Przeczytaj oficjalny opis

Postać Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer to dynamiczny i innowacyjny wydział nauk humanistycznych i humanistycznych, położony w malowniczym regionie Lake Sunapee w centrum New Hampshire. Podczas studiów w college'u 100% naszych studentów uczestniczy w jednym lub kilku stażach w swoich dziedzinach. Tworzą także Portfele edukacyjne, w których pokazują swoje postępy i osiągnięcia. Wszyscy nasi studenci kończą swój rok główny projektem Capstone, w którym rozwijają i demonstrują głębszą wiedzę w swoich akademickich kierunkach.

Co wyróżnia firmę Colby-Sawyer ?

 • Sukcesy uczniów to nasz priorytet numer jeden. Każda ważna decyzja rozpoczyna się od pytania: W jaki sposób skorzystają nasi studenci?
 • Nasz mały rozmiar klasy (średnio 19 uczniów) i utalentowany wydział zapewniają naszym uczniom osobistą uwagę i trudne, ale wspierające środowisko akademickie.
 • Nowe technologie są integralną częścią edukacji naszych uczniów. W naszym kampusie bezprzewodowym każdy uczeń tworzy elektroniczne portfolio, które śledzi jego postępy i osiągnięcia w trakcie kariery w college'u.
 • Colby-Sawyer łączy elementy życia studenckiego - akademickiego, międzyszkolnego, towarzyskiego i lekkoatletycznego - w spójne doświadczenie edukacyjne.
 • 100 procent naszych studentów zdobywa istotne doświadczenie przeddyplomowe na swoich kierunkach studiów poprzez jedną lub więcej staży, które pozwalają im wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz budować sieci dla przyszłych możliwości zatrudnienia.
 • Nasi studenci zyskują niezwykły dostęp i możliwości w ciągu pierwszego roku, niezależnie od tego, czy chcą dołączyć do programu przywództwa, wystąpić w teatralnej produkcji czy zaplanować wydarzenia w kampusie.
 • Nasi absolwenci wychodzą również z zaokrąglonych, dobrze wykształconych obywateli, przygotowanych na sukcesy profesjonalistów i pozytywnych współpracowników w swoich społecznościach.
 • Nasz kampus leży w pięknym jeziorze Sunapee w New Hampshire z 360-stopniowym widokiem gór, lasów i jezior. Jest to doskonałe miejsce do rekreacji na świeżym powietrzu i znajduje się zaledwie 90 minut jazdy od Bostonu.

Oświadczenie Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer College to prywatna, niezależna uczelnia oferująca licencjackie i magisterskie programy edukacyjne z zakresu sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych, zaprojektowana w celu przygotowania studentów do wykonywania zawodów i życia w toku nauki. Wydział, pracownicy i studenci dążą do doskonałości w zaangażowanym nauczaniu uczelni i społeczności uczącej się, aby wspierać rozwój akademicki, intelektualny i osobisty uczniów. Kolegium przygotowuje studentów do rozwoju i pozytywnego wpływu na dynamiczny, zróżnicowany i współzależny świat. Colby-Sawyer College została założona jako akademia w 1837 r. Od 1928 r. Zajmuje się szkolnictwem wyższym. Misja została przyjęta przez Radę Powierniczą 16 października 2015 r. Wszyscy studenci Colby-Sawyer College :

 • uczyć się i korzystać z szerokiej wiedzy, z głębokością w swoich głównych dziedzinach
 • wzbogacić i pogłębić swoją wiedzę o sobie
 • myśleć kreatywnie i krytycznie
 • skutecznie komunikować się i wchodzić w interakcje
 • działać etycznie i profesjonalnie
 • zrozumieć i stosować wiele perspektyw.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą międzynarodową stronę, http: // Colby-Sawyer .edu / apply / international-applications

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Colby-Sawyer College

Pielęgnuj swoją ciekawość, studiując życie we wszystkich jego formach - od pojedynczych organizmów i ich społeczności po systemy, komórki i procesy, które tworzą żywe stw ... [+]

W Twoim żywiole

Pielęgnuj swoją ciekawość, studiując życie we wszystkich jego formach - od pojedynczych organizmów i ich społeczności po systemy, komórki i procesy, które tworzą żywe stworzenia.

Opracuj szerokie zrozumienie wszystkich obszarów biologii i naucz się korzystać z procesów naukowych. Poznaj pojęcia biologii molekularnej, komórkowej, organicznej i ekologicznej i zastosuj teorię do praktyki.

Przeprowadzaj najnowocześniejsze badania ze swoimi profesorami w wielu jeziorach i rzekach regionu, lasach i łańcuchach górskich lub poznaj staw kampusowy, pola, certyfikowaną farmę drzew o powierzchni 86 hektarów, dom z cukrem klonowym, ogród permakultury i szkółkę drzew.... [-]

Stany Zjednoczone New London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colby-Sawyer College

Połącz swoją pasję do świata naturalnego z biogeochemią, biologią, chemią i ekologią, aby rozwiązać i rozwiązać problemy między ludźmi a środowiskiem. ... [+]

Jest w naturze rzeczy

Połącz swoją pasję do świata naturalnego z biogeochemią, biologią, chemią i ekologią, aby rozwiązać i rozwiązać problemy między ludźmi a środowiskiem.

Środowisko - do nauki

Zdobądź zaawansowane naukowe i ilościowe zrozumienie współczesnych problemów środowiskowych dzięki tytułowi Bachelor of Science w dziedzinie Environmental Science . Skorzystaj z możliwości badawczych w wielu jeziorach i rzekach, lasach i pasmach górskich lub wyjdź poza halę rezydencyjną do stawu kampusowego, pól, klombu cukrowego, ogrodu permakultury i szkółki drzewnej lub farmy z certyfikatem drzewa o powierzchni 86 akrów.

Połącz swoją klasę i naukę laboratoryjną z kursami terenowymi w dorzeczu rzeki Kolorado, pustynnym południowym zachodzie, społeczności wyspiarskiej Martha's Vineyard lub Białych Gór w New Hampshire.... [-]

Stany Zjednoczone New London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colby-Sawyer College

Jako branża o wartości wielu miliardów dolarów, o stałym rocznym wzroście, programy sportowe na każdym poziomie wymagają wysoko wykwalifikowanych ekspertów do zarządzania ... [+]

Podejdź do płyty

Jako branża o wartości wielu miliardów dolarów, o stałym rocznym wzroście, programy sportowe na każdym poziomie wymagają wysoko wykwalifikowanych ekspertów do zarządzania stroną biznesową sportu. Stań się częścią niezbędnego zakulisowego składu, który pomaga sportowcom zabłysnąć dzięki tytułowi Bachelor of Science w zakresie zarządzania sportem.

Przygotuj się na karierę jako profesjonalny menedżer ds. Sportu, który myśli, że potrafi skutecznie prowadzić i podejmuje etyczne decyzje. Kierując się standardami Komisji Zarządzania Sportem, program nauczania Colby-Sawyer pozwala skupić się na jednym z czterech obszarów koncentracji: biznesie sportowym, informacji i mediach sportowych, studiach sportowych lub przywództwie sportowym i rekreacyjnym.... [-]

Stany Zjednoczone New London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colby-Sawyer College

Biznes dotyka niemal każdego aspektu współczesnego społeczeństwa. Od sprzedaży detalicznej po badania, doradztwo w zakresie analizy, doradztwo w zakresie zgodności, karie ... [+]

Twoja przyszłość: teraz otwarta dla biznesu

Biznes dotyka niemal każdego aspektu współczesnego społeczeństwa. Od sprzedaży detalicznej po badania, doradztwo w zakresie analizy, doradztwo w zakresie zgodności, kariera w biznesie to więcej niż kombinezony siłowe, chłodnice wodne i teczki - to świat nieskończonej możliwości, w którym jesteś prezesem swojej przyszłości.

W twoim planie

Colby-Sawyer Bachelor of Science w Business Administration ma pięć koncentracji, które pomogą Ci świecić w wybranej dziedzinie wiedzy. Wybierz koncentrację w zakresie rachunkowości i finansów, ogólnego biznesu, zarządzania, marketingu lub zrównoważonego biznesu.

Zbadaj struktury organizacyjne, zarządzanie i działanie, a także ekonomiczne skutki szybko zmieniającego się środowiska i znaczenie globalizacji. Zbadaj zastosowanie nowych technologii, najlepszych praktyk w pracy zespołowej i zbuduj udane przedsięwzięcia, które koncentrują się na zyskach, a także na kwestiach etycznych, humanistycznych i społecznych.... [-]

Stany Zjednoczone New London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Colby-Sawyer College

Przepełnione fascynującymi postaciami i wszystkimi elementami, które tworzą wspaniałą rozrywkę - od dramatu i romansu po wojnę i przestępczość - historia i studia polityc ... [+]

Twórz historię i rozróżniaj demokrację

Przepełnione fascynującymi postaciami i wszystkimi elementami, które tworzą wspaniałą rozrywkę - od dramatu i romansu po wojnę i przestępczość - historia i studia polityczne przygotowują cię do odgrywania własnej roli w kształtowaniu przyszłości poprzez lekcje z przeszłości.

Połóż to w perspektywie

Zdobądź szerokie zrozumienie, w jaki sposób siły społeczne, polityczne i kulturowe kształtują społeczeństwa, w szczególności Stany Zjednoczone. Rozwijaj swoje umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej, aby nauczać innych o przeszłości i współczesnych kulturach i systemach politycznych w twórczy i krytyczny sposób, włączając w to debatę naukową i wykorzystanie wielu perspektyw.... [-]

Stany Zjednoczone New London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colby-Sawyer College

Zbadaj ludzkie doświadczenie i odegraj ważną rolę w odpowiadaniu na pytania dotyczące poznania i zachowania dzięki dyplomowi z psychologii od Colby-Sawyer . ... [+]

To ludzka natura

Zbadaj ludzkie doświadczenie i odegraj ważną rolę w odpowiadaniu na pytania dotyczące poznania i zachowania dzięki dyplomowi z psychologii od Colby-Sawyer .

Spotkanie umysłów

Pogłęb zrozumienie psychologii oraz doświadczeń społecznych i kulturowych, które kształtują zachowanie człowieka, aby sprostać zmieniającym się potrzebom ludzi, organizacji i społeczności. Ćwiczenia z zakresu zdrowia i psychologii biologicznej, poradnictwo i psychologia anormalna, psychologia społeczna, projektowanie i analiza badań szkolą cię w prawidłowym rozwoju zdrowych rozwiązań i strategii behawioralnych.

Weź udział w intensywnych, innowacyjnych projektach badawczych wraz z profesorami i kontynuuj swoje własne zainteresowania badawcze z doświadczeniem klinicznym w naszym laboratorium interakcji człowieka.... [-]

Stany Zjednoczone New London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colby-Sawyer College

Wybierz program studiów licencjackich w celu pogłębienia wiedzy z zakresu sztuk pięknych z możliwością poznania różnych możliwości kariery. Wybierz stopień BFA dla intens ... [+]

Spraw, aby Twoje artystyczne marzenia stały się profesjonalną rzeczywistością

Połącz kolory , cień i teksturę, aby stworzyć świetlaną przyszłość z dyplomem ze sztuki studyjnej.

Wybierz program studiów licencjackich w celu pogłębienia wiedzy z zakresu sztuk pięknych z możliwością poznania różnych możliwości kariery. Wybierz stopień BFA dla intensywnego studiowania sztuk wizualnych , które przygotują Cię do kariery profesjonalnego artysty. Obie opcje budują umiejętności kreatywnego i krytycznego myślenia wraz ze studiami i umiejętnościami technicznymi.

Wybieraj spośród koncentracji w ceramice, rysunku, projektowania graficznego, malarstwa, fotografii, grafiki i rzeźby oraz eksperymentuj poza swoją koncentracją, aby zdobyć szerszą praktyczną wiedzę o sztuce.... [-]

Stany Zjednoczone New London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colby-Sawyer College

Pielęgnuj swoją twórczą pasję, chęć przemieszczania ludzi i zainteresowanie komunikacją wizualną z dyplomem w dziedzinie projektowania graficznego. ... [+]

Mów w odcieniach, konturach, ilustracjach i obrazach

Pielęgnuj swoją twórczą pasję, chęć przemieszczania ludzi i zainteresowanie komunikacją wizualną z dyplomem w dziedzinie projektowania graficznego.

Wizualnie komunikuj pomysły, które inspirują, informują i urzekają, ucząc się konceptualizować, badać, pisać, edytować, krytykować, współpracować i zadawać pytania.

Wybierz nasz program licencjacki w celu uzyskania wszechstronnej wiedzy o projektowaniu, z możliwością eksploracji zawodów spoza branży lub wybierz program BFA, jeśli zamierzasz rozpocząć karierę jako grafik . Nieletni w projektowaniu graficznym można połączyć z dowolnym programem studiów, aby wzbogacić wiedzę na temat koncepcji i praktyk projektowych.... [-]

Stany Zjednoczone New London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

12 Reasons to Choose Colby-Sawyer College

International Student Spotlight - Ioannis Bechlivanos

I'm a Colby-Sawyer Charger: John Rojas

Location address
541 Main St
New London, New Hampshire, NH 03257 US
Social Media