Przeczytaj oficjalny opis

O Clayton State University

W Clayton State University marzenia studenckie stają się rzeczywistością na zajęciach praktycznych, stażach i doświadczeniach z życia. Z ponad 34 stanów i 32 krajów studenci przyjeżdżają do stanu Clayton na przedmieściach Atlanty za:

 • spersonalizowana uwaga
 • małe rozmiary klas
 • przystępne przygotowanie do kariery
 • wybitny wydział
 • tętniące życiem kampusu

Kampus wydaje się być drugim domem, obejmującym 214 akrów piękności przypominającej park oraz inkluzywną i wspierającą społeczność studentów, wykładowców i pracowników.

Nasza misja skupia się na wzmocnieniu naszych uczniów poprzez bogate doświadczenia, które angażują ich umiejętności krytycznego myślenia i przygotowują ich do wybranej kariery. Wiemy, że aby powiedzieć „misja dokonana” w dniu ukończenia szkoły, musimy wspierać społeczność integracyjną, która skupia się wokół indywidualnych marzeń i aspiracji naszych uczniów. Poprzez wybitne programy, odpowiednie wsparcie i środowisko, które odzwierciedla biznes i przemysł XXI wieku, realizujemy ich marzenia.

Misja i wizja

Clayton State University kultywuje środowisko zaangażowanego, opartego na doświadczeniu uczenia się, wzbogacone aktywną pracą społeczną, która przygotowuje uczniów z różnych grup wiekowych i środowisk do osiągnięcia sukcesu w życiu i karierze.

Poprzez wyróżniające się połączenie sprawdzonych i innowacyjnych metod nauczania i uczenia się, Clayton State University będzie doskonalił się w przygotowywaniu studentów z różnych środowisk do sprostania wyzwaniom życia i pracy w dynamicznym, globalnym społeczeństwie.

Clayton State University zobowiązuje się do:

 • Stworzenie wyjątkowego doświadczenia edukacyjnego, które pobudza intelektualną ciekawość, krytyczne myślenie i innowacje.
 • Wprowadzanie ducha otwartości, zrozumienia, współpracy i wzajemnego szacunku na całym Uniwersytecie.
 • Wspieranie uczenia się angażującego uczniów, wykładowców, pracowników, absolwentów i większą społeczność.
 • Rozszerzanie i przydzielanie zasobów strategicznie zgodnie z misją i wartościami, w celu wspierania ogólnej skuteczności instytucjonalnej.
 • Zapewnienie zachęcającej i wspierającej społeczności kampusowej dla wykładowców, pracowników i studentów.
 • Repozycjonowanie Clayton State University na rynku szkolnictwa wyższego i nie tylko.

Historia Clayton State University

Jak uniwersytety idą, stan Clayton jest młody. Może dlatego tak dobrze rozumiemy sny. Na tym kampusie iw naszych klasach widzimy marzenia i nadzieje minionych pokoleń, które stają się naszą codzienną rzeczywistością.

Każdego roku, od pierwszego otwarcia naszych drzwi w 1969 r., Budujemy na tych nowych realiach, wspierając marzenie po marzeniach dzięki zasobom, udogodnieniom, zachęcającej społeczności i tradycjom, które jednoczą nas pod sztandarem dumy Laker.

Szybkie fakty

 • Lokalizacja: Morrow, GA
 • Założona w 1969 roku
 • Akredytacja: Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges
 • Prezes: Dr. Thomas Hynes
 • Zapisy (stan na jesień 2016 r.): 6,996
 • Wydział (w pełnym wymiarze godzin): 247
 • Liczba uczelni: 4
 • Programy licencjackie: 43
 • Programy dla absolwentów: 8
 • Programy Associate Degree: 5
 • National Athletics Affiliation: NCAA Division II
 • Konferencja: Peach Belt Conference
 • Pseudonim: Lakers
 • Kolory: Laker Blue i Georgia Clay
 • Jeziora: 5
 • Powierzchnia: 214
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Clayton State University

Bachelor of Arts in Communication and Media Studies (CMS) kładzie nacisk na kształcenie w zakresie sztuk wyzwolonych: literatury, teatru, sztuki, filozofii i języków. Umi ... [+]

Bachelor of Arts w komunikacji i mediach (CMS)

Bachelor of Arts in Communication and Media Studies (CMS) kładzie nacisk na kształcenie w zakresie sztuk wyzwolonych: literatury, teatru, sztuki, filozofii i języków. Umiejętność dobrego pisania i mówienia, krytyczne myślenie o różnych mediach i sposobach komunikacji oraz rozpoznawania tekstów pisanych, wizualnych i multimedialnych - tego typu szeroko zakrojone, elastyczne umiejętności wzbogacają życie absolwentów. Ponadto te same umiejętności oferują absolwentom narzędzia, których potrzebują, aby rozwijać się w zawodach zrewolucjonizowanych przez szybko rozwijające się i cyfrowe technologie medialne.

Czy angielski, sztuka lub teatr były twoją ulubioną lekcją w szkole średniej?Czy byłeś związany ze szkolną gazetą, rocznikiem lub klubem debatowym?Czy lubisz robić zdjęcia lub nagrywać filmy? Czy jesteś podekscytowany projektowaniem stron internetowych?Czy pasjonujesz się pisaniem, czytaniem lub filmami?... [-]
Stany Zjednoczone Morrow
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Clayton State University

Tytuł Bachelor of Arts w produkcji filmowej podkreśla postprodukcję, aby przygotować studentów do kariery w profesjonalnym przemyśle filmowym. W tym programie uczniowie z ... [+]

Licencjaci sztuki w produkcji filmowej

Tytuł Bachelor of Arts w produkcji filmowej podkreśla postprodukcję, aby przygotować studentów do kariery w profesjonalnym przemyśle filmowym. W tym programie uczniowie zdobywają umiejętności w takich dziedzinach, jak opowiadanie historii, komponowanie, edycja, efekty specjalne, grafika ruchowa i efekty dźwiękowe.

Studenci zapoznają się także z aspektami produkcji i produkcji w filmie, aby zrozumieć cały proces tworzenia filmu.

Absolwenci programu BA w produkcji filmowej zademonstrują następujące cechy:

Zrozumienie krytycznych i kreatywnych procesów i podejść estetycznych związanych z fazami produkcji, produkcji i postprodukcji filmuRozwijanie umiejętności technicznych i artystycznych, które mają zasadnicze znaczenie dla produkcji filmowej i produkcji wideo oraz postprodukcji - w tym pisanie, produkcja, reżyseria, montaż, zdjęcia, produkcja i projektowanie audioPozyskaj i modeluj przyjęte praktyki branżowe, w tym dotyczące współpracy zawodowej, bezpieczeństwa i standardów etycznych oraz wykazania atrakcyjności rynku pracyAnalizuj i krytykuj filmy reprezentujące szeroki zakres perspektyw teoretycznych i historycznychWymagania Graduation dla Bachelor of Arts Degree w produkcji filmowej (jesień 2015)Podstawy programowe AE: 42 godziny... [-]
Stany Zjednoczone Morrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BBA

Clayton State University

Reklama, handel detaliczny, rozwój produktów, zachowania konsumentów, komunikacja strategiczna - to wszystko jest częścią marketingu. Studiując pod okiem ekspertów branżo ... [+]

Bachelor of Business Administration w marketingu

Reklama, handel detaliczny, rozwój produktów, zachowania konsumentów, komunikacja strategiczna - to wszystko jest częścią marketingu.

Studiując pod okiem ekspertów branżowych, zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczne doświadczenie wymagane do awansu jako specjalista ds. Marketingu. Po ukończeniu studiów zostaniesz wyposażony w silną bazę wiedzy, praktyczne doświadczenie i sposób myślenia niezbędny do osiągnięcia sukcesu w dynamicznej dziedzinie marketingu.

Wymagania stopnia

Pełny program marketingowy obejmuje 120 godzin kredytowych. Oprócz kursów kształcenia ogólnego (30 godzin kredytowych), następujące kursy stanowią podstawę programową (90 godzin kredytowych):... [-]

Stany Zjednoczone Morrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Clayton State University

Kształcenie księgowe, uważane za język biznesu, przygotowuje studentów do kariery bez końca. Będziesz rozwijać kompetencje techniczne w zakresie rachunkowości finansowej ... [+]

Bachelor of Business Administration w rachunkowości

Kształcenie księgowe, uważane za język biznesu, przygotowuje studentów do kariery bez końca.

Będziesz rozwijać kompetencje techniczne w zakresie rachunkowości finansowej i sprawozdawczości, księgowania kosztów zarządzania, opodatkowania dochodów, systemów informacji księgowej oraz usług audytorskich i poświadczających. Będziesz również budować umiejętności w zakresie księgowości i oprogramowania biznesowego oraz rozwijać zrozumienie kwestii etycznych i praktyk w zawodzie księgowym.

Program Volunteer Income Tax Assistance (VITA) College umożliwia młodym i starszym uczniom pracę w charakterze księgowych podatkowych dla członków otaczającej społeczności. Program VITA Clayton State jest najdłuższym programem na jakimkolwiek uniwersytecie lub college'u w Gruzji.... [-]

Stany Zjednoczone Morrow
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Clayton State University

Od przedsiębiorczych duchów i myślicieli analitycznych po twórców zmian i liderów, innowacyjne umysły, takie jak twój, mają dom w College of Business. Studenci uczą się r ... [+]

Licencjat w Administracji Biznesowej

Od przedsiębiorczych duchów i myślicieli analitycznych po twórców zmian i liderów, innowacyjne umysły, takie jak twój, mają dom w College of Business.

Studenci uczą się rygorystycznego i globalnego programu studiów ekonomicznych pod kierunkiem wykładowców, którzy nie tylko publikują obszernie w swoich dziedzinach, ale którzy praktykowali w swoich dziedzinach w takich firmach jak Ernst and Young, Delta, Home Depot i Booz Allen Hamilton.

Będziesz miał okazję zbudować swoje CV na stażach, wydarzeniach sieciowych i naszych specjalistycznych centrach badań biznesowych. A ponieważ rzeczywiste marzenia oznaczają pozostawanie w kontakcie i zaangażowanie, możesz wziąć udział w dziewięciu organizacjach studenckich skoncentrowanych na biznesie, naszej wnikliwej serii głośników i zaangażować się w nasz główny program mentorski.... [-]

Stany Zjednoczone Morrow
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

BSc

Clayton State University

Program matury (BS) Clayton State w psychologii i usługach dla ludzi jest mocno zakorzeniony w dyscyplinie psychologii, podkreślając jednocześnie realistyczne możliwości ... [+]

Bachelor of Science in Psychology and Human Services

Program matury (BS) Clayton State w psychologii i usługach dla ludzi jest mocno zakorzeniony w dyscyplinie psychologii, podkreślając jednocześnie realistyczne możliwości kariery w dziedzinie usług ludzkich dla absolwenta studiów licencjackich. Projekt programu nauczania pozwala uczniom zintegrować dyscypliny psychologii, socjologii, usług społecznych, usług dla młodzieży, opieki zdrowotnej, zarządzania non-profit, studiów wielokulturowych, edukacji i biznesu w program akademicki i eksperymentalny, który przygotuje absolwentów do zawodów w różnych dziedzinach zawody pomagające. Program nauczania wykorzystuje wiedzę informatyczną Clayton State University celu zapewnienia, że studenci będą mogli ukończyć naukę na komputerowych umiejętnościach w zakresie zarządzania bazami danych, formularzy elektronicznych i innych aplikacji odpowiednich dla danej dziedziny.... [-]

Stany Zjednoczone Morrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Clayton State University

Program Bachelor of Information Technology (BIT) przygotowuje studentów do konkurowania na szybko rozwijającym się rynku pracy, wnoszenia wkładu w wiedzę intelektualną i ... [+]

Bachelor of Information Technology

Program Bachelor of Information Technology (BIT) przygotowuje studentów do konkurowania na szybko rozwijającym się rynku pracy, wnoszenia wkładu w wiedzę intelektualną i angażowania się w działalność społeczności. BIT to 120-punktowy program, który zanurza studentów w najnowszych koncepcjach i praktykach związanych z manipulacją, transmisją i przechowywaniem danych elektronicznych. Program BIT akceptuje wszystkie kursy zdobyte w programie AASIT, dodając ostatnie z podstawowych zajęć edukacyjnych w Georgii, zestaw rdzenia IT i zajęć fakultatywnych oraz koncentrację w administracji baz danych, sieci i bezpieczeństwie lub informatyce. Program BIT przyciąga studentów pragnących rozpocząć karierę w dowolnej dziedzinie związanej z technologią informatyczną, w tym między innymi w zakresie administracji IT, tworzenia stron internetowych i bezpieczeństwa cybernetycznego.... [-]

Stany Zjednoczone Morrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Clayton State University - The International Student Experience

Address
2000 Clayton State Boulevard
30260 Morrow, Georgia, Stany Zjednoczone