Concordia College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Jesteśmy prywatną, koedukacyjną, czteroletniego college'u sztuk wyzwolonych. Jesteśmy wspólnotą ponad 2100 studentów, którzy pochodzą z 36 państw i 29 krajów i reprezentujących 38 religii i wyznań. Zatrudniamy 175 w pełnym wymiarze czasu wykładowców, w tym naukowców NASA i NSF, nagradzanych kompozytorów i pisarzy i krajowych ekspertów w wielu dziedzinach.

W którym żyjemy

Nasze Miasto - Fargo-Moorhead - rosnąca społeczność z prawie 30.000 studentów, w przeskakiwania sztuki i sceny rozrywkowej i oszałamiający wybór staży i możliwości zatrudnienia.

Jak się nauczyć

Concordia oferuje ponad 50 kierunków, w tym 15 honorowych kierunków, a także 12 programów preprofessional w dziedzinie medycyny, prawa, inżynierii, stomatologii i innych. Setki staże i spółdzielczych możliwości kształcenia w mieście i na całym świecie zapewniają mnóstwo pierwszej ręki doświadczenia zawodowego.

Gdzie idziemy

Program łączy w naszym zglobalizowanym znaczny studium dala szanse i instrukcję w siedmiu językach na całym świecie. Jesteśmy uznanym w kraju liderem wśród instytucji licencjackich do liczby studentów, którzy zdobywają globalne doświadczenie za granicą.

Co robimy

Ponad 100 organizacji studenckich - gazet i czasopism literackich, grup wolontariuszy, organizacji religijnych i więcej - sprawiają, że łatwo się zaangażować i zatrzymać aktywne. Ponad jedna trzecia naszych studentów bierze udział w jednym (lub więcej) z naszych 19 zespołów muzyki, a prawie jedna czwarta naszych studentów uczestniczyć w konkurencji lekkoatletycznych.

Co możemy osiągnąć

Studenci Concordia nie osiągnął 88 procent stawki przyjęcie do szkoły medycznej (w 10 lat badanych). Dziewięćdziesiąt osiem procent badanych absolwentów Concordia mają pracę lub zostali przyjęci do szkoły absolwent w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły. Pięć naszych uczniów wygrał prestiżowe stypendium Fulbrighta w ciągu ostatnich trzech lat. W ostatnich latach, Concordia zdobył dziewięć z prestiżowych NCAA Podyplomowe stypendia.

Lokalizacje

Moorhead

Concordia College

Address
901 8th St. S.
56562 Moorhead, Minnesota, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 218-299-4000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium