Assumption University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tradycja katolicka. Sztuka liberalna

W Wniebowzięciem zobowiązujemy się do odkrywania z wielką chęcią relacji między wiarą a rozumem. Biorąc udział w tej ponad 2000-letniej tradycji, dzisiejsi studenci dołączają do pokoleń naukowców, artystów, pisarzy i filozofów, którzy zaangażowali się w poszukiwanie prawdy w różnych dyscyplinach.

Wierzymy, że katolicka tradycja intelektualna jest szczególnie aktualna i przydatna w naszych czasach i zachęcamy do rozwoju umysłu, ciała i ducha w otwartym, otwartym otoczeniu, w którym wszystkie tradycje wiary mają swój głos.

Tradycja sukcesu

  • 98% studentów kończy studia w ciągu czterech lat
  • 94% pracowników klasy 2017 było zatrudnionych, kontynuowało edukację dodatkową lub zaangażowało się w obsługę społeczności w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów
  • 85% klasy z 2017 r. Ukończyło co najmniej jedną możliwość odbycia stażu, badań lub eksperymentalnego uczenia się

Droga do budowania tego, czego świat potrzebuje

Porozmawiaj z jednym z naszych niesamowitych absolwentów dekadę w swojej karierze jako biochemik lub sędzia sądu rodzinnego lub dowolną liczbę innych zawodów, a odkryjesz, dlaczego nalegamy na edukację opartą na wartościach - taką, która daje absolwentom intelektualną siłę i siłę postaci potrzebnej do zaangażowania się w większe pytania na temat życia i pracy na rzecz większego dobra.

Doceniamy dzisiejszą wydziałową kadrę i długą linię ich poprzedników, podążając za wezwaniem naszego założyciela, Emmanuela d'Alzona, który wezwał nas, abyśmy wykroczyli poza środowisko akademickie i edukowali całą osobę. Zobaczysz, że skupiasz się na uczniach, a nasz nacisk kładziemy na dobrze przeżywane życie, w każdym aspekcie tego, co robimy, od projektu nowych rezydencji do naszych dynamicznych programów honorowych po założenie kampusu w Rzymie.

Dużemu dług wdzięczności zawdzięczamy również absolwentom, rodzicom, fundacjom i partnerom korporacyjnym, którzy pomagają uczynić edukację Wniebowzięcia wyraźnie możliwą. Tylko dzięki współpracy, wspólnym celom i różnicom wieku, kultury, dyscypliny i wiary możemy naprawdę oświecić drogę.

Wartości katolickie i silni naukowcy

Assumption University , instytucja katolicka sponsorowana przez augustianów Wniebowzięcia i zakorzeniona w katolickiej tradycji intelektualnej, stara się tworzyć absolwentów znanych z krytycznej inteligencji, przemyślanego obywatelstwa i współczującej służby. Realizujemy te ambitne cele poprzez program nauczania oparty na sztukach wyzwolonych i obejmujący dziedzinę studiów zawodowych. Ożywieni przez katolickie potwierdzenie harmonii wiary i rozumu, dążąc do prawdy, dążymy do przemiany umysłów i serc uczniów. Wniebowzięcie sprzyja różnorodności i ekumenicznie wita wszystkich, którzy podzielają jego cele.

Wiadomość od prezydenta

Wybór uniwersytetu może być najważniejszą decyzją, jaką kiedykolwiek musiałeś rozważyć. Być może otrzymałeś już materiały z wielu innych instytucji, a także pomysły i rekomendacje od rodziny i przyjaciół.

Istnieje wiele powodów, dla których jasni, zmotywowani studenci decydują się wziąć udział w Wniebowzięciu. Podczas eksploracji naszej witryny internetowej znajdziesz mnóstwo informacji związanych z naszymi doskonałymi programami i naszą zgraną społecznością. Na razie chciałbym podzielić się trzema przyczynami, o których wspominam najczęściej przy opisie Wniebowzięcia dla przyszłych uczniów i ich rodzin.

Najlepszy uniwersytet sztuk wyzwolonych z silnymi programami biznesowymi i profesjonalnymi.

Nasi uczniowie są narażeni na szereg dyscyplin, które poszerzają ich umysły i poprawiają umiejętności krytycznego myślenia, gdy rozważają nowe pomysły, nowe sposoby patrzenia na świat i nowe sposoby zadawania pytań. Członkowie wydziału tworzą akademicko stymulujące środowisko, które rzuca wyzwanie uczniom, aby osiągnęli swój pełny potencjał, gdy myślą przez swoje wartości i życie. Jednocześnie umiejętności, których uczniowie uczą się w Assumption, przygotowują ich także do udanej i satysfakcjonującej kariery.

Katolicka tradycja intelektualna, wyjątkowa wśród uniwersytetów.

W tradycji Assumpionistycznej wspieramy rozwój intelektualny, społeczny i osobisty. Religię i wiarę traktujemy poważnie jako integralną część ludzkiego doświadczenia. Badamy pytania dotyczące najgłębszych pragnień ludzkiego serca i rozpoznajemy rolę wiary i rozumu w poszukiwaniu prawdy. Nasi uczniowie spotykają się z pomysłami, które przyczyniły się do ukształtowania chrześcijańskiego spojrzenia na świat, odzwierciedlającego rodzaj edukacji przewidziany przez ks. Emmanuel d'Alzon, założyciel Assumptionists. Niezależnie od wiary studenta wierzymy, że doświadczenie Wniebowzięcia stwarza możliwości osobistego rozwoju duchowego i rozwoju zestawu wartości, które zachęcą studentów do wykorzystania ich wiedzy w służbie innym. Jest to atmosfera wymagająca intelektualnie, osobiście satysfakcjonująca i spełniająca się duchowo.

Miejsce, w którym ludzie patrzą na siebie nawzajem.

Wybierając Wniebowzięcie, możesz liczyć na osobistą uwagę życzliwych, przyjaznych ludzi w całej społeczności. Wydział, administratorzy, pracownicy, zakonnicy i studenci wszyscy pracują razem, aby zapewnić, że wszyscy tutaj są cenieni i wspierani. Założenie jest na tyle małe, że ludzie znają uczniów jako osoby, i na tyle duże, że studenci mogą znaleźć różnorodne możliwości. Doświadczenia w klasie i poza nią pomagają kształtować „osobisty kompas” ucznia i stymulują rozwój intelektualny, społeczny i osobisty.

Jeśli te cechy odzwierciedlają to, czego szukasz, zachęcam Cię do dalszej eksploracji naszej strony i dowiedz się więcej o nas. Mam także nadzieję, że rozważysz wizytę w pięknym kampusie Assumption i spotkasz się z osobami, które czynią naszą społeczność tak wyjątkową. Dziękuję za zainteresowanie Wniebowzięciem.

Gorące pozdrowienia,

Francesco C. Cesareo, Ph.D.
Prezydent

Lokalizacje

Worcester

Address
Salisbury Street,500
01609 Worcester, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium