Przeczytaj oficjalny opis

Chowan Uniwersytet jest Chrześcijańska instytucja edukacyjna założona w 1848 roku przez baptystów rodzin i nazwie Chowan - co oznacza "ludzie z południa" - na cześć plemienia Native American Algonquin Chowanook. Przez ponad 165 lat, Chowan cieszy się długą i wybitną tradycję wiary i nauki w Northeastern NC. Naszą misją jest zapewnienie opiekuńczy środowiska cechuje Wartości chrześcijańskie i wolności intelektualnej w których uczniowie mogą zdobyć wiedzę, umiejętności, kreatywności i wartości etycznych, których potrzebują, aby rozwijać się w szybko zmieniającym się, zróżnicowane kulturowo społeczeństwa globalnego.

Chowan Uniwersytet zobowiązał się do świadczenia przeciętnych uczniów. Przez "średni", mamy na myśli studentów z GPA od 2.25-3.25 i "przeciętna" SAT punktów (około 1300 dla trzech części SAT). Studenci poniżej tych kryteriów może być dopuszczone, jeśli wykazują zaangażowanie w doświadczenia i potencjału Chowan akademickiej Uniwersytetu.

Wielu naszych studentów to studenci pierwszego pokolenia, co oznacza, że ​​ich rodzice nie uczestniczyć w kolegium lub uzupełnić wykształcenie. Z powodu Chowanjest zobowiązanie do indywidualnej opieki w miłym Środowiska chrześcijańskie, Uczniowie rozwijają się Chowan Uniwersytet. Chowan Uniwersytet Wspólnota stara się wierzyć i żyć nauki Jezusa Chrystusa. Cel ten jest realizowany poprzez mentoring, posługi i nauczania chrześcijańskiego i pracowników wydziału i doświadczeń misyjnych i usługowych na terenie kampusu, w społeczności, w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Nasza posługa duszpasterska Zespół campus dla studentów daje możliwości do wzrostu w wierze, a jednocześnie zaspokojenie potrzeb innych. Lokalne, krajowe i międzynarodowe wycieczki misji, bycie uczniem, hala rezydencja studia biblijne, mentoring, i wiele uwagi i modlitwy jeden na jeden dać studentom wykształcenie transformacyjny.

Wszyscy studenci, którzy dążą do ukończenia stopnia w Chowan Uniwersytet musi zapisać się na szkolenie wprowadzające o Biblii. Studenci muszą także uczestniczyć w garść wydarzeń Perspektywy, które są oferowane w tygodniu, które obejmują kompleksowe prezentacje i wykłady, uroczystości religijne, spektakle teatralne i inne wydarzenia związane społeczności Chowan.

Nie jesteśmy tutaj, aby indoktrynować nikogo, ale aby pokazać im chrześcijańskiego sposobu życia, jak objawia się w życiu i misji Jezusa Chrystusa. Niechrześcijańskich uczniowie i studenci z innych tradycji religijnych są przestrzegane i powitał tu i rozwijać się w tym środowisku.

Lokalizacja

Położony w małym historycznym mieście Murfreesboro w północno-wschodniej Karolinie Północnej, Chowan Uniwersytet jest w niewielkiej odległości od plaż zarówno Północnej Karolinie i Wirginii. Chowan jest również w odległości jazdy samochodem do wielu udogodnień, w tym sklepów, restauracji, parków rozrywki i obszarów metropolitalnych, takich jak Virginia Beach.

Miasto Murfreesboro to mała społeczność, że rajdy po kampusie. Chowan ma najlepsze z obu światów; Murfreesboro to mały, bezpieczny wspólnoty, ale najważniejsze udogodnienia miejskie są w niewielkiej odległości od hotelu.

Chowan Uniwersytet znajduje się na terenie kampusu 450+ hektarowej otoczony obszarów leśnych i kilku jezior. Znajdujemy się w części Północnej Karoliny wyznaczony jako "Banki wewnętrzne", a nasz kampus odzwierciedla naturalne piękno Intracoastal wodnych.

Murfreesboro doświadcza wszystkich czterech pór roku, ale charakteryzuje się łagodnym klimatem. Średnia wysoka temperatura w miesiącach szkolnych wynosi 65 stopni (18 Celsjusza).

Wartość wartości Edukacji

Chowan Uniwersytet jest znany z "wiary w przyszłość." Znacznie więcej niż slogan, naszą misją jest zapewnienie edukacji, która przemienia zwykłych uczniów do niezwykłych absolwentów. Robimy to w dobrej wierze, ufając Bogu w osobie Jezusa Chrystusa, z optymizmem na sukces każdego ucznia. Nasz wydział przyjść do Chowan uczyć, doradzać i zaangażowanie uczniów w klasie, na polach i sądów konkurencji, a przez zajęć pozalekcyjnych. Wiara w akcji podkreśla wszystkim, co robimy. To nie wystarczy, aby uczyć studentów, jak i co do myślenia; uczyć studentów, jak żyć z czci i sumienia używając ich głowy, serca i dłonie.

"Jezus wzrastał w mądrości i dojrzałości iw łasce u Boga iu ludzi." Łukasza 02:52

Kierownik: We Teach Na Chowan, uczniowie na zajęcia w dyscyplinach nauki, dzieła sztuki, literatury, historii, zdrowia, i Religii. Ale co ważniejsze, nauczą się, jak każda dyscyplina dotyczy innych. Nasza zintegrowana edukacja produkuje wyjątkowe myślicieli, którzy mogą zrozumieć świat, w którym żyjemy.

"I rzeczy słyszeliście mi powiedzieć, w obecności wielu świadków powierzyć wiarygodnych ludzi, którzy będą również kwalifikacje do nauczania innych." - 2 Tymoteusza 2: 2

Serce: Zalecamy

Kadra i pracownicy, którzy otaczają naszych studentów chodzić obok nich i inspirować ich zawodowe i osobiste marzenia z pasją. Doradcy Wydział mentor studentom jeden-na-jednego i spójnego modelu i zachęcić podejmowania decyzji właściwego i zdrowe.

"Nie zgodne z wzorem z tego świata, lecz przemieniajcie się przez odnawianie umysłu. Wtedy będzie można przetestować i zatwierdza, co wolą Boga jest, jego dobre, miłe i doskonałe wola." - List do Rzymian 12: 2

Ręce: Angażujemy

Możliwości usługi obfitują do członków społeczności Chowan. Studenci dołączyć wykładowców i pracowników, aby tłumaczyć, czego nauczał i co jest dowiedziałem się, co się robi. Od ubrań potrzebującym w naszej społeczności, aby kochać sieroty z HIV / AIDS w Afryce Południowej, traktujemy poważnie naszą misję światła i prawdy, w imię Jezusa Chrystusa.

"Zaprawdę, powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych braci i sióstr z kopalni, Mnieście uczynili." - Mateusz 25:40 Zapewniamy sztuki wyzwolone, że wyzwania cały studenta. Transformowane życie naszych uczniów daje wartość co robimy w Chowan University.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Chowan University

Dzięki doskonałej programu, interakcji z wielkich profesorów, wydajności i wielu możliwości, Wydział Chowan Muzycznej może pomóc zmaksymalizować potencjał i osiągnąć swoj ... [+]

Bachelor of Arts w muzyce

Dzięki doskonałej programu, interakcji z wielkich profesorów, wydajności i wielu możliwości, Wydział Chowan Muzycznej może pomóc zmaksymalizować potencjał i osiągnąć swoje cele jako muzyk. Absolwenci naszego programu przeszli do być kompozytorów, nauczycieli muzyki w szkole podstawowej, średniej i wysokiej zespołu szkolnego i chóralnych reżyserów, artystów i inżynierów nagrań. Jako główny muzyki, będziesz miał solidne podstawy w muzyce poprzez badanie wzroku teorii muzyki, śpiewu i kształcenia słuchu, historii muzyki, klasa fortepianu, kierownictwa, zespołów, a zastosowane muzyki. Będziesz uczyć się w co najmniej jednym z tych stosowanych obszarach muzycznych podczas swojej kadencji: ... [-]

Stany Zjednoczone Murfreesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BBA

Chowan University

Szkoła Biznesu przy Uniwersytecie envisions Chowan społeczność biznesową i etycznych utalentowanych osób z kompetencji zawodowych umożliwiających im współpracować, aby sk ... [+]

Bachelor of Science in Business Administration

"Szkoła Biznesu Uniwersytetu w Chowan jest najlepszym miejscem, aby kształtować swój charakter, potencjał i profesjonalizm. Szkoła umożliwia każdemu uczniowi możliwość dotarcia ich mocy przez wyzwań, interakcji jeden na jednego wydziału, małe grupy, oraz szansę na znalezienie własnych mocnych stron. Krwawię Chowan niebieski powodu doświadczeń w School of Business, która na zawsze wpłynąć moje życie i etykę pracy. " - Danielle Coleman, Klasa 2013, BS in Business Administration, koncentracyjny Zarządzania Mniejszych w rachunkowości W Chowan, rozwijamy etycznych liderów biznesu jutro. Opierając się na sile naszego dziedzictwa chrześcijańskiego, dajemy naszym uczniom, prowadząc je w opanowaniu teorii biznesu, umiejętności organizacyjnych, umiejętności technicznych i krytycznych analiz, które przygotowują ich do kariery w szybko zmieniającym się świecie biznesu.... [-]

Stany Zjednoczone Murfreesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Chowan University

Ten stopień analizuje różne czynniki i złożoność Afryce i jego miejsce w historii świata wraz z innymi krajowymi i historii kultury. ... [+]

Bachelor of Science w afro-amerykańskiej historii i kultury

Ten stopień analizuje różne czynniki i złożoność nie tylko doświadczenie, ale African-American kontekstu w historii świata. Studenci zbada African-American doświadczenie w Ameryce Północnej z czasów kolonialnych do chwili obecnej. Początki czarnym życia wspólnotowego i czarnym oporu pod niewolnictwa poprzez doświadczenia African-American podczas "Jim Crow" ery i ewolucji czarnym kierownictwem, poprzez walki Praw Obywatelskich aż do dnia dzisiejszego.

Istnieje również zajęć, które oferuje jeszcze bardziej szczegółowe spojrzenie na tych epok.

Studenci będą również badać różne inne historie narodowe i kulturalne uzyskanie perspektywy grup mniejszościowych i innych ludzi zbyt często pomijane w tradycyjnych badań. Tematy począwszy od interakcji do wpływu historycznego zostaną omówione dając studentom szersze rozumienie rozwoju narodu.... [-]

Stany Zjednoczone Murfreesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Chowan University

Na Chowan University, zintegrowanie strategii w socjologii i certyfikacji śledztwo w Criminal Justice programu nauczania do przygotowania wszystkich naszych uczniów do ur ... [+]

Bachelor of Science w Criminal Justice

Na Chowan University, zintegrowanie strategii w socjologii i certyfikacji śledztwo w Criminal Justice programu nauczania do przygotowania wszystkich naszych uczniów do urzekające kariery w różnych karnych zawodów sprawiedliwości. Poprzez połączenie dynamicznych kursy - jak Corporate and White Crime Collar, podpalenie dochodzenia, Evidence karnego, przestępczości nieletnich i Police-Community Relations - z świata rzeczywistego doświadczenia zawodowego poprzez staże na wszystkich szczeblach lokalnych, stanowych i federalnych agencji, uczniowie opanować umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie.

Studenci także łączyć wiedzę klasie z rzeczywistego doświadczenia świata poprzez członkostwo w organizacji przeznaczone specjalnie dla studentów realizujących stopień Criminal Justice. Chowan Uniwersytet rozdział Alpha Phi Sigma Narodowego Criminal Justice Honor Society i Criminal Justice Klubu oferuje studentom dodatkowe możliwości edukacyjnych, usług, i wspólnoty. Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych koncerny mogą zarobić stopień naukowy w następujących dziedzinach:... [-]

Stany Zjednoczone Murfreesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Chowan University

Z myślą o przyszłości, Chowan tworzy atmosferę, w której kreatywność i innowacje będą scalić do produkcji student, który jest estetyczny, teoretycznie i technicznie wyszk ... [+]

Bachelor of Science w Graphic Communications

Z myślą o przyszłości, Chowan tworzy atmosferę, w której kreatywność i innowacje będą scalić do produkcji student, który jest estetyczny, teoretycznie i technicznie wyszkolony w zakresie projektowania graficznego, interaktywnego projektowania, technologii druku, projektowanie opakowań i / lub studio sztuki. Łącząc swoje zasoby technologiczne i wiedzę wykładowców uczelnia odnowi swoje wysiłki na rzecz rozwijania pomysłów uczniów, zdolności artystyczne, wyrażania siebie i umiejętności zawodowych, jak studiować wideo, cyfrowe, projekt druku, rysunek, cyfrowej obróbki, pakowania, projektowanie stron internetowych, fotografia, malarstwo, ceramika, technika mieszana, itd., na przecięciu sztuki i techniki. Czy za pomocą "metody wielowiekowej lub przesuwa granice cyfrowej kreatywności", dział będzie produkować unikalne i pewny siebie absolwentów w umiejętności, które współczesna technologia druku, projektowania, a popyt sztuki.... [-]

Stany Zjednoczone Murfreesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Chowan University

Absolwenci programu Sport Science są przygotowani do prowadzenia kariera w Zdrowia i Kultury Fizycznej, Exercise Science, Zarządzania i Coachingu Sportu. ... [+]

Bachelor of Science in Science Sports

"Departament Sport Nauka oferuje studentom szeroki zakres wiedzy i umiejętności. Z naszych różnych stężeniach i naszej najwyższej klasy wykładowców, dział sportowy Badania mogą przygotować się do kariery w lekkiej atletyce jakiejkolwiek! " - Drew Praster, Sport Nauka absolwent, Starszy Kierownik Sprzedaży Premium dla Charlotte Hornets, a Szanowni Studenci Absolwent ukończeniu programu Sport Science są przygotowani do prowadzenia kariera w Zdrowia i Kultury Fizycznej, Exercise Science, Zarządzania i Coachingu Sportu. Dodatkowym celem jest zapewnienie wszystkim uczniom możliwości rozwoju zdrowia fizycznego, społecznego, intelektualnego, emocjonalnego, duchowego i środowisko.... [-]

Stany Zjednoczone Murfreesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Chowan University

Wychowania Chowan University dąży do doskonałości w nauczaniu, uczeniu się i usług, i działa jeden-na-jednego, aby osiągnąć ten cel, w każdego ucznia Edukacji! ... [+]

Bachelor of Science w Podstawowej Edukacji

Wychowania Chowan University dąży do doskonałości w nauczaniu, uczeniu się i usług, i działa jeden-na-jednego, aby osiągnąć ten cel, w każdego ucznia Edukacji! Chowan jest na tyle mały, aby ta rzeczywistość, z wykładowców i doradców sprawdzania swoich uczniów i postęp zrobili regularnie, aby upewnić się, że osiągnięcie ich indywidualnych celów. Nauczyciele mogą pomóc uczniom w przezwyciężeniu wszystkich trudności, które mogą napotkać, potwierdzające zeszłorocznego 100% stawki mijania naszych Elementary kierunków edukacji biorących egzamin Praxis II!

Uczniowie szkoły podstawowej są specjalnie przeszkoleni przez kursu pracy i pracy w terenie, aby tworzyć profesjonalne i umiejętności przywódczych do wykorzystania w szkołach podstawowych - przedszkola do 6 klasy.... [-]

Stany Zjednoczone Murfreesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Chowan University

Program doradztwa wstępnie Prawo Chowan podąża specjalistyczne ścieżki studiów, który zapewni przegląd historii konstytucyjnej, sądownictwa, polityki i różne dziedziny pr ... [+]

Bachelor of Science w Pre-Law / Historia

American Bar Association podkreśla, że ​​nie ma preferowanego głównym lub zalecany program nauczania dla osób przygotowujących się do szkoły prawniczej. Osoby zainteresowane pójściem do szkoły prawniczej mogą czuć się komfortowo po większości programów studiów, w połączeniu z doradztwa w ramach programu doradczego wstępnie prawa Chowan jest. Ten program nie jest głównym, ale środkiem pomoc studentom w spełnianiu wymogów, aby dostać się do szkoły prawniczej, niezależnie od ich licencjackich głównych.

Studenci wpisujących się w Pre-Law Program Doradczy pójdą specjalistyczne ścieżki studiów, która będzie obejmować kursy:... [-]

Stany Zjednoczone Murfreesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Chowan University

Wydział Psychologii Chowan za ma kilka unikalnych cech, które sprawiają, że wyróżnia się spośród innych programów studiów. Chcemy, aby znaleźć swoją pasję. W przeciwieńst ... [+]

Bachelor of Science in Psychology

"Program psychologii na Chowan został zaprojektowany z zamiarem przygotowuje do pracy na poziomie absolwenta. Byłem jedyną osobą w mojej klasie, że miał doświadczenie grupy, i jednym z nielicznych, którzy praktykowali wywiadów z klientami. I ciągle znajduję się w sytuacji w klasie, gdzie mają przewagę nad innymi studentami dzięki moje doświadczenie w Chowan. " - Tonya Sinclair, absolwent Wydziału Psychologii w Psychologii Chowan posiada kilka unikalnych cech, które sprawiają, że wyróżnia się spośród innych programów studiów. Chcemy, aby znaleźć swoją pasję. W przeciwieństwie do większości programów studiów, oferujemy wiele opcji stopnia, w tym trzech specjalistycznych ścieżek studiów. Podczas gdy nasz program zawiera ogólną podstawę dla wszystkich studentów, nasze utwory stopnia studenci mogli lepiej sens ich szczególnym obszarze zainteresowania. Gdy stajesz się częścią Wydziału Psychologii Uniwersytetu Chowan, będziesz miał szczególne miejsce - miejsce do nauki, do zabawy, emocjonalnie i duchowo rozwijać - miejsce należą.... [-]

Stany Zjednoczone Murfreesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Chowan University

Chowan Akademia Wychowania dedykowany jest dla absolwentów, którzy są skuteczne, wysoko wykwalifikowanych nauczycieli i które są wyposażone w strategii dydaktycznych i pe ... [+]

Bachelor of Science w szkołach średnich

Chowan Akademia Wychowania dedykowany jest dla absolwentów, którzy są skuteczne, wysoko wykwalifikowanych nauczycieli i które są wyposażone w strategii dydaktycznych i pedagogicznych umożliwiających kształcenie wszystkich uczniów w ciągle zmieniającym się świecie. Mocna podstawa programowa, wraz z profesjonalną i badań w obszarze oferowanych usług pre-nauczycieli w Chowan University, zapewnia przyszłych pedagogów wiedzy, umiejętności i predyspozycje niezbędne do pracy z różnych studentów i środowisk uczenia się. Szanse są dla kandydatów do nauki i oceny teorii i zasad dobrych praktyk nie tylko w środowisku uniwersyteckim, ale także we współpracy z nauczycielami w klasie i innych specjalistów, którzy kierują ich poprzez praktyczne zastosowanie w ustawieniach rzeczywistych.... [-]

Stany Zjednoczone Murfreesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Chowan Video 2014