Erskine College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Erskine College od ponad 180 lat przygotowuje studentów do nauki, służby i przywództwa. Jako chrześcijańska szkoła sztuk wyzwolonych kształcimy studentów do kariery, ale co ważniejsze, przygotowujemy Cię do powołania Twojego życia.

Rygorystyczni, spersonalizowani pracownicy naukowi

W Erskine będziesz cieszyć się spersonalizowanym doświadczeniem. Dysponując 19 kierunkami i 27 nieletnimi, nasz wydział może pomóc Ci dostosować kierunek studiów do Twoich celów osobistych i zawodowych. Klasy są małe, więc profesorowie znają swoich studentów i starają się budować z nimi relacje mentorskie. Bez względu na to, jakich okazji szukasz - projekty badawcze, staże, staże, wyjazdy misyjne lub studia za granicą - możesz być pewien, że profesorowie chcą, aby Ci się udało.

129324_1.jpg

Przygotowani do życia

Erskine przygotowuje studentów zarówno do podjęcia pracy, jak i studiów podyplomowych. Wśród tych, którzy aplikują na studia magisterskie, 98% zostaje przyjętych do wybranego programu.

Dlaczego Erskine?

Silna społeczność

Erskine oferuje ponad 25 organizacji studenckich, które uzupełniają doświadczenie akademickie. Możesz dołączyć do towarzystwa literackiego, które w pewnym sensie jest podobne do bractwa lub stowarzyszenia. Możesz trafić do jednego z kilku tajnych stowarzyszeń. Możesz również zaangażować się w przywództwo poprzez życie rezydencyjne, samorząd studencki lub inne organizacje studenckie. Od pokoleń w Erskine życie społeczne koncentruje się na pielęgnowaniu silnych, trwałych przyjaźni. To ogromna zaleta małej szkoły.

129271_IMG_1142.jpg

Competitve Athletics

Erskine oferuje 23 dyscypliny sportowe i bierze udział w zawodach na poziomie międzyuczelnianym jako członek National Collegiate Athletic Association (NCAA) Division II jako członek Conference Carolinas oraz jako członek National Christian College Athletics Association (NCCAA). Dążymy do wzrostu i rozwoju naszych uczniów-sportowców. Chcemy, aby byli konkurencyjni zarówno w klasie, jak i na boisku.

141092_Soccer.jpg

Autentyczne chrześcijaństwo

Wiara i nauka są zintegrowane w klasie w Erskine, a duchowy wzrost i rozwój naszych uczniów jest dla nas priorytetem. Studenci mogą korzystać ze studiów biblijnych, nabożeństw, spotkań towarzyskich i rekolekcji sponsorowanych przez grupy duszpasterskie na kampusie, w tym Baptist Collegiate Ministries (BCM), Fellowship of Christian Athletes (FCA) i Reformed University Fellowship (RUF).

129327_8.jpg

Życie w kampusie

Przestronny kampus Erskine o powierzchni 90 akrów zapewnia zarówno klasyczne, jak i nowoczesne udogodnienia. Centrum aktywności Galloway obejmuje dwie sale gimnastyczne, korty do racquetballa, salę do aerobiku / siłowni, ściankę wspinaczkową i obiekt do treningu lekkoatletycznego.

Sporty wewnętrzne

Prowadzona przez studenta Stażystę intramuralną oferujemy kilka koedukacyjnych sportów stacjonarnych dla tych, którzy mają ducha rywalizacji, ale także lubią się bawić. Oferta obejmuje sporty, takie jak dodgeball, ultimate frisbee, siatkówka i inne.

129270_DSC00518.jpg

Działalność Campus

Zapraszamy studentów do przyłączenia się do zabawy z naszymi zajęciami na terenie całego kampusu przedstawionymi przez naszą Radę ds. Działalności Erskine i Stowarzyszenie Samorządu Studentów. Od wieczorów z ciekawostkami i bingo w sklepach po większe wydarzenia, takie jak Fall Fest, Campus Life Office ma coś dla Ciebie.

129329_12.jpg

Niedroga edukacja

Personel Erskine Financial Aid pracuje indywidualnie z każdą rodziną, aby zapewnić plan finansowy, aby uczelnia była przystępna. Większość studentów Erskine otrzymuje jakąś formę pomocy finansowej z federalnych, stanowych i instytucjonalnych źródeł pomocy. Co roku przyznawane są stypendia merytoryczne w dziedzinie nauki, lekkiej atletyki, teatru i muzyki.

129267_DSC_4803.jpg

Lokalizacje

Due West

Address
2 Washington St
SC 29639 Due West, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium