Dillard University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Since1869, Dillard University została zobowiązana do przekazywania studentom jakości czteroletniego sztuki wyzwolone. Dillard jest w pełni akredytowany prywatne, historycznie czarny uniwersytet. W 2010 roku, US News & World Report rankingu Dillard wśród narodu Top 10 HBCUs, oparte na kompleksowych studiów licencjackich. Dillard również otrzymała Ranking Top 10 w 2010 humanistycznych szkół w kategorii mobilności społecznej przez Washington Monthly.

Podstawą Nowy Orlean Gentilly Wspólnoty, uniwersytet siedzi na piękną i pogodną 55-hektarowym terenie kampusu, w pełni wyposażony w podpis na żywo dębów i mieszaniny zabytków i nowoczesnych udogodnień.

Dillard studenci przejść do jednych z najlepszych szkół wyższych na świecie. Dillard obecnie absolwentów studiujących na Harvardzie, Yale, Princeton, Johns Hopkins University i London School of Economics, między innymi. Dillard University jest jedyną uczelnią w Stanach Zjednoczonych, która jest partnerem Fundacji Melton. Dillard studentów, którzy stają Melton Fellows uczestniczą w treningu międzykulturowego, rozwoju przywództwa i edukacji globalnej poprzez sympozja, podróży, aktywności online, dotacje na projekty i służby społecznej. państwa gospodarza obejmują Chin, Chile, Indie, Niemcy i Stany Zjednoczone.

Dillard Highlights:

W następstwie huraganu Katrina, Dillard całkowicie odremontowany 32 budynków kampusu i trzy Zamiejscowy kompleksy mieszkalne, a wbudowane dwa nowe LEED® * zarejestrowane (Leadership in Energy and Design Środowiska) budynków: Szkoły Zawodowej i Nauk Building, a Unia Student and Health & Wellness Center. W 2010 roku wszedł Dillard współpracę z New Orleans Odzyskiwanie School District nowego programu kształcenia nauczycieli, które mogą zrewolucjonizować edukację nauczycieli w Nowym Orleanie, a może służyć jako wzór dla programów w całym kraju. Program fizyki Dillard za nabył 1,8 miliona dolarów laser impulsowy, który pozwala studentom do wykonywania badań na poziomie absolwenta. wysoko ceniona Program pielęgniarskiej Dillard był pierwszym tego rodzaju w Luizjanie. Dillard oferuje 22 kierunków akademickich w siedmiu wydziałów i szkół. Stosunek studenta wydziału Dillard wynosi 11 do jednego. Dillard Uniwersytet szczyci się jednym z nielicznych działów Student Sukces w kraju, model, który skupia się na rekrutacji, zatrzymywania i wsparcie studentów.

Absolwenci Dillard reprezentują szeroką gamę wysoce skutecznych globalnych liderów w dziedzinach, począwszy od medycyny i prawa, szkolnictwa wyższego i biznesu międzynarodowego, do sztuki i rozrywki.

Misja i wizja Misją Dillard University jest produkcja absolwentów, którzy celują, stają się światowymi liderami, są szeroko wykształcony, kulturowo świadomy i dotyczy poprawy kondycji ludzkiej. Poprzez wysoce spersonalizowanych i uczenie skoncentrowane podejście, studenci Dillard są w stanie sprostać wymaganiom konkurencji zróżnicowanego, globalnego i technologicznie zaawansowanym społeczeństwie.

Nasi Filary Dillard Uczelni

Dillard University będzie wiodącym prywatnym licencjackich uczelni w regionie iw świecie Historycznie Black college'ów i uniwersytetów. Dillard University rozszerzy selektywnie do studiów podyplomowych, opierając się na swoich najlepszych programów, które reprezentują przyszłe prognozy potrzeb siły roboczej. Dillard University wzrośnie i zwiększyć swoje zaangażowanie w produkcję i jakość, przydatne badawczego. Dillard University będzie tchnąć globalizacji w jego nauczania tak, że rozszerza swój zasięg do innych języków, kultur i krajów. Dillard University zademonstruje przywiązanie do sukcesu wszystkich studentów. Dillard University opracuje studentów lidera szkoleń i wzbogacone szans edukacyjnych poza klasą zaoferować zrównoważone środowisko w ramach doświadczenia uczelni. Dillard University będzie nadal przyciągać i absolwentów utalentowanych studentów Afro-Amerykanów, a przyjmując te z różnorodnych tle, którzy mogą skorzystać z unikalnego doświadczenia możemy zaoferować. Dillard University zademonstruje zaangażowanie w technologii jako przedmiot, narzędzie nauczania i podstaw systemów wewnętrznych, które są wydajne, niezawodne i efektywne kosztowo. Dillard University pokaże integralności fiskalny, w systemach odpowiedzialności i stabilności finansowej i zawodowej. Dillard University będą zaangażowani w rewitalizacji swojego domu w Nowym Orleanie. Dillard University opracuje i ogłosić praktyk w stosunku do ekologizacji swojej uczelni oraz promowanie zrównoważonego rozwoju środowiska. Dillard University opracuje Public Policy Center Gulf Coast.

Lokalizacje

Nowy Orlean

Address
2601 Gentilly Boulevard
70122 Nowy Orlean, Luizjana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium