Przeczytaj oficjalny opis

Podejmij wyzwanie - Wykonuj swoje pasje - Znajdź swoje miejsce - Zbuduj swój sukces


Szukasz więcej ze swojego doświadczenia w college'u - i od siebie? Rozwijaj się w CMU. Wspierany przez opiekuńczą społeczność, otoczony każdą możliwą do wyobrażenia szansą, odkryjesz swoje mocne strony. Znajdziecie swój głos. Osiągniesz to, co najlepsze - jako uczony, jako lider, jako twórca różnicy na świecie./>


Naukowcy
CMU oferuje ponad 40 programów studiów, prowadzonych przez wydział ekspertów w wysoce spersonalizowanych klasach.Założony w 1854 roku, Central Methodist University to czteroletni, prywatny, liberalny uniwersytet artystyczny. Główny kampus CMU, siedziba College of Liberal Arts and Sciences (CLAS), znajduje się w Fayette w stanie Missouri i obejmuje 1100 studentów. Ponad 4000 studentów uczestniczy w CMU College of Graduate and Extended Studies (CGES), który oferuje zajęcia online i na terenie całej Missouri i regionu. CMU jest stowarzyszona ze Zjednoczonym Kościołem Metodystycznym i przyjmuje studentów wszystkich wyznań.


Misja/>

Central Methodist University przygotowuje studentów do zmiany świata poprzez podkreślanie doskonałości akademickiej i zawodowej, etycznego przywództwa i społecznej odpowiedzialności.


Kredo/>

Central Methodist University społeczność Central Methodist University , zgodna ze swoim Zjednoczonym Metodystycznym dziedzictwem, dąży do doskonałości akademickiej, indywidualnych osiągnięć i społecznej odpowiedzialności. Jako członkowie tej społeczności wierzymy w:

 • Poszukiwanie wiedzy, prawdy i mądrości;
 • Cenić wolność, uczciwość, uprzejmość i różnorodność;
 • Żywe życie w służbie i przywództwo; i
 • Wzięcie odpowiedzialności za siebie i społeczności, w których żyjemy.


Oświadczenie o uprzejmości/>

W naszych bezpośrednich i pośrednich interakcjach z innymi ludźmi civility podtrzymuje wartości szacunku, życzliwości i dyplomacji. Różnorodność uznaje różnice między ludźmi i postrzega te różnice jako atut społeczności.


Oświadczenie przewodnie/>

Central Methodist University zostanie uznany i doceniany jako instytucja dostarczająca wyróżniające się akademickie programy doskonałości, osadzone w solidnym i wspierającym środowisku kampusowym, przygotowującym studentów do zarabiania na życie i życia.

Aby upewnić się, że doświadczenia edukacyjne w CMU przyczyniają się do ideałów zawartych w oświadczeniach misji i wizji, wydziały, administracja i powiernicy przyjęli nowe zasady uczenia się na uniwersytecie i związane z nimi wyniki na wiosnę 2016 r. Sześć z dziewięciu wyników zostanie wykorzystanych do oceny ogólny program edukacyjny. Pozostały wynik wyższego rzędu będzie oceniany na poziomie wyższym, kończącym studia. To są:


Komunikacja (artykułowanie, multimodalne, profesjonalne)/>

 • Studenci są wyartykułowani, potrafią mówić i pisać jasno i skutecznie.
 • Studenci są multimodalni, potrafią interpretować i wyrażać pomysły za pomocą różnych sposobów komunikacji.
 • Studenci są profesjonalistami, potrafią się przystosować i współdziałać z innymi w sposób pewny siebie, odpowiedzialny i zaangażowany.


Ciekawość (odkrywaj, analizuj, twórz)/>

 • Studenci mogą odkrywać, odkrywać i poszukiwać rozwiązań opartych na zgromadzonej wiedzy i bieżących badaniach.
 • Uczniowie mogą analizować, oceniać, interpretować i podsumowywać dane.
 • Uczniowie mogą tworzyć i wprowadzać innowacje za pomocą umiejętności krytycznego myślenia i współpracy.


Społeczność (służyć, szacunek, ołów)/>

 • Studenci będą służyć innym i być etycznymi i świadomymi obywatelami.
 • Uczniowie będą rozumieć i szanować różnorodność, w tym punkty widzenia, stanowiska i przekonania innych osób.
 • Studenci poprowadzą twórczo i wspólnie, aby stworzyć pozytywne zmiany w szerszym świecie.

Wartości


Kim jesteśmy/>

Central Methodist University znany jest z wysokiej jakości programów edukacyjnych dla absolwentów i absolwentów, z ich doświadczeń edukacyjnych opartych na wartościach i długotrwałych związków kościelnych, z silną tradycją sztuk wyzwolonych, naciskiem na charakter i rozwój umiejętności przywódczych oraz z sukcesami absolwentów poprzez ich dalszy rozwój. zajęcia edukacyjne i zawodowe. Charakteryzuje się doskonałością akademicką i proaktywnymi, spersonalizowanymi usługami studenckimi; programy oferowane są w Fayette i w całym stanie za pośrednictwem technologii zdalnego nauczania, a także poprzez partnerstwa ze szkołami, kościołami, szpitalami i innymi instytucjami szkolnictwa wyższego.


Wartości/>

Central Methodist University potwierdza swoje wesleyańskie dziedzictwo i wyjątkowe miejsce jako jedyny uniwersytet związany z Uniwersytetem w Missouri. Lokalizacja głównego kampusu w małej, historycznej, wiejskiej społeczności zapewnia studentom możliwość życia i uczenia się w bezpiecznym otoczeniu. Uniwersytet ceni sobie silne sztuki wyzwolone, co stanowi podstawę dla doskonałych profesjonalnych programów. CMU i jego działania out-reach sprzyjają środowisku, w którym zróżnicowane ciało studenckie może rozwijać się intelektualnie, społecznie i duchowo. Życie uniwersyteckie podkreśla uczciwość, uczciwość, uprzejmość i silne poczucie odpowiedzialności osobistej jako integralnych elementów charakteru i przywództwa. Central Methodist University ducha ducha wspólnoty i opieki, wśród studentów, wykładowców i pracowników.


Cele edukacyjne/>

Doświadczenie Central Methodist University , poprzez program akademicki i możliwości praktycznych doświadczeń, zwiększa rozwój wiedzy, osobistą uczciwość, duchowość i kompetencje zawodowe. Ponadto, uczniom stawia się wyzwanie, aby rozwinąć poczucie globalnego obywatelstwa i zaangażowanie w doskonalenie świata. Studenci z wykształceniem CMU są przygotowani do:


Cele naukowe/>

 • wykazać się wiedzą z zakresu sztuk wyzwolonych i specjalności akademickich oraz umiejętności technicznych i kompetencji zawodowych.
 • myśleć krytycznie i koncepcyjnie i stosować swoją wiedzę i umiejętności do rozwiązywania problemów.
 • komunikuj się dokładnie i skutecznie poprzez słuchanie, mówienie i pisanie.


Cele postaci/>

 • w dalszym ciągu rozwijać samoświadomość, pewność siebie oraz poczucie honoru i zaangażowania, przyjmując odpowiedzialność i przywództwo w służbie innym.
 • starajcie się zrozumieć idee, problemy i wydarzenia wewnątrz i poza ich bezpośrednią społecznością i doceniajcie dary różnorodności.
 • oceniaj ich osobiste mocne strony i umiejętności oraz badaj odpowiednie wybory kariery w zmieniającym się świecie.
 • mieć odwagę podejmować decyzje w oparciu o względy etyczne, estetyczne, ekonomiczne i środowiskowe.
 • zobowiązują się do życia, które są przykładami wartości w relacjach z sobą, rodziną, kościołem, uniwersytetem i społecznością.


Zmień życie - Odwołaj ucznia do CMU/>

Od 1854 r. Studenci CMU uczyli się, żyli i uprawiali jako osoby przeznaczone do zrobienia czegoś w świecie. Niezależnie od tego, czy uczą się w Fayette, w Internecie, czy w jednym z wielu centrów CMU w Missouri, doświadczają transformacji zmieniającej życie, która prowadzi do sukcesu. Znasz kogoś, kto pokochałby nasz Uniwersytet? Pomóż im znaleźć miejsce, do którego należą - jako orzeł w CMU!

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Central Methodist University

Czy uważasz, że edukacja i aktywność fizyczna są ważne? Przekształć swoją pasję do odnowy biologicznej i chęć nauczenia w karierze poprzez CMU Physical Education major. T ... [+]

Czy uważasz, że edukacja i aktywność fizyczna są ważne? Przekształć swoją pasję do odnowy biologicznej i chęć nauczenia w karierze poprzez CMU Physical Education major. Ten program będzie łączył nauki o zdrowiu i praktyczne umiejętności nauczania, aby zapewnić profesjonalne doświadczenie potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Nie tylko zmienisz życie tych, których kształcisz, ale także poczujesz satysfakcję i spełnienie.

O tym programie/>

Magister wychowania fizycznego przygotowuje Cię do bycia liderem w edukacji, promując zdrowy, aktywny tryb życia. Dzięki zajęciom, które koncentrują się na koncepcjach fizycznych i poznawczych, zyskasz umiejętności, których szkoły szukają poprzez zajęcia w klasie i praktyczne zajęcia edukacyjne.... [-]

Stany Zjednoczone Fayette
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Central Methodist University

Biologia to nauka o życiu. Od biosfery, ekosystemów i zbiorowisk biologicznych po organizmy, komórki i organelle, biologia oferuje uczniom możliwość szerokiego i głębokie ... [+]

Biologia to nauka o życiu. Od biosfery, ekosystemów i zbiorowisk biologicznych po organizmy, komórki i organelle, biologia oferuje uczniom możliwość szerokiego i głębokiego zgłębiania wiedzy o systemach żywych. Studenci CMU Biology maj doskonałe przygotowanie do różnorodnych karier, łącząc koncepcje w klasie z praktycznym doświadczeniem laboratoryjnym, wraz z silną analizą, rozumowaniem i umiejętnościami komunikacyjnymi.

O tym programie

Biologia specjalizuje się w przygotowaniu studentów do szkół wyższych w naukach biologicznych. Przygotowuje również studentów do wejścia w dziedzinę zawodową związaną z medycyną, nauczaniem i innymi dziedzinami, w tym nauką ekonomiczną, przemysłową i stosowaną biologią.... [-]

Stany Zjednoczone Fayette
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Central Methodist University

Kwestionowanie decyzji i działań z przeszłości, bycie ciekawym wydarzeń historycznych i posiadanie opinii na tematy społeczne i polityczne to tylko niektóre z wielu oznak ... [+]

Kwestionowanie decyzji i działań z przeszłości, bycie ciekawym wydarzeń historycznych i posiadanie opinii na tematy społeczne i polityczne to tylko niektóre z wielu oznak zainteresowania historią. Dowiesz się o przeszłych i obecnych decyzjach, które kształtują historię ludzkości, i przygotowujesz się do kariery w dziedzinie, którą pasjonujesz się jako magister historii w CMU.

O tym programie/>

Studenci, którzy studiują historię, uczą się badać, interpretować i wyjaśniać wydarzenia z przeszłości podczas studiowania dokumentów historycznych, kompilowania i rejestrowania danych oraz komunikowania pomysłów i wyjaśnień. Możliwości są nieskończone, gdy jesteś magistrem historii w CMU, ponieważ otrzymasz przygotowanie, którego potrzebujesz do kariery. Zostań historykiem, dziennikarzem, wykładowcą, archeologiem, a nawet przewodnikiem po historycznym miejscu.... [-]

Stany Zjednoczone Fayette
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Central Methodist University

Jeśli masz pasję do muzyki i chcesz rozpocząć karierę, która skupia się na twoich talentach i osobistych zainteresowaniach, muzyka na CMU jest wielkim krokiem we właściwy ... [+]

Jeśli masz pasję do muzyki i chcesz rozpocząć karierę, która skupia się na twoich talentach i osobistych zainteresowaniach, muzyka na CMU jest wielkim krokiem we właściwym kierunku. Dzięki temu programowi nie tylko zdobędziesz doświadczenie i wiedzę w wielu różnych gatunkach muzycznych, ale także zbudujesz umiejętności i pewność siebie, które sprawią, że zabłyśniesz.

O tym programie/>

Muzyka jest oferowana naszym studentom przez Swinney Conservatory of Music. Ten główny często służy jako świetny wybór, jeśli chcesz dodać nieletniego do swojego doświadczenia edukacyjnego. Nasze zajęcia zaowocują wszechstronną znajomością muzyki i tworzą podstawy potrzebne do kariery muzycznej.... [-]

Stany Zjednoczone Fayette
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Central Methodist University

Jeśli interesujesz się zjawiskami społecznymi, systemami politycznymi, stosunkami międzynarodowymi i prawem publicznym, odniesiesz wielkie korzyści z nauki o polityce CMU ... [+]

Jeśli interesujesz się zjawiskami społecznymi, systemami politycznymi, stosunkami międzynarodowymi i prawem publicznym, odniesiesz wielkie korzyści z nauki o polityce CMU. Dzięki programowi studiów rozwiniesz umiejętności potrzebne do przekształcenia swojej pasji i zainteresowań w zawód na żądanie.

O tym programie/>

Nasi politologowie zapoznają się z głównymi autorami, pracami i teoriami politologii, teorią polityczną i różnymi systemami politycznymi. Uczą się stosować umiejętności ilościowej i jakościowej analizy danych do danych z nauk społecznych w świecie rzeczywistym, prezentować, dyskutować i bronić badań.

Jako major politologii CMU będziesz miał możliwość:... [-]

Stany Zjednoczone Fayette
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Central Methodist University

Czy fascynuje cię ludzkie zachowanie? Czy analizujesz sny, starasz się zrozumieć rozwój człowieka lub ciekawy w jaki sposób funkcjonuje umysł? Jeśli te tematy cię interes ... [+]

Czy fascynuje cię ludzkie zachowanie? Czy analizujesz sny, starasz się zrozumieć rozwój człowieka lub ciekawy w jaki sposób funkcjonuje umysł? Jeśli te tematy cię interesują, jesteś doskonałym kandydatem do głównego przedmiotu Psychologii CMU. Dowiesz się o emocjach, myślach i zachowaniach, budując zestaw umiejętności na żądanie, który przygotowuje cię do sukcesu w satysfakcjonującej karierze.

O tym programie/>

Psychologia koncentruje się na badaniach w dziedzinie zaburzeń psychologii, poradnictwa, procesów społecznych, osobowości i rozwoju biologicznego. Jako student w tym kierunku, będziesz miał okazję do praktycznych doświadczeń i staży. Program ten jest często wykorzystywany jako podstawa do studiów podyplomowych w takich dziedzinach, jak psychologia, doradztwo, posługa i inne dziedziny.... [-]

Stany Zjednoczone Fayette USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Central Methodist University

Czy należysz w świetle reflektorów? Czy chcesz przenieść swoje umiejętności aktorskie na wyższy poziom? Pochwyć swoją pasję do wydajności, zakulisowej produkcji lub reżys ... [+]

Czy należysz w świetle reflektorów? Czy chcesz przenieść swoje umiejętności aktorskie na wyższy poziom? Pochwyć swoją pasję do wydajności, zakulisowej produkcji lub reżyserii i przekształć ją w ekscytującą karierę w głównym filmie sztuki teatralnej CMU. Otrzymasz wyjątkowe doświadczenie praktyczne, rozwijając wiedzę i zestaw umiejętności potrzebnych, aby zabrać Cię tam, gdzie chcesz.

O tym programie/>

Theatre Arts major jest realizowany za pośrednictwem Bachelor of Arts w Theatre Arts lub Bachelor of Science in theatre Arts. Certyfikację do nauczania mowy lub dramatu na poziomie szkoły średniej można dodać do tych opcji. Jeśli chcesz uzyskać ten certyfikat, podczas tworzenia planu studiów powinieneś wybrać nacisk na edukację i sztukę teatralną (poziom średni). Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, otrzymasz solidne podstawy doświadczeń, jakich oczekują teatry, agencje, instytucje edukacyjne i szkoły dla absolwentów.... [-]

Stany Zjednoczone Fayette
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Central Methodist University

Chcesz zbudować udany biznes lub przyczynić się do już istniejącego biznesu i pomóc mu odnieść sukces? Czy Twoje pomysły poprawią zadowolenie klientów i zysk? Każda organ ... [+]

Chcesz zbudować udany biznes lub przyczynić się do już istniejącego biznesu i pomóc mu odnieść sukces? Czy Twoje pomysły poprawią zadowolenie klientów i zysk? Każda organizacja, niezależnie od branży, jest zależna od osób dobrze znających się na biznesie. Dołącz do naszych studentów biznesowych w CMU, a Ty także będziesz na najlepszej drodze do kariery, która będzie satysfakcjonująca i udana.

O tym programie/>

Biznes koncentruje się na różnych obszarach, w tym marketingu i reklamy, zarządzania, finansów, przedsiębiorczości i wielu innych. Dzięki tej specjalizacji rozwiniesz umiejętności, dzięki którym zbudujesz i przekształcisz się w profesjonalnego profesjonalistę gotowego do wejścia w świat biznesu.... [-]

Stany Zjednoczone Fayette USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Central Methodist University

Nasza specjalność informatyka jest dla Ciebie, jeśli lubisz pracować z komputerami i interesujesz się programowaniem. Dzięki tej specjalizacji rozwiniesz umiejętności, kt ... [+]

Nasza specjalność informatyka jest dla Ciebie, jeśli lubisz pracować z komputerami i interesujesz się programowaniem. Dzięki tej specjalizacji rozwiniesz umiejętności, których potrzebujesz, aby zmienić zamiłowanie do technologii w zawód na żądanie.

O tym programie/>

Specjalista z dziedziny informatyki zbuduje umiejętności analityczne, komunikacyjne i rozwiązywania problemów, ucząc się, jak badać funkcjonowanie systemów komputerowych. Rozwiniesz umiejętności, aby przygotować się do tej ciągle rozwijającej się dziedziny, biorąc udział w zajęciach dotyczących technologii baz danych, języków programowania oraz sprzętu i oprogramowania.

Jako specjalista ds. Informatyki CMU będziesz miał możliwość:... [-]

Stany Zjednoczone Fayette USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Central Methodist University

Czy lubisz pracować z formułami, rozpoznawać wzorce, manipulować symbolami i rozwiązywać łamigłówki? Studenci matematyki w CMU przygotowują się do udanej kariery studiują ... [+]

Czy lubisz pracować z formułami, rozpoznawać wzorce, manipulować symbolami i rozwiązywać łamigłówki? Studenci matematyki w CMU przygotowują się do udanej kariery studiując język matematyki w formie ustnej, pisemnej i symbolicznej.

O tym programie

Matematyka jest zróżnicowana i obejmuje takie obszary, jak algebra, rachunek różniczkowy, geometria, inżynieria, analiza i statystyki. Dzięki temu programowi będziesz rozwijać umiejętności potrzebne do zakwalifikowania się do różnych ścieżek kariery.

Jako specjalista matematyki CMU będziesz miał możliwość:

stać się skutecznym w języku matematyki poprzez kompilację i analizę danych, rozwiązywanie problemów, stosowanie obliczeń i przedstawianie rozwiązańuczestniczyć w uczeniu się poprzez projekty, staże i możliwości badawczerozwijać wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia szeregu wyborów dotyczących kariery zawodowej w takich obszarach, jak nauczanie, informatyka, inżynieria, biznes, ekonomia, statystyka, fizyka i inne dziedziny wymagające silnych umiejętności ilościowychotrzymać przygotowanie potrzebne do podjęcia następnego kroku w kierunku szkoły podyplomowejStopnie dostępne/>Associate of Science in Mathematics - CLAS , CGESBachelor of Arts in Mathematics - CLAS , CGESBachelor of Science in Mathematics - CLAS , CGESdostępny jest lekcja z matematyki - CLAS , CGESInne programy matematyczne CMU:/>Edukacja gimnazjalna - matematykaSzkoła średnia - Certyfikacja matematycznaMaster of Science in MathematicsWarunki przyjęć... [-]
Stany Zjednoczone Fayette
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku