Erskine College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja, która pasuje

Jako jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych uczelni wyznaniowych związanych z kościołem na południu, Erskine nagradza rygor akademicki i autentyczność chrześcijańską. Nasi absolwenci prowadzą firmy, wpływają na dziedziny zawodowe i wyróżniają naszą kulturę na wiele innych sposobów.

129324_1.jpg

Każdy z 19 programów Erskine może być dostosowany do indywidualnych potrzeb poprzez współpracę z wydziałem, aby stworzyć kurs odpowiadający Twoim osobistym i zawodowym zainteresowaniom. Semestralne możliwości nauki za granicą są również dostępne w Szkocji, Anglii, Francji lub Meksyku. Erskine korzysta również z akademickiego wsparcia z tradycyjnego laboratorium korepetycyjnego i umieszcza je w swoich klasach oraz wśród rówieśników poprzez innowacyjny program, który wykorzystuje współpracę i grupy badawcze w celu wzmocnienia treści kursu i modelowania dobrych nawyków badawczych.

Dlaczego Erskine?

Historia uczenia się

Ponieważ został założony przez stowarzyszony reformowany prezbiteriański kościół (ARP) w 1839 r., Erskine College przyjął zasadę, że fakty i wartości - uczenie się i wiara - są nierozłączne. Dzięki tej fundacji Erskine stara się rozwijać całą osobę jako ucznia przez całe życie, zachęcając uczniów do krytycznego myślenia o studiach akademickich, z umysłami i sercami otwartymi na prawdę.

Student Focus

Każdy z 19 programów Erskine może być dostosowany do indywidualnych potrzeb poprzez współpracę z wydziałem, aby stworzyć kurs odpowiadający Twoim osobistym i zawodowym zainteresowaniom. Wszystkie twoje zajęcia będą prowadzone przez twoich profesorów, a nie przez asystentów. I będziesz miał dużo czasu na twarzy z tymi profesorami, ponieważ nasz stosunek studentów do wydziałów wynosi 11: 1, a prawie wszystkie sekcje klas mają mniej niż 25 uczniów.

Co najważniejsze, wydział Erskine poświęca czas, aby naprawdę Cię poznać i popchnąć do doskonałości zarówno osobiście, jak i naukowo, w kierunku rozwoju jako całej osoby.

Cel podróży: Due West

Erskine College mieści się w zabytkowym Due West w hrabstwie Abbeville w Karolinie Południowej. Ze względu na populację 1200 osób i kampus 90-hektarowy ze studencką placówką liczącą prawie 800 osób, Due West jest cichym miastem uniwersyteckim, idealnym do nauki. Od sportu po sztukę, w kampusie Erskine jest wiele do zrobienia, ale w ciągu 30 minut jazdy znajdziesz mnóstwo sklepów, zabytków i wiele terenów rekreacyjnych, które oferują żeglarstwo, wędkarstwo, piesze wycieczki, konno jazda konna i kolarstwo górskie.

129271_IMG_1142.jpg

Oświadczenie misji instytucjonalnej

Erskine College istnieje po to, aby gloryfikować Boga jako chrześcijańską społeczność akademicką, w której studenci są przygotowani do rozkwitu jako całe osoby do życia w służbie poprzez prowadzenie licencjackich sztuk wyzwolonych i absolwentów teologicznych.

Misja College (programy licencjackie)

Misją Erskine College jest wyposażenie uczniów w rozwój poprzez zapewnienie doskonałej edukacji artystycznej w środowisku skoncentrowanym na Chrystusie, w którym nauka i biblijna prawda są zintegrowane, aby rozwijać całą osobę.

Misja seminaryjna (programy dla absolwentów)

Seminarium Teologiczne Erskine wspiera Misję Boga na świecie, wychowując z perspektywy reformowanej biblijnie osoby do służby w Kościele chrześcijańskim.

129269_IMG_4260.jpg

Lokalizacja

Erskine College znajduje się w wiosce akademickiej Due West, mieście liczącym 1200 mieszkańców, położonym w historycznym hrabstwie Abbeville w Karolinie Południowej, regionie bogatym w kolonialną, wojenną rewolucję i historię wojny domowej. Miasto i kolegium, z wieloma budynkami anttebellum, są wymienione w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym. Coroczny festiwal wiosenny przyciąga dużą liczbę turystów do dziedzictwa kulturowego i historycznego hrabstwa.

Hotel Due West, położony w pobliżu wielu jezior i terenów rekreacyjnych, z łatwym dostępem do tras międzystanowych 26 i 85, zapewnia spokojną i spokojną atmosferę do nauki. Bliskość węzłów lotniskowych i centrów kulturalnych jest reprezentowana przez miasta Atlanta, Charlotte, Columbia i Greenville, z których wszystkie znajdują się w ciągu jednej do dwóch godzin jazdy. Mniejsze miasta, takie jak Greenwood i Anderson, znajdują się około 20 mil od hotelu i oferują wiele sklepów i restauracji.129327_8.jpg

Życie w rezydencji

Przestronny kampus Erskine o powierzchni 90 akrów zapewnia zarówno klasyczne, jak i nowoczesne udogodnienia. Charakterystyczne wieże budynku Erskine uzupełnia nowoczesna placówka naukowa oraz nowy kompleks edukacji muzycznej i matematycznej. Centralnie położony na terenie kampusu jest Bowie Arts Centre, nowoczesne muzeum i galeria. Centrum aktywności Galloway obejmuje dwie sale gimnastyczne, korty do racquetballa, salę do aerobiku / wagę, ściankę wspinaczkową i centrum treningowe. Towarzystwa literackie, tak stare jak college, znajdują się na terenie kampusu. Uczniowie jedzą w wielokrotnie nagradzanej kafeterii oraz w kampusowych kawiarniach.

129270_DSC00518.jpg

Program

W Erskine uczniowie są nauczani przez profesorów, a nie absolwentów, a program nauczania opiera się na tradycji sztuki wyzwolonej. Erskine zajmuje się mentoringiem i relacyjnym uczeniem się, które ma pobudzić wielkość, zwiększyć rozwój akademicki i przygotować przyszłych liderów. Erskine dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszechstronne doświadczenie edukacyjne opracowane w celu rozwoju całej osoby.

Członkowie wydziału Erskine dzielą się swoim życiem i rzucają wyzwanie uczniom do doskonalenia się we wszystkich aspektach życia. Firma Erskine jest zaangażowana w edukację następnego pokolenia uczących się przez całe życie, które będzie miało wpływ na ich rodziny, społeczności, kraj i świat.

lekkoatletyka

Uczelnia utrzymuje zdrowe i zróżnicowane programy rekreacyjne i sportowe. Uczelnia zachęca do aktywności sportowej wśród wszystkich uczniów w przekonaniu, że udział w sporcie na poziomie międzyuczelnianym, wewnętrznym lub rekreacyjnym pomaga w ogólnym rozwoju osobistym jednostki.

Erskine konkuruje na poziomie międzyuczelnianym jako członek National Collegiate Athletic Association (NCAA) Division II oraz jako członek konferencji Carolinas. Dodatkowo, przynależność do National Christian College Athletic Association (NCCAA) Division I wyprodukowała w tym roku dwa krajowe zespoły mistrzowskie , męski golf i damski softball.

Kolegium składa się z 15 zespołów międzyuczelnianych: koszykówki mężczyzn i kobiet, narciarstwa biegowego dla mężczyzn i kobiet, golfa dla mężczyzn i kobiet, piłki nożnej dla mężczyzn i kobiet, tenisa dla mężczyzn i kobiet, baseballu, piłki nożnej, softballa, siatkówki i lacrosse kobiet.129329_12.jpg

Pomoc finansowa

Edukacja Erskine to doświadczenie, którego wartości nie da się łatwo zmierzyć w dolarach. Ponad 90 procent naszych studentów otrzymuje pomoc finansową. Oprócz tradycyjnych źródeł pomocy finansowej, takich jak pomoc federalna i państwowa, Erskine oferuje różnorodne stypendia dla tych studentów, którzy wykazują zdolności akademickie i którzy wzbogacą społeczność Erskine. Erskine zaprasza uczniów i ich rodziny, aby stali się częścią rodziny i jest oddany pracy z nimi, aby pomóc w sfinansowaniu inwestycji w doświadczenie Erskine.

129267_DSC_4803.jpg

Lokalizacje

Due West

Address
2 Washington St
SC 29639 Due West, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium