Buena Vista University (BVU)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy Zapraszamy do Buena Vista University w Storm Lake, w stanie Iowa. Nasz malowniczy obejmuje 60 akrów kampus i jest położony na wybrzeżu w 3200 akrów naturalne jezioro. Storm Lake liczy nieco ponad 10.000 z asortymentem detalicznych, rozrywkowych i gastronomicznych ofert dla gdy masz ochotę uciec kampus na chwilę.

BVU oferuje niezwykle i współpracy, doświadczenie edukacyjne. Zapraszamy na małą ustawienie klasie, gdzie można dowiedzieć się o świecie, życiu i sobie z profesorów, którzy dbają o siebie i są inwestowane w rozwój. BVU na najwyższym poziomie wydziału użyje przykłady rzeczywistych obok sprawdzonych lekcji przygotować się do sukcesu po idziesz przez Łuk Zwycięstwa w dniu ukończenia szkoły. Poza klasach, będziesz miał wiele możliwości do odkrywania swoich zainteresowań i pasji. Od lekkoatletyki i sztuk performatywnych do polityki i usług, masz dostęp do wielu zasobów i organizacji, dzięki czemu można być aktywnie zaangażowane w swojej społeczności - na uczelni i poza nią. Nasza bezprzewodowy kampusu ułatwia pozostawanie w kontakcie z pracy klasowej i przyjaciółmi, czy siedzisz w bibliotece lub wylegiwanie się na jezioro.

Poza Storm Lake

Być może masz już jakiś kredyt uczelni i chcesz zakończyć wykształcenie w środowisku nauczania koncentruje jak nasza, ale trzeba zatrzymać się bliżej domu. Mamy rozwiązanie. BVU posiada 15 miejsca w społeczności na całym państwem, z naszym programem Studiów Absolwent i profesjonalne.

Lokalizacje

Storm Lake

Address
Buena Vista University
610 West 4th St.

IA 50588 Storm Lake, Iowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium