Przeczytaj oficjalny opis

Nie twój typowy czteroletni uniwersytet.

DSU została założona w 1881 roku jako szkoła kształcenia nauczycieli w Terytorium Dakoty. Dziś jesteśmy jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie kampusów na Środkowym Zachodzie. Publiczny uniwersytet jest zarządzany przez Radę Regentów Południowej Dakoty i jest akredytowany przez Higher Learning Commission.

Specjalizujemy się w zarządzaniu komputerowym, komputerowych systemach informacyjnych i innych powiązanych programach licencjackich i magisterskich. Pozostajemy wierni naszym korzeniom, kładąc szczególny nacisk na przygotowanie nauczycieli z doświadczeniem w stosowaniu technologii komputerowych w procesie nauczania i uczenia się. Do wyboru mamy ponad 45 kierunków oraz solidny program dla absolwentów.

Lokalizacja

Znajdujemy się w Madison w Południowej Dakocie. To tętniąca życiem społeczność z przyjaznym, małym miastem. Możesz zwiedzić nasz kampus online lub umówić się na wizytę w kampusie.

Rozmiar

Nasza łączna liczba zapisów na jesień 2017 r. Wyniosła 3 307 z 381 pierwszymi studentami pierwszego roku.

Klasy

W kampusie i online pracujemy nad utrzymaniem niewielkich rozmiarów klas. Stosunek liczby studentów do wydziałów wynosi tylko 17,4: 1. Dla studentów, którzy nie mogą dotrzeć do naszego głównego kampusu, oferujemy kursy online lub za pośrednictwem University Center - Sioux Falls.

lekkoatletyka

DSU jest członkiem North Star Athletic Association (NSAA), oddziału National Association of Intercollegiate Athletics (NAIA). Nasze maskotki to trojany DSU i lady T i jesteśmy reprezentowani przez dwanaście drużyn sportowych.

Misja

DSU zapewnia naukę, która integruje technologię i innowacje, aby rozwinąć absolwentów gotowych do wniesienia wkładu w lokalny, krajowy i globalny dobrobyt.

Wizja

Opierając się na swojej charakterystycznej misji, DSU stanie się:

 • Wybrany uniwersytet dla osób poszukujących instytucji skupionej na uczniu, która oferuje innowacyjne programy oparte na nauczaniu, badaniach, technologii, stypendiach i doskonałości usług.
 • Społeczność akademicka, która służy jako ekonomiczny silnik na rynkach lokalnych, krajowych i globalnych.
 • Kampus uznany za osiągnięcia w ciągłej poprawie jakości.

Wartości

 • Sukces studenta.
 • Doskonałość ogólnouniwersytecka.
 • Wyróżnienie w nauczaniu, stypendiach i usługach.
 • Wolność akademicka i uczciwość.
 • Różnorodność, szacunek i integracja.
 • Ciągłe doskonalenie.
 • Społeczność, współpraca i komunikacja.
 • Technologia i innowacje w klasie i poza nią.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Dlaczego DSU?

Pracuj z najnowszą technologią.

Kto chce się uczyć w przestarzałej klasie? W DSU skupiamy się na dostarczaniu technologii, z której będziesz korzystać w swojej karierze. Skupiamy się na szkoleniu praktycznym.

Z tego powodu nasi uczniowie odnoszą większy sukces. Nasza reputacja w zakresie produkcji wykwalifikowanych pracowników sprawia, że pracodawcy poszukują absolwentów DSU. Utrzymuje także naszą ogólną stopę procentową na poziomie 99% dla ostatniej klasy absolwentów - wiele firm z tej branży ma 100-procentową stawkę.

To nie jest klasa twoich dziadków.

Nasi studenci pracują z profesjonalną technologią. Nasze niedawno odnowione Centrum Nauki oferuje najnowsze laboratoria chemii, biologii i fizyki, które przygotowują studentów do pracy w Hematech, NASA, Los Alamos i innych wiodących organizacjach naukowych.

Ale to nie tylko nauka. Wszystkie nasze kierunki i programy są wypełnione najnowszymi technologiami w klasie i poza nią.

 • Wszystkie miejsca w klasie mają gniazda zasilania.
 • Zaawansowane laboratoria komputerowe, w tym nasze gry i laboratoria hakerskie.
 • Płyty SMART.
 • iPady, Kindle i Chromebooki.
 • Drukarki 3D.
 • Starfish Early Alert System.
 • Standardowe oprogramowanie dla programów takich jak Digital Arts
 • 24/7 dostęp do kilku budynków za pomocą ręcznych skanerów.
 • Wszyscy uczniowie otrzymują laptopa w ramach naszego programu na laptopa.

Ponadto DSU jest czteroletnią, rygorystyczną uczelnią, która konkuruje z każdą prywatną szkołą w regionie i kosztuje mniej.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Dakota State University

Ponieważ naruszenia danych, infekcje złośliwym oprogramowaniem i luki w oprogramowaniu są tak powszechne w dzisiejszym świecie technologii, bardzo ważne jest pełne zrozum ... [+]

Ponieważ naruszenia danych, infekcje złośliwym oprogramowaniem i luki w oprogramowaniu są tak powszechne w dzisiejszym świecie technologii, bardzo ważne jest pełne zrozumienie, jak te ataki mają miejsce. Jako operacja cybernetyczna (oferowana na terenie kampusu i online) będziesz głęboko poszukiwać mentalności, motywacji i technik hakerów wykonujących tego typu ataki.

Zaczniesz od silnej podstawy programowania, matematyki i sieci, a następnie zastosujesz tę wiedzę w najbardziej technicznych obszarach cyberbezpieczeństwa. U podstaw tego stopnia dowiesz się, jak działa inżynieria odwrotna, analizujesz złośliwe oprogramowanie i oprogramowanie wykorzystujące exploity. Lepiej zrozumiesz sposób myślenia hakerów i będziesz w stanie odkryć luki w szeroko rozpowszechnionych systemach komputerowych.... [-]

Stany Zjednoczone Sioux Falls
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Dakota State University

Program Digital Arts and Design Production Animation (oferowany na kampusie) zapewnia solidne podstawy w cyfrowym projektowaniu i animacji 3D. Dowiesz się, jak tworzyć re ... [+]

Program Digital Arts and Design Production Animation (oferowany na kampusie) zapewnia solidne podstawy w cyfrowym projektowaniu i animacji 3D. Dowiesz się, jak tworzyć realistyczne środowiska cyfrowe i postacie do kariery w nowoczesnej rozrywce.

Zalety studiowania animacji produkcji w DSU

Program animacji produkcyjnej jest w rzeczywistości specjalnością sztuki cyfrowej i stopnia projektowania. Podejmiesz podstawowe wymagania, które przygotują Cię do pracy w zespołach projektantów multimedialnych i sztukach tradycyjnych, takich jak rysunek i malarstwo.

Zajęcia z zakresu sztuki cyfrowej są niewielkie, jeśli chodzi o praktyczne projekty. Wydział ma prawdziwe doświadczenie w branży. Będąc studentem w swoich klasach, otrzymasz poradę w świecie rzeczywistym, która będzie natychmiast dostępna.... [-]

Stany Zjednoczone Madison
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Dakota State University

Program Digital Arts i Design Computer Graphics (oferowany na kampusie) stanowi solidną podstawę w projektowaniu graficznym i projektowaniu 3D z naciskiem na technologię. ... [+]

Program Digital Arts i Design Computer Graphics (oferowany na kampusie) stanowi solidną podstawę w projektowaniu graficznym i projektowaniu 3D z naciskiem na technologię. Dowiesz się, jak tworzyć oszałamiającą grafikę przy użyciu najnowszego oprogramowania, technologii i sprzętu.

Zalety studiowania grafiki komputerowej w DSU

Program grafiki komputerowej jest w rzeczywistości specjalizacją w dziedzinie sztuki cyfrowej i stopnia projektowania. Studenci uczą się projektowania na wielu platformach komputerowych, co pozwala studentom być wszechstronnymi w świecie biznesu. Z podstawową grupą zajęć, która wprowadza i opiera się na innych mediach, takich jak audio i cyfrowe opowiadanie historii, zostaniesz przygotowany do doskonałości w szerokim zakresie umiejętności graficznych.... [-]

Stany Zjednoczone Madison
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Dakota State University

Dziedzina komputerowych systemów informatycznych obejmuje ludzi, którzy projektują i budują systemy, osoby używające tych systemów oraz osoby odpowiedzialne za zarządzani ... [+]

Komputerowe systemy informacyjne są ważne dla wszystkich aspektów świata biznesu. Dziedzina komputerowych systemów informatycznych obejmuje ludzi, którzy projektują i budują systemy, osoby używające tych systemów oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie tymi systemami. Znaczące jest zapotrzebowanie na tradycyjnych pracowników, takich jak programiści, analitycy biznesowi, analitycy systemów i projektanci. Główne systemy informatyczne DSU oferowane są na terenie kampusu i online.

Zalety studiowania komputerowych systemów informacyjnych w DSU

Nasz stopień CIS opiera się na 48 punktach, które obejmują staż i / lub studia licencjackie. Następnie wybierzesz specjalizację w jednym z trzech obszarów: analityka biznesowa, zarządzanie projektami i tworzenie aplikacji.... [-]

Stany Zjednoczone Sioux Falls
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Dakota State University

Jeśli jesteś graczem lub projektantem zainteresowanym projektowaniem i symulacją 3D, DSU nauczy Cię, jak to zrobić. Poznasz podstawowe umiejętności projektowania, rozwoju ... [+]

Jeśli jesteś graczem lub projektantem zainteresowanym projektowaniem i symulacją 3D, DSU nauczy Cię, jak to zrobić. Poznasz podstawowe umiejętności projektowania, rozwoju i produkcji gier wideo. Przyjdź zbudować lepszą grę w DSU. Główny projekt gry komputerowej DSU jest oferowany na kampusie w nowoczesnych przestrzeniach do nauki.

Zalety studiowania projektowania gier komputerowych w DSU

Program do projektowania gier komputerowych DSU jest jednym z najsilniejszych w kraju. Jest to jedyny program licencjacki w dziedzinie projektowania gier naukowych w stanie i jeden z niewielu w regionie Upper Midwest. Zajęcia są rygorystyczne, w tym rachunek różniczkowy i fizyczny wraz z programowaniem komputerowym i lekcjami projektowania wizualnego.... [-]

Stany Zjednoczone Madison
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Dakota State University

Nie tylko uczysz się programować podczas nauki informatyki; opanujesz komputery od ich podstaw po najnowsze narzędzia i aplikacje. Nasza specjalizacja Informatyka (oferow ... [+]

Nie tylko uczysz się programować podczas nauki informatyki; opanujesz komputery od ich podstaw po najnowsze narzędzia i aplikacje. Możesz zaprojektować i opracować rozwiązania, które pomogą rozwiązać dzisiejsze problemy, a także coraz bardziej złożone i ekscytujące możliwości pojawiające się w miarę jak komputery przenikają do naszego społeczeństwa. Podobnie jak Internet został zaprogramowany przez informatyków, Internet przedmiotów będzie programowany przez informatyków! Nasza specjalizacja Informatyka (oferowana na kampusie i online) daje Ci narzędzia, wiedzę i wizję do budowania systemów i aplikacji wzbogacających dowolne domeny, które Cię interesują.... [-]

Stany Zjednoczone Sioux Falls
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
Washington Avenue North,820
57042 Madison, South Dakota, Stany Zjednoczone