Przeczytaj oficjalny opis

Na Bluffton, można mieć pewność, wyjątkowej licencjackich, magisterskich i zawodowych oraz kontynuację programów edukacyjnych.

Zawarte w naszych czterech odwieczne wartości odkrycia, wspólnoty, szacunku i służby, znajdziesz budowania charakteru edukacji, która pomoże Ci osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe do pracy w globalnym rynku. Zakorzeniona w wartościach mennonickich procesu pokojowego i usług, BLUFFTON tradycja wiara służy jako użyteczne ramy osobistych poszukiwań i wiary rozwoju. Innymi słowy, w Bluffton będziesz rozwijać wartości chrześcijańskie dla globalnej społeczności.

Start do wieloaspektowego studentów ponad 1100, Bluffton znajduje się na 65 hektarami, zalesionym terenie tej linii brzegów Małego Riley Creek w miejscowości Bluffton, Ohio. Bardzo szybko poczuć się częścią naszej społeczności kampusu jak rozwijać relacje z rówieśnikami i dedykowanego wydziału.

Jako student, uczeń naszego aktywnego życia sprawia, że ​​łatwo poznać nowych przyjaciół w zwartych, przyjemny klimat domu z dala od domu.

Programy akademickie

Podejście do nauki BLUFFTON ramach swoich programów akademickich łączy znaczące, osobiste interakcje z badania podręczników, wykładów, zajęć, możliwości kampusu opcji serwisowych i międzykulturowych, które zabiorą Cię w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

Awansu zawodowego

Nasze programy magisterskie i ustawicznego kształcenia pozwalają ukończyć studia podczas równoważenia pracę, rodzinę, kościół i inne zobowiązania. Zajęcia podyplomowe i ustawicznego kształcenia są dogodnie oferowane w Bluffton, Archboldem i Piqua, Ohio.

Różnica Bluffton

Bluffton jest związany z mennonitów Kościoła-USA, jednak większość uczniów nie Bluffton mennonickiego. To tworzy atmosferę, w której wszyscy studenci są zaproszeni do zwiedzania i doszli do posiadania własnych przekonań.

Nasza historia

Położony nad brzegiem Małego Riley Creek w Bluffton, małego miasteczka w północno-zachodnim Ohio, Bluffton Uniwersytet został założony w 1899 roku jako Centralny mennonitów College. Jak wmurowano kamień węgielny dla pierwszego budynku szkoły, Noah C. Hirschy, pierwszy prezydent BLUFFTON w zawartej jego uwagi z pomysłu, który okazał się tak trwały, jak struktury samego: ". Pozwól nam oczekiwać wielkich rzeczy" Mamy, a my nadal to robić.

Podczas Bluffton jest związany z mennonitów Kościoła USA, jego studenci, wykładowcy, pracownicy i absolwenci nie muszą mennonickiego. Elmer Neufeld, siódmy prezydent uniwersytetu obserwowane "Bluffton nie powinny być postrzegane jako w jakiś sposób mniej niż mennonity dla jego różnorodności, ale raczej więcej niż mennonity, z większym pokoju chrześcijańskiego kościoła świadka wyrastające z tego doświadczenia." Dziś Bluffton nadal zobowiązana do przekazując naszych podstawowych wartości - odkrycie, społecznych, szacunku i usług - do każdego nowego pokolenia uczniów.

NASZA MISJA

"Wychowana przez historycznej tradycji kościelnej i pokój karmić pragnienie doskonałości we wszystkich fazach jej programów, Bluffton Uniwersytet na celu przygotowanie uczniów do życia wszystkich środowisk, a także powołanie, odpowiedzialnego obywatelstwa, do służby do wszystkich narodów, a ostatecznie , dla celów powszechnego królestwa Bożego. "

WIARA mennonitów

Mennonici wierzą, z ich chrześcijańskich braci i sióstr, w wielkich afirmacji wiary: Bóg staje się człowiekiem, panowanie Chrystusa, mocą Ewangelii, dzieło Ducha Świętego i autorytetu Pisma Świętego.

W dziedzictwa mennonitów, te przekonania doprowadziły do ​​charakterystycznych akcentów; Wiara jest dobrowolne; Chrześcijanie są powołani do życia w miłości, pojednania i mediacji; Niesprawiedliwość jest do pokonania dobrem; szczęście jest więcej niż materialnego dobrobytu; autorytet moralny jest ponad siły politycznej; Życie ma być proste życie; cała przyroda jest darem Boga, aby być szanowana z poczuciem wdzięczności i gospodarowania; i kochająca, ofiarna służba jest najwyższym wyrazem wierności Chrystusowi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: