Davis & Elkins College Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Davis & Elkins przygotowuje studentów do osiągnięcia sukcesu poprzez programy, które łączą najnowszą wiedzę w tej dziedzinie ciągłego rozwoju umiejętności. A teraz, Davis & Elkins jest zadowolony, aby ten rodzaj kształcenia dostępne dla pracujących osób dorosłych.

Przedstawiamy Davis & Elkins 100% Online do RN BSN Baccalaureate zakończeniu programu.

nauki online szybko stał się podstawą świata edukacyjnego. Wzrost ten został pobudzone, w dużej części przez uczących się dorosłych powracających do szkoły, szukając szkolenie rozwijać swoją karierę. Davis & Elkins zapewnia dorosłych uczącym się możliwość ukończenia stopnia w odpowiednim czasie, przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy i szanować inne inne ważne zobowiązania w swoim życiu.

Z Davis & Elkins '100% kampusu online dorosły uczący się mogą wykonywać swój stopień Bachelor of Science w zaciszu własnego domu, z harmonogramami, który pracuje dla swojego życia. Ponieważ studenci mają tendencję do ich obowiązków klasowych, gdy jest najbardziej dogodny dla nich konflikty z pracy i rodziny są ograniczone do minimum.

Dzięki programowaniu internetowym D & E, dorosłe uczące się są w stanie opanować najnowszą wiedzę w swojej dziedzinie, osiągnięcie zwiększonej kompetencji w kluczowych obszarach umiejętności i zdobywać wykształcenie, które pomogą w rozwoju kariery.

Dlaczego D & E?

Jakość: W tradycyjnym, instytucji non-profit, D & E dumą posiadania przewidziane studentom wysokiej jakości edukacji od 1904 roku.

Prędkość: Programy Online może być zakończona w ciągu 12 miesięcy.

Wartość: Brak opłaty za wniosek, bez żadnych ukrytych opłat, a jedynie 400 $ / godzinę kredytowej, utrzymując koszty przewidywalne i przystępne.

Wygoda: 100% on-line bez potrzeby czasów logowania.

Networking: W małych grupach, uczniowie są w stanie budować relacje z innymi studentów i pracowników naukowych, które ułatwiają ich uczenia się.

Lokalizacje

Elkins

Address
100 Campus Drive
Elkins, W.Va.

26241 Elkins, Wirginia Zachodnia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: