Chowan University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Chowan Uniwersytet jest Chrześcijańska instytucja edukacyjna założona w 1848 roku przez baptystów rodzin i nazwie Chowan - co oznacza "ludzie z południa" - na cześć plemienia Native American Algonquin Chowanook. Przez ponad 165 lat, Chowan cieszy się długą i wybitną tradycję wiary i nauki w Northeastern NC. Naszą misją jest zapewnienie opiekuńczy środowiska cechuje Wartości chrześcijańskie i wolności intelektualnej w których uczniowie mogą zdobyć wiedzę, umiejętności, kreatywności i wartości etycznych, których potrzebują, aby rozwijać się w szybko zmieniającym się, zróżnicowane kulturowo społeczeństwa globalnego.

Chowan Uniwersytet zobowiązał się do świadczenia przeciętnych uczniów. Przez "średni", mamy na myśli studentów z GPA od 2.25-3.25 i "przeciętna" SAT punktów (około 1300 dla trzech części SAT). Studenci poniżej tych kryteriów może być dopuszczone, jeśli wykazują zaangażowanie w doświadczenia i potencjału Chowan akademickiej Uniwersytetu.

Wielu naszych studentów to studenci pierwszego pokolenia, co oznacza, że ​​ich rodzice nie uczestniczyć w kolegium lub uzupełnić wykształcenie. Z powodu Chowanjest zobowiązanie do indywidualnej opieki w miłym Środowiska chrześcijańskie, Uczniowie rozwijają się Chowan Uniwersytet. Chowan Uniwersytet Wspólnota stara się wierzyć i żyć nauki Jezusa Chrystusa. Cel ten jest realizowany poprzez mentoring, posługi i nauczania chrześcijańskiego i pracowników wydziału i doświadczeń misyjnych i usługowych na terenie kampusu, w społeczności, w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Nasza posługa duszpasterska Zespół campus dla studentów daje możliwości do wzrostu w wierze, a jednocześnie zaspokojenie potrzeb innych. Lokalne, krajowe i międzynarodowe wycieczki misji, bycie uczniem, hala rezydencja studia biblijne, mentoring, i wiele uwagi i modlitwy jeden na jeden dać studentom wykształcenie transformacyjny.

Wszyscy studenci, którzy dążą do ukończenia stopnia w Chowan Uniwersytet musi zapisać się na szkolenie wprowadzające o Biblii. Studenci muszą także uczestniczyć w garść wydarzeń Perspektywy, które są oferowane w tygodniu, które obejmują kompleksowe prezentacje i wykłady, uroczystości religijne, spektakle teatralne i inne wydarzenia związane społeczności Chowan.

Nie jesteśmy tutaj, aby indoktrynować nikogo, ale aby pokazać im chrześcijańskiego sposobu życia, jak objawia się w życiu i misji Jezusa Chrystusa. Niechrześcijańskich uczniowie i studenci z innych tradycji religijnych są przestrzegane i powitał tu i rozwijać się w tym środowisku.

Lokalizacja

Położony w małym historycznym mieście Murfreesboro w północno-wschodniej Karolinie Północnej, Chowan Uniwersytet jest w niewielkiej odległości od plaż zarówno Północnej Karolinie i Wirginii. Chowan jest również w odległości jazdy samochodem do wielu udogodnień, w tym sklepów, restauracji, parków rozrywki i obszarów metropolitalnych, takich jak Virginia Beach.

Miasto Murfreesboro to mała społeczność, że rajdy po kampusie. Chowan ma najlepsze z obu światów; Murfreesboro to mały, bezpieczny wspólnoty, ale najważniejsze udogodnienia miejskie są w niewielkiej odległości od hotelu.

Chowan Uniwersytet znajduje się na terenie kampusu 450+ hektarowej otoczony obszarów leśnych i kilku jezior. Znajdujemy się w części Północnej Karoliny wyznaczony jako "Banki wewnętrzne", a nasz kampus odzwierciedla naturalne piękno Intracoastal wodnych.

Murfreesboro doświadcza wszystkich czterech pór roku, ale charakteryzuje się łagodnym klimatem. Średnia wysoka temperatura w miesiącach szkolnych wynosi 65 stopni (18 Celsjusza).

Wartość wartości Edukacji

Chowan Uniwersytet jest znany z "wiary w przyszłość." Znacznie więcej niż slogan, naszą misją jest zapewnienie edukacji, która przemienia zwykłych uczniów do niezwykłych absolwentów. Robimy to w dobrej wierze, ufając Bogu w osobie Jezusa Chrystusa, z optymizmem na sukces każdego ucznia. Nasz wydział przyjść do Chowan uczyć, doradzać i zaangażowanie uczniów w klasie, na polach i sądów konkurencji, a przez zajęć pozalekcyjnych. Wiara w akcji podkreśla wszystkim, co robimy. To nie wystarczy, aby uczyć studentów, jak i co do myślenia; uczyć studentów, jak żyć z czci i sumienia używając ich głowy, serca i dłonie.

"Jezus wzrastał w mądrości i dojrzałości iw łasce u Boga iu ludzi." Łukasza 02:52

Kierownik: We Teach Na Chowan, uczniowie na zajęcia w dyscyplinach nauki, dzieła sztuki, literatury, historii, zdrowia, i Religii. Ale co ważniejsze, nauczą się, jak każda dyscyplina dotyczy innych. Nasza zintegrowana edukacja produkuje wyjątkowe myślicieli, którzy mogą zrozumieć świat, w którym żyjemy.

"I rzeczy słyszeliście mi powiedzieć, w obecności wielu świadków powierzyć wiarygodnych ludzi, którzy będą również kwalifikacje do nauczania innych." - 2 Tymoteusza 2: 2

Serce: Zalecamy

Kadra i pracownicy, którzy otaczają naszych studentów chodzić obok nich i inspirować ich zawodowe i osobiste marzenia z pasją. Doradcy Wydział mentor studentom jeden-na-jednego i spójnego modelu i zachęcić podejmowania decyzji właściwego i zdrowe.

"Nie zgodne z wzorem z tego świata, lecz przemieniajcie się przez odnawianie umysłu. Wtedy będzie można przetestować i zatwierdza, co wolą Boga jest, jego dobre, miłe i doskonałe wola." - List do Rzymian 12: 2

Ręce: Angażujemy

Możliwości usługi obfitują do członków społeczności Chowan. Studenci dołączyć wykładowców i pracowników, aby tłumaczyć, czego nauczał i co jest dowiedziałem się, co się robi. Od ubrań potrzebującym w naszej społeczności, aby kochać sieroty z HIV / AIDS w Afryce Południowej, traktujemy poważnie naszą misję światła i prawdy, w imię Jezusa Chrystusa.

"Zaprawdę, powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych braci i sióstr z kopalni, Mnieście uczynili." - Mateusz 25:40 Zapewniamy sztuki wyzwolone, że wyzwania cały studenta. Transformowane życie naszych uczniów daje wartość co robimy w Chowan University.

Lokalizacje

Murfreesboro

Address
One University Place
27855 Murfreesboro, Karolina Północna, Stany Zjednoczone