Przeczytaj oficjalny opis

Od momentu powstania w 1978 roku, Bastyr Uniwersytet jest pionierem naukowe oparte na naturalnej medycyny. Założyciele Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; wraz z Sheila Quinna, nazwany szkoły po ich ukochanego nauczyciela i zauważył Seattle naturopatyczną lekarz dr John Bastyr. Z zaledwie 200 $ kosztów startowych podczas swoich skromnych początków, założyciele stworzyli wizję akredytowanej szkole naturalnego zdrowia, który jest obecnie uznawany za wiodący sztuk zdrowia i nauki uczelni na świecie.

Założenie emerytowany przewodniczący dr Pizzorno ten Uniwersytet przez jakiś znaczący wzrost w czasie swoich 22 lat pracy, w tym przejście do obecnego kampusu 51 akrów w Kenmore, Waszyngton, aby pomieścić rosnącą ciało studenta. (Zobacz oś czasu historycznego.) Chociaż szkoła rozpoczęła działalność jako naturopatyczną medycyny studia, Bastyr University oferuje obecnie ponad 20 stopni i certyfikatów programów. Opierając się na fundamencie nauki opartej na University został laureatem wielu grantów badawczych wielomilionowe z National Institutes of Health.

W września 2012 roku, na Uniwersytecie rozszerzyła ponownie otwierając Bastyr Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego, przyjmując ponad 50 studentów z inauguracyjnego doktora klasy Naturopathic Medicine. pierwszym i jedynym akredytowanym szkoła Kalifornii medycyny naturopatyczną oferuje również tytuł Master of Science w dziedzinie żywienia dla odnowy biologicznej i planuje dodać więcej naturalnych programów zdrowotnych w przyszłości.

Nasza wizja

Jako wiodący na świecie ośrodka akademickiego na pogłębianie wiedzy i integracji w naturalnych sztuk zdrowia i nauki, Bastyr Uniwersytet zmieni zdrowia i dobrego samopoczucia wspólnoty ludzkiej.

Nasza misja

Kształcimy przyszłych liderów w naturalnych sztuk zdrowia i nauki. Poszanowanie uzdrawiającej mocy natury i uznając, że ciało, umysł i duch są nierozerwalnie nierozłączne, możemy modelować zintegrowanego podejścia do edukacji, badań i usług klinicznych.

Główne tematy

osiągnięcia w nauce Badania w Natural Health Arts and Sciences Szkolenie Clinical and Community Health interdyscyplinarne Integracja

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Bastyr University

studia psychologiczne Bastyr Uczelni oferują solidne podstawy naukowe i holistyczne rozumienie ciała i umysłu, aby przygotować studentów do kariery w znaczących różnorodn ... [+]

studia psychologiczne Bastyr Uczelni oferują solidne podstawy naukowe i holistyczne rozumienie ciała i umysłu, aby przygotować studentów do kariery w znaczących różnorodność pól.

Bachelor of Science na kierunku psychologii zdrowia oferuje studentom możliwość wyboru trzy utwory, System ten utwór pozwala studentów kieruje swoją uwagę na badania, dostosowując swój licencjat doświadczenie, aby sprostać ich interesów.

Psychologia zdrowia - Integrated Wellness Track - 2 lata Psychologia zdrowia - Pre-Med Track - 2 lata Psychologia zdrowia - Advocacy Social Track - 2 lata Zalety Psychologii Zdrowia programów na Bastyr Rozbudowane i rygorystyczne badania... [-]
Stany Zjednoczone Kenmore San Diego
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Bastyr University

Bachelor of Science ze specjalizacją w zakresie zintegrowanej Biologii Człowieka służy jako doskonałe przygotowanie do kariery jako 21-go wieku lekarza zdrowia lub biomed ... [+]

Bachelor of Science na kierunku Zintegrowany Biologia Człowieka służy jako doskonałe przygotowanie do kariery jako 21-go wieku lekarza zdrowia lub biomedycznych naukowca. Ten w pełni akredytowanym licencjat wyposaża uczniów w umiejętności niezbędne do wykonywania szeregu stopni zawodowych (naturopatyczną lekarza, lekarza dentysty, farmaceuty), pokrewnych stopni zdrowia (asystent lekarza, pielęgniarki, fizjoterapeuty) lub studiów podyplomowych w dziedzinie nauk biologicznych.

Z naciskiem na praktyczne badania naukowe, to postępująca program rysuje połączeń między fizjologii, anatomii, biologii komórki, biochemii i genetyki - zamiast nauczania każdego przedmiotu z osobna. To odrębne podejście pomaga studentom rozwikłać zawiłości ludzkiej biologii i rozwijać jednolity zrozumienia struktury i funkcji organizmu. W ten sposób uczniowie zdobywają solidne podstawy nauk biologicznych i rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia kluczowe do pracy w biologii i ochrony zdrowia.... [-]

Stany Zjednoczone Kenmore San Diego
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku