University of Denver

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Uniwersytecie w Denver

Założona w 1864, zaledwie kilka lat po mieście Denver sama została założona-University of Denver jest jednym z najznakomitszych prywatnych uczelni w kraju.

Uczelni 125-hektarowy kampus, kilka mil na południe od centrum Denver, jest domem dla ponad 11.500 studentów rodem ze wszystkich regionów Stanów Zjednoczonych i 83 innych krajach.

Uczelnia oferuje:

ponad 100 programów studiów licencjackich. ponad 120 absolwentów i profesjonalnych programów.

Niezależnie od tego, co się uczą, studenci z Uniwersytetu w Denver wyruszyć w osobistą podróż edukacyjną, która pomaga im znaleźć i śledzić ich indywidualny cel.

Współpracy, empirycznej nauki

Nasi studenci ściśle współpracować z wydziału, rówieśników i członków społeczności na temat projektów, badań i pracy w terenie. Przechodzą dyscyplin, aby odkryć nowe perspektywy i podejścia do rozwiązywania problemów.

I wyjść z sali, nasi uczniowie uczą się przez działanie, czy są one zbieranie danych w terenie lub wprowadzenie teorii w praktyce w warunkach klinicznych.

Wpływanie, lokalnie i globalnie

Nie tylko pracujemy, aby poprawić naszą natychmiastową społeczności, ale możemy wysłać naszych studentów i wykładowców za granicę na studia i badania z szerokiej wpływu. Co równie ważne, zapraszamy studentów i wykładowców z całego świata, aby przynieść nowe pomysły i spostrzeżenia na naszym kampusie.

Za pośrednictwem lokalnych i międzynarodowych programów nauczania usługi, nasi uczniowie pracowali obok społeczności wszędzie od centrum Denver w Afryce, Europie, Azji i poza nią. Badania prowadzone przez naszych wykładowców i studentów złożyło namacalną różnicę w ogromnym zakresie dziedzin, tworząc nowe technologie medyczne, dotyczącymi ochrony środowiska, odkrycia archeologiczne i wiele więcej.

Ale największy wpływ Uniwersytet ma to poprzez swoich absolwentów. Kiedy tu zostawić, University of Denver studenci przejść do znaczących i trwałych składek do swoich zawodów i ich wspólnot.

Lokalizacje

Denver

University of Denver

Address
University of Denver
2199 S. University Blvd.

CO 80208 Denver, Colorado, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 303-871-2000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium