Przeczytaj oficjalny opis

Nie ma lepszego sposobu, aby wyobrazić sobie, że tu nie do odwiedzenia nas.

Będąc w Carson-Newman jest najlepszym sposobem, aby wiedzieć, jak się zmieścić w tym top-rankingu sztuk wyzwolonych uniwersytetu, założonego w 1851 roku.

Zobacz, co Twoje życie może wyglądać tutaj. Spacer nasz kampus i zorientować się, że będzie stanowić istotny element aktywnego kampusie, który jest 2,000 studentów silny.

Wizja, misja, Faith Oświadczenia

Wizja

Będziemy Christian liberalne uniwersytet sztuki opartej wyboru w południowo-wschodniej na edukację i służbę.

Misja

Naszym zadaniem jako wychowawców chrześcijańskich jest pomoc naszym studentom osiągnąć swój pełny potencjał jako wykształconych obywateli, jak i na całym świecie służąca liderów.

Afirmacja Wiary

Bóg - "Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię."(Rodzaju 1: 1)
Jest jeden prawdziwy Bóg, który jest Stwórcą, Odkupicielem i Obrońcą wszechświata. Bóg jest wieczny; Bóg jest święty; Bóg jest miłością; Bóg jest Trójjedyny, objawiony jako Ojca, Syna i Ducha Świętego, każdy z różnych osobistych atrybutów, ale bez podziału natury, istoty lub bytu, a który jako jedyny jest godny czci.

Chrystus - "W Chrystusie cała pełnia Bóstwa mieszka cieleśnie."(Kol 2, 9)
Chrystus jest odwiecznym Synem Boga, drugiej osoby Trójcy, który w Jego wcieleniu, został poczęty z Ducha Świętego i narodził się z Maryi Panny, w pełni Bogiem iw pełni człowiekiem. Jezus żył i doskonale ujawnił wolę Boga, został ukrzyżowany, pogrzebany i powstał z martwych dnia trzeciego. Po dokonaniu przebłagania za grzechy ludzkości na krzyżu, wstąpił do nieba, jest wywyższony po prawicy Boga i powróci w mocy i chwale sądzić świat. Chrystus mieszka we wszystkich wierzących żyjących, zawsze obecnego Pana.

Duch Święty - "Ja zaś będę prosił Ojca, a da wam innego Pocieszyciela, aby z wami był na zawsze. To Duch Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Znasz go, bo on trwa w was, i będzie w was."(Jana 14: 16-17)
Duch Święty jest Duchem Bożym. Duch wywyższa Chrystusa i skazanych ludzi grzechu, nieprawości i sądzie. Duch umożliwia ludzkość do zrozumienia prawdy, wzywa wszystkich do Zbawiciela, efekty regeneracyjne do tych, którzy przyjęli Chrystusa jako Zbawiciela i napełnia wierzących z owocem Ducha.

Zbawienie - "To jest z łaski przez wiarę, które są zapisywane. To nie jest z was; lecz jest darem Boga, a nie z uczynków, aby się kto nie chlubił."(Ef 2: 8)"Kto wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony."(Rzymian 10:13)
Zbawienie grzeszników jest całkowicie dziełem Boga łaski, oferowane swobodnie wszystkim, którzy przyjęli Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela, który przez całe życie, śmierć i zmartwychwstanie wieczne odkupienie dla wierzącego. To zbawienie z łaski przez wiarę jest zabezpieczona przez pokutę i przyjęcia Jezusa Chrystusa jako Pana.

Pismo - "ToPismo ll Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości. , , ,"(2 Tymoteusza 3: 16)"Prawo Pańskie jest doskonałe, ożywienia duszy. Statut Pana są godne zaufania, poucza prostaczka. Nakazy Pana są w porządku, dając radość serca. . . . Nakazy Pana są pewne, iw sumie sprawiedliwy."(Psalm 19: 7-9)
Pismo Święte jest natchnione księga Starego i Nowego Testamentu, autorytatywne dla wiary i praktyki, w którym droga zbawienia i świętego życia jest oświeconym. Kryterium według którego Biblia ma być interpretowana jest Jezus Chrystus.

Ludzkość - "Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz; Na obraz Boga stworzył go; mężczyznę i niewiastę stworzył ich."(Rodzaju 1:27)
Stworzony na obraz Boga, ludzkość jest zwieńczeniem dzieła stworzenia. Przez wolny wybór, ludzie buntują się przeciw miłości Boga, zerwanie stosunków poprzez przekroczenie przykazania Boga i spada pod potępieniem. Tylko łaska Boga może przywrócić ludzi do właściwej relacji z Bogiem i pozwalają im wypełniać twórczy cel Boga.

Kościół - "I wszystko poddał pod Jego stopy, a Jego samego ustanowił nade wszystko Głową dla Kościoła, który jest Jego Ciałem, Pełnią Tego, który napełnia wszystko wszelkimi sposobami."(Ef 1: 20-23)
Kościół składa się z wszystkich prawdziwych uczniów Chrystusa. Jezus Chrystus jest Głową Kościoła. Chrześcijanie mają kojarzyć się z lokalnych kościołów. Kościół jest niezależnym ciałem, działająca pod panowanie Chrystusa. Każdy kościół otrzymuje uprawnienia do kultu, prowadzenia posługę, a do wykonywania dary i przywileje przyznane im przez Chrystusa.

Ostatnie miejsca - W Boże własnego czasu i własny sposób, Bóg doprowadzi świat do jego właściwego końca. Bóg wyznaczył dzień, w którym będzie sądził świat przez Jezusa Chrystusa, gdy wszyscy ludzie będą otrzymywać ich sprawiedliwą nagrodę; odkupionej pójdą ci na męki wieczne; sprawiedliwych, do życia wiecznego.

Nasza chrześcijańska Światowa Zobacz

Uniwersytet Christian jest ramię edukacyjna Kościoła, Ciała Chrystusa. Chrystus jest Panem Uniwersytetu chrześcijańskiej, tak jak On jest kościół. W Chrystusie ", , , ukryte są wszystkie skarby mądrości i wiedzy."(Kol 2: 3) Chrystus jest"obrazem Boga niewidzialnego. . . . Przez Niego wszystko zostało stworzone, zarówno w niebie i na ziemi, byty widzialne i niewidzialne. . . wszystkie rzeczy zostały stworzone przez Niego i dla Niego. On jest przed wszystkim i wszystko w Nim są utrzymywane razem."(Kol 1, 15-17) Chrystus jest twórcą i centrum wszechświata.

Jezus oświadczył: "Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem." (Jan 14: 6) To w ten sposób, to prawda, to życie University Christian promuje. Nasz Pan zaprasza nas do "Będziesz miłował Pana, Boga twego, z całego swego serca, z całej duszy swojej, ze wszystkich swych sił i całym swoim umysłem."(Mt 22:37) To zaproszenie przyjmiemy. Wszelka prawda jest Bożą prawdą. Wszystkie dźwięki learning jest częścią naszego chrześcijańskiego dziedzictwa i powołaniu, a skupia się na chrześcijańskiego światopoglądu, gdzie Jezus jest Panem, a my jesteśmy Jego uczniami.

Biblia

Zważywszy, że Kuratorium Carson-Newman University w swojej regularnie zaplanowanym posiedzeniu w dniu 19 października 2007 otrzymał rekomendację od powiernika rozważyć oświadczenie dotyczące przekonań członków Zarządu na temat Pisma Świętego. BE POSTANAWIAMY, że Kuratorium Carson-Newman University ma jednogłośnie zatwierdza następujące oświadczenie: "My, Kuratorium Carson-Newman University, nie potwierdzają Pismo Święte jako dany przez Boga przez ludzi, dla ludzi. Pełne i ostateczne Słowo Boga objawia się w Jezusie Chrystusie ".

Afirmacją chrześcijańskiej Wspólnoty i postępowania

Jako celowo chrześcijańskiej społeczności akademickiej Carson-Newman Uniwersytet stara się przestrzegać zasad chrześcijańskich we wszystkich aspektach jego życia komunalnego. Poddajemy się z nauką i przykładem Jezusa Chrystusa we wszystkich naszych relacjach i pracy. Osoby, które zdecydują się stać się częścią rodziny Carson-Newman Oczekuje się objąć moralnych, etycznych i wartości biblijnych i wyłączanie kampusu. W dziedzinie seksualności, oczekuje styl życia zgodny z nauczaniem biblijnym. W szczególności stwierdzono, intymność seksualna ma być wyrażony wyłącznie wewnątrz przymierza małżeńskiego, które powinno być między mężczyzną i kobietą. Nasze wartości chrześcijańskie służyć najlepszym interesom wszystkich w rodzinie Carson-Newman.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Carson-Newman University

Przez ponad trzydzieści lat, Carson-Newman uczy studentów o filmach i filmowej. Interdyscyplinarny teraz głównym Film łączy zajęć w produkcji filmowej i pisania pracy a ... [+]

Bachelor of Arts w filmoznawstwa

"Film Szkoła" w Carson-Newman

Przez ponad trzydzieści lat, Carson-Newman uczy studentów o filmach i filmowej. Interdyscyplinarny teraz głównym Film łączy zajęć w produkcji filmowej i pisania pracy akademickiej filmów w kontekście chrześcijańskim. studenci Film doskonalić swoje rzemiosło jako filmowców, podczas studiów na estetykę kina i działalnością tej branży filmów.

Mossy Creek Documentary Arts Festival to tylko jeden z wielu sposobów uczniowie Carson-Newman Film łączą się z zawodu. Festiwal stwarza możliwość dla studentów i profesjonalnych dokumentalistów, aby podzielić się swoimi opowieściami z kampusu i społeczności.... [-]

Stany Zjednoczone Jefferson City USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Carson-Newman University

Carson-Newman University jest członkiem instytucjonalnym Krajowego Stowarzyszenia Szkół Muzycznych. Zakład Muzyki mogą pomóc realizować swoją pasję czy szukasz do wykonan ... [+]

Bachelor of Arts w muzyce

Carson-Newman University jest członkiem instytucjonalnym Krajowego Stowarzyszenia Szkół Muzycznych. Zakład Muzyki mogą pomóc realizować swoją pasję czy szukasz do wykonania, uczyć, albo doprowadzić cześć. Mamy bogatą tradycją przygotowanie naszych uczniów, aby być zdolny i kompetentny specjaliści przesiąknięty sztuki muzycznej. Poświęcone widząc uczniowie uda, nasz doświadczony i przystępny Wydział zdobył reputację wyzwanie studentów spychając je do osiągnięcia sukcesu. Z wydziału muzycznego w relacji do studentów mniejszej niż 10: 1, uczniowie czerpią korzyści z mniejszych klas z bardziej indywidualne podejście.

... [-]
Stany Zjednoczone Jefferson City USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Carson-Newman University

Witamy w Carson-Newman School of Religion stronie internetowej. Nasza szkoła oferuje bogaty i różnorodny wybór akcenty stopnia, które wahają się od podstawowego dur relig ... [+]

Bachelor of Arts w religii: Przywództwo i etyka

Witamy w Carson-Newman School of Religion stronie internetowej. Nasza szkoła oferuje bogaty i różnorodny wybór akcenty stopnia, które wahają się od podstawowego dur religii główną z jednym z następujących akcenty: języki biblijne, studia biblijne, Kościół rekreacji i duszpasterstwa młodzieży, Ministerstwo, filozofii i religii, przywództwa i etyki, duszpasterstwo i duchowości i sztuki.

Nasza szkoła obejmuje tożsamość, która odzwierciedla nasze dziedzictwo i baptystów, co jest najlepsze w idealnej sztuk wyzwolonych tle. Kluczowymi trajektorie, które kształtują naszą misję i osobowość są następujące: Wydział pozwoli uczniowi rozwijać umiejętności teologicznej i filozoficznej; poprawy krytycznego czytania, pisania i myślenia; ustanowienie biblijny fundament i kompetencje się odpowiedzi na pytania i problemy życiowe w 21 wieku; pielęgnowanie solidnej duchowości; stworzyć poczucie misji, świadomości społecznej i globalnego obywatelstwa; i przygotować się do zaangażowania i przywództwa w Kościele lokalnym.... [-]

Stany Zjednoczone Jefferson City USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Carson-Newman University

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w przemyśle lub studiów podyplomowych w dziedzinie biotechnologii, można zdecydować się na "double-dur", zarówno w biologii i chemii, ... [+]

Bachelor of Science w dziedzinie biotechnologii

Badania biologii na Carson-Newman przygotowuje studentów do szerokiej gamy możliwości kariery po zakończeniu programu. Zróżnicowana grupa wykładowców oferują ponad 37 różnych kursów we wszystkich dziedzinach biologii. Oprócz tradycyjnych kursów, Wydział Biologii oferuje wyjątkowe możliwości dla poszczególnych badań poprzez externships, niezależnych projektów, a także staże naukowe. Po ukończeniu studiów absolwenci wprowadzić szereg dziedzin zawodowych, w tym służby zdrowia, edukacji, badań i przemysłu.

Aby dowiedzieć się o rozeznanie krawędzi tnącej wykorzystaniem biotechnologii, obejrzeć krótki film na stronie internetowej:... [-]

Stany Zjednoczone Jefferson City USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Carson-Newman University

Zakład Psychologii Carson-Newman University dąży do zapewnienia doskonałe doświadczenie uczenia studiów w ramach wspierającego środowiska chrześcijańskiego. Dział znajduj ... [+]

Licencjat W Psychologii

Zakład Psychologii Carson-Newman University dąży do zapewnienia doskonałe doświadczenie uczenia studiów w ramach wspierającego środowiska chrześcijańskiego. Dział znajduje się w budynku Chamblissa. Oprócz tradycyjnych kursów akademickich, Wydział Psychologii oferuje kilka praktycznych możliwości pracy w terenie poprzez społeczność, staży, niezależnych projektów badawczych i staże naukowe. Jeden wyróżnikiem Zakładu Psychologii jest nasz nacisk na udział społeczności i usług. Po ukończeniu studiów absolwenci weszły w różnych dziedzinach zawodowych, w tym zdrowia psychicznego, ministerstwa, edukacji, prawa, badań, biznesu i przemysłu.... [-]

Stany Zjednoczone Jefferson City USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Carson-Newman University

Wybierz do tego stopnia, aby wejść do szybko zmieniających się i rosnących dziedziny biochemii i biotechnologii, albo natychmiast po studiach lub przed wejściem absolwent ... [+]

Bachelor of Science w biochemii

Chemii i biochemii

Chemia jest czasem nazywany "Central Science". Chemia skupia się na skład, właściwości i zmian materii i dlatego ma naturalne połączenia dziedzinach tak różnych jak biochemii i meteorologii, medycyny i techniki, archeologii i neurologii lub elektroniki i psychologii.

Po 4-letniego programu studiów w dziedzinie chemii, niektóre z naszych absolwentów do pracy w administracji, przemysłu i edukacji, ale inni kontynuowania dalszej edukacji, absolwent szkoły, w tym szkoły medyczne, apteka szkole lub innych zawodów medycznych. Aby zilustrować wiele możliwości kariery dostępne w chemii, tutaj jest częściowa lista rzeczywistych pozycji utrzymywanych przez CN absolwentów chemii na różnych etapach ich kariery: Badania laboratoryjne (podstawowe i stosowane), misji medycznej, kierownik zakładu produkcyjnego (USA i za granicą ), liceum nauczyciel chemii, analityka środowiska, konsultant pracownicy w firmie prawniczej, profesor uniwersytetu, Katedra Biochemii w szkole medycznej, sprzedawca farmaceutycznych, deweloper komercyjny produktów konsumenckich, dyrektor federalnych programów promieniotwórczych, patent trzymania wynalazcy i kierownik (farmaceutyki, personel, badania naukowe).... [-]

Stany Zjednoczone Jefferson City USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Carson-Newman University

Studenci z Finance dur są przygotowani do zarządzania inwestycjami, zarządzania ryzykiem, budżet i uzyskać kapitał i analizy transakcji na rynku nieruchomości. Absolwenc ... [+]

Bachelor of Science w dziedzinie finansów i ekonomii

Biznes, licencjackie

Carson-Newman Department of Business zapewnia studentom możliwość unikalne doświadczenie uczenia się w chrześcijańskim środowisku sztuk wyzwolonych. Departament of Business przyjmuje określenie celu Carson-Newman University, ponieważ stara się wychowywać swoich studentów szeroko w obszarach istotnych dla ich przyszłych ról, jak i przedsiębiorstw społecznych chrześcijańskich liderów w globalnym społeczeństwie.

Departament of Business dąży do: Program stał się czołową biznesu. uczą się doskonałości w profesjonalnym, opieka i pielęgnowanie sposób. przedstawić postępowy program nauczania, który jest wyzwaniem i zintegrowane. Produkujemy profesjonalnie, etycznie i technicznie przygotowane przywódcy sługi. przyczynić się do ochrony środowiska i rozwoju gospodarczego regionu. studentów z chrześcijańskiego przywództwa i mentoringu modeli. ... [-]
Stany Zjednoczone Jefferson City USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Carson-Newman University

Główną księgowe w Carson-Newman przygotowuje uczniów do różnych możliwości rozwoju zawodowego, w tym rachunkowości publicznej, przemysłu i rządu. ... [+]

Bachelor of Science w dziedzinie rachunkowości

Biznes, licencjackie

Carson-Newman Department of Business zapewnia studentom możliwość unikalne doświadczenie uczenia się w chrześcijańskim środowisku sztuk wyzwolonych. Departament of Business przyjmuje określenie celu Carson-Newman University, ponieważ stara się wychowywać swoich studentów szeroko w obszarach istotnych dla ich przyszłych ról, jak i przedsiębiorstw społecznych chrześcijańskich liderów w globalnym społeczeństwie.

Departament of Business dąży do: Program stał się czołową biznesu. uczą się doskonałości w profesjonalnym, opieka i pielęgnowanie sposób. przedstawić postępowy program nauczania, który jest wyzwaniem i zintegrowane. Produkujemy profesjonalnie, etycznie i technicznie przygotowane przywódcy sługi. przyczynić się do ochrony środowiska i rozwoju gospodarczego regionu. studentów z chrześcijańskiego przywództwa i mentoringu modeli. ... [-]
Stany Zjednoczone Jefferson City USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Carson Newman Campus Tour