Przeczytaj oficjalny opis

O Uniwersytecie w Denver

Założona w 1864, zaledwie kilka lat po mieście Denver sama została założona-University of Denver jest jednym z najznakomitszych prywatnych uczelni w kraju.

Uczelni 125-hektarowy kampus, kilka mil na południe od centrum Denver, jest domem dla ponad 11.500 studentów rodem ze wszystkich regionów Stanów Zjednoczonych i 83 innych krajach.

Uczelnia oferuje:

ponad 100 programów studiów licencjackich. ponad 120 absolwentów i profesjonalnych programów.

Niezależnie od tego, co się uczą, studenci z Uniwersytetu w Denver wyruszyć w osobistą podróż edukacyjną, która pomaga im znaleźć i śledzić ich indywidualny cel.

Współpracy, empirycznej nauki

Nasi studenci ściśle współpracować z wydziału, rówieśników i członków społeczności na temat projektów, badań i pracy w terenie. Przechodzą dyscyplin, aby odkryć nowe perspektywy i podejścia do rozwiązywania problemów.

I wyjść z sali, nasi uczniowie uczą się przez działanie, czy są one zbieranie danych w terenie lub wprowadzenie teorii w praktyce w warunkach klinicznych.

Wpływanie, lokalnie i globalnie

Nie tylko pracujemy, aby poprawić naszą natychmiastową społeczności, ale możemy wysłać naszych studentów i wykładowców za granicę na studia i badania z szerokiej wpływu. Co równie ważne, zapraszamy studentów i wykładowców z całego świata, aby przynieść nowe pomysły i spostrzeżenia na naszym kampusie.

Za pośrednictwem lokalnych i międzynarodowych programów nauczania usługi, nasi uczniowie pracowali obok społeczności wszędzie od centrum Denver w Afryce, Europie, Azji i poza nią. Badania prowadzone przez naszych wykładowców i studentów złożyło namacalną różnicę w ogromnym zakresie dziedzin, tworząc nowe technologie medyczne, dotyczącymi ochrony środowiska, odkrycia archeologiczne i wiele więcej.

Ale największy wpływ Uniwersytet ma to poprzez swoich absolwentów. Kiedy tu zostawić, University of Denver studenci przejść do znaczących i trwałych składek do swoich zawodów i ich wspólnot.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

University of Denver

To z pewnością wydają się być ciekawe czasy, w których mają być studia economics.The studenci odkryli dziś sami żyć w dość burzliwej krajobrazu gospodarczego, co najmniej ... [+]

Licencjat z ekonomii (BA)

"Obyś żył w ciekawych czasach!" - Cieszących się starożytna chińska klątwa.

To z pewnością wydają się być ciekawe czasy, w których się uczyć ekonomii. Do dzisiaj studenci odkryli się za życia w dość burzliwej krajobrazu gospodarczego, co najmniej. Jak dobrze, przywództwo polityczne oraz wyborcy, a nawet ekonomiści w pewnym stopniu, wydają się być kłopoty, zgadzając się na to, co z tym zrobić.

Tutaj na Uniwersytecie w Denver studentów ekonomii starać się zrozumieć, w jaki sposób urządzenie społecznej, która reguluje produkcję i dystrybucję towarów i usług działa. Studenci dociekać przyczyn procesie wzrostu i rozwoju gospodarczego, zarówno w obrębie poszczególnych narodów, i zbadać jego wpływ społeczny. Badają tematy takie jak dostępność i konsekwencje alternatyw polityki rządowej, w odniesieniu rynków finansowych w gospodarce, wpływ rosnącej globalizacji działalności gospodarczej, lub oddziaływania gospodarki zarówno z naturalnych i środowiska społecznego. Uczą się także, jak ekonomiczne teorie rozwinęły się w czasie, aby rozwiązać te różne tematy.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

Program BA w badaniach międzynarodowych oferuje licencjackich studentów na Uniwersytecie w Denver krytycznej wiedzy i umiejętności do sukcesu w świecie, który przeszedł g ... [+]

Mamy interakcji z globalną społecznością na tysiąc różnych sposobów, na co dzień. Łączymy się z przyjaciółmi blisko i daleko za pomocą komputera i telefonu. Postrzegamy aktualizacje na temat wyborów i kryzysów walutowych, możemy śledzić rozprzestrzenianie się chorób i niepokojów społecznych, a nawet śledzić najnowsze muzyki i tańca z blogów i filmów zamieszczonych przez ludzi na całym świecie. Robimy to za pomocą urządzeń zaprojektowanych przez międzynarodowych zespołach i zbudowane z materiałów i komponentów z kilkudziesięciu krajów. Jesteśmy częścią prawdziwie zglobalizowanym świecie.

Sama wielkość i prędkość ruchu transgranicznego osób, produktów i dane oznaczają, że nie istnieje żaden kraj lub indywidualnie jako wyspa odizolowane od sił międzynarodowych. Nasza współzależność jest faktem. Wyzwania związane z 21. wieku są świetne: od zwalczania broni masowego rażenia w celu minimalizacji skutków zmian klimatu, z tytułu prowadzenia handlu i inwestycji obramowania do zwalczania ubóstwa i zakorzenione niepewności żywności, nowoczesne problemy wymagają międzynarodowej współpracy i wspólnych rozwiązań. ... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

Wydział Nauk Biologicznych oferuje cztery odrębne naukach biologicznych kierunków oferowanych przez uznanym w kraju wydziału, które specjalizuje się w nauczaniu i badania ... [+]

BA lub BS Biologia

Wydział Nauk Biologicznych oferuje cztery odrębne naukach biologicznych kierunków oferowanych przez uznanym w kraju wydziału, które specjalizuje się w nauczaniu i badaniach. Wielu członków wydziału otrzymali University szerokie uznanie za wybitne nauczania. Programy badawcze finansowane są z dotacji agencji, takich jak National Institutes of Health i National Science Foundation.

Dział posiada trzy doskonałe zaplecze dydaktyczne i badawcze. FW Olin Hall jest udogodnieniem dla wykładów i laboratoriów state-of-the-art. Biura wykładowców i laboratoria badawcze znajdują się w całej nauki quad z Olin Hall w budynku Seeley G. Mudd, który nauczał laboratoria dla zaawansowanych kursach techniki biologii molekularnej, biologii komórki i mikrobiologii. Zorientowane polowe kursy oferowane są w Stacji Terenowej Mount Evans.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

W wydziale psychologii, uczniowie mogą pracować w kierunku BA i może skupić się badania w wielu różnych dziedzinach, w tym treści klinicznej, rozwojowej, poznawczej / neu ... [+]

Dążenie do zrozumienia ludzkich zachowań jest sercem psychologii. Poprzez zastosowanie zasad naukowych, psycholog szuka przepisów, które wyjaśniają zachowania człowieka i szuka sposobów, aby pomóc ludziom poprawić jakość ich życia.

W wydziale psychologii, uczniowie mogą pracować w kierunku BA i może skupić się badania w wielu różnych dziedzinach, w tym treści klinicznej, rozwojowej, poznawczej / neurologii, psychologii społecznej lub ilościowej.

Członkowie wydziału są uznanym w kraju naukowców i badaczy, jak i dedykowanych instruktorów. Dział posiada doskonałe zaplecze badawcze i informatyki oraz studiów licencjackich studenci są zachęcani do aktywnego udziału w badaniach z ich profesorów. Wielu studentów współautorem jednego lub większej liczby dokumentów lub publikacje z członków wydziału. Dział posiada również wyjątkową dwuletni sekwencję rozróżnienie, począwszy od młodszego roku z wprowadzeniem do podstawowych zasad badań naukowych i zakończone w ostatnim roku z zakończeniem starszy wyróżnieniem projektu badawczego. Jeden rok doświadczenia staż jest również dostępna w szpitalu społeczności lub agencji dla studentów zainteresowań klinicznych.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

University of Denver

Program w finansach, szeroki obszar skierowane elementów finansowych organizacji biznesowych oraz jednostek samorządu terytorialnego, skupia się na inwestycji, finansów p ... [+]

BSBA Finanse

Program w finansach, szeroki obszar skierowane elementów finansowych organizacji biznesowych oraz jednostek samorządu terytorialnego, skupia się na inwestycji, finansów przedsiębiorstw, instytucji finansowych i finansów międzynarodowych. Kursy w tych obszarach przygotowanie studentów do kariery w finansach przedsiębiorstw, analizy inwestycji i instytucji finansowych.

[-]
Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

Program Hospitality Management ma na fundamencie podstawowych klas języka dyscypliny biznesu w Daniels College. W obrębie głównych studenci wybrać obszar ostrości spośród ... [+]

Fritz Knoebel School of Hospitality Management przygotowuje liderów branży od 1946 roku. W ramach Daniels College of Business, The Knoebel Szkoła została uznana w kraju i zagranicą z tradycji nauczania jakości, w tym nagrodę dla najlepszego 2013 Innowacji Edukacyjno podczas Worldwide Hospitality Awards.

Program Hospitality Management ma na fundamencie podstawowych klas języka dyscypliny biznesu w Daniels College. W obrębie głównych studenci wybrać obszar ostrości spośród kwaterunek / Operacji miejscowości, Restauracja / Food & Beverage zarządzania oraz sprzedaży i marketingu.

[-]
Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

BSBA w International Business przygotowuje do poszukiwania zrównoważonych rozwiązań biznesowych, wprowadzania innowacji i wiedzieć, jak dostosować mandat jednostki gospod ... [+]

BSBA międzynarodowy biznes

BSBA w International Business przygotowuje do poszukiwania zrównoważonych rozwiązań biznesowych, wprowadzania innowacji i wiedzieć, jak dostosować mandat jednostki gospodarczej zysku i wzrostu jego odpowiedzialności wobec społeczeństwa i środowiska. Ten interdyscyplinarny stopnia łączy kursy z Daniels College of Business i du na Korbel Szkoły Studiów Międzynarodowych.

[-]
Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

W naszym programie, pomożemy Ci nauczyć się rozwiązywać problemy marketingowe, innowacje, myśleć strategicznie, krytycznego i twórczego o informacje, z którym są prezento ... [+]

Podczas gdy reklama jest częścią marketingu, to nie jest wszystko marketingu. Peter Drucker, bardzo znany przedsiębiorca, opisuje rolę marketingu w działalności gospodarczej w ten sposób: "Ponieważ celem biznesu jest stworzenie klienta, przedsiębiorstwo firma ma dwie - i tylko dwie - podstawowe funkcje: marketing i innowacje. Wyniki marketingu i produkcji innowacyjnych; cała reszta to koszty. Marketing jest wyróżnikiem, unikalna funkcja działalności. "W naszym programie, pomożemy Ci nauczyć się rozwiązywać problemy marketingowe, innowacje, myśleć strategicznie, krytycznie i twórczo o informacje, z którym są prezentowane, jak również do komunikowania się skutecznie swoje myśli. Będziesz pracować w zespołach, będziesz myśleć globalnie o marketingu, będzie w stanie rozpoznać etycznych i prawnych problemów, z którymi mogą mieć do czynienia. Będziesz również rozważyć możliwości cyfrowe dostępne jak ćwiczyć stosując swoją wiedzę marketingową do tworzenia wartości dla klientów, akcjonariuszy, pracowników i innych interesariuszy firmy.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

Edukacyjnych i badań filozofii na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej rozpoznaje wymagania globalnej gospodarki, nowe dynamikę rynku światowym, różnic kulturo ... [+]

BS Elektrotechnika

Zapraszamy do Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej w Daniel Felix Ritchie Szkole Inżynierii i Informatyki na Uniwersytecie w Denver (RSECS).

W wydziale Uniwersytetu w Denver, jesteśmy dobrze zintegrowane społeczności i regionu, który oferuje wiele różnych zawodowych i osobistych możliwości dla naszych studentów. Poprzez naszych inicjatyw i wspólnych programów z innych jednostek Uniwersytetu, oferujemy unikalne opcje mające na celu poprawę edukacji Zapewniamy solidne doświadczenie w branży i charakteru przedsiębiorczości projektów inżynierskich i firm.

Edukacyjnych i badań filozofii na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej rozpoznaje wymagania globalnej gospodarki, nowe dynamikę rynku światowym, różnic kulturowych i różnorodności, oraz konieczność integracji wiedzy. Nasze cele sprostać wyzwaniom, które w erze globalizacji w którym żyjemy. Aby przygotować naszych studentów do kariery inżynierskiej w ciągle zmieniającym się świecie, w którym żyjemy.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

Informatyka obejmuje teorię i techniki, które informacje są zakodowane, przechowywane, przekazywane, zwerbowany i analizowane. Zajmuje się teorią algorytmów (czyli skutec ... [+]

BS Informatyki

Informatyka obejmuje teorię i techniki, które informacje są zakodowane, przechowywane, przekazywane, zwerbowany i analizowane. Jest to związane z teorią algorytmów (to znaczy skuteczne procedury i programy), ze strukturą języków do ekspresji algorytmów i konstrukcji algorytmów rozwiązania problemów praktycznych. Centrum zainteresowania jest badanie systemów informatycznych (sprzęt i oprogramowanie) do automatycznego wykonywania tych algorytmów.

Wydział Informatyki na Uniwersytecie w Denver oferuje Bachelor of Science w dziedzinie informatyki. Stopień jest silnie oparty na matematyce i, w rzeczywistości, student będzie automatycznie nabywać wystarczających kredytów małoletniego w matematyce. Wymagane jest jedno dodatkowe niewielkie. Drugi drobne mogą być w każdej dyscyplinie innych niż matematyka czy informatyka.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

Matematyka jest podstawowym narzędziem dla współczesnego świata. Analiza matematyczna i modelowanie wspomagania prognoz pogody i przewidywania trzęsień ziemi, w konstrukc ... [+]

BS lub BA Matematyka

Matematyka jest podstawowym narzędziem dla współczesnego świata. Analiza matematyczna i modelowanie wspomagania prognoz pogody i przewidywania trzęsień ziemi, w konstrukcji statków powietrznych i urządzeń elektronicznych, w rozwoju tajnych kodów do bezpiecznej transmisji danych i analiz finansowych i prognoz gospodarczych.

Program matematyki w DU przygotowuje do wielu możliwości w tych dziedzinach. Nasi studenci przejść do kariery w branżach wysokich technologii, przemyśle lotniczym, świata zarządzania informacją, nauczanie i więcej. Niektórzy studenci mogą wybrać do realizacji pracę dyplomową w dziedzinie matematyki, informatyki i innych dziedzin.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

Cechą programów inżynierskich, że najbardziej odróżnia je od programów w podstawowe lub stosowane nauki i matematyki jest projekt techniczny, który jest zarówno sztuką i ... [+]

BS Mechanika

Cele programu licencjackich z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i materiałów jest do produkcji absolwentów, którzy w ciągu kilku lat od ukończenia szkoły: 1. Zastosowanie ich rozwiązywaniu problemów technicznych i umiejętności w kierunku praktyki inżynierskiej, inżynierii studiach lub pól innych inżynierskich, takich jak medycyna, nauki, biznesu, prawa i porządku publicznego, a jednocześnie nadal angażować się w uczeniu się przez całe życie.

Wartość i pokazać charakter w wybranej powołania przez odpowiedzialnego działania, etycznie i profesjonalnie, jednocześnie przyczyniając się do zrównoważonego wspólnego dobra społeczeństwa. Zobacz swoje doświadczenie edukacyjne, jak cenne i instrumentalne do ich sukcesu zawodowego. Elementów programu ... [-]
Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

Szkoła misji rachunkowości jest wspieranie Oświecony praktyce osiągnięć zawodowych, wiedzy Tworzenie i zobowiązanie do Wspólnoty wśród jej absolwentów, studentów, wykłado ... [+]

rachunkowości bs

Szkoła misji rachunkowości jest wspieranie Oświecony praktyce osiągnięć zawodowych, wiedzy Tworzenie i zobowiązanie do Wspólnoty wśród jej absolwentów, studentów, wykładowców i innych osób zaangażowanych w zawodzie księgowego i dyscyplin pokrewnych.

Oświecony praktyce oznacza zapewnienie, że nasi absolwenci zrozumienie teorii i praktyki rachunkowości i ich wpływ na społeczeństwo, zawodu i organizacji. Profesjonalne Achievement obejmuje realizację na każdym poziomie własnej kariery i zaangażowania na rzecz kształcenia ustawicznego, kompetencji i uczciwości. Tworzenie wiedzy oznacza stypendium który poprawia naszą wiedzę o rachunkowości, praktyki rachunkowości i proces kształcenia przyszłych księgowych. Zobowiązanie do Wspólnoty jest proces dając z siebie zarówno do wspólnoty, która obsługuje swoich wysiłków i osiągnięć oraz do społeczności. Zobowiązanie do Wspólnoty jest istotnym aspektem zawodu księgowego i jest kluczem do trwałego sukcesu Szkoły. ... [-]
Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver

Zarządzanie w głównym koncentruje się na ludzi DU-najważniejszym zasobem w biznesie. Studenci mogą studiować takie obszary, jak zarządzanie zasobami ludzkimi, zachowania ... [+]

Zarządzanie BSBA

Zarządzanie w głównym koncentruje się na ludzi DU-najważniejszym zasobem w biznesie. Studenci mogą studiować takie obszary, jak zarządzanie zasobami ludzkimi, zachowania organizacyjne, stosunki pracy, etyki, zarządzania międzynarodowego, planowania i kontroli oraz identyfikacji problemów i diagnostyki. Absolwenci programu przejść do zarabiania stopnie naukowe w DU i innych cenionych szkół w całym kraju. Możliwości kariery istnieją w stosunkach pracy, ogólnego nadzoru i zarządzania, personelu / zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania przedsięwzięć firm rodzinnych i przedsiębiorczych.

[-]
Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Denver
Address
University of Denver 2199 S. University Blvd.
CO 80208 Denver, Colorado, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 303-871-2000