Claflin University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Świat potrzebuje wizjonerów. Ci, którzy są w stanie wyobrazić sobie, co jest możliwe i wytyczyć kurs się tam dostać.

Prawie 150 lat temu, Claflin zepsuł barier w szkolnictwie wyższym, co czyni go pierwszym Karolina Południowa uniwersytet otwarty dla wszystkich bez względu na rasę. Dziś Claflin nadal popiera przykładowe studentów wszystkich ras i płci, którzy wykazują zamiłowanie do zmiany nie tylko własnych okoliczności, ale aby zmienić świat, jak również.

Wierzymy, że większość przywódców są wykonane, nie urodził. Ponadto uważamy, że studenci z pasją, uczciwości i chęci do ciężkiej pracy mają wrodzoną zdolność do stania odkrywczy liderami. Jako student Claflin, masz za zadanie zrealizować swój pełny potencjał, pozostawiając tu z niespotykaną edukacji, który będzie służył dobrze, na studiach, w karierze - i w życiu.

Visionary Leadership

Przywódcy jutra mają wizję. Oni widzą dalej. Działają one z perspektywy globalnej. Odkrywczy liderzy są przekonani, być innowacyjne, aby stworzyć swoją własną ścieżkę, aby poprowadzić innych. Wierzą w siebie, bo zrozumieć ich świat i są zmotywowani, aby uczynić go lepszym. Widzimy wizjoner lidera w was, i pomoże Ci zrealizować swoje własne wizjonerskiego przywództwa.

doskonałości akademickiej

Doskonałość jest tu wszędzie. Można zauważyć w piękno naszego kampusu, jakość naszego wydziału, a poziom instytucji, do których nasi absolwenci są dopuszczone. Jesteśmy zobowiązani do upewniając się, masz wszystko, czego potrzeba, aby osiągnąć wysoki poziom doskonałości, że uczniowie tutaj w Claflin oczekują od siebie.

Życie Na Claflin

Nasza społeczność jest zwarta, więc możliwości zaangażowania się mnożą. Znajdziesz pełny kalendarz działań kampusu i wydarzeń, ponad 66 organizacji studenckich, osiem wspólnot i studenckie, dynamiczny samorządu studenckiego, satysfakcjonujące życie religijne, i wiele innych. To jest aktywnych, zaangażowanych kampusu, gdzie można wziąć udział, na początku, a często.

Doświadczenie w świecie rzeczywistym

Nasi uczniowie aktywnie angażują się w profesjonalnych szans edukacyjnych i zdobycie cennego doświadczenia poza klasą, oraz w procesie, budują bardzo imponujące CV. Z badań na wysokim poziomie, do staży i spółdzielni, w celu wymiany i studiów za granicą dla studentów, praktyczne doświadczenia te są dostępne we wszystkich czterech latach edukacji Claflin.

Życie po Claflin

Nasi absolwenci daleko. Wychodzą na studia narodu wiodących magisterskich i zawodowych szkół. Idą do wielkiego sukcesu jako wizjonerskich liderów czołowych firm i organizacji w całym kraju i na całym świecie. Wychodzą z edukacji sobie równych, taki, który prowadzi do udanej kariery-i spełnionego życia.

Następne kroki

Rozwijamy wizjonerskich liderów poprzez kwestionowanie naszych uczniów wyobrazić sobie możliwości ich życiu. To nie chodzi tylko o przygotowanie się do kariery. Chodzi o przygotowywaniu się zostać najlepszym "ty" możliwe. Czy jesteś gotowy, aby spełnić swój potencjał jako wizjonerskiego lidera? Dowiedz się więcej o świecie, zmieniając edukacji zmienia życie tutaj w Claflin University.

Lokalizacje

Orangeburg

Claflin University

Address
400 Magnolia Street
29115 Orangeburg, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 803-535-5000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium