Bay State College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O stanie Bay

Przez ponad 70 lat Bay State College zyskał reputację oferując wyjątkowy program nauczania o wysokiej jakości dla poważnego studenta. Dzięki naszym małym klasom, zindywidualizowanej uwadze i wydziałowi profesjonalistów z branży, którzy wnoszą swoje doświadczenie do klasy, nasi uczniowie z powodzeniem mogą prowadzić studia skoncentrowane na karierze w dzisiejszych najszybciej rozwijających się branżach.

W naszym zaangażowaniu w rozwój akademicki i zawodowy nasi studenci mają możliwość odbycia stażu w najlepszych firmach w kraju, jednocześnie nawiązując kontakty z pracodawcami i absolwentami, którzy mogą otworzyć drzwi do najlepszych możliwości rozwoju zawodowego w Northeast.

Jednocześnie nasi uczniowie pracują i mieszkają w naszym kampusie w historycznej dzielnicy Back Bay, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bostonu w mieście, w pobliżu centrum tętniącego życiem centrum Bostonu i wszystkiego, co oferuje.

Szybkie fakty z Bay State College

Lokalizacja

 • Boston, MA (dom dla ponad 250 000 studentów)
 • 1 przecznica od modnej ulicy Newbury
 • 2,3 km od Fenway Park

Naukowcy

 • 15 programów, Associate i Bachelor Degrees
 • Stosunek liczby uczniów do liczby nauczycieli wynosi 15: 1
 • Średnia wielkość klasy: 18 uczniów

Studenci:

 • Około 800 studentów
 • Dostępna obudowa na terenie kampusu

Bay State College to prywatna szkoła wyższa, której misją jest zapewnienie studentom wysokiej jakości kształcenia, które przygotowuje ich do kariery zawodowej i podnoszenia poziomu szkolnictwa wyższego. Bay State College realizuje tę misję, zapewniając środowisko uczenia się, w którym doskonałość nauczania i usługi dla studentów są połączone w celu wspierania wyjątkowości poszczególnych uczniów, przygotowując ich do osiągnięcia pełnego potencjału jako świadomych etycznie i społecznie obywateli.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Historia Bay State College

Bay State College otwarto w 1946 r., Aby służyć jednej branży, liniom lotniczym, zapewniając uczniom praktyczne umiejętności i zwracając szczególną uwagę na silne podstawy edukacyjne. Następnie, tak jak teraz, College był znany ze swoich małych klas, indywidualnej uwagi i skupienia się na konkretnych karierach.

W 1961 roku Bay State przeniósł się do obecnej lokalizacji w Back Bay - w samym sercu miasta, ale w pobliżu szpitali, firm, sklepów, mody i rozrywki.

W 1975 r. Stan Bay był początkowo upoważniony do nadawania stopni Associate przez Commonwealth of Massachusetts. W 1989 r. Bay State został akredytowany przez New England Association of Schools and Colleges (NEASC) *. W 2004 r. Stan Bay został upoważniony przez państwo i NEASC * do przyznania stopni licencjackich w zakresie zarządzania biznesem, modą i rozrywką.

Siedemdziesiąt lat po założeniu Bay State nadal działa zgodnie z wizją założycieli. College zapewnia wiodącym pracodawcom Ameryki wykwalifikowanych absolwentów, którzy są profesjonalnie przeszkoleni i wykształceni w zawodzie, którego pragną.

* Bay State College jest akredytowany przez Komisję Nowej Anglii ds. Szkolnictwa Wyższego (NECHE, dawniej NEASC).

Misja

Bay State College przygotowuje studentów do udanej kariery i globalnego obywatelstwa poprzez rygor akademicki i zindywidualizowane wsparcie.

Zasady przewodnie

Bay State College realizuje to poprzez swoje zaangażowanie w dostarczanie

 • niedroga, prywatna edukacja
 • pomocny, opiekuńczy personel i wydział
 • praktyczne środowisko nauki
 • społeczność obejmująca różnorodność
 • wydział z doświadczeniem w świecie rzeczywistym
 • edukacja poza klasą
 • kultura odpowiedzialności społecznej i etycznej
 • nastawione na wyniki podejście do sukcesu studenta

Podstawowe wartości

Jakość, szacunek i wsparcie.

Oświadczenie Wizji

Bay State College będzie uczelnią z wyboru w naszym regionie dla studentów i pracodawców nastawionych na karierę, którzy poszukują dobrze wykształconych absolwentów w naszych dyscyplinach.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Lokalizacje

Boston

Address
31 St. James Avenue
MA 02116 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium