Przeczytaj oficjalny opis

o UGW

Edukacja EMU pomaga uczniom odkryć ich cel w życiu i przygotować się, aby różnica dla dobra wspólnego zarówno w kraju jak i na całym świecie. UGW rygorystyczne akademicy podkreślają relacje jeden-na-jeden z profesorów, świadomości międzykulturowej, troska o tworzenie i służby dla innych.

EMU oferuje studia licencjackie, magisterskie i seminaryjne z perspektywy mennonicki anabaptystów w pięknym otoczeniu, w pięknej dolinie Shenandoah.

Studenci uczestniczą w kursach na naszym głównym kampusie w Harrisonburg, Virginia; na naszej stronie Lancaster, Pensylwania; on-line; i na całym świecie za pośrednictwem naszego znanego programu międzykulturowej.

Wystarczy odpowiedni rozmiar

EMU jest na tyle mały, że można łatwo poznać kolegów i wykładowców w różnych programach. Profesorowie są mentorami, którzy znają osobiście i doradzić w stosunku 1: 1. Można wziąć udział w różnych działaniach, takich jak teatr, Stowarzyszenia Samorząd Studencki Campus ministerstwo, stacjonarnych lub międzyuczelniane sportu, muzyki i chóru. Wszystkie te zapewniają możliwości, aby dowiedzieć się więcej o sobie i rozwijania cennych doświadczeń na przyszłość CV.

Liberal Arts

Jako student student, niezależnie od głównych, będziesz korzystać z wartości liberalnej edukacji artystycznej. Pracodawcy i absolwenci szkół doceniają kandydatów o liberalnej edukacji artystycznej fundamentu, ponieważ są one dobrze zaokrąglone krytycznych myślicieli i rozwiązanie problemów, które miały szeroką ekspozycję na zagadnienia i idee z różnych dyscyplin i społeczeństwa.

Życie po studiach

EMU absolwenci zarabiają więcej niż pewnym stopniu - odkrywają swój cel w życiu i prowadzić organizacje, które realizują dla wspólnego dobra. absolwenci EMU są udane ludzi biznesu, odblaskowe praktyków i specjalistów. Tysiące miały znaczący wpływ międzynarodowych agencji usługowych, takich jak mennonitów Komitetu Centralnego i mennonitów Disaster serwisowa w uzupełnieniu do innych programów opartych na usługi denominationally i świeckich.

EMU absolwentka Leymah Gbowee jest jedną z trzech kobiet przyznano Pokojową Nagrodę Nobla w 2011. Leymah rozpoczął swoją podróż w UGW z naszej światowej sławy Letni Instytut Budowania Pokoju i udał się zdobyć tytuł magistra transformacji konfliktu.

Prawie 90% z UGW stopniach, którzy odpowiedzieli na badaniach absolwentów znalazło pracę w swojej dziedzinie nauki w ciągu roku od ukończenia studiów. Pracodawcy zatrudnić absolwentów UGW na wszystkich poziomach ze względu na ich silne moralności i wartości, szacunek dla innych, pragnienie, aby coś zmienić, komunikacji i umiejętności krytycznego myślenia i pewności siebie. Dowiedz się więcej o studiach sukces po ukończeniu studiów.

Czym jest mennonicki?

Nie zna mennonitów? Mennonici należą do zabytkowych kościołów pokojowych. Wielu studentów EMU pochodzą z tradycji wiary mennonitów, ale większość uczniów EMU pochodzą z innych tradycji religijnych. Kilkadziesiąt grup religijnych są reprezentowane na uczelni z całego świata. Że różnorodność umożliwia spotkań międzykulturowych na kampusie iw klasach.

Virginia i Pensylwanii

EMU ma główny kampus i miejsce w Lancaster, Pensylwania, oferuje zajęcia w lokalizacjach poza miejsce zarówno w Pensylwanii i Wirginii, i oferuje wiele klas (oraz dwa stopnie) online. Czy jesteś w naszym pięknym kampusie w Shenandoah Valley (Harrisonburg, Wirginia) - blisko dwóch krajowych lasów i Shenandoah National Park - w naszych prężnych klasach w Lancaster, PA, lub w kościele w Filadelfii, zauważysz gościnność i społeczność, która jest tak ważna dla UGW.

EMU uważa, ...

wspólne podstawowe wartości UGW są w sercu chrześcijańskiej uczelni, jak żaden inny. Nasz licencjackich, absolwent seminarium i innych programów przygotowanie studentów do służyć i prowadzić globalnie.

Globalny Wspólnota i Świadomość międzykulturowa

Żyjemy w coraz bardziej połączonym świecie. Tutaj pytamy, jak nasze wybory wpływają na innych na całym świecie.

Nasz dobrze znany program międzykulturowej - ponad trzy dekady życia - to jeden z najsilniejszych programów międzykulturowych badań w kraju. Jest to część tego, co sprawia, że ​​EMU chrześcijański uniwersytet jak żadna inna.

Badania międzykulturowe - zawsze z weteranem wykładowców i pracowników - jest to wymóg dla studentów UGW. Niektórzy uczestniczą w programach trzytygodniowych w społeczności lokalnej lub większej Ameryce Północnej. Niektórzy spędzają semestr w miejskich Waszyngtonie, uczestnicząc w ciekawych staży. Inni spędzają semestr w innej części świata, często Bliski Wschód, Azja Środkowa i Wschodnia, Ameryka Łacińska, Afryka czy.

Kiedy już podróż do Ameryki Środkowej, odwiedził pola ziarna kawy, i pozostał z walczących rolników, zaczniesz uchwycić szerszy obraz. Lub gdy badania międzykulturowe przeniesie Cię do południowoafrykańskiego miasteczka Soweto, aby dowiedzieć się o historii i powolną wpływu apartheidu pierwszej ręki, twoje poczucie empatii pogłębia się wraz ze swoim zrozumienia naszego świata ze sobą powiązane.

Zrównoważony rozwój i Stewardship

EMU praktykował stabilności na długo przed "zielony" stał się modny. Nasze energooszczędne budynki są jednymi z najlepszych obiektach przeprowadzających uczelni w kraju.

Nasze panele słoneczne na dachu Hartzler Biblioteka była największa instalacja solarna w stanie Wirginia, kiedy został zainstalowany w 2010 roku. Nasza Campus Garden zapewnia produkować dla jadalni; odpady nadające się do kompostowania z jadalni zasila ogród. Zrównoważony rozwój jest wplecione w programie nauczania na wielu poziomach.

Wiara i Fellowship

Wiara jest ważna w UGW. Wszyscy podróżując razem - chociaż może przybierać różne ścieżki - w kierunku pogłębienia naszej wiary, uczenie się, jak możemy przeżywać ten dzień wiara na dzień, a osiągnięcie celów akademickich i zawodowych.

Około jedna trzecia licencjackich studentów jest mennonicki. Dziesiątki wyznań i tradycji religijnych, a ponad 30 narodowości, są częścią rodziny EMU.

Niektóre ze sposobów licencjackich studenci łączą się z Chrystusem w kampusie należą: kapliczki przez cały tydzień, w niedzielę wieczorem uroczystości, Cześć poprzez muzykę, studia biblijne w salach pobytowych oraz partnerów modlitewnych gotowa wspierać cię przez cały rok. Inni uczniowie cieszyć się częścią sieci dorosłych uczących się, którzy dzielą podobne wartości i cele.

Usługa polegająca na podsłuchu

Docieranie do innych jest bardzo ważne. W UGW, będziesz brać udział w pracy społecznej, a może nawet uważają, że życie się zmienia. Wielu absolwentów zrobić wolontariatu przez rok lub więcej po ukończeniu studiów, a nawet przez całe życie poprzez posługę Kościoła i innych zawodów usługowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Eastern Mennonite University

W UGW przygotowujemy, aby odnieść sukces, w celu promowania wspólnego dobra i być aktywnym liderem w dzisiejszym rynku. Nasi profesorowie pomoże Ci zwiększyć swoją wiedzę ... [+]

Biznes i ekonomia Główne Business Administration

W UGW przygotowujemy, aby odnieść sukces, w celu promowania wspólnego dobra i być aktywnym liderem w dzisiejszym rynku. Nasi profesorowie pomoże Ci zwiększyć swoją wiedzę biznesową, uczyć się na istotne praktyczne umiejętności oraz rozwijania opartego na wartościach podejścia do biznesu i zarządzania.

Nasi absolwenci zrozumieć wartość ludzi w branży i wiem, jak ważne spotkanie potrzeba gospodarcza jest stanem świata i proces budowania pokoju. Jesteśmy zaangażowani w doskonałości, etyki i sprawiedliwości społecznej i zachęcamy studium dyscyplinami naukowymi, skoncentrowanie się na trwałości, a także rozwój w perspektywie globalnej. W UGW będziesz:... [-]

Stany Zjednoczone Harrisonburg Lancaster
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Mennonite University

Jeśli jesteś zainteresowany biologią, jesteś zainteresowany życia. Ludzi, zwierząt, lasów, potoków i gleby ... są przedmiotem troski i fascynacją. ... [+]

Badania w biologii w UGW

Jeśli jesteś zainteresowany biologią, jesteś zainteresowany życia. Ludzi, zwierząt, lasów, potoków i gleby ... są przedmiotem troski i fascynacją.

W UGW będziesz pracować ramię w ramię z innymi, którzy podzielają zainteresowanie podczas prowadzenia eksperymentów, analizy danych, diagramy studyjne, problemy debaty i wziąć wycieczki terenowe. studenci biologii mają przywilej pracować z wydziału projektów badawczych w biologii.

Ostatnie przykłady badań studentów obejmować projekty dotyczące genetyki starzenia, wpływ wysokiej soli diety na nadciśnienie, ekologicznej produkcji borówki i metod śledzenia nosorożca kokosowe chrząszcze do ich miejsc rozrodu.... [-]

Stany Zjednoczone Harrisonburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Mennonite University

Dołącz do kampusu, gdzie pokój i sprawiedliwość są duża część rozmowy interdyscyplinarnej. Wybierz głównych w budowaniu pokoju i rozwoju i będziesz kopać głęboko w zawiło ... [+]

Budowania Pokoju i Rozwoju major

Dołącz do kampusu, gdzie pokój i sprawiedliwość są duża część rozmowy interdyscyplinarnej. Wybierz głównych w budowaniu pokoju i rozwoju i będziesz kopać głęboko w zawiłości pracy dla zmiany społecznej. Program mieszkali profesorowie międzynarodowej i zobowiązują się działać na rzecz sprawiedliwości w kraju i na całym świecie.

licencjackich głównych UGW jest wyjątkowo wzbogacone obecnością Centrum Sprawiedliwości i budowania pokoju w kampusie, który przygotowuje pokojowych praktyków z całego świata.

Główną w budowaniu pokoju i rozwoju składa się z 52-54 SH.

Budowania Pokoju i rozwój głównych przygotowuje studentów do praktyki zawodowej w zakresie budowania pokoju i rozwoju międzynarodowego i wspólnotowego. Koncentruje się ona na zrozumienie i promowanie konstruktywnych zmian społecznych w kierunku pokoju, sprawiedliwości i dobrobytu dla ludzi w sytuacjach dotkniętych konfliktami, ubóstwo i nierówności.... [-]

Stany Zjednoczone Harrisonburg Lancaster
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Mennonite University

chemii i biochemii programy UGW zapewnić solidne podstawy w czterech głównych dziedzinach: chemii organicznej, chemii analitycznej, fizycznej i biologicznej. ... [+]

Program Chemia w UGW

chemii i biochemii programy UGW zapewnić solidne podstawy w czterech głównych dziedzinach: chemii organicznej, chemii analitycznej, fizycznej i biologicznej.

Przykłady projektów badawczych studentów chemii i wykładowców w UGW są zróżnicowane, ale mają dwie cechy wspólne: Ochrona tworzenie i chemii dla wspólnego dobra. Studenci, którzy pracują nad projektem na dłużej niż jedno lato zazwyczaj zobaczyć go aż do zakończenia i udostępnianie ich wyników w czasopismach naukowych.

W ciągu ostatnich 10 lat ponad 90% studentów, którzy ukończyli EMU programu przedmedycznej UGW zostali przyjęci do szkoły medycznej, w porównaniu do średniej krajowej wynoszącej 49%.... [-]

Stany Zjednoczone Harrisonburg Lancaster
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Mennonite University

EMU jest chrześcijaninem college'u sztuk wyzwolonych poświęcony mennonickiego wartości budowania pokoju i usługi. Badamy historię z globalnego punktu widzenia, taki, któr ... [+]

Historia ... historia ludzkości

EMU jest chrześcijaninem college'u sztuk wyzwolonych poświęcony mennonickiego wartości budowania pokoju i usługi. Badamy historię z globalnego punktu widzenia, taki, który podkreśla naszą potrzebę siebie. Studiować historię z nami, a my analizować ludzkie doświadczenie poprzez pokoju i sprawiedliwości obiektywu.

Historia na naszym podwórku

Nasz kampus jest tylko dwie godziny z obu Waszyngtonie, stolicy kraju, a Richmond, stolicy Konfederacji. Jesteśmy także w pobliżu wielu innych zabytków w historii bogate w Wirginii, w tym unikalnym Museum of American Frontier Kultury w najbliższej Staunton, wielu bitew wojny domowej oraz zabytkowego Sklyine Dysk National Park Service w.... [-]

Stany Zjednoczone Harrisonburg Lancaster
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Mennonite University

W UGW, otrzymasz najwyższej klasy edukacji naukowej dzięki profesorów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach i nasze dobrze zaokrąglone, interdyscyplinarnego podejści ... [+]

Environmental Sustainability major

W UGW, otrzymasz najwyższej klasy edukacji naukowej dzięki profesorów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach i nasze dobrze zaokrąglone, interdyscyplinarnego podejścia edukacyjnego. To część tego, co sprawia EMU chrześcijański uniwersytet jak żadna inna.

Środowiskowe kierunków zrównoważonego nauczyć się dobrze uchwycić charakter badań oraz kwestii ochrony środowiska poprzez szkolenia w różnych dyscyplinach. Biologii, socjologii i profesorowie budowania pokoju ściśle współpracować na kursach zrównoważonego środowiska, które splot myślących praktyki zrównoważonego rozwoju w kwestii międzynarodowego i wspólnotowego rozwoju i ochrony.... [-]

Stany Zjednoczone Harrisonburg Lancaster
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Mennonite University

Cyfrowy głównych mediów skupia się na przecięciu Internetu, cyfrowe wideo, audio i fotografii w ramach coraz większej gamy systemów przenoszenia. ... [+]

Departament wizualne i komunikacja Nauki (VACA) oferuje kierunki w studio sztuki, edukacji artystycznej, komunikacji, mediów cyfrowych i fotografii. Te koncerny przygotowanie studentów do wykonywania pracy zawodowej w różnych karier i realizować pracę dyplomową w tablicy programów.

Nasze główne firmy przygotowanie studentów do poruszania komfortowo ze studia, do galerii, w zakresie i na ekranie w swojej działalności twórczej. Ciekawy temat możliwości zawodowych dla absolwentami UGW? Odwiedź naszą stronę kariery Vaca ..

Główne i nieletnich Art głównym i sztuka edukacja poparcia

Przygotowuje uczniów, którzy będą kontynuować karierę zawodową w dziedzinie sztuki, niezależne dzieło i pracę dyplomową w sztuce. Sztuka głównym oferuje szereg opcji studio artystycznych po uczniowie kończą podstawowy program nauczania.... [-]

Stany Zjednoczone Harrisonburg Lancaster
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
50 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Mennonite University

EMU Biblia i religia studenci zagłębić głęboko w Piśmie, robić swoje dzieło formacji duchowej i znaleźć cel w życiu jako naśladowców Jezusa; stają się one wyposażone służ ... [+]

Biblia i religia w UGW

EMU Biblia i religia studenci zagłębić głęboko w Piśmie, robić swoje dzieło formacji duchowej i znaleźć cel w życiu jako naśladowców Jezusa; stają się one wyposażone służyć dobru wspólnemu blisko domu i na całym świecie.

Jako absolwent będziesz przygotowany do udziału w seminarium czy studia podyplomowe lub rozpocząć się natychmiast do służby w kościołach, organizacjach usługowych, szkoły, szpitale i organizacje społeczne. Będzie rozwijać świadomość i umiejętności samo zrobić różnicę poprzez zobowiązanie do wartości anabaptystów mennonickich zrozumienia międzykulturowego, troska o tworzeniu, budowaniu pokoju bez użycia przemocy i służby dla innych, jak Jezus modelować.... [-]

Stany Zjednoczone Harrisonburg Lancaster
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Mennonite University

Nasz ekspert wydziału podjąć praktyczną naukę techniki i zapewniają najwyższej klasy wykształcenia technicznego w chrześcijańskim kontekście sztuk wyzwolonych. ... [+]

Studia inżynierskie: Komputery i mechaniczna

Nasz ekspert wydziału podjąć praktyczną naukę techniki i zapewniają najwyższej klasy wykształcenia technicznego w chrześcijańskim kontekście sztuk wyzwolonych.

W tym programie, rygorystyczne naukowców i zaawansowane rozwiązywanie problemów są zbieżne z wartościami takimi jak trwałość i świadomości międzykulturowej. EMU absolwenci STEM często czują się lepiej przygotowany do szkoły absolwent lub pracy niż ich odpowiedniki z większych instytucji.

Usługi inżynierskie

EMU jest ukończenie 4 milionów dolarów remont Suter Science Center, który pomieści szybkiego prototypowania laboratorium z drukarek 3-D, komputer laboratorium projektowania; Technika laboratoryjna wsparcie i obowiązuje do współpracy wykładowców / studenta do wsparcia inżynierii i innych programów macierzystych.... [-]

Stany Zjednoczone Harrisonburg Lancaster
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Mennonite University

Program informatyka EMU zamierza wytwarzać wykwalifikowanych specjalistów komputerowych z szacunku dla kulturalnego i społecznego wpływu technologii informatycznych w nas ... [+]

informatyka

Program informatyka EMU zamierza wytwarzać wykwalifikowanych specjalistów komputerowych z szacunku dla kulturalnego i społecznego wpływu technologii informatycznych w naszej współczesnej społeczności globalnej.

Cały program jest zaprojektowany zgodnie z wytycznymi programu nauczania ACM 2013. Wydział współpracuje z Instytutu Certyfikacji Computing profesjonalistów do zaoferowania jedną z dwóch możliwych certyfikatów po zakończeniu obu stopnia i zaliczeniu egzaminu CS2013. Studenci zdobywają 50% lub wyższym w obu częściach egzaminu kwalifikuje się do poświadczenia ICCP Certified Associate Computer Science. Studenci zdobywają 70% lub wyższym kwalifikują się do ICCP Certified Computer Scientist - poziom mistrzostwa.... [-]

Stany Zjednoczone Harrisonburg Lancaster
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Start your Journey!

Welcome to Eastern Mennonite!

Campus Tour

Student Life