Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Compass College of Cinematic Arts.

Zapraszamy do college'u, który jest inny niż inne szkoły, jaką kiedykolwiek doświadczyłem. Jesteśmy jedynym w stylu oranżerii, interdenominational uczelni w kraju, którego program jest specyficzny dla branży rozrywkowej. Dzięki unikalnej nauczania w oparciu o wyniki, mamy zdefiniowane przez jakość edukacji filmowej oferujemy oraz sukcesy naszych absolwentów.

Genialne rzeczą w naszym bycie innym jest to, że jesteś inny, też. Jest artystą w was. Wiesz to. Wiemy to. A jeśli jesteś gotowy, aby znaleźć swoje miejsce jako artysta w jednym z najszybciej rozwijających się branż na świecie, nasz oddany wydziału i pracownicy są tutaj, aby pomóc Wam do swojego marzenia.

Szkoła Film jest podróżą. Kompas będzie Cię wskazał w swoim prawdziwym kierunku. Podróż z nami.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Compass College of Cinematic Arts

Kompas College of Cinematic Arts oferuje Bachelor of Fine Arts (BFA) stopień w Cinematic and Media Arts, łącząc intensywny, zastosowano analizę procesu tworzenia filmu i ... [+]

Kompas College of Cinematic Arts oferuje Bachelor of Fine Arts (BFA) stopień w Cinematic and Media Arts, łącząc intensywny, zastosowano analizę procesu tworzenia filmu i Sztuki Mediów z czterech stężeniach: producentem wykonawczym, pisanie, post-produkcji i działania. Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą pracować dla dużej wytwórni, takich jak Warner Brothers, Disney, Pixar czy Paramount, gdzie wymagany jest dyplom licencjata. Jest to także doskonały wybór, jeśli jesteś przedsiębiorcą chce zbudować własną firmę produkcyjną lub firmy multimedialnej, lub pracy w agencjach marketingowych lub multimedialnych korporacyjnych.

Bachelor of Fine Arts programu wynosi minimum 120 godzin kredytowych i rozpoczyna się natychmiast zawodu uczniów w zakresie produkcji filmowej i sztuki mediów. Zaczniesz od pierwszego dnia nauki sztuki narracyjnej opowieści i jak przenieść tę umiejętność do scenariusza lub innych formach. Nauczysz produkujących, sprzęt, oświetlenie i estetyki filmowej. Stamtąd będziesz przejść do zajęć koncentruje się na pre-produkcji, postprodukcji, zdjęcia i reżyserię.... [-]

Stany Zjednoczone Grand Rapids
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Compass College of Cinematic Arts