapewnić, że każdy tutaj jest ceniony i wspierany. Założenie jest na tyle małe, że ludzie znają studentów jako jednostki i wystarczająco duże, aby studenci mogli znaleźć różne możliwości. Doświadczenia w klasie i poza nią pomagają kształtować "osobisty kompas" ucznia i stymulują rozwój intelektualny, społeczny i osobisty.

Jeśli te cechy odzwierciedlają to, czego szukasz, zachęcam Cię do dalszej eksploracji naszej strony i dowiedz się więcej o nas. Mam także nadzieję, że rozważysz wizytę w pięknym kampusie Assumption i spotkasz się z osobami, które czynią naszą społeczność tak wyjątkową. Dziękuję za zainteresowanie Wniebowzięciem.

Gorące pozdrowienia,

Francesco C. Cesareo, Ph.D.
Prezydent

Lokalizacje

Worcester

Address
Salisbury Street,500
01609 Worcester, Massachusetts, Stany Zjednoczone