Cornell College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Cornell

Cornell College zmienia życie i normy edukacyjne od 1853 roku.

Położona w Mount Vernon w stanie Iowa Cornell była pierwszą uczelnią na zachód od Missisipi, która przyznała kobietom takie same prawa i przywileje jak mężczyźni, aw 1858 r. Przyznała stopień kobiecie.

W 1978 r. Wykładowca Cornell przyjął program nauczania One Course At A Time, zmieniając sposób nauczania i uczenia się w Cornell. Wraz z publikacją w 1996 roku Loren Pope's Colleges That Change Lives, zmieniająca życie edukacja Cornella została formalnie uznana. Cornell jest nadal rozpoznawany z każdą nową edycją.128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Wartości Cornella

Nasza misja i podstawowe wartości określają sposób nauczania i uczenia się.

Podkreślamy następujące priorytety edukacyjne i wyniki, osadzając je na każdym kursie i możliwościach poza klasą.

Misja

Cornell College oferuje innowacyjną i rygorystyczną społeczność edukacyjną, w której wykładowcy i pracownicy współpracują ze studentami w celu rozwijania intelektualnej ciekawości, kreatywności i odwagi moralnej niezbędnej do nauki przez całe życie i zaangażowania obywatelskiego.

Podstawowe wartości

  • Liberalna edukacja, która celebruje odkrycie i obejmuje integrację i zastosowanie wiedzy
  • Rozwój intelektualny, moralny i osobisty
  • Odpowiedzialność obywatelska i społeczna
  • Godność i wartość każdej osoby w zróżnicowanej społeczności

Jeden kurs na raz

Dzięki charakterystycznemu programowi „One Course At A Time” studenci Cornell zanurzają się w jednej dyscyplinie akademickiej na trzy i pół tygodnia bloku. Ta koncentracja umożliwia profesorom wykraczanie poza tradycyjny format wykładu poprzez dłuższe dyskusje i laboratoria, całodzienne symulacje i naukę poza kampusem przez popołudnie lub cały blok bez konkurowania z innymi klasami. W ciągu ostatnich czterech lat wydział Cornell prowadził 70 kursów poza kampusem. A studenci mogą łatwo zrobić blok, aby zdobyć doświadczenie poprzez staże.

Uznanie narodowe

  • Cornell jest jedną z zaledwie 40 szkół profilowanych w książce Lorena Pope'a „ Colleges That Change Lives”.
  • Wiadomości amerykańskie i raport światowy plasują Cornella w czołówce krajowych szkół sztuk wyzwolonych.
  • Cornell zajął 64 miejsce na liście szkół Best Value w US News
  • 16 Cornellians otrzymało stypendia Fulbrighta w ciągu ostatnich 12 lat. Ponadto dwa wydziały Cornell otrzymały nagrody Fulbrighta za stypendia w 2016 i 2017 r.
  • Kampus Cornella jest wpisany do Krajowego Rejestru Miejsc Historycznych.128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Programy studiów

Uczelnia oferuje ponad 40 kierunków akademickich i programów przedprofesjonalnych oraz nieograniczoną liczbę zindywidualizowanych kierunków. Ponadto Cornell Summer Research Institute zapewnia letnią społeczność uczącą się życia, wspierającą badania w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych, nauk społecznych i nauk.

Lokalizacja

Szkoła znajduje się w Mount Vernon, w stanie Iowa, w mieście, którego miejska, grzywna atmosfera przenosi to, co najlepsze w mieście, w małe miasteczko z festiwalami sztuki, popularnymi lokalnymi restauracjami i kawiarniami oraz dziwacznymi butikami. Mieszanka historycznych budynków i kreatywny styl Mount Vernon przyniosła mu uznanie jako jedno z „ najfajniejszych małych miasteczek w Amerycemagazynu „ Travel Travel ” Arthura Frommera .

Wydział

Profesorowie Cornella to znakomici badacze, uczeni, a przede wszystkim mentorzy. Dziewięćdziesiąt osiem procent wydziałów studenckich ma najwyższy stopień w swoich dziedzinach. Stosunek liczby studentów do liczby studentów wynosi 1:11, a wielu studentów ściśle współpracuje z członkami wykładowców w zakresie badań lub innych projektów.

Życie w kampusie

Życie w Cornell jest aktywne i różnorodne. Studenci uczestniczą w licznych klubach, organizacjach i grupach o szczególnych zainteresowaniach. 19 procent studentów uczestniczy w sztukach pięknych. 36 procent studentów bierze udział w międzyuczelnianej lekkoatletyce.

Lokalizacje

Mount Vernon

Address
1st Street, 600
52314 Mount Vernon, Iowa, Stany Zjednoczone