Bluffton University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na Bluffton, można mieć pewność, wyjątkowej licencjackich, magisterskich i zawodowych oraz kontynuację programów edukacyjnych.

Zawarte w naszych czterech odwieczne wartości odkrycia, wspólnoty, szacunku i służby, znajdziesz budowania charakteru edukacji, która pomoże Ci osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe do pracy w globalnym rynku. Zakorzeniona w wartościach mennonickich procesu pokojowego i usług, BLUFFTON tradycja wiara służy jako użyteczne ramy osobistych poszukiwań i wiary rozwoju. Innymi słowy, w Bluffton będziesz rozwijać wartości chrześcijańskie dla globalnej społeczności.

Start do wieloaspektowego studentów ponad 1100, Bluffton znajduje się na 65 hektarami, zalesionym terenie tej linii brzegów Małego Riley Creek w miejscowości Bluffton, Ohio. Bardzo szybko poczuć się częścią naszej społeczności kampusu jak rozwijać relacje z rówieśnikami i dedykowanego wydziału.

Jako student, uczeń naszego aktywnego życia sprawia, że ​​łatwo poznać nowych przyjaciół w zwartych, przyjemny klimat domu z dala od domu.

Programy akademickie

Podejście do nauki BLUFFTON ramach swoich programów akademickich łączy znaczące, osobiste interakcje z badania podręczników, wykładów, zajęć, możliwości kampusu opcji serwisowych i międzykulturowych, które zabiorą Cię w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

Awansu zawodowego

Nasze programy magisterskie i ustawicznego kształcenia pozwalają ukończyć studia podczas równoważenia pracę, rodzinę, kościół i inne zobowiązania. Zajęcia podyplomowe i ustawicznego kształcenia są dogodnie oferowane w Bluffton, Archboldem i Piqua, Ohio.

Różnica Bluffton

Bluffton jest związany z mennonitów Kościoła-USA, jednak większość uczniów nie Bluffton mennonickiego. To tworzy atmosferę, w której wszyscy studenci są zaproszeni do zwiedzania i doszli do posiadania własnych przekonań.

Nasza historia

Położony nad brzegiem Małego Riley Creek w Bluffton, małego miasteczka w północno-zachodnim Ohio, Bluffton Uniwersytet został założony w 1899 roku jako Centralny mennonitów College. Jak wmurowano kamień węgielny dla pierwszego budynku szkoły, Noah C. Hirschy, pierwszy prezydent BLUFFTON w zawartej jego uwagi z pomysłu, który okazał się tak trwały, jak struktury samego: ". Pozwól nam oczekiwać wielkich rzeczy" Mamy, a my nadal to robić.

Podczas Bluffton jest związany z mennonitów Kościoła USA, jego studenci, wykładowcy, pracownicy i absolwenci nie muszą mennonickiego. Elmer Neufeld, siódmy prezydent uniwersytetu obserwowane "Bluffton nie powinny być postrzegane jako w jakiś sposób mniej niż mennonity dla jego różnorodności, ale raczej więcej niż mennonity, z większym pokoju chrześcijańskiego kościoła świadka wyrastające z tego doświadczenia." Dziś Bluffton nadal zobowiązana do przekazując naszych podstawowych wartości - odkrycie, społecznych, szacunku i usług - do każdego nowego pokolenia uczniów.

NASZA MISJA

"Wychowana przez historycznej tradycji kościelnej i pokój karmić pragnienie doskonałości we wszystkich fazach jej programów, Bluffton Uniwersytet na celu przygotowanie uczniów do życia wszystkich środowisk, a także powołanie, odpowiedzialnego obywatelstwa, do służby do wszystkich narodów, a ostatecznie , dla celów powszechnego królestwa Bożego. "

WIARA mennonitów

Mennonici wierzą, z ich chrześcijańskich braci i sióstr, w wielkich afirmacji wiary: Bóg staje się człowiekiem, panowanie Chrystusa, mocą Ewangelii, dzieło Ducha Świętego i autorytetu Pisma Świętego.

W dziedzictwa mennonitów, te przekonania doprowadziły do ​​charakterystycznych akcentów; Wiara jest dobrowolne; Chrześcijanie są powołani do życia w miłości, pojednania i mediacji; Niesprawiedliwość jest do pokonania dobrem; szczęście jest więcej niż materialnego dobrobytu; autorytet moralny jest ponad siły politycznej; Życie ma być proste życie; cała przyroda jest darem Boga, aby być szanowana z poczuciem wdzięczności i gospodarowania; i kochająca, ofiarna służba jest najwyższym wyrazem wierności Chrystusowi.

Lokalizacje

Bluffton

Address
1 University Drive,
45817-2104 Bluffton, Ohio, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: